Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul -11

In jos 
+12
mirela2
lyly_mar
guzelnico
menics
Mona41
galliciana
alinutahu
luminita42
samira33
turqoise
brunadria
amy
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 EmptySam Noi 20, 2010 10:25 am

Rezumarea primului mesaj :

Flori pentru toate suricate si un capitol nou plin de impliniri.
Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 DSC05422


Ultima editare efectuata de catre amy2007 in Joi Dec 09, 2010 8:26 am, editata de 3 ori
Sus In jos

AutorMesaj
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 EmptyLun Noi 22, 2010 9:57 am

Nico, eu cred ca ai fost chiar modesta cu cumparaturile...ca deh doar esti gravida deci ...vulnerabila...pup si tie burtica...si tare te mai feresti sa trimiti poze? oare de ce?
Ca noi iubimi burtici....char daca nu vrei sa expui cu fata cu tot ...pune numai burtica...pup
Menic, da mi-am recapatat vigoarea si puterea...
Ai si tu grija de tine.
All, tons of hugs...
La noi e caaald 24 grade
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 EmptyLun Noi 22, 2010 10:04 am

nico, ai pus reteta cumva??? de baclavale.
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 EmptyLun Noi 22, 2010 10:47 am

Pus reteta baclava de casa, sa traiti! Wink

Mona, nu ma feresc sa pun poze dar nu stiu de ce nu se "lipesc" aici. Voi cauta o metoda.
Este adevarat ca multe poze nu am, dar macar un grupusor per trimestru trebuie sa am si io ca amintire. Very Happy
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 EmptyLun Noi 22, 2010 11:20 am

Gata, Mona, am lipit poze cu mine in sapt 17 la Gravidute.
Promit sa descarc din aparat si sa postez si poze actuale cu burtoiu' de sapt 27. Very Happy
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 EmptyLun Noi 22, 2010 11:29 am

nico, cum vine asta scratch "
aluatul se imparte in 30 parti egale;
- fiecare parte se intinde, se presara la suprafata cu amidon si se aseaza una peste alta in grupuri de cate 10 foi)
" scratch

affraid affraid dati-mi una sa ma trezesc: sunt 30 nu trei parti...scuzeeeeeeeeee nico Embarassed
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 EmptyLun Noi 22, 2010 11:51 am

neata buna...
nu demult m am trezit, aseara am stat pana tarziu..
nico, abia ca ti se vedea burtica la 17s..esti frumoasa , eu te am mai vazut pe sos..
mona, fi tare , o sa vina si al tau cand nu te astepti..
sami, sper ca ai ajuns cu bine, asteptam vesti de la tine..
mie mi se face pofta de burtica de cate ori vad o graviduta, tare mi e teama ca nu voi reusi niciodata..
oricum eu sper , apoi ce a da domnul , nu cred ca m as putea impaca cu ideea de a trai fara un copilas..
chiar asa , sun la clinica iar!
va pup si va doresc o saptamana reusita!
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 EmptyLun Noi 22, 2010 12:12 pm

Adicatelea, Meni, tot aluatul il imparti in 30 de guguloaie din care obtii 30 de foi. Cele 30 foi le imparti in 3 grupuri de cate 10 foi. Very Happy
Am atasat si un site cu imagini din timpul pregatirii.


Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 EmptyLun Noi 22, 2010 12:38 pm

Sami, drum bun si sa te intorci cu bb in burtica. DD ajuta! flower
Galli, sper ca pe-aia cu durerea de cap nu i-ai servit-o si lui Tarzan. Wink Sa ne povestesti cum te-a intampinat sotul. Very Happy
Monaaaa, trei dintr-o lovitura?! Shocked Merge bine preselectia! Laughing Am remarcat ca te tii tare fata de seic.
Brunica, nu-ti pierde speranta! I love you
Amy, distractie placuta la Giurgiu! cheers
Turqoise, dar sotul tau incearca vreun remediu? Exclamation
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 EmptyLun Noi 22, 2010 12:52 pm

Burticutele, ce fac?
Lumi, cat sta in Olanda surioara cea mare a bebelinei? Very Happy
Alinuta, drum bun in RO si sa ai grija de bb! flower
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 EmptyLun Noi 22, 2010 1:02 pm

da , nico...am recitit si eu dupa ce scrisesem ...
offf am o stare naspa...abia acum ma apuca asa ..amokul... sa nu va zic ca de la antibiotic m-am ales si cu o alergie...deci dupa ce ca am inceput sa am vise ciudate a se citi erotice...m-am umplut si de bube... si am ajuns si la 56 kg affraid de azi G vrea dieta... asa ca il voi sustine...trecem la gratar de pui cu salata...iar baclavalele le voi face de sarbatori...
se pare ca noi de anul nou vom merge la sinaia, in sfarsit s-au hotarat...nu ma incanta prea tare...dar asta este...nici la bulgari nu vroiam...
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 EmptyLun Noi 22, 2010 2:44 pm

Buna gagici,
Bruna hai ca se ia gravideala si la tine, ai sa vezi!..
Apropos Mona ca ziceai fertility issues, eu cred ca nu tu le ai, tu esti doar nitel mai coapta Very Happy , dar cu gigeii potriviti eu zic ca ai face inca un copil! Ai dreptate cu prezervativul, uitasem!..

Aoleo fetele, baclavalele par complicate! Very Happy Nico Luciuca mea sta 2 saptamani la noi.

Lylyshor pe unde umbli? La mama?...Ai vrea la Olanda tu?..Pai ce sa faci de Craciun aici ca astia nu au mese ca la noi!.. Very Happy Ce caltabos, ce carnati ca lumea face mamica mea acasa! Pe aici, poate doar shopping, ca au reduceri frumoase de Craciun si ceva turism, dar te omoara trenurile de scumpe ce sunt!.. In alta ordine de idei am citit de Adria42, o fata de 41 de ani care era cu noi la senioare pe DC, a ramas gravi la al treilea fiv facut la Viena. Poate ar trebui sa-i scrii s-o intrebi ce si cum , cat avea amh, ce protocol a facut...asa ca idee, cand ai tu chef... I love you
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 EmptyLun Noi 22, 2010 2:55 pm

Manule! flower Off amokul tau e tot acolo, o sa mai stea o vreme, dar pe urma o sa fii mai bine.
Hai ca la Siniaia o sa fie f. frumos!



Ultima editare efectuata de catre luminita42 in Lun Noi 22, 2010 2:57 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 EmptyLun Noi 22, 2010 2:56 pm

Azi noapte am dormit tun!.. Am simtit ca prin vis cum se misca fetita, nu-i place pe dreapta uneori, impingea rau de tot pe organe, ficat, stomac, coaste...cand citeam despre asta , aproape nu credeam ca e posibil, dar uite ca mi-a venit randul. La prima fetita parca nu mai tin minte sa fii fost asa dureros, cand se misca.
De dimineata (pe la 12!) am prins curaj si m-am apucat sa desfund dushul ca acumula apa, dar am cam obosit la jumatea trebii. Pe urma mi-am mancat cerealele, mi-am baut laptele ...poate ma uit la un film acum.

pupici pentru toate!
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 EmptyLun Noi 22, 2010 3:06 pm

Lumi, daca fetita ta cea mare si-ar mai fi prelungit nitelus sederea, o vedea si pe surioara ei. Very Happy
Al meu bb face de pe acum figuri cand stau intinsa pe dreapta. Mi-a tras ieri un picior, de-am sarit ca arsa, ca eram semi adormita. Rolling Eyes
Si eu imi propusesem multe trebusoare azi dar nu stiu cate voi realiza.
Poate imi vine energia dupa masa de pranz. scratch
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 EmptyLun Noi 22, 2010 5:05 pm

Da asa e Nico, dar are niste referate de predat la facultate, inainte de vacanta de Craciun.
Lasa, ca mai vine ea in vacanta din februarie.. Smile
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 EmptyLun Noi 22, 2010 5:05 pm

buna, fetele!

nico, mie de obicei imi vine somnul dupa masa de pranz Very Happy , am vazut si eu pozele, esti foarte frumoasa si imi pare ca ai trasaturi asiatice Surprised referitor la vreun remediu, ne tot doftoricim cu tot felul de naturiste si vitamine nonstop, insa in cazul oligospermiei nu se prea fac multi purici, tot Fiv+icsi scrie pe noi, doar o minune dumnezeiasca ne mai poate salva,ma rog lui Dumnezeu doar sa fim destul de inspirati pentru a alege clinica care ne va aduce succesul din prima:geek:

lumi, Doamne ajuta sa mai sta mamaruta in burtica, vei primi cel mai frumos cadou de Craciun I love you

manu, cum esti?mai binisor?
fete stau in dubiu daca sa imi achizitionez un palton de la zara, sau sa astept reducerile?poate nu il voi mai gasi!dar acum e destul de scump!! oi vedea io!

pup fetele, o seara placuta!
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 EmptyLun Noi 22, 2010 5:57 pm

turqoisule, eu de obicei cand vad ceva si mi place f mult ,il iau! ca daca nu l mai gasesc imi pare rau! iar la reduceri e posibil sa nu mai gasesti marimea ta..
am sunat la clinica, dosarul mi e pregatit ,merg dimi sa l iau!
am tras un pui de somn, ma pun si fac ceva de mancare pt diseara!
pupici!
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 EmptyLun Noi 22, 2010 6:03 pm

va pup fete dragi

am ajuns cu bine...am facut 9 ore Bucuresti-Budapesta.
dimineata pana a mancat Samirutzul meu ceva io am facut un dush si am plecat la clinica.
doftorashul a albit aproape de tot...era o aglomeratie de nedescris la usa lui si cu toate astea am intrat cand avem programarea Cool
vestile din ziua 9:astazi e ultima zi de stimulare,maine fac Ovitrellu si Joi punctia...endo este de 10,5-in viata mea nu am avut asa endometru gros bounce ....si am vreo 8-9 foliculi cu dimensiuni de 15-16-17 mm.
nu stiu sigur cati sunt pentru doftorashulimi spunea si mie in engleza dimensiunea lor si ii spunea si asistentei in ungureste in acelasi timp si fiind si obosita am pierdut numaratoarea.
ce sa va zic????sunt surprinsa...mi-a spus ca am nimerit un Cm bun,ca am reactionat bine la tratament si de asta oprim stimularea dupa 9 zile ca au crescut foarte bine si repede foliculii.
eu aveam tratamentul pregatit pentru 12 zile ....asadar am ramas cu Merionale si Cetrotide pentru 3 zile...in fine,asta sa fie tot baiul....deci,Joi la ora 10,30 am punctia.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 EmptyLun Noi 22, 2010 6:34 pm

apoi ne-am intors la pensiune si am facut intuneric in camera si ne-am bagat la somn....e o caldura in camera...asa cum ne place noua si ne-am tavalit prin cearceafurile astea de nu ne mai ajungeau...pe la 3 jumate m-a trezit Samirutzu ca ii e foame ca-i ghiortzaie matzele Laughing ,ca nu mai poate...ne-am imbracat in graba si hai la Eleven poate mai prindem si noi vreo ciozvarta ca acolo inchide la 4 si am ajuns pe ultima suta de metri.
de blonda ce sunt...ma uitam eu la galantar si vad legume la tigaie...si zic
-d-astea vreau!!!! ...si ii arat doamnei sa-mi puna legume.
ma duc 3 pasi mai departe sa-mi aleg si o carne ceva langa legumele alea...si vad un patrat cu branza din aia intinzatoare pe deasupra si ma gandesc io ca-i vreo musaca ceva si-mi spun ca merge cu legumele alea gratinate...ii cer doamnei patratu ala...vad eu ca se uitam doamna cam ciudat la mine...imi si spune ceva...dar eu habar nu am ce...insa spun DA....ridica femeia din umeri...imi tranteste patratu langa legumele mele si plec fericita la masa.
cand am inceput sa mananc am constatat ca patratu ala era format din fix aceleasi legume pe care le cerusem ca garnitura numa' ca avea si un strat consistent de branza pe deasupra Laughing Laughing Laughing
am ras de m-am prapadit cand am realizat ca mi-am luat legume cu legume...si atunci am inteles si nedumerirea doamnei care m-a servit...am ras de nu puteam sa-i explic Samirutzului de ce rad ca zurlia.

acum imi citeste niste faze de ma fac sa rad de lesin...cica:

femeia vede firul de par de alta culoare de pe sacoul barbatului ei...dar nu vede usa garajului cand parcheaza masina
Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 EmptyLun Noi 22, 2010 6:42 pm

Doamne ajuta, Sami, sa fie si la tine FIV3- cel norocos! I love you
Odihneste-te si hraneste-te sanatos!
Si te rog io din suflet, roaga-l pe dr sa-ti verifice endometrul in fix ziua ET.

Turqoise-ule, fa un efort financiar si mergi in alta tara. Spre ex, Ungaria, daca iti vine mai aproape sau TR ca doar ai rude. Wink
Si apropo de trasaturi, mi-s romanca get-beget. cheers
Daca-ti place paltonasul mult-mult-mult de tot, ia-l. bounce
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 EmptyLun Noi 22, 2010 6:52 pm

stiu nico...PK masoara intotdeauna endo inainte ET.eu oricum o sa incerc sa-l tin cel putin la aceasta dimensiune pana in ziua ET...de diseara bag si Oestrogelul in actiune pe langa celelalte adjuvante pe care le am in schema.
turqoise si eu spun sa-ti cumperi paltonasul daca-ti place...pan' la urma o viata avem si meritam sa ne face din cand in cand cate o bucuruie.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 EmptyLun Noi 22, 2010 6:57 pm

mona,cred ca e interesant ce traieste tu acum...si se pare ca-ti si prieste
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 EmptyLun Noi 22, 2010 7:18 pm

Hello girls!
Io pe aici...bantui Very Happy
Sami,Doamne ajuta sa mearga totul bine pana la capat! buna combinatia:legume cu legume Shocked clar ca nu obezeaza Laughing
Pe elenus ai vazut-o?
Io am inceput iara cu vitexu', ca m-am gandit ca pana fac iara un FIV sa il iau iara..il iau toata luna...parca asa tb luat,nu?ma gandesc sa incep iar cu macca,ca ma streseaza endometrul ala mic.....oricum sunt stresata si cu chistul meu endometriozic,mi-am facut markerul CA 125 si a iesit 54(limita maxima 35),era 39 inainte de stimulare...stiu ca chistul a crescut de la stimulare.....dar oare cat ???
Galli,bine ca ai ajuns cu bine...incet,incet iti revii tu si te frantuzesti pe zi ce trece!
bruni ,sper sa iei cea mai buna decizie pt FIvvstiu ca e greu sa te decizi.....
Lumi,stiu ca, craciunul este f soft pe la voi...dar io nu ma omor cu mancarea...dc am gratar sunt fericita....dar e asa liniste pe la ea.....parca sunt la statiune,nu e nebunia de la noi....si sunt reduceriiii,multe......
Am citit de adria,ma bucur tare mult pt ea,dar al meu e cam contra cu mersul in afara...ca scump...ca e departe...ca limba nu o stiim( pe mine asta ma streseaza cel mai tare What a Face ) si pe el il incanta f tare ca am cardul de reducere 30% la ML...... oi vedea ce fac,oricum ma duc pe 14 dec la albu la control sa vad ce mai zice si mi-am propus sa ii cer parerea si dr codreanu care a venit acum si la ML,ea este la giulesti si la gynera-la dracea,ma gandesc ca are experinta mai multa,zic io What a Face
Mona ,sper sa iei cea mai buna hotarare de data asta....ai grija,nu mai gandii cu inima prea tare...
Pupici la toate fetele I love you flower


Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 EmptyLun Noi 22, 2010 7:42 pm

lyly,sa te tii de Vittex...eu cred ca pe mine m-a ajutat mult.

astazi am constatat cu placere ca la Kaali pe toate anunturile afisate peste tot se srie in maghiara,engleza si romaneste...si au adus si o asistenta care vorbeste romaneste pentru cupllurile care nu pot comunica in engleza sau maghiara cu medicul.
asta mi-a placut.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 EmptyLun Noi 22, 2010 7:46 pm

pe elenus am vazut-o...am stat impreuna la micul dejun...apoi noi am plecat la clinica si la nani iar ei au impachetat ca au plecat in acesta seara la 6.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul -11
Sus 
Pagina 2 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 9
» Discutii zilnice de tot felul-4
» Discutii zilnice de tot felul-10
» Discutii zilnice de tot felul - 5
» Discutii zilnice de tot felul- 14

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: