Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul -11

In jos 
+12
mirela2
lyly_mar
guzelnico
menics
Mona41
galliciana
alinutahu
luminita42
samira33
turqoise
brunadria
amy
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 EmptySam Noi 20, 2010 10:25 am

Rezumarea primului mesaj :

Flori pentru toate suricate si un capitol nou plin de impliniri.
Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 DSC05422


Ultima editare efectuata de catre amy2007 in Joi Dec 09, 2010 8:26 am, editata de 3 ori
Sus In jos

AutorMesaj
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 EmptyMier Noi 24, 2010 8:25 pm

Samiro, gluma-i gluma, da' si eu iti tin pumnii maine! Multa bafta fata draga!..
flower
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 EmptyMier Noi 24, 2010 9:40 pm

multumesc lumi...sa fie!!!
flower

somnic usor fete dragi...ne auzim dimineata.
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 EmptyMier Noi 24, 2010 9:53 pm

Sami, ne gandim profund la voi! Doamne ajuta sa fie cu reusita! I love you
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 EmptyJoi Noi 25, 2010 9:30 am

Buna dimineata. Sunteti zapacite rau.
Horoscopul nu mi se potriveste deloc deci nu am citit pana la capat. Sad
Samiruto, iti tin pumnii stransi, trebuie sa fie bine azi, sa vii cu productie mare.
Azi ne ducem o fuga la Bucuresti si apoi acasa, sa savuram ultimele 2 zile de concediu.
Piticii ne-au anuntat aseara ca nu vin we asta la noi, deci modificari de program.
Va pup si sa aveti o zi excelenta.
Sus In jos
beatrix69

beatrix69


Mesaje : 171
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Salve!   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 EmptyJoi Noi 25, 2010 10:53 am

Buna ziua la toata lumea,

Am revenit printre voi!! Ce mai faceti??
VA pupa Bea si Sophie
Sus In jos
mirela2

mirela2


Mesaje : 129
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 47
Localizare : bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 EmptyJoi Noi 25, 2010 11:03 am

neata

uite o mah si pe Bea bounce
ce ti face printesa?
vrem poze cu ea.
pupici
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 EmptyJoi Noi 25, 2010 11:08 am

Buna dimineata, fete minunate!

Amy, bine ai revenit. flower Cum a fost la Giurgiu?

P.S. Ai cheia panoului miscator? Question Maine avem un anunt important de facut pentru o sarbatorita f speciala. Wink



Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 EmptyJoi Noi 25, 2010 2:18 pm

Neata buna mai misterioaselo....ce anunturi aveti de facut?
Samiruto, cu Moaste, cu "curve pe tel..cate doua inca...." numai gigei vigurosi sa iasa
Multa bafta fata draga.
Amy, nu-i bai daca nu vin copii...aveti si voi un wkd mai solo...nu-i rau, nu?
Nico, asta cu butonatul la telecomanda...ca sport preferat mi-a placut...si cu "filme vechi"..
de parca , corpul femeii sau subiectul s-a schimbat in utima juma de secolllllll
bea, bine ati aparut scumpetilor...
Fete ce stiti de Libra...cred ca a si nascut, nu?
Da de mayan?
Gali, pup
All, big hug..
Yo cu Terminator al meu....ieri am stat la "sfat" mai mult....
i-am zis parerea noastar despre americani...ca nu prea ne dam in vant dupa cultura lor generala..
da ca nu se poate generaliza, si oricum juma de romanie ar vrea sa traiasca ( macar ca) in USA, inafara de mine cred...
E "ascutit" baiatul si chiar are sensul umorului...
Cred ca ne vom vedea cam in 5 luni, zice el ca termina "mission" asta si ca se da la "vatra" dupa aia...
Lumi, ce zici?
pupi

editez sa spun ca mie chiar imi place relatia asta...ca nu e facuta in graba...ca avem timp sa vorbim...fara sa schimbam tel si webcam si etc
juma de an mi se pare chiar bine...
iar cu astia loco, zau ca ma dezgusta...asta-i asa de pierdut vremea...ca nu ma tenteaza nimeni, si mai ales nu intentionez sa intru cu nimeni in pat prea curand...
pupi
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 EmptyJoi Noi 25, 2010 2:29 pm

Buna fetele,

Eu abia astept seara sa-mi vad fata cu bine aici. Se duce H s-o ia de la aeroport, direct de la serviciu.
M-am spalat la cap,am mancat, am mutat niste lucruri de ici colo si am scris unei prietene din tara. Acum stau sa-mi mai revin, ca zici ca am carat pietre de moara.

Mirelo, ce faci?..Rezisti?..Am citit dincolo ca te pregatesti sa mergi la mama ta, ce frumos as vrea si eu la tara de Craciun!..

Beatrix pai povesteste-ne si noua despre tine? Eu nu am povesti grozave din pacate, stau numai in casa de la 23 saptamani, din cauza de col scurtat si in rest... cresc la burta. Smile Poze cu burtanul am pus dincolo la gravide, pe photobuchet. Din pacate nici eu nu reusesc sa vad pozele tale cu Sophie ..:-(

Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 EmptyJoi Noi 25, 2010 2:45 pm

Mono, zic ca-i de bine! Very Happy asa mai pe indelete, sa ai si tu timp sa-ti revii, sa va cunoasteti!..Ar fi minunat sa vina la tine dupa cum zice! Sa stii ca nici eu nu ma omor dupa America, cu toate ca nu am fost nicioodata. Fostul meu sot e in sua, cu nevasta lui de-a doua, a castigat la loteria vizelor prin 2002, ii facuse green card si fetei, dar asta mica nu s-a dat dusa nici macar temporar si acu'i-a expirat. Oricum de cand cu criza, e destul de greu sa razbati pe acolo..
Revenind la Terminator, pare intr-adevar destupat, imi place ca tine la conversatie! Smile

Amy, alea-s prostii, doar asa de amuzament, d-aia daca nu-ti place , bine ai facut ca nu ai citit! week-end cu piticii? Amy, pai tu ai aproape mereu casa plina de copii, iti faci antrenamentul pentru la anul!? Smile

Maaaaiiiiii fetele, maine e ziua de nastere a lui Gali!!!! Pregatiti urarile! Poate ne arunca ceva dulce de la Frantia! Very Happy

flower
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 EmptyJoi Noi 25, 2010 3:12 pm

Monuca, apleaca nitel sa-ti zic la ureche: maine e ziua Gallicutei. Wink
Imi place relatia ta la distanta cu Terminator, iti lasa timp sa-l cunosti. Cred ca peste juma de an intalnirea va fi deosebita. flower Si nici nu ma gandeam ca vei sari in patul altuia imediat, in niciun caz, Feciorico. Very Happy
Libruta a nascut deja in august (cred ca a fost perioada in care tu n-ai intrat ceva vreme), are o fetita frumoasa si crestinata. flower

Lumi, cred ca abia astepti sa-ti vezi fetita. Daca vei petrece mai mult timp cu ea, noi nu ne suparam, s-o pupi din partea noastra. I love you

Mireluto, unde te deplasezi tu cu ditai burtoiu'?

De Meni stie cineva ceva? O trecem absenta nemotivata?! Ce-o fi cu ea?! Rolling Eyes
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 EmptyJoi Noi 25, 2010 3:15 pm

Beatrix, gata am vazut pozele cu Sophie dincolo la gravide! Ce grasuna frumoasa! Smile Cate kile a avut la nastere si cand ai facut cezariana? La 38 sau 39 de saptamani, ca nu mai tin minte...
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 EmptyJoi Noi 25, 2010 3:32 pm

prezent!
stati sa ma dezmeticesc...samiruto, tin pumnii stransi tare... sa speram ca a u dat rezultate sfaturile fetelor cu/fara tricou , cu/fara reviste, si alte minuni, sper din tot sufletul sa veniti inmultiti...
nico, nu sunt nemotivat, am avut azi auditul de sf de an , am terminat de jum de ora, si acum ma relaxez, dupa ce dimineata cand am ajuns la biorou , prezentarea activitatii in anul 2010 adica 30 slideuri, nu se mai deschidea, de fapt nu mai descarca niste imagini puse..si norocul meu ca pe laptopul lui mai era lucrarea, iar G a venit cu el in dinti... hmmm
altfel, Shocked mai am de stat cumintica pana marti affraid , doamne mult mai e affraid
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 EmptyJoi Noi 25, 2010 4:09 pm

Manu, ma bucur ca esti bine!

Fetelor am deschis subiect la evenimente pentru ziua lui Gali, pt.maine adica!..Sper ca nu va suparati ca am deschis eu, am vrut sa fie deja acolo. Care stiti sa bagati poze cu felicitari, torturi, flori, barbati cu muschi (glumesc!) ar arata frumos...Stiu eu ca lui Gali ii plac pozele si poznele!!! Very Happy

Nico secretoaso Very Happy, asa e abia astept s-o vad pe fata aici..

Pupici!
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 EmptyJoi Noi 25, 2010 4:23 pm

Uite fetele asta da cadou pentru Gali! Bine ca nu are internet ca venea in olanda si ma alerga...lol!

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 Tarzanq
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 EmptyJoi Noi 25, 2010 4:37 pm

fete dragi...va pup si va multumesc mult pentru sustinere!!!

raportez 11 oushoare...doctorashul era cu gura pana la urechi cand mi-a dat vestea cea buna.
era multumit de rezultat si de asta era si asa relaxat....data trecuta cand am avut rezultate slabe era si el incordat si nu prea vorbaretz....da l-am facut sa se fastaceasca-e un tip timid....ca i-a trimis un pupic prin aer cand mi-a zis ca avem 11 oo. Laughing Laughing Laughing

in rest....am avut de luat vreo 3 retete pentru fetele mele unguroaice...si pentru mama una...si pentru mine...sa tot ma intreba doctorashu de unde ne tot cunoastem atat de multe,cum ajung medicamentele le ele ca suntem din orase diferite....am inceput sa-i povestesc si eu despre DC si topicul de fiv in Ungaria...etc etc.

acu asteptam sa vedem cum se vor iubi oole cu gigeii Samirutzului...el mi-a zis ca le-a facut instructaju....le-a zis ca urmeaza sa se intalneasca cu niste gagici misto si sa faca tot ce i-a invatat...tot ce au vazut la el Laughing Laughing Laughing

ma duc sa trag un pui de somn ca-s cam lesinato-ametita
va sarut
flower
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 EmptyJoi Noi 25, 2010 4:50 pm

mare nebun e samirutu asta a tau....si tu-l inghesuiai cu moastele Smile
sa fie cu iubeala dragilor.
Limi, Nico, merci de sfaturi, face mult pentru mine.
Am sa caut si eu ceva frumos pentru preaiubita si sufletista noastra Gali.
Lumi, asteptam fata sa te tina ocupata...
Meni, pupi
eu plec in wkd...poate mai intru....da' sa-mi cunsult agenda Smile ... bounce
puuuupi
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 EmptyJoi Noi 25, 2010 5:10 pm

Samiro, bine ca ai scapat! Minunatie de oua! Trebuie sa iasa de data asta!
flower I love you
Mona facem si noi discutii, vorba ta, dar ..sfaturi?..hihi, tot tu stii mai bine! Smile
Week end frumos!
I love you
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 EmptyJoi Noi 25, 2010 5:32 pm

Sami, DD ajuta sa se iubeasca bine de tot gigeii cu outele. I love you Ai incredere ca va fi bine! Este FIV-ul ta norocos!!! cheers

Monuca, weekend placut si prosper! Wink

Lumi, am ras cu lacrimi de poza. Ffffff inspirata! Laughing Laughing Laughing

Meni, esti motivata! Very Happy Dar ce se intampla marti? Suspect
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 EmptyJoi Noi 25, 2010 7:09 pm

Sami,bravos fata ouatoare! sa dea DD cati mai multi embrionasi sanatosi si vigurosi!
daca poti ,poate poti intreba cum o cheama pe asistenta aia care vb romaneste,te rog :flower:ce a zis dr cand a aflat ca are atatea fane?
lumi,misto poza....are asa...un aer olandez Very Happy ...domnu,nu poza.
Mona ,ma bucur ca ai revenit in business....tb sa apara ceva..
pupicei
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 EmptyJoi Noi 25, 2010 7:10 pm

wooow samira...nu ai de dat? oo...glumesc...doamne ajuta ...
nico marti sunt 2 sapt de la...si am interzis... Mad dar oare duminica e prea devreme??
mona unde pleci draga?
turquois?
lumi hai ca vine fata...sau a ajuns? pe tine te punem "motivat"

iat gallicuta??? ei sa vedetivoi ce rupta o veni...cica de la drum, nu a avut net...hmmm va dati seama ce petrece in baga ea cu tarzanel???
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 EmptyJoi Noi 25, 2010 7:21 pm

Mai Lyly, si tu! Ma dai in fapt! Tine secret! ''Domnu '' ala din poza e un Tarzan olandez, da de unde sa-i gasesc io acu' unul roman frantuzit! Very Happy


Ultima editare efectuata de catre luminita42 in Joi Noi 25, 2010 7:25 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 EmptyJoi Noi 25, 2010 7:24 pm

manule,m-am gandit eu ca de alea-alea e vorba...dar 2 saptamani de abstinenta mi se pare cam putin....eu stiu ca dupa un chiuretaj este recomandata abstinenta pana la prima menstra.

m-am trezit
ce frumos povestesti tu monadespre "aventurile" tale...savurez toate postarile tale.

nu ma mai deranjeaza burtica...uufff...ce-or face aia mici ai nostri???
abia astept sa ma sune maine PK.

azi i-am dat maica-mii interzis sa ne sune...o cred si o inteleg ca vrea sa stie si ea ce-i cu mine...insa data trecuta l-a sunat pe Samirutz tocmai cand era in camera de recoltare...cand era mai tare pe ea si pe mama ei Laughing Laughing Laughing

iesim la o plimbare
flower
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 EmptyJoi Noi 25, 2010 7:30 pm

Ma Samiro tu cu moastele, mama ta cu telefoanele, v-ati pus pe bietul samiru! Si mai vroia si Nico sa vina cu galeria de motate, sa faca agitatie la usa Very Happy Ma bucur ca nu te doare nimic. Sadico vrei s-o pui pe Manu sa stea absitnenta o luna!.. geek
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 EmptyJoi Noi 25, 2010 7:54 pm

Lumi, daca povestea cu abstinenta venea de la altcineva, nu comentam. silent Dar asa ... iaca m-ai zgandarit Laughing Ia, marturiseste mataluta aici: pe cine ai strans tu mai abitir intre picioruse in ultimele 8 luni jumate? Nu cumva e o chestie mare, lunga si pufoasa? Laughing Laughing Laughing

Meni, protejeaza-te cat ti-a recomandat dr. Nu se moare, crede-ma. Am la activ 6 luni jumate. Wink

Sami, sunt curioasa: A raspuns Samirutu' la telefon cand l-a sunat socrela? Cum s-a conversat cu ea?
Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 5 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul -11
Sus 
Pagina 5 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 9
» Discutii zilnice de tot felul-4
» Discutii zilnice de tot felul-10
» Discutii zilnice de tot felul - 5
» Discutii zilnice de tot felul- 14

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: