Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul -11

In jos 
+12
mirela2
lyly_mar
guzelnico
menics
Mona41
galliciana
alinutahu
luminita42
samira33
turqoise
brunadria
amy
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 EmptySam Noi 20, 2010 10:25 am

Rezumarea primului mesaj :

Flori pentru toate suricate si un capitol nou plin de impliniri.
Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 DSC05422


Ultima editare efectuata de catre amy2007 in Joi Dec 09, 2010 8:26 am, editata de 3 ori
Sus In jos

AutorMesaj
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 EmptyMar Dec 07, 2010 11:23 am

Salutare fete sufletiste.
Vin si eu din urma cu urari de Multi ani pentru draga noastra Nico, si pentru toate Nicoletele si Niculaii...
Scuze, dar eu aici sunt cam rupta de sarbatorile astea....
Ma bucur sa aud ca sunteti toate bine, si am remarcat asa ce frumos este forumul nostru, si ce diferite suntem fiecare, cu problemele noastre de zi cu zi , una cu burtici alta cu "cacati" alta cu prajiturele sau calatorii sau obiceiuri la makedoni...
Ce frumoasa e diversitatea vietii fetelor....
Acum in prag de sarbatori, eu imi permit sa fiu prima care fac urari acestui forum de inimoase.
Sa dea DD sa fim sanatoase si fericite si sa ramanem prietene sincere pentru toata viata, nu contreaza in ce colt al lumii suntem fiecare.
Sunt sigura ca fiecare dintre noi are viata ei si prietenele ei "reale" dar eu una simt ca aici am legat un alt fel de prietenie. Una dincolo de mici invidii si certuri si fitze. Aici putem sa ne permitem sa fim noi insine si sa ne punem sufletul pe masa cu bune si cu mai putin bune, asa cum e si viata..
Aici, intotdeauna vom gasi o vorba buna, si nimeni nu ne pune stampile ci doar gasim sfaturi si pareri prtinente, plecate din inima, tocmai fiindca sunt izvorate dintr-o dorinta de a FI PRIETEN ADEVARAT.

Eu una nu numai ca va doresc sa fiti sanatoase si fericite, dar vreau sa va multumesc din inima ca imi umpletyi o buna si frumoasa parte din viata mea.
va iubesc pe toate si pe fiecare in parte, si sincer prietenia mea pentru voi este la fel de sfanta ca o iubire adevarata.
Fete sa nu radeti de mine si sa spuneti ca debitez cuvinte mari fiindca sunt indragostita.
Sunt cuvinte din dragoste fata de semeni , cu dragoste pentru voi.

Iar terminator este un tip special, si da LUmi, sigur ca l-am vazut in poze, v-as pune pe site si voua dar am doar poze in haine militare si nu vreau sa le fac publice.
Am sa va trimit pe email daca vreti.

Mie imi place foarte mult de el, are niste ochi albastri de te topesti...
Arata bine si evident ca in stilul meu clasic dezarmant, si foarte nonsalant, am verificat si cum stam cu "iubitul".El e cam timid saracu' cred ca a avut un nod in gat cand l-am chestionat...poate pe al americance n-o fi asa .....da' pe la mine pe la Moldova se poarta anul asta cherry
M-a asigurat ca totul e in "norma".....si zau ca n-am de ce sa nu-l cred pe cuvant...

Hai sa va pun si eu niste maimutoi, ca-s tare faini faci cu ochiul love La multi an1!


pupiciiii
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 EmptyMar Dec 07, 2010 11:57 am

Am intrat si eu pe prajituria.ro, chiar am postat reteta cu mascarpone, dar sunt o multime de retete si nu stiu daca sunt bune sau nu, voturile sunt subiective. Prefer ceva care a facut o colega, sau o persoana cunoscuta sa stiu ca sunt bune.
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 EmptyMar Dec 07, 2010 11:59 am

Monaliso, si eu ma simt bine aici, cu voi, si eu va iubesc pe fiecare in parte. Si mai iubesc pe cineva tare mult, o fata inimoasa, care din cand in cand intra si ne mai citeste, dar nu mai posteaza. Se stie ea care !
Manu, ce decoratiuni vrei? Din hartie, postav, margelute???
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 EmptyMar Dec 07, 2010 12:15 pm

Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 EmptyMar Dec 07, 2010 12:18 pm

Mona, pupici draga noastra draga. coronita
amy vreau sa vad tot ce se poate ... si vad eu ce pot face... am scos ceva deja, modele ma refer...si poate voi posta intr-o zi... cand le-oi face...ma gandesc sa vorbesc cu sora-mea si sa-l cooptez si pe stefan noptul meu de 4 ani in activitatea asta...cred ca i-ar place...
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 EmptyMar Dec 07, 2010 12:28 pm

Buna fetele,
eu m-am trezit de dimineata si sunt cam chioara de somn. Luci a plecat cu H. la aeroport si pe urma nu am mai dormit. Sper sa nu fie intarzaieri prea mari la avioane azi, ca e cam ceata pe aici. Sunt cam trista, dar fericita cu timpul petrecut impreuna si asa este si ea. Abia astept sa vorbim diseara cand ajunge acasa.

Mona esti asa de deschisa si sufletista!.. sunny Ma bucur mult ca esti multumita in perioada asta!..
E adevarat ca fiecare are preocuparile ei pe aici si ca asta face minunata atmosfera, mai ales ca incercam fiecare cat putem sa ne intelegem si sa ne sfatuim una pe alta. I love you

Fetele aici bradul se face imediat dupa Mos Nicolaie, care este de fapt sarbatoarea cea mai importanta pentru copii olandezi! ..Pana la Mos Nicolaie nimeni nu face brad sau aprinde luminite in gradina casei, asa mi-a explicat H. Nici in magazine nu se vand articole de Craciun (podoabe, globuri) decat dupa. Asa ca aici copii primesc cadoul mai mare de Mos Nicolaie si unul mai mititel de Mos Craciun.

Uite cam asa arata Mosul Nicolaie cu ucenicii lui colorati! Smile

https://2img.net/r/ihimizer/i/sinterklaas01.jpg/


Ultima editare efectuata de catre luminita42 in Mar Dec 07, 2010 12:33 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 EmptyMar Dec 07, 2010 12:33 pm

Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 EmptyMar Dec 07, 2010 12:52 pm

moni, ce cuvinte frumoase, le-am simtit atat de profund, multumim pentru sinceritate I love you aa...eu as vrea sa-l vad pe terminator sa vad cum arata barbatul care ti-a furat inimioara, Doamne ajuta sa fie el THE ONE si sa traiti fericiti pan la adanci batraneti love

eu sunt in dilema, pls help:apartamentul nostru e compus din un living imens,si un dormitor, o parte din living am dedicat-o bucatariei , cealalta parte sufrageriei.no bun, pana aici, dar..avem jaluzele verticale care mie imi plac pt. ca sunt mai simplu de intretinut dar turcoazu vrea musai perdele cu draperii lungi, de-ala noi, cum se poarta acum, eu ii spun ca vreau jaluzele, el nu , ca vrea perdele...... No

cum sa zic ca el si sa fac ca mine???

Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 EmptyMar Dec 07, 2010 1:23 pm

Amy, votat! lol!

Turqoise, pune-l sa-ti dea in scris ca va spala si va calca el perdelele si draperiile. faci cu ochiul
Io votez pt jaluzele verticale. Asa am in RO si mi-e dor de ele. In Tr avem perdele si draperii. Evil or Very Mad

Lumi, ce ucenici bronzati are Mos Nicolae! Laughing Laughing Laughing Dar foarte eleganti. cheers

Monuca, ne-ai emotionat cu mesajul tau. Si noi te iubim neconditionat! love

Meniiiiiii, ai citit PM? study
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 EmptyMar Dec 07, 2010 1:30 pm

ti-am raspuns, nico
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 EmptyMar Dec 07, 2010 2:07 pm

Ms nico de vot. Manu, ai gasit ceva pe site-urile acelea?
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 EmptyMar Dec 07, 2010 2:21 pm

Meni, am vazut abia acum cum "sclipea" mesajul. Rolling Eyes Iti multumesc.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 EmptyMar Dec 07, 2010 3:56 pm

va pup fetelor!!!

Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 EmptyMar Dec 07, 2010 4:13 pm

salut gagici,
Astept inscrieri pentru poze.
Trimite-ti email pe Pm...si astfel am sa va am si eu in memorie...
Cred ca am doar adresa Galiciei si al Luminitei de H..si cred ca si a celei de CT.
Va puuuup
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 EmptyMar Dec 07, 2010 4:33 pm

mona,surioara draga,am trimis adresa de mail....ca recunosc cinstit....sunt curioasa nevoie-mare.
desi e prea putin importanta parerea noastra...cata vreme reuseste si starneste in tine asa sentimente frumoase....pentru noi este arhisuficient sa te stim fericita si multumita.

azi ma dor ovarele....si nush de ce....ca nu m-am muncit,agitat etc etc

saptamana viitoare Samirutzu meu se duce sa-l taie pe purcel....se duce cu socra-miu,pe undeva pe la Slanic.
a arvunit un purcel la vreo 70 de kile...nu am vrut mai mare ca nu am de gand sa trag de el pana la Paste...vreau doar de sarbatori sa avem....cu ce mai dam si socrilor si unui cumnat mai nevoias...asta e purcelu nostru.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 EmptyMar Dec 07, 2010 4:47 pm

Eu am pus niste carne de vaca in ceaun, se tot inabusa pe acolo Very Happy. Pe langa am niste cartofi gata taiati de la supermarket doar sa-i faca H la tigaie. Mona trimite daca vrei pe dumnealui cu poza si la mine, dar si eu cred ca daca iti place tie e suficient! cheers Samiro pai se putea sa stea samiru fara purcel! Smile

Fata mea a ajuns acasa la bucuresti cu bine, mi-a trimis mesaj! sunny
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 EmptyMar Dec 07, 2010 4:57 pm

Samiruto, apreciez promptitudinea ta, dar tre' sa stau sa ma gandesc mai bine cu tine...ca tu esti fumee ootoare si tocmai ne-ai povestit fazele cu hormonii...stiu si eu...poti fi periculoasa.....mai ales ca-ti pleaca samirutu la taiat de porc....
Sa vad...nu promit nimic in ceea ce te proveste...ca nici nu pot sa-ti fac mimica lol!
Astept sa te vad cu beta mare....si apoi..ma linistesc.... faci cu ochiul

Fete va trimit de pe calc de acasa diseara....Lumi si tie bineinteles....
Si ma bucur sa aud ca fata a ajuns bine si ca ati avut impreuna clipe minunate..
la anu pe acum...ai sa cari pempersi prin Bucuresti si Lucia va merge mandra cu carutul pe Kiselev....
puuuup
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 EmptyMar Dec 07, 2010 5:27 pm

mona.... lol!

,e foarte bine ca ti-a facut fata bradul...asa o sa fie o parte din ea cu tine ,de sarbatori.
ma bucur ca a ajuns cu bine in Romanika.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 EmptyMar Dec 07, 2010 6:13 pm

Mersi fetelor!..hihi, Mona nu vrea sa imparta pe Mr. soldat cu tine Samiro, ca esti sub influenta hormonestilor Very Happy auzi la ea, trebuie sa ramai musai gravida si abia dupa aia ti-l arata!..

Eu de azi dimineata mananc intr-una..., sa vezi ce sala o sa fac eu la anul...si diete peste diete cyclops
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 EmptyMar Dec 07, 2010 6:17 pm

Sami, stai asa, nu te misca! Acusica se prind bine-bine sambureii.
DD ajuta sa fie embrionasii Samirutei puternici si lipiciosi! angel

Lumi, si noi ne-am bucurat alaturi de tine de vizita Luciei. Am observat ca te-au lasat toate durerile in perioada aceasta. faci cu ochiul

Monuca, la gravidute poti trimite fara grija. Suntem imune! smile
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 EmptyMar Dec 07, 2010 6:21 pm

Lumi, cica e de normal si de bine ca mananci in ultima perioada. Am citit ca in ultimele 2 luni, oricat ai manca tu, bb nu se satura. Dar e bine ca ia in greutate. Asa ca, da-i inainte! cheers

P.S. Eu parca nu mai pot manca asa ca inainte. scratch In schimb, sunt gramada pe fructe, in special mandarine.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 EmptyMar Dec 07, 2010 6:28 pm

Ba ma durea mai Nico prin toate partile esentiale, dar nu mai aveam timp sa ma vaiet si la voi ca ma vaietam la ea! jocolor
Si pe urma radeam impreuna de comentariile ei! Very Happy
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 EmptyMar Dec 07, 2010 7:04 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Lumi, asta da metoda smecherita!

P.S. De maine suntem aici! tongue
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 EmptyMar Dec 07, 2010 8:10 pm

salutare fete dragi....
monaliso si noi te iubim pe tine!

am vb cu galli, va saluta si va imbratiseaza pe toate!
nu are net nici acuma dar spera ca in viitorul apropiat sa se rezolve si cu netul...
e bine , se plictiseste, s a apucat de tricotat:)

eu m am trezit dimi pusa pe fapte mari, sa fac pe dracu n patru sa pot face hormonalele maine, ca urmatorul cm sunt in romanica , celalalt tot asa!
asa ca m am programat la dr de familie si mi a prescris el toate analizele si dimi merg sa le fac!
povestind cu el despre pb mea , m a si ajutat:) mi a facut o programare la dr pr 5 ian, cica dr e un prieten bun de al lui si e coleg cu dr cu care am facut fiv , lucreaza in echipa! eu vreau doar sa se uite peste dosar si sa ma trimita la un dr si o clinica f buna! asa ca am 2 programari in ianuarie, sa vad daca gasesc ei ceva, ca eu am gasit ! LH mai mare ca FSH ul!!de acolo proasta calitate a ovocitelor...
azi am batut netul pana m am saturat , sunt curioasa cum ies hormonalele de maine!

va pup pe toate si va astept cu vesti bune!!
sami sunt cu ochii pe tine!!
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 EmptyMar Dec 07, 2010 8:58 pm

Salve fete, pusei pe terminator pe email care mi-ati trimis....
Menics, da si tu un semn...
Brunia...hai ca face bine la hormonale...da si tu un PM...
Fete am uitat sa va spun ce era mai important..
Am slabit 6 kg de cand cu indragosteala...ca deh merg la sala si am inchis gurita dupa ora 19...
In rest mananc normal si echilibrat
Hai pup
si astept comentarii
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 15 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul -11
Sus 
Pagina 15 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 9
» Discutii zilnice de tot felul-4
» Discutii zilnice de tot felul-10
» Discutii zilnice de tot felul - 5
» Discutii zilnice de tot felul- 14

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: