Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul-10

In jos 
+10
lyly_mar
guzelnico
luminita42
turqoise
alinutahu
Mona41
menics
galliciana
samira33
amy
14 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 EmptyMier Oct 27, 2010 7:09 am

Rezumarea primului mesaj :

Un Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 Angel pentru voi si un capitol plin de bucurii.
Sus In jos

AutorMesaj
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 EmptyMar Noi 16, 2010 3:49 pm

Amy, ce-ati facut cu pisi, o s-o operati? ..Cati ani are?..

Sami si tu tot asa cu injectia? Barrrrr...! Nici eu nu mi-am facut injectiile singura, la nici una din cele 3 stimulari cu injectabile. In zilele de stimulare ma duceam pe la diverse cabinete din zona mea , pe acolo prin militari.. Noaptea bantuiam amandoi pentru un ovitrelle la camera de garda...Mi-era frica, mila..toate amestecate...Cat despre H. il gasesc pe la podea cand vede injectia ... Very Happy

Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 EmptyMar Noi 16, 2010 5:49 pm

Mitzi a mea are 6 anori. A dus-o azi D la operatie si acum e acasa, inca ametita de anestezie si moarta de foame. Mi-e asa mila de ea. Sad Asa ametita cum e, eu tot incercam sa o pun pe o pilota, si ea plangea si tot dadea sa plece. Am certatt-o, am tot intors-o si pana la urma am lasat-o sa vad unde se duce. S-a dus la baie sa faca pipi... Cei de la cabinet ii pusesera o hartie in cusca in caz ca are nevoie, dar e atat de simtita. Smile
Pe la 9 seara o sa pot sa-i dau sa pape.
Si nu, nu o sa ramaneti singure, eu o sa raman singurica, si voi toate cu bebici nu o sa mai aveti timp sa intrati pe aici. Sad
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 EmptyMar Noi 16, 2010 6:00 pm

seara buna fete dragi

am fost sa platesc prima rata la reabilitare-420 roni...cica pentru ap cu 3 camere suma se ridica la 3000 roni...asta la cei care aveau deja termopane ca aia carora le-au pus si termopane acum...vor plati mai mult.
mi se pare o suma mare mai ales pentru pensionari...spunea doamna de la intretinere ca deja au aparut discutii ca nu vor plati..ca administratia ii da in judecata...ufff...urat!!!

in alta ordine de idei...nu ma simt naspa de la stimulare....nu m-am invinetit de la Clexane...e meserias Gabitzu meu Razz
avem foarte multe de rezolvat pana Duminica...maine vin sa ne puna aerele conditionate la loc...apoi pana Sambata vor de schela jos de pe bloc si vreau sa profit pana se intampla asta sa ne urcam si noi pe schela si sa stergem bine geamurile pe dinafara.
asaaa.....azi au terminat cu toata culoarea la scara noastra si la scara vecina...au vopsit blocul intr-un joc de oranj,gri si alb.
tot maine seara trebuie sa mergem sa luam toate plantele de la mama...sunt singurele chestii ce mi-au ramas acolo si mama va sta la noi cele 2 saptamani in care suntem plecati...asa ca e musai sa le aducem...ca nuare cine le uda...si mor daca patesc ceva frumoasele mele.
apoi,spre sf saptamanii ne vin bateriile comandate si trebuiesc montate...vine baiatul cu mobila sa ne monteze ce am comandat si sa ne faca modificarea la teava de gaze.
Vineri am zi de monitorizare cu Albisorul...haine de calcat...bagaje de facut.
Sambata am mani-pedi,epilat.....Duminica am vopsit,tuns,coafat,
sunt cam multe,nu-i asa???

asta fara sa mai mentionez treaba de la magazin Shocked
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 EmptyMar Noi 16, 2010 7:55 pm

salutari!
sunt ca naiba...
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 EmptyMar Noi 16, 2010 8:02 pm

offf,mai manule...
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 EmptyMar Noi 16, 2010 8:21 pm

Cand poti, te asteptam alaturi de noi Manu. Te pup. flower
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 EmptyMar Noi 16, 2010 8:25 pm

Samiro, ce de treburi multe de tot de bifat in agenda ta, sa-ti ajute D-zeu sa termini pana Duminica..Las ca te odihnesti la Budapesta, adica sper pt tine! Smile

Manule, , e o perioada grea, deprimare, teama, stress... si cine stie cate si mai cate or fi in sufletul tau ,dar o sa fie mai bine curand, Doamne ajuta.

Amy, pup si pe tine si pisica Smile bine ca a scapat. I love you

Eu m-am indopat cu niste paste cu ciuperci si un pahar de suc de portocale. Acu´ stau ca broasca si..iar as manca ceva. Cumplit. Ieri m-am cantarit am deja 70 de kile, am luat 14..H. mi/a povestit pe scurt de la serviciu, a gatit, spalat vase, acum calca o camasa si intinde la uscat lucruri pe sus..Pe urma stam, el pe fotoliu , eu in pat cu mainile unul pe altul si ne uitam la tv, asta pana cand cade el lat pe la 10.00. Pe urma incerc sa ma uit la filme pe digi Tv, dar nici la asta nu mai pot sa ma concentrez...Si pe urma maine acelasi program, aproape la fel zi de zi...Abia astept sa vina fetita de la Bucuresti.

pupici fetele. flower
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 EmptyMar Noi 16, 2010 8:39 pm

gagici ...ma duc sa ma dushulesc si sa ma injectez
va pup.
flower
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 EmptyMier Noi 17, 2010 9:20 am

Buna dimineata frumoaselor.
Poftiti la o cescuta de lapte.
Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 Kittyenmilkcup
Sa aveti o zi senina.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 EmptyMier Noi 17, 2010 9:25 am

'neata
o zi buna tuturor
flower
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 EmptyMier Noi 17, 2010 11:04 am

Neata fete,
Sun suparata ca prietena mea care a fost in isr pentru a doua oara sa faca fiv, nu i-a iesit nici de data asta..

Saraca , e la al 4-lea fiv, dintre care 2 in isr, are 33 de ani, si-a extirpat ambele trompe dupa 3 sarcini extrauterine...
Ufff ce rau imi pare pt ea....nici nu stiu ce sa-i zic.....
Hai va pipic si mai vorbim...
eu la fel....de-amboulea...
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 EmptyMier Noi 17, 2010 1:54 pm

mona,prietena ta parca e sora mea...si io tot cu 3 sarcini extrauterine,fara trompe...insa am doar 2 Fivuri si un an in plus.

mai fete.....am o problema...jenanta dar cred ca imi va da peste cap tot programul pana la plecare.
cred ca este din cauza stimularii....am o problema la stomac...nu pot baga nimic in gura ca imediat trebuie sa merg la toaleta....acum am fugit de la magazin ca simteam ca fac pe mine treaba mare...norocul meu ca stau la doar 4 km de serviciu si am bagat goneta pana acasa.
la stimularile anterioare nu am patit asa ceva...insa problema asta mi aparut cam la 24 de ore dupa prima injectie...si de atunci tot ma tine.
sa vedeti voi ca nu pot sa mai ies din casa pana termin cu stimulatu.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 EmptyMier Noi 17, 2010 2:14 pm

Buna fete,
ma trezira si pe mine pe la 11.00 unii cu masina de adunat frunze, m-au zapacit de cap!..

Mona pup fata care este de-a-mboulea! Off ce tristete pe prietena ta, imi pare rau...

Sami ce naiba o mai fi?..Sa nu fie pe fond nervos, esti mult prea activa in perioada asta, incearca sa nu te mai incarci cu griji si tot felul de sarcini acum. Doar strictul necesar, mai amana...daca poti.
Ai mancat prostii?..Ai si temperatura?..Tine un regim mai sever, orez fiert, bea si zeama , morcov fiert, paine prajita, ceai de menta ...trebuie sa treaca + ia ceva potrivit de la farmacie. Hai ca te zapacii cu sfaturile, astea oricum le stii si tu. Trebuie sa te dregi repede, nu ai de ales. I love you
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 EmptyMier Noi 17, 2010 3:16 pm

Nu v-am zis ca wkd -ul asta am schimbat impresii cu seicul, cum e cu "datingurile"
El s-a intalnit cu o tanti...de l-a apucat fuga...
Ca sunt mofturoase, ca se cred centrul pamantului....el..sper ca nu fac greseala vietii mele.
Eu: deja ai facut-o...ca oricum eu nu mai ma intorc....
Anyway, mi-a promis ca o sa-mi faca el un profil beton pe site-urile alea de pe aici..
si ca imi alege el o poza...
ca yo sunt o fata super, si ca prost sa fii sa nu ma iubesti imediat....vezi amatorii Very Happy
In orice caz, deocamdata, fara ajutor si fara"interventii" asa dupa capul meu...am cateva contacte cu cetateni...
sa vedem...prob sf asta de sapt am sa am vreo 2-3 intalniri...
nu ca sper ceva...dar macar ies si eu si nu mai imi plang zilele prin casa...
Sami, poate ai doar un virus...fara leg cu medicatia...
astia vin si pleaca fara sa te anunte dinainte....
putin regim alimentar adecvat si va fi bine..
Lumi, pupi fata eroina....
Nico, se sarbatoreste...e in ramadan si manaca bunataturiiiii, pupi
Ce o fi cu sefuta noastra? A ajuns, e bine? transmitem pupici....frantuzesti Laughing
Meni, multa putere...
Amy, esti terminabila cu toate pozele astea...de unde le scati draga?pupi
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 EmptyMier Noi 17, 2010 3:18 pm

lumi...nush' ce mai e si asta...poate fi si pe fond nervos sa stii.
de mancat am mancat numai acasa...facut de mine...ca la asta m-am gandit si eu prima data.
poate fi de la Clexane???ca-i prima data in viata mea cand il iau...si parca nu-mi aduc aminte la stimularile anterioare sa fi patit asa.
si cu treaba...deja am lasat pentru cand ne intoarcem de la Buda montatul de mobila noua...si montatul de baterii la fel...l-am insarcinat pe Samirutz cu spalatul geamurilor...aia cu baietzii care vin sa ne puna la loc aerele era oricum a lui...nici la magazin nu o sa ma mai duc...decat sa-mi fac bancile si daca apare ceva foarte urgent...si in rest ma voi ocupa doar de mine-mani,pedi bla ,bla,bla...si de bagaje.
mergem doar azi sa luam plantele de la mama si de maine o las mai moale.

gallicutza noastra o fi ajuns???
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 EmptyMier Noi 17, 2010 3:26 pm

mona,gand la gand despre galli Very Happy
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 EmptyMier Noi 17, 2010 4:03 pm

Galli a promis ca da un sms cand ajunge. Inca nu a dat nici un semn. Va tin la curent.
Mona, imi parerau pentru prietena ta. Sad
Sami, citeste prospectul de la Clexane si daca nici dupa remediile sugerate de Lumi nu te refaci eu zic sa vorbesti cu doctorul, eventual sa inlocuiesti Clexanul cu altceva.
Nico, Manu, Lyly ?
Pup fetele !
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 EmptyMier Noi 17, 2010 4:08 pm

gand la gand la gand despre Galli Very Happy , probababil la ora asta se rasfata in bratele sotiorului I love you

manu, cum te simti?hai spune ceva sa stim ca esti bine Question

mona, imi pare rau de prietena ta dar e inca tanara , ii trebuie doar curaj si sustinere pentru a continua lupta, incurajeaz-o ca va fi bine..intr-o zi cand o vrea Dumnezeu.
grija mare la poza pe care o va alege seicul, sa fie una intradevar reusita, imi place felul in care are el grija de tine si e si sincer, mai rar asa barbat Very Happy

nico, sarbatori fericite!cand ai timp te-as ruga sa imi dai niste informatii despre clinica unde ai facut Fiv-ul caci cred ca voi lua in calcul si FIV la Istanbul, de ce nu?cel mai mult ma intereseaza cat de experimentati sunt pe infertilitatea masculina.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 EmptyMier Noi 17, 2010 4:13 pm

Hihi fata Mona, io nu-s eroina!.. Mama mea a fost declarata mama eroina, i-au dat comunistii medalie ca afacut 4 copii! Very Happy O are si acu' pe acasa ruginita, vai de ea, nu-i puteau da una de aur.. Wink Uraaaaa ma bucur ca s-ar putea sa pui de intalniri! Chiar si asa degeaba, nu conteaza!!! Smile


Da Sami, pe urma ma gandii si eu la clexanele tau, ca asta imi ramasese in minte ca nou..sau or fi interactiuni intre medicamente..naiba stie. Sa te uiti prin prospecte o fi ceva.. Baga regim si ceva relaxare, daca poti, ca te dregi, sunt sigura. Pupici!..

Ma duc sa continui curatatul de fasole verde, merge in reprize , zici ca cine stie ce fac! .. Smile
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 EmptyMier Noi 17, 2010 4:14 pm

un banc merge?
ca tot veni vorba de retete

O doamna intra la farmacie si ii cere farmacistului arsenic. Farmacistul intreaba:
- Doamna, la ce va trebuie arsenicul?
- Pentru ca sa-l omor pe sotul meu!
- Doamna, nu pot sa va vind arsenic pentru acest motiv, imi pare rau, spune farmacistul.
Atunci doamna scotoceste in poseta si scoate o fotografie cu sotul ei care facea dragoste cu sotia farmacistului. Acesta se uita la fotografie si spune:
- Ah, scuzati-ma, n-am stiut ca aveti reteta.
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 EmptyMier Noi 17, 2010 4:51 pm

Turqoise, Very Happy Very Happy Very Happy
tare..pupi
Da; ce sa spun are grija de mine, ma suna zilnic, ma intreaba daca am dormit, daca am mancat...ca sa ma duc la sport..etc..
Numai ca pe mine m-a ranit ....
Oricum dragoste cu forta nu se poate....si poate am pierdut vremea de pomana cu el..
AM uitat sa va zic , ca ma coresp cu unul din miami si ca e mort sa vorbim si ca vrea sa ne cunoastem mai bine.
I-am zis de planul meu de excurie lunga si a zis ca ma poate ajuta cu sugestii si preturi etc...
eh...ma prostesc si eu....
uffff, poate viata nu e chiar atat de naspa...ca oricum eu nu am avut o viata usoara..
pup
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 EmptyMier Noi 17, 2010 6:13 pm

Buna seara, fete minunate1

Este Kurban Bayram si cu ocazia aceasta o "minivacanta' de o saptamana. Asadar, de luni seara am venit in Sarkoy la socrii si alte rubedenii. Sunt cam obosita, ca zilnic facem/ primim vizite. In jurul meu se agita lumea cu taiatu'/ impartitu' animalelor. In fiecare zi, cumnata aduce copiii la noi, ca are incredere in mine (smechera, nu-i asa?) Acum sunt fugita dintr-o vizita de la o verisoara, ca mi se facuse somn rau. Cand imi revin sun soata sa vina sa ma ia. Ca se lasa cu masa festiva si nu pot lipsi. Very Happy Mi-e si teama sa ma mai urc pe cantar ... Embarassed si e abia a doua zi de sarbatoare. Rolling Eyes

Manu I love you , cere si o a doua opinie. Zau, nu-mi vine sa cred ca te chiureteaza.
Mona, bafta la preselectie! Wink
Amy, ati castrat pisicuta aia mica cu alb si negru?! Shocked Nu-i prea mica?!
Sami, si io zic ca-i de la stres. Relaxeaza-te si tine un pic de regim. Nu renunta la Clexane, eu cred ca-i tare important. 3 e cu noroc- asa sa te gandesti. Sa-ti repeti intr-una ca acum faci FIV3- cel norocos.La mine a functionat! I love you
Gallicuto, sper ca ai ajuns cu bine si acum esti la "despaienjenit" in bratele lui Tarzan!!!! Very Happy
Turquois-ule, clinica se numeste ISTANBUL TUP BEBEK MERKEZI. Daca te hotarasti, iti recomand dr nostru. Este extrem de atent la detalii, deschis la orice discutii, dispus sa-ti explice tot, realist in expunere. Daca ai drum prin Ist, nu strica o intalnire cu el. Cu prima ocazie cand merg la control il intreb si de infertilitatea masculina (sa-mi zici diagnosticul sotului).
Felicit burticutele Lumi si Alinuta care sunt f active!






Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 EmptyMier Noi 17, 2010 7:02 pm

am ajuns acasa cu plantele Rolling Eyes
mi-am luat boscorodeala de la barbat...ca l-am terorizat cu plantele mele...am cateva ghivece mari de tot...si si-a rupt spinarea cu ele pe scari....bine ca stam la etajul 1.
mi-a promis ca e ultima data cand el mai pune mana sa-mi trambaleze ghivecele Cool

si ca sa-l impac ma duc sa-i fac melciosiroi cu lapte si scortisoara Very Happy
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 EmptyMier Noi 17, 2010 8:32 pm

ce liniste e pe aici!!!!

am facut melcisori cu lapte...acum imi monteaza Samirutzul uscatorul ala supraetajat pe care l-am cumparat de la Ikea si apoi il las in pace sa se uite la meci ca deja mormaie Razz

va sarut si va doresc o seara placuta
flower
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 EmptyMier Noi 17, 2010 8:35 pm

Daaa, iote si pe Nicooo! Ea se distreaza si se infunda cu haleala la Bayram si pe mine ma felicita ca sunt activa pe forum!!! lol! De consolare , cred! Ce sa fac,mai Nico ma mai distrez si eu in grup!..Dar cat tine sabatoarea asta mai surioaro de mananci atata si la noi nu te gandesti?..

Turqoise !Very Happy Mortal bancul!

Sami, tine-te departe de melcisorii aia.. Smile

Si eu am mancat paste cu lapte si cu miere, si pe urma fasole verde, cu cartofi fara carnea de la gratar (bleah) Very Happy ..ordinea nu mai conteaza la mine, mananc ce si cum imi vine.

Fetelor, Galiciana o fi cazut lata langa Tarzan! Very Happy

Pupici!



Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 23 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul-10
Sus 
Pagina 23 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul-12
» Discutii zilnice de tot felul- 15
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul-22

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: