Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul-13

In jos 
+15
SOS Infertilitatea
lyly_mar
mirela2
brunadria
luminita42
lumy_clt
beatrix69
samira33
miha_ela
galliciana
Mona41
menics
turqoise
guzelnico
amy
19 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-13 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 EmptyJoi Ian 27, 2011 10:02 am

Bun venit in capitolul nou si sa fie unul cu noroc.
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 EmptyJoi Ian 27, 2011 10:06 am

Buna dimineata.
Galli, bine ca ai revenit.
Miha, naspa cu analizele, eu am facut catevala Synevo, dar nu au fost probleme.
Mona, ai ramas pe fir cu terminatorul si ai uitat de noi?
Eu, acasica, mai lenevesc, maine plecam pe munte, cu tot cu pitici si revenim abia luni.
Nici un semn de la Protectia copilului... Trebuia sa ne sune cineva sa ne anunte ce asistent social a preluat cazul... Nimic... Pai de aceea au nevoie de 60 de zile. 1 zi leaga dosarul, 1 suna la cele 6 persoane care au dat recomandarile, una ne suna sa se anunte... Greu cu birocratia asta. Ca sa nuva mai zic ca ne-au cerut copii dupa sentintele de divort si i-am zis: stiti ca originalele le opresc domnii de la starea civila la casatorie si e foarte posibil sa nu avem copii de pe ele? Zice: asta e legislatia. pai bine mai frate, nu ma verificara aia de la starea civila destul, acu ma verificati si voi daca am divortat legal?!
Hai ca v-am zapacit iar.
Pup !
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 EmptyJoi Ian 27, 2011 10:34 am

Buna dimineata, fete minunate!

Gallicuto, scumpa la vorba esti! Eu inca astept raspunsurile la intrebarile pe care ti le-am pus... bounce

Sami, sunt de acord! Wink Impachetatul ciorapilor a devenit mai simpatic pt ca este o operatiune pe care pot s-o fac din pozitia sezand. Very Happy

Miha, ce aventura la clinica particulara. Sunt din ce in ce mai socata de ceea ce se intampla in RO. Shocked

Lyly, si eu sunt de parere ca ar fi bine sa faci laparo si FIV cu acelasi dr. Idea

Meni, fii optimista in privinta analizelor! Very Happy
N-am reusit inca sa gasesc o femeie pt menaj. Spre ex, acum imi stau pe creier geamurile (sunt ff mari si greu de spalat), usile si canapelele din sufragerie. Pt calcat o astept pe mama (pe care o voi tine o luna). Wink Eu voi calca acum doar strictul necesar/ la cererea sotului (ca mai vine spasit cu cate o camasa si nu-l pot refuza I love you ).

Amy, fiti rabdatori! Sunt sigura ca veti gasi un copilas minunat! Distractie placuta la munte! flower
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul-13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 EmptyJoi Ian 27, 2011 11:24 am

ciao fete scumpe!

niculus, daca vrei ii spun verisoarei mele sa ti-o imprumute pe "femeia" ei pt. menaj Very Happy stiu ca face de toate, spala chiar si geamuri, oricum vei avea nevoie de ajutor ca doar nu o sa te apuci acum de spalat geamuri Very Happy si hainele necalcate mai pot astepta(atata timp cat se mai gaseste cate ceva prin dulapuri).

miha, poare ar fi mai bine sa mergeti la sibiu pentru analize sau cel putin sa dai un telefon inainte si sa faci o programare, astfel incat sa nu bateti drumul degeaba ..sau poate iti recomanda dr. cu care faci Fiv-ul un laborator de analize mai bun...cert e ca nu trebuie sa te stresezi tocmai de pe acum...lasa stresul pentru cand vine bebe faci cu ochiul

Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul-13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 EmptyJoi Ian 27, 2011 11:30 am

aaa, si inca ceva...in legatuta cu vitex-fruit..am luat si eu ..insa doar 2 pastilute pe zi(fara sa-mi rec. nimeni) si mi-a cam dat ciclul peste cap,(intarzieri, dureri mai mare decat cele pe care le aveam, scurgeri abundente cu cheaguri), oare din cauza ca am luat doar 2 pastilute si nu 4 cate spuneati voi ca ati luat?asta s-a intamplat cam acu un an de zile in urma...oare ar trebui sa mai incerc o cura?
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 EmptyJoi Ian 27, 2011 11:58 am

Turqoise, esti o draguta. I love you Daca nu gasesc o femeie harnica in curand, voi lua legatura cu verisoara ta. Multumesc mult! flower Chiar prefer sa aiba recomandari din partea cuiva cunoscut.
Eu nu prea am noroc la femei pt menaj- de fiecare data trebuie sa mai "lustruiesc" cate ceva in spatele ei. Si ma enerveaza chestia asta la maxim, urasc sa dau bani pt o munca nemeritata. Evil or Very Mad
Sau sunt io prea perfectionista?! Rolling Eyes S
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 EmptyJoi Ian 27, 2011 1:50 pm

affraid affraid affraid
beyyyyyyyyyyyyy anuntati cand schimbati capitolul...ca eu am scris dincolo...
na ca mi-am pierdut ideile...
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 EmptyJoi Ian 27, 2011 1:55 pm

Suspect

sunt singura???

sa va spun ca azi dupa ce-mi las braun-ul la service, merg la sora-mea sa ma rasfete cu un masaj...asta pt ca i-am comandat niste uleiuri pt masaj, si cum au venit, trebuiesc probate, nu? Wink


trageam concluzia mai devreme ca: saptamana viitoare am asa pe 1 ziua mea, tot sapt viitoare ar trebui sa merg la control cu analizele in bat...si tot sapt viitoare pe la sfarsit ( adica duminica daca nu vine CM, voi face un test) yuuff ce saptamana grea...
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul-13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 EmptyJoi Ian 27, 2011 2:59 pm

...sunt si eu prin zona...

manu, ai o saptamana tare incarcata dar sper sa iti iasa totul asa cum iti doresti tu...

fetelor, turcoazu meu tocmai a trecut pe la un vraci ff renumit si si-a ars toti negii pe care ii avea, cica il deranjau' ..si acu zice ca ii vine sa faca pipi de durere Very Happy ca l-a ars cu ceva solutie si acum il ustura..i-am zis sa-si vada de treaba da nu m-a ascultat..acum ,treaba lui Mad

si pe mine ma iau durerile de ciclu....minunat...macar eu nu le provoc de una singura precum a facut el..

frumusico, pe unde umbli?? ai rezolvat cu analizele alea?
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 EmptyJoi Ian 27, 2011 3:45 pm

Vai de capul meu....ce de Lume Nouaaaaaaaaa.....
Unde umbli soro?
da si tu un nr de telefon sa te interoghez in particular.....vai ce bine-mi pare ca esti back in business...
Yo sunt bine....astept weeekeeendullllllll
Seicul o sterge in bulgaria la ski pt o saptamana....iar eu ma simt minunat...
Am cunoscut o Peruanca aici care vrea sa-i dau lectii de limba romana ca tatal ei era roman....
si eu vreau sa invat spaniola...deci "buenos dia"...
in plus este si fizioterapista sportiva, si ieri am iesit in parc si mi-a aratat niste miscari de corp...de zau ca
il dobor pe soldatel cu muschii mei..."nevazuti" din zone Embarassed discrete.....
Lumi, asa am simtit eu ca toate eram tensionate, cu griji si ganduri si preocupari...
Nu ca era tensiune pe forum de la cearta, ci de la preocuparile fiecareia...
pana si samira nu stia cum sa se imparta intre cumatrie si cununie Smile faci cu ochiul
Hai va pupic si sa auzim de bine.....
gali....prezinta un numar de telefon ca te bat, cat esti tu de sefa....
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 EmptyJoi Ian 27, 2011 4:00 pm

Hi, hi, hi, hi, Galli, ti-ai gasit nanasa cu Mona! Laughing Laughing Laughing
De cand e indragostita de American Terminator, a devenit f razboinica. bounce
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 EmptyJoi Ian 27, 2011 4:08 pm

ma pregatesc de plecare!!!
abia astept masajul...
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 EmptyJoi Ian 27, 2011 4:29 pm

pi la noi se zice - buenos dias,soro!!
da, si dias e plural!.....e adevarat....
nu stiu pi la voi...., terminator mona!!!!
hihihi
ti-am scris pe mess. si pm
ma duc sa fac ceva de haleala, ca azi am lalait-o......
vreau si io la masaj!!
samiiiiiiiiii,la ce botez mergi??
bre,nico, mai usurel,soro!!!


Ultima editare efectuata de catre galliciana in Joi Ian 27, 2011 4:54 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 EmptyJoi Ian 27, 2011 4:36 pm

auzi la ea..cica a "lalait-o" pai pe unde soro ca aici n-ai fost????
ce faci bun??
Sus In jos
miha_ela
incepator
incepator



Mesaje : 281
Data de inscriere : 21/01/2011

Discutii zilnice de tot felul-13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 EmptyJoi Ian 27, 2011 4:39 pm

hello hello!
eu azi m-am lasat pagubasa cu analizele..o sa vad maine ce oi face-ptr ca trebuie sa fac secretiile si clamidia,micoplasma,ureaplasma!iar celelalte ma gandeam sa le fac la inceputul lunii cand imi fac si analizele de z 3..mai am hepatitele..
fetele-stie cineva ce inseamna aptt peste limita maxima??chiar sunt curioasa!
sami..dupa ce a zis turqoise..oare sa mai iau vitex fruit?nu mi-ar pasa daca mi s-ar deregla cmul ca imi reintru in normal dupa..insa problema la mine e ca sunt presata de timp..eu luna asta - la sfarsit trebuia sa ma intorc in spania la munci..dar am vb cu sefa mea si i-am zis ca trebuie sa imi rwzolv intai problemele mele si apoi ma intorc!asta e!viata mea e pe primul loc!insa am contract acolo si nu vreau probleme dupa..ptr ca mai am pana in septembrie si inchei contractul-dupa care iau somaj si ajutor de somaj aproape 2 ani-tot e ceva!mai ales cu criza din romanica eu sa stau acasa si sa primesc cate 450 de eur pe luna fara sa fac nimic..e ceva!de asta ma grabesc un picut..asa ca..o sa iasa totul bine!stiu eu asta! Laughing
si chiar asa fetele-voua v-a trebuit acordul unui dr ptr a face trombofiliile?
pup fetele!
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 EmptyJoi Ian 27, 2011 4:46 pm

supa de chimen,
ciorba de cartofi cu afumatura
felul2- cred ca o tocanita de pui cu smanatana si usturoi
gata- de ajuns

manu, dupa amiaza placuta! masaj ....indelungat!!! cheers faci cu ochiul
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
miha_ela
incepator
incepator



Mesaje : 281
Data de inscriere : 21/01/2011

Discutii zilnice de tot felul-13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 EmptyJoi Ian 27, 2011 4:50 pm

monule-daca vrei ma conversez eu cu tine in spaniola-ca mie imi iese pe urechi deja..am stat un an jumate in spania..si trebuie sa ma si intorc..nu stiu frate-dar ca acasa nu e nicaieri in lumea asta!nu pot sa zic ca am dus-o rau..din contra!am dus-o mai bine ca acasa..insa orice ar fi ptr mine tot tarisoara noastra e cea mai cea! Razz
deci gagici ce sa fac?ca m-am poticnit..in februarie pe 3 sau 4 tyrebuie sa imi vina uratii-a zis drul ca imi da cateva zile desorrele-anticonceptionale si apoi incepem fiv-ul. incerc sa manc cat mai sanatos si cum a zis sami-cat mai multe alimente hiperproteice..
alteceva ce mai pot sa fac?
manule-e ziua si nepotului meu pe 1 februarie!asa ca ma chefuiesc si eu odata cu tine!insa promit ca o sa beu un pahar de vin si ptr tine!ajuta la tensiunea mea de 7 cu 8! Laughing asa ca "la multi ani" de pe acum! Wink
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 EmptyJoi Ian 27, 2011 4:52 pm

va pup fete

galli,merg la botezul gemenashilor adineipapazi de pe DC

nico,asta e motivul pentru care nici eu nu am famaie la menaj...ca trebuie sa fac in urma ei-oricare ar fi ea...si atunci mai bine fac eu de la inceput...asa ca nu esti prea pretentioasa...desi mie prietenele imi spun ca sunt cusurgioaica...ca cica prea caut nod in papura fiecarei menajere...asa ca sa sa stau ca fraiera sa fac treaba in loc sa fiu in oras cu ele.

miha,pe mine nu m-a dereglat Vittexul...mi-a venit CM la fel...mi-au scazut foarte tare durerile de burta si m-a ajutat enorm la FIV.

va pup ...ma duc sa harnesc una bucata sotz....care a urla de foame.
revin
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 EmptyJoi Ian 27, 2011 5:05 pm

si eu ma conversez in spanioleza cu tine galicutzo.
miha...fac eu schimb cu tine...eu m-as duce din Romania mancand pamantul...da am un barbatel tare patriot.
mirela...LA MULTI ANI!!!!FATA DRAGA...sa fii sanatoasa,fericita si implinita toata viatza.
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul-13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 EmptyJoi Ian 27, 2011 5:08 pm

miha, nu vreau sa te sperii de patania mea cu vitex-ul, poate l-am administrat eu gresit, insa, in cazul tau sincer nustiu cat de mult te mai poate ajuta daca il administrezi cu 1 luna inainte de fiv...poate te lamureste sami, ca e mai priceputa...

galli, welcome back...mai spune-ne cate ceva despre noua ta casuta...


pupici
Sus In jos
miha_ela
incepator
incepator



Mesaje : 281
Data de inscriere : 21/01/2011

Discutii zilnice de tot felul-13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 EmptyJoi Ian 27, 2011 5:15 pm

turqoise-nu e vb de speriat!prin cate am trecut nu ma mais perie nimic!doar ca nu vreau sa ma dereglez acum!mie imi vine menstra ceas-fara dureri fara pastilute..eu nu stiu ce e aia durere menstruala!
insa cum am spus..sunt presata un pic de timp-luna viitoare trebuie sa ma introc in spania sa inchei contractul..desi am gasit solutie si ptr asta Laughing -o trimit pe sami-mai ales ca stie sa hableasca (vorbeasca) spaniola!
si toate ca toate-am invatat eu spaniola dar incep sa uit engleza pe care nu am mai vorbit-o de un an jumate cat am fost plecata!asa ca..cu mine puteti sa va conversati in engleza sa imi intru iar in forma! Smile
Sus In jos
beatrix69

beatrix69


Mesaje : 171
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54

Discutii zilnice de tot felul-13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 EmptyJoi Ian 27, 2011 5:26 pm

Galli, bine ai revenit, mi se facuse dor....
Nico, si eu am nevoie de menajera, a mea s-a imbolnavit brusc si am si eu muuult de calcat...
Pup toate fetele,
Bea si Sophie
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 EmptyJoi Ian 27, 2011 5:27 pm

miha,nush' de ce am avut eu impresia ca ai mai mult timp la dispozitie pentru Vittex...doar o luna nu are rost sa-l iei-parerea mea...cura se tine minimum 3 luni pentru rezultate...eu am tinut-o 4 luni si jumatate inainte de FIV.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 EmptyJoi Ian 27, 2011 5:32 pm

eu fac o supa de fasole si niste ciocanele la cuptor...mai am tocanitza de ciuperci de aseara pentru mine si Samiroiului ii fac un piure...trag si o salata mare si am rezolvat-o cu mancarea si pe ziua de azi.
sper ca ma vopsesc in seara asta...adica e cam obligatoriu ca nu mai am cand.
Sus In jos
miha_ela
incepator
incepator



Mesaje : 281
Data de inscriere : 21/01/2011

Discutii zilnice de tot felul-13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 EmptyJoi Ian 27, 2011 5:35 pm

sami-multam ptr ajutor!as dori sa nu fiu asa presta de timp!dar daca ma rezum numai la fiv-uit sa mai si traiesc!trebuie sa ma gandesc si la viitor!de exemplu acum sunt in impas..ptr ca in acelasi timp caut si un teren ca sa ne facem o casuta-micuta dar a noastra sa fie!si nu gasesc!insa trebuie sa profit de concediul asta!nu am incotro!pana acum m-am organizat ff bine-dar acum incep sa se incurce lucrurile-dar le dau eu de cap!trebuie!daca nu..te trimit in locul meu pana in septembrie!ce zici? Wink
pupicei!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul-13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul-13
Sus 
Pagina 1 din 25Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 20
» Discutii zilnice de tot felul-22
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul -16
» Discutii zilnice de tot felul- 15

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: