Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul- 19

In jos 
+11
alinutahu
luminita42
Looana
guzelnico
lumy_clt
samira33
turqoise
lyly_mar
galliciana
menics
amy
15 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 21 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 EmptyMar Ian 03, 2012 8:37 am

Rezumarea primului mesaj :

Un an 2012 plin de bucurii si de realizari !
Sus In jos

AutorMesaj
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 EmptyMier Feb 29, 2012 11:17 pm

buna ....
miha...cretse repede micuta ...si eu de la 4 luni am inceput sa ii dau sa pape,eu an inceput cu suculet de fructe si morcov si abia de la vreo 5 luni am inceput sa ii dau piure de legume si pulpa fructului dar daca accepta si se simte bine dupa ce iai dat sa cresteti mari si sanatosi flower
lumi de gargarite iti vine sa le papi asa sunt de dulci printesele tale ...eu ii dau parizel de vita de la pick si crenwusti de pui pe care ii oparesc ,raman mai zemosi, sunt produs unguresc ...eu nu am avut de unde sa cumpar pui de casa si findca nu de mult ne-am mutat aici din budapesta ,nu cunosc pe nimeni asa de bine incat sa am incredere sa cumpar pui de casa ....Sara mananca aproape orce ii foarte pofticioasa si daca te vede ca rumegi deja strica papapa

revin ....
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 EmptyJoi Mar 01, 2012 9:04 am

Buna dimineata tuturor.

Va doresc o primavara insorita si plina de bucurii.
Si primiti si un martisor din partea mea.

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 Felicitare1-1
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 EmptyJoi Mar 01, 2012 9:17 am

Iar pentru Turq: LA MULTI ANI, FERICIRE SI MULTA IUBIRE !
De la noi-gasca si Minnie. Smile


Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 FelicitareTurq

Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 EmptyJoi Mar 01, 2012 9:34 am

Sa aveti o primavara frumoasa, plina de speranta, de optimism, credinta in mai bine si spor la toate!!!


flower flower flower
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 EmptyJoi Mar 01, 2012 9:35 am


FIE CA PRIMAVARA SA VA ADUCA IN SUFLET SPERANTA, CALDURA SI TOATE DORINTELE SA SE INDEPLINEASCA!!!


Un gingas ghiocel si o felie de tort pentru toate suricatele flower flower flower
Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 Ghiocel1


Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 Tortf

Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 EmptyJoi Mar 01, 2012 9:38 am


Multumesc Amy, e super felicitarea flower lol!

si felicitarile tale sunt minunate, esti o adevarata artista love
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 EmptyJoi Mar 01, 2012 9:39 am

]center]LA MULTI ANI TURQULE!
Sa fii sanatoasa,iubita,fericita si sa fii cea mai frumoasa mireasa ![/center]

La multi an1! La multi an1! La multi an1!
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 EmptyJoi Mar 01, 2012 9:45 am

La multi ani Oana!
O viata plina de fericire si o casnicie minunata!

La multi an1! La multi an1! La multi an1! La multi an1! La multi an1!
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 EmptyJoi Mar 01, 2012 9:56 am

Buna fetelor,
Lylyshorul, poate e bine ca esti ocupata cu poluarile, iti mai schimbi gandurile, macar acolo putin..I love you

Miha, ai scris foarte frumos, e asa adevarat ce spui. I love you Cu supa eu i-as scoate telina si pastarnacul si i-as da numai cartof, morcov, fasole verde , dovlecel ....Ma gandesc ca telina si past. sunt prea puternice ca gust, cat ai pune de putin. Poti sa i le dai mai tarziu. E doar o sugestie, acum tu stii mai bine.
Si Raluca a mancat noaptea pana pe la 5-6 luni. Mai commenta soacra-mea dar eu d-aia nu mai puteam Smile

Alinuta! Si Raluca mea pofteste, ceva de groaza...Cred ca mai toti sunt asa, important este, vorba ta, sa se simta bine cu ceea ce le oferi! flower

Eu..nimic deosebit, cu treburile de rutina. Raluca tot tuseste si se enerveaza saracuta. Eeeh, o sa-i treaca incetul cu incetul. Mai vorbim fetelor. Pupici!
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 EmptyJoi Mar 01, 2012 3:16 pm

Buna ziua, fete minunate!

SA AVETI O PRIMAVARA MINUNATA, CU MULTA SANATATE SI NENUMARATE REALIZARI!


TURQOISE, LA MULTI ANI, SA FII IUBITA, FERICITA SI SA-TI FIE INDEPLINITE TOATE DORINTELE!
flower flower flower flower flower flower flower

Sami, se gasesc la orice farmacie dar, in special la cele din apropierea clinicii. Wink Pt orice eventualitate, spuneti-mi cam ce v-ar interesa. study

Miha, la listuta de legume indicata de Lumi as adauga mazare, dovleac iar la cea de fructe pere. Pt varietate, poti face dif combinatii intre legume/fructe, dat fiind faptul ca ai inceput f devreme. E bine ca nu se face eritem de la citrice. Poti sa-i dai si suc de morcov/ mere.
Cu Eralp am inceput diversificarea dupa 5 luni, fiind alaptat la san. Apropo de discutie, inca il alaptez noaptea, la 2-3 ore si nu mi se pare obositor. Very Happy

Amy, mutumim. Este o adevarata incantare! flower


Revin dupa ce-l culc pe Greieras, e gramada pe mine. Laughing



Sus In jos
miha_ela
incepator
incepator



Mesaje : 281
Data de inscriere : 21/01/2011

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 EmptyJoi Mar 01, 2012 8:17 pm

buna fete cucuiete!
turqule-sa ne traiesti si indata sa te bortolesti! Very Happy sa cresti mare,sanatoasa si frumoasa!si sa ai parte de o nunta ca in povesti!

fetelor-voua va doresc o primavara minunata plina de fericire,bucurie,voiosie! cheers

alinuta-multam ptr sfaturi!o sa le pun in aplicare!eu nu ii dau pireut..ci pun doar un pic de legume pasate in zeama pe care i-o dau tot cu biberonul-deci va dati seama ca e zeama-doar putina pulpa!vad ca pana acum nu are nimic..a facut kk ca si pana acum..nu plange..nu o doare stomacelul..eu cred ca e bine!

lumi-o sa incerc sa scot telina si patrunjelul-insa..sincera sa fiu le-am pus ptr ca mi se parea ca supita nu are nici un gust!eu am gustat-si daca mie nu imi place..ei cum sa ii placa?mai ales ca apoi vreau sa o invat sa manance ce mancam si noi-ca sa nu stau cu 3 oale de mancare de felul intai si 3 oale de felul 2..bine..asta dupa ce implineste un anisor..mai ales ca mai vreau un bebe si sper sa ma ajute Doamne Doamne sa reusesc sa raman la sfarsitul anului!
si dap..piticuta e bine..avem 6,9 kg si 60 de cm-insa nu e ff grasuta..e grea dar are carnea tare pe ea..nu e o pufoasa..arata ff bine si e o dulcica!o papusica!si e agitata ca masa! Very Happy
si..vroiam sa va mai intreb ceva..cum se face sucul de morcov?ca am auzit multe multe variante si vreau sa stiu..o sa ii fac si suc de pere..insa vreau sa ii dau in fiecare saptamana alt fruct..ca sa se obisnuiasca cu gustul-sper ca fac bine..daca nu,va rog sa ma corectati!accept orice sfat-doar sa ii fie micutei bine!
si..brocoli am voie sa ii pun in supita?ca vreau sa aiba si gust-sa nu fie zeama chioara!am facut multe incercari de supe si nu aveau gust si nu i-am dat..de asta sunt in ceata!

hihi..si sa va zic ce ma mai distreaza la piticuta..urla ca din gura de sarpe cand trage o basinuta!sa vezi ce tipa..de parca cine stie ca uragan a dat peste ea! Very Happy Very Happy sau cand o pun pe burtica ca sa scoata aerul afara-ca numai asa il scoate sa vezi ce da din fundulet si din picioruse..se impinge pana se da jos de pe pernuta pe care o pun si asa migreaza pana la capatul patului..daca o las cade jos..si nu ii place deloc sa stea in fundulet..incerc sa o invat tinand-o in brate la mine..nu o las nici macar un minut in pozitia asta ptr ca mi se pare prea mica..insa..cum incerc sa o tin asa in brate..sa vezi ce se buriceste si ma cearta-pana cand o tin in pozitia drepti sa vada ea tot sau pe pat la orizontala!..in rest stam mai mereu cu manutele i gura desi mami nu o lasa si ii infinge suzi in gura pe care o scuipa imediat-sunt mai gustoase manutele ei micute..hmm..

cam atat despre noi..imi cauta micuta mana..va pupacesc!


Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 EmptyVin Mar 02, 2012 10:39 am

Buna dragelor,
Miha , o sa fie bine , invata ea sa manance de toate!. Asta e poar inceputul. Sa stii insa ca nu-i musai sa-ti placa tie ce mananca ea sau invers Smile Aaa si apropos o sa ramai usor insarcinata dupa sarcina asta, ai sa vezi! I love you

Edit: acum am observat intrebarile..:-) sucul de morcov eu i-l dadeam de la storcator. Poti incepe cu morcov, mar, para cate putinel...s.a. Cu brocoli in supa eu as mai astepta, s-ar putea sa-i dea gaze mai mule si dureri de burtica. Acum eu m-as rezuma la legume mai neutre cartof, morcov, fasole verde, dovlecel...etc etc. ii dai cate o leguma noua la interval de 3-4 zile. Si nu te feri sa-i dai piure asa, azi putin , maine putin, cate o juma de lingurita, poate ii place mai mult..Nu-i musai sa incepi cu supa. Important este sa respecti principiul: cate putin, cresti progresiv si ii introduci alimentele noi una cate una. Pupici.

E vineri din nou si ca de obicei nu am tragere de inima pentru supermarket. Raceala asta trece asa de incet si-mi da si stare de oboseala apraope permanenta. Nu vreau s-o mai iau si pe Raluca dupa mine, ca si asa tuseste de zor, asa ca poate ma duc ori diseara ori maine cand e H acasa, sa stea cu ea.

Pe unde sunteti fetelor? I love you

Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 EmptyVin Mar 02, 2012 11:18 am

Buna dimineata, fete minunate!

Miha, are tot timpul din lume sa se obisnuiasca cu toate gusturile si toate pozitiile. Nu o forta deloc cu nimic, cand va fi pregatita, te va anunta ea. Very Happy Veti creste si veti invata impreuna. cheers
Sucul de morcov. La inceput am dat morcovul prin razatoare si apoi l-am stors in tifon/ strecuratoare de plastic. Apoi, cand a mai crescut, l-am facut la robot si l-am strecurat prin strecuratoare. Am citit in "Mama si copilul" ca supa ar trebui data cu lingurita, pt a face pregatirea spre piure, servit dupa principiul enuntat de Lumi. Smile
Si, vrei nu vrei, trebuie sa fii pregatita, pana spre 1 an, vei avea si mancarica ei separat, pt ca nu-i indicat sa folosesti sare.

Manule I love you , ce faci? Unde ai disparut? Rolling Eyes

Lumi, i-ai gasit incaltari Ralucutei? flower


Incerc sa revin. As vrea sa-l scot afara pe Eralp. E vreme frumoasa. sunny



Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 EmptyVin Mar 02, 2012 11:39 am

Nu Nico, nu am fost, nu suntem nici una prea in forma Cel putin Raluca a dormit mult saptamana asta in timpul zile sau a stat in tarc, parea obosita..si mai tuseste si ca magarusul Neutral
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 EmptyVin Mar 02, 2012 2:15 pm

Buna fetele.
Sunt si eu prin zona, am dat si o fuga la serviciu ca trebuia ceva rezolvat, cu termen, si nu stia nimeni. Sad
Astept ciclul si cam atat.
Va pup !
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 EmptyVin Mar 02, 2012 4:24 pm

intru repede si pe fuga, sa va spun ca m-am apucat de impachetat affraid
am cheile si tot de dincolo, mai raman vreo 2-3 pasi.....
ultimul e femeia nebuna...... What a Face
nu mi se lipeste mare lucru de maini.....
maine tarzan ar vrea sa duca cate ceva din lucruri, sau ....
mai vb, va pupic pe toti si toate, fug.
we placut alaturi de cei dragi
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 EmptyVin Mar 02, 2012 5:42 pm

Fetele, sunt suparata. Sunt ziua 34 de la ultima menstra, mi-am facut un Surecheck si e negativ, dar tot nu vrea sa vina. E adevarat ca am ciclu neregulat si anul trecut prin martie-aprilie am avut tot asa unul lung, de 33, dar nu am nici un simptom. Nu ma doare nimic... Ce naiba s-o fi intamplat? Daca nu vine pana duminica mai fac un test.
Va pup. Sad
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 EmptyVin Mar 02, 2012 6:49 pm

Amy, m-as bucura mult sa fie cu ochisori. Wink

Lumi, un siropel de tuse nu-i dai Ralucutei daca si tuseste? Poate se mai linisteste un pic. Smile Aici se numeste Peditus.

Manuleeeeeee! Rolling Eyes

Noi am fost afara dupa masa de pranz. cheers M-am intalnit cu vreo 3 vecine, f mirate ca eu il scot pe Eralp afara mereu, chiar si pe zapada. Pai, ce are zapada?! Daca-i soare si vreme placuta, ii face bine copilului. Azi s-a jucat si s-a distrat afara cu un vecinel de 3 ani. Apoi, in casa, a dormit 2 ore si jum, in cond in care somnicul lui e de 1 ora, hai maxim 1 ora si jum, daca ma simte langa el. Sleep

P.S. flower Asta-i o floricica de la Eralp pt Ralucuta, sa se faca bine mai repede.

Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 EmptyVin Mar 02, 2012 8:19 pm

turcoaz, cu scuze de rigoare, LA MULTI NI si toate visele sa ti se implineasca!
iar pt restul o primavara frumoasa!!!
cainele meu tseste de vreo 3 zile,nu stiu ce are...
ralucutei -sanatate!
piticilor pupici!
si pupici va trimit tuturor!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 EmptyVin Mar 02, 2012 8:36 pm

I-am dat Nico. Bisolvon se cheama pe aici, mai am si unul naturist Tussikind.Pupici si mersi de floricica! Very Happy

Amy mai sunt si dereglari, sper sa nu fie ceva serios..
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 EmptyVin Mar 02, 2012 8:49 pm

amy?? ar putea fi cu ochisori??? scuze dar eu nu mai stiu la voi ce problema era...

am lipsit motivat .. am fost ma medic am primit rezultatele la mutatii exista un risc de trombofilie.. nu este riscant.. voi primi aspenter...
altfel iata de ce am fost noi in stare :
Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 1489q



altfel, nu stiu cum dar m-am lipit de o viroza... trag cu ceai si lamaie...altfel.. bine , asteptam cu nerabdare urmatorul echo.
o primavara frumoasa va doresc
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 EmptySam Mar 03, 2012 4:35 pm

Buna ziua, fete minunate!

Meni, ce fasolica draguta ai tu in burtica! cheers Spune-ne reactia lui Geo? Ce parere are despre postura lui, de viitor tatic? Very Happy

Un weekend minunat tuturor!
flower flower flower
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 EmptySam Mar 03, 2012 5:00 pm

hmmm....nico.. G trece prin diferite faze, de ex cand a vazut pozica a spus:foarte interesant.. ala este?? punctul ala ..dar de ce e negru?? e unu?? hihi, asta pt ca i-am spus ca eu sunt din gemene!...azi ma strangea in brate si-mi pune mana pe pantec intrebandu-ma: si burtica?? cred ca nu se vede in postura de tatic.. dar ... se minuneaza ca ma vede schimbata, spune el.. ca se vede ...nu stiu ce vede.. dar nah...
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 EmptySam Mar 03, 2012 5:38 pm

Buna dragelor. M-am linistit, mi-a venit ciclul azi. Sper sa nu fie nimic in neregula.
manu, sa pastrezi prima poza cu bebicul. Foarte frumusel.
Va pup !
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 EmptySam Mar 03, 2012 6:17 pm

I love you amy, sigur.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 18 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul- 19
Sus 
Pagina 18 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 21 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul - 8
» Discutii zilnice de tot felul- 9
» Discutii zilnice de tot felul-12
» Discutii zilnice de tot felul-10
» Discutii zilnice de tot felul-13

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: