Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul -11

In jos 
+12
mirela2
lyly_mar
guzelnico
menics
Mona41
galliciana
alinutahu
luminita42
samira33
turqoise
brunadria
amy
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 EmptySam Noi 20, 2010 10:25 am

Rezumarea primului mesaj :

Flori pentru toate suricate si un capitol nou plin de impliniri.
Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 DSC05422


Ultima editare efectuata de catre amy2007 in Joi Dec 09, 2010 8:26 am, editata de 3 ori
Sus In jos

AutorMesaj
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 EmptyLun Dec 06, 2010 12:51 pm

LA MULTI ANI, MAMICA DE GARGARITE!

SA-TI DEA DUMNEZEU MULTA SANATATE SI PUTERE, SA FII FERICITA SI SA AI PARTE NUMAI DE BUCURII!
La multi an1! love La multi an1! love La multi an1! love

Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 EmptyLun Dec 06, 2010 1:41 pm

clopotei
La multi ani Nico!! cadou
ce admosfera de sarbatoare colinde

fetelor, Gali e bine, se plimba prin magazine, gateste, curatenie se ocupa de tarzan si de cuine..
sper sa ne intalnim iar , am fost destul de ocupata cu musafiri in fiecare zi! azi fac curatenie generala si diseara fac si eu bradut
maine merg sa fac ceva cumparaturi de mos, cadouri pt prieteni si pt familie..
aici s a incalzit vremea :16 grade azi!

in rest toate s bune si frumoase!
ceva nou? am facut deja 3 prajituri in ultimele 3 zile, primele prajituri din viata mea! bruni e f incantat..

va pupacesc de la mic pana la mare ! sa fiti cuminti sa vina mosul cu multe cadou cadou cadou
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 EmptyLun Dec 06, 2010 3:05 pm

woww bruni, venim la prajituri!
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 EmptyLun Dec 06, 2010 3:11 pm

hai meni! va astept pe toate!

eu tocmai declar z1! offf o sa mi vina cm chiar de rev! asta e...

ce mi plac emoticoanele astea de iarna Mos saritor
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 EmptyLun Dec 06, 2010 3:34 pm

hello fete frumoase!

nico, la multi ani, sa fii iubita si fericita alaturi de cei dragi si de mogaldeata care e pe drum clap

bruni, tu deja ai inceput sa faci prajiturile? si mie imi sta pofta la ele,cu greu ma abtin dar refuz categoric sa le fac caci doar eu le mananc si mereu trebuie sa ma "sacrific" sa mananc toata tava si-apoi ma intreb :aripioarele astea de unde le am, cu celulita asta ce-i, si tot asa..asadar stop prajituri si interzis la rafturile cu dulciuri din supermaketuri insa va marturisesc ca ..salivez dupa un tiramisu smile

mosu nostru a fost foarte darnic anu asta, mie mi-a adus peria rotativa de care va spuneam, imi place mult caci imi pot aranja parul in mai multe feluri, eu sunt carliontata asa si bineinteles ca mi-as fi dorit sa am parul lins si peria asta e numai buna faci cu ochiul
turcoazu s-a cadourisit singur singurel cu un sistem home cinema de ultima generatie, cu 3D, HDMI, Blu-Ray, si alte minunatii dar bineinteles si pretul a fost pe masura affraid

acu trebuie sa incep sa ma gandesc la cadouri pentru cei mici..si cei mari...
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 EmptyLun Dec 06, 2010 3:59 pm

turqoisule, am inceput sa fac prajituri ?? da !! la 34 de ani prima data in viata mea! sunt f mandra, pana acuma nu m a tentat deloc! eu nici nu sunt cu deserturile, insa am facut pt bruni si musafiri , eu tot asa o tin , zi de zi invitati, casa plina mereu!
eu am primit un iphone4 cadou dar nu de mos ca aici nu stiu de mos nicolae, ci asa ...ca am fost cuminte Mos saritor

de mos craciun as vrea sa mi schimb masina, dar nu ma pot desparti de a mea ca mi e tare draga inca..
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 EmptyLun Dec 06, 2010 4:14 pm

bruni, niciodata nu e prea tarziu Very Happy ce de musafiri pe capul tau, dar cred ca iti si place, nu?

cum de Craciun vom fi plecati, am liber de la bucatarit, asa ca nu fac nici prajituri, nici mancare, doar curatenia generala..scap usor anul asta..voi fi "musafira"..mai bine decat gazda Very Happy , doar de revelion voi pregati cateva feluri..printre care si peste din pastravaria proprie faci cu ochiul
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 EmptyLun Dec 06, 2010 4:24 pm

imi place, da! si daca nu imi placea mie, le place lor la noi, ca stii tu cum sunt romancele dragute si serviabile Very Happy
ei nu sunt asa atenti la toate detaliile..
noi de craciun suntem in principiu pe acasa , suntem invitati la masa in seara de craciun ! oricum nu fac mare lucru ca pe 26 plecam!
patinoar Vive la Roumanie!
Sus In jos
mirela2

mirela2


Mesaje : 129
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 47
Localizare : bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 EmptyLun Dec 06, 2010 4:52 pm

nico un primii pasi sanatos si saltaret
multi ani si de la noi
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 EmptyLun Dec 06, 2010 6:04 pm

Va multumesc tuturor pt urari! flower
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 EmptyLun Dec 06, 2010 6:23 pm

Nicolete dragi (nasa si fina), sa traiti cat numele si sa fiti sanatoase! La multi an1!
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 EmptyLun Dec 06, 2010 6:40 pm

Hello fetele!sunt pe aici,batui pe internet...ca de obicei....in wk am fost la predeal,am reusit sa il scot pe al meu din casa,mai ales ca lucreaza in ziua de craciun,pe 1 slucreaza,asa ca nu puteam pleca nicaieri Sad ...si m-am bucurat ca era zapada..in rest am mancat ,plimbat si dormit ...ca restul,vb lu' al meu ,nu tb sa iti vina CM affraid ..ca era meci la TV si era si obosit si mai bine:sleep:
Mona fata, ma bucur ca esti pe felie,tine-tot asa,tb sa iasa ceva geek
ma samiruto,ce ganduri ai ??de la pastilele date de PK Laughing ..vezi sa nu se ia de ganduri samirutul...mai ai rabdare putin si stai cat mai cumintica,te rog!
Lumi,cred ca in perioada asta te-ai simtit super fericita si linistita...sa te tina liniste asta pana la nastere flower
Bruni,sa stii ca si eu am facut prima data placinta ,cu pere,saptamana trecuta..asa ca nu te stresa prea tare...ai timp sa faci ...ce atata graba geek io nu stiu nici acum sa fac sarmale..si ma tine inca (sotu) faci cu ochiul
mai intru sa vad ce faceti si va pupesc pe toate love mona,sami,nico,galli,lumi H,lumy,meni,amy,turqoaise,bruni,alinutaH,mirela flower
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 EmptyLun Dec 06, 2010 6:59 pm

va pup fete dragi

LA MULTI ANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NICO.....sa fii sanatoasa,voioasa si sa treaca repede de tot timpul pana la intalnirea vietii tale.
LA MULTI ANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!LUMY...si tu sa fii sanatoasa,voiaosa si sa te bucuri o viata intreaga de printesele tale.

eu am fost azi pe la munci nitel...am fost cuminte....doar la banca....si apoi am stat vreo 2-3 ore cu fetele mele.
apoi am fost la ceva cumparaturi...si am ras de am lesinat....sa va povestesc:
de dimineata s-a gatit Samirutzul meu cu hanorac,blugi si adidasi...toate cumparate de la unguri...era mandru nevoie-mare...si am fost la Angst...a parcat sotzulache masina...si cu ochii in vitrine...sa se admire ...ce adidasi frumosi are....a calcat fix intr-un rahat Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ....fetelor....am zis ca lesin de ras....era socat,oripilat...nu-i venea sa creada ca frumusetze de adidasi sunt plini de rahat pe toata talpa.
nici nu l-am primit in casa...i-am luat sacosele de la usa ...bine,el mai avea treaba in oras....da oricum nu-l las sa intre in casa incaltat cu adidasii aia.
dupa ce am incuiat usa....am ras pana m-am saturat.
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

turqoise...intr-o zi...cand o sa ai tu timp si chef....o sa te rog sa-mi dai si mie niste retete de prajituri d-alea ardelenesti...ca-s preferatele noastre....alea cu foi si cu diverse creme....sunt delicioase.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 EmptyLun Dec 06, 2010 7:00 pm

am facut si eu ciorbitza de porc,ostropel de pui si melcisori cu lapte.....asa ca va astept la masa!!!!
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 EmptyLun Dec 06, 2010 7:05 pm

Nico la multi ani fericiti! La multi an1!

Lyly ma bucur mult ca ai iesit la zapada, la munte!

Fetelor la noi numai copiii au primit cadouri! Luci a avut banii de Mos din care si-a luat haine si dulciuri pentru acasa dupa gustul ei, iar fetita mica a primit carut (2in unul).Smile Noi ne-am retinut ca de obicei, ca se terminase planul lunar. ..Ne-am luat in schimb un tort de ciocolata de la Hema pentru azi, ca tot nu mai conteaza kilogramele!


Va pupic pe toate!
Sarbatoare frumoasa de Mos Nicolaie!
santa

Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 EmptyLun Dec 06, 2010 7:10 pm

La multi ani, sa ne traiesti Lumy!!!
La multi an1!
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 EmptyLun Dec 06, 2010 8:27 pm

Multumesc, fete dragi, pt gandurile frumoase!
Sa dea DD tuturor sanatate, bucurii si impliniri! La multi an1!

Sami, sunt cu ochii pe tine! Stiu ca este plictisitor pt o persoana activa sa stea la orizontala mult timp dar totul este intr-un scop nobil. surprize
Spune-i Samirutului sa te lege de pat. Exclamation Sau mai bine nu, ca poate-ti place si te infierbanti iar. Laughing Laughing Laughing

Lyly, iti face bine schimbarea de aer. Ma bucur ca ai fost la munte. cheers

Lumi, si eu imi astept sotul cu tort. bounce Cadouri nu vreau, am unul in burtica pt care voi incepe incet-incet shopping-ul. Sufletel este prioritatea nr. 1 acum. saltaret
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 EmptyLun Dec 06, 2010 8:34 pm

nico,sunt cuminte....serios...am 2 viteze:incet si pe loc.

azi e prima zi in care am inceput sa ma "uit" si eu prin casa....si fetelor...constat cu stupoare ca mi-a mutat mama tot prin casa cat am fost plecata...fetelor...putine lucruri mai sunt la locul lor...mi-a reorganizat tot...nu mai stiu de un' sa iau nimic din CASA MEA.
nu imi vine sa cred...si cate scandaluri aveam la ea pe tema asta....ca ei sa-i pastrez ordinea in care are ea aranjate lucrurile.
in fine....refuz sa ma enervez...da e ultima data cand se mai intampla asta.

cica de Vineri vine iarna si la noi,in Sud.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 EmptyLun Dec 06, 2010 10:21 pm

Samiro, acu' ce am citit patania lui Samiru'! Very Happy Very Happy Very Happy
Stii vorba aia ..calci in kkat ai noroc cu carul! Asa ca razi tu razi, dar sa vezi ce noroc vine pe voi acum!! sunny

pupici!


Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 EmptyMar Dec 07, 2010 8:58 am

Buna dimineata, suricatelor. cam lenesute in dimineata asta. O cescuta de cafea si 2-3 piscoturi merg?

Sami, sa fie cu noroc patania sotului. Very Happy
Eu tot fara chef, tot caut retete de fursecuri pentru Craciun si trebuie sa gasesc eu ceva special.
De muncit la serviciu, ioc, nu am chef, dar tre sa ma apuc, ca s-a adunat multeeee.
Pup toata gasca !
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 EmptyMar Dec 07, 2010 9:10 am

saluutttt,

samiruto, tareee faza cu al tau...

si vorba ta, vreau si eu retete de la turqoise...tare bune prajiturile...niste dobos...yaammii

eu am fost ieri la nepotel...a fost tare incantat de cartea cu abtibilduti pe care i-a a dus-o mosul... dupa in vizita la o verisoara de lui G...care si-a logodit baiatul si uite asa am vazut si auzit de alte obiceiuri macedonesti...dupa acasa la somnic...
eu sunt deja cu gandul la vacanta la sarbatori... am gasit pe net niste podoabe de craciun de facut acasa... m-am gandit ca as putea face seara cate ceva mai ales ca mie imi place si am o groaza de margele, perlute, paiete...snururi...ma gandesc si pentru cadouri de craciun la ceva, voi aveti cevaidei? ... din 20 voi fi in co....asa ca imi voi exersa talentele....

Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 EmptyMar Dec 07, 2010 9:15 am

neata gagici!

amy, multumim de cafeluta, acusi o savurez, fara lapte si fara zafar,merge si asa, incep sa ma obisnuiesc What a Face
apropo de fursecuri, eu am primit anul trecut de ziua mea, o carte imensa de la Reader's Digest numai cu retete de fursecuri, daca vrei caut cateva retete mai deosebite si le postez la "retete"sau le trimit pe pm, sau daca vrei, le scanez si le pot trimite pe mail,cum vrei tu!

sami, doar spune ce retete vrei si fata t-i le da pe toate! l-ai primit pe samirutz in casa?sau a dormit la usa? Very Happy
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 EmptyMar Dec 07, 2010 10:23 am

Buna dimineata, fete minunate!

Retete de fursecuri si prajituri, podoabe ... la voi chiar miroase a Craciun. colinde

Sami, no stress! Sunt prea marunte detaliille acelea, nu te incarca cu ele. Tu trebuie sa plutesti acum. drunken Iar patania Samirutului trebuie sa fie de bun augur. Eu am patit-o in ziua Bhcg cand s-a usurat un porumbel fix pe umarul meu. Rolling Eyes

Meni, ai primit PM?




Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 EmptyMar Dec 07, 2010 10:24 am

buna dimineata fetelor

l-am primit in casa...dar cu adidasu in mana si direct in baie.
cica a pus la Loto...sa vedem!!!

amy,ieri am intrat pa prajituria.ro si am vazut o gramada de retete interesante pe acolo.

va doresc o zi buna tuturor
clap clap
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 EmptyMar Dec 07, 2010 10:25 am

noi am decis sa facem in we bradul...sa ne bucuram si noi mai mult de el.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 14 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul -11
Sus 
Pagina 14 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 15
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul-22
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul -16

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: