Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul-10

In jos 
+10
lyly_mar
guzelnico
luminita42
turqoise
alinutahu
Mona41
menics
galliciana
samira33
amy
14 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 EmptyMier Oct 27, 2010 7:09 am

Rezumarea primului mesaj :

Un Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 Angel pentru voi si un capitol plin de bucurii.
Sus In jos

AutorMesaj
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 EmptyLun Noi 15, 2010 12:17 pm

ce burticuta draguta ai sunny
si eu vreau!!!
am sunat la clinica sunt pachet de nervi!! tampita aia de secretara iar m a repezit mi a zis ca ma conteacteaza ea cand are totul pregatit pt mine!
i am spus ca in fiecare saptamana imi spune acelasi lucru iar ea mi a raspuns :c est comme ca! nu putem face altfel! nu stiu ce sa ma fac cu ea ca i am spus in fel si chip ca vreau sa fac fiv in decembrie dar din cauza ei nu o sa pot si apoi am si eu timpul organizat! mi a raspuns ca si ea si l organizeaza cum poate! cu dr nu pot vb , nu vrea sa mi faca programare deoarece imi spune ca nu mai fac fiv acolo si atunci pt ce? i am spus ca vreau un control! a zis ca in luna februarie poate sa mi dea programare! e f nesimtita! o sa l trimit pe bruni numai sa aiba timp ca el merge hotarat! mie deja mi e rusine de nesimtirea ei!
Sus In jos
mirela2

mirela2


Mesaje : 129
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 47
Localizare : bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 EmptyLun Noi 15, 2010 12:46 pm

lumiH cum sa ma supar pe tine
doamne fereste
daca stau intinsa in pat, ma dor mainile groaznic, apasa grasani pe coloana, asa stau rastignita in cate un fotoliu, de unde ma pot ridica mai repede
azi noapte a tot trebuit sa ma ridic si sa stau pe marginea patului, sa misc mainile, sa fac diverse miscari ale capului sa se detensioneze nervii cervicali
mai am o luna jumatate si o sa treaca bounce

patutul e intr adevar deosebit, sa l folositi sanatosi

mona flower flower flower sa nu dai prea tare
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 EmptyLun Noi 15, 2010 1:55 pm

fetlor ...la noi o vreme de invidiat ,cred ca sunt mai mult de 20 de grade
mi-am pus si eu un scaun in fata casei si am facut un pic de ,,plaje,, la care dupa vreo jumate de ora buna suna la poarta ,ma duc ,deschid si o doamna mai invarsta se prezinta si imi intinde o farfurie cu GOGOSI de casa facuti de ea drunken ....a spus ca este vecina de langa noi si ca a vazut ca sunt gravida si sa gandit ca am simtit mirosul cum a prajit gogoasi si ca poftesc ....asa ca in momentul de fata imi este plina gura cu gogosi cheers

fetelor multumesc de aprecieri la adresa avatarului dar poza este facut cand aveam vreo 16-17 sapt de atuncea m-am mai rotunjit putinnnnnnnnn drunken
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 EmptyLun Noi 15, 2010 2:22 pm

vrem poza dupa ce termini gogosile sa te vedem!!! bounce bounce
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 EmptyLun Noi 15, 2010 2:25 pm

Buna fete,
Bruna, am ascultat prima melodie, cat pe aci sa dau in bazaiala, ma stii ca-s sentimentala , cred ca de la hormoni.. Smile Urmeaza a doua!Cred ca alora de la clinica, le e ciuda ca nu mai faci fiv la ei...Oricum secretarele sunt tare uracioase si noi am avut ceva probleme la inceput, aici ..
Alinuta draguta mica, pai ai scapat de acum la bomboane de pom!! Esti mortala! Cred ca e bine sa mergi putin in romania, mamica ta e acolo?..O sa aibe ea grija de tine, mai ales ca esti singurica mai tot timpul zilei..
Mirela pupici, asa este , mai e putin, de ti-ar mai trece durerea... I love you
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 EmptyLun Noi 15, 2010 2:26 pm

Manule nu prea mai am comentarii sincera sa fiu. Sunt socata. Nu sunt doctor, dar am trecut prin 2 avorturi spontane, unul la 5 si altul la 9 saptamani, ambele fara probleme. Chiuretaj la 6 saptamani? Si costa si 5 milioane. Interesant. Mai du-te si cere o opinie la un spital de stat, nu strica, asta daca mai ai putere... Daca nu, asta este, este decizia ta si o respect.
Iti tin pumnii din suflet sa-ti fie usor.
Imi pare atat de rau..I love you
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 EmptyLun Noi 15, 2010 2:40 pm

Mona, fir-ar ea sa fie de desartaciune Sad de-ar trece mai repede sentimentul asta. Te inteleg asa de bine. E tare greu cand nu esti obisnuita sa traiesti singurica, bine ca mai ai prietene cu care te poti vedea, dar stiu ca nu e acelasi lucru. Numai timpul le drege pe toate. I love you

Fetelor, vis-a vis de patutul de la soacra, sa va zic un secret: am hotarat cu H. ca il tinem pt o vreme si pe urma il schimbam cu unul de lemn de la Ikea, ca nu am vrut s-o suparam pe a batrana.
Dar mie mi se pare cam nepractic, din mai multe puncte de vedere, poate gresesc si poate va fi ok, vom vedea.
Nu v-am mai zis si asta ca iara ziceati ca sunt rea cu biata femeie....I love you
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 EmptyLun Noi 15, 2010 2:53 pm

da lumi am scapat la bomboane de pom si zicea cineva pe DC ca ea de la bomboanele milka sa ales cu o gramada de cosuri affraid affraid affraid .....eu nu mai vreau cosuriiiii....sunt plina de ele si pe partea stanga a obrazului am si pete ....in fiecare luna trag o tura de cosmetica dar astea nu dispar niciodata ....sunt ca ciupercile

P.S mama se roaga in fiecare sfarsit de sapt cand vorbesc cu ea sa merg acasa dar ma gandesc si la saracul bubu ...o sa fac vizite scurte si asa ii impac pe amandoi
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 EmptyLun Noi 15, 2010 2:55 pm

menics....cat de mare iti este monitorul?...dupa atatia gogosi ,daca ti-e mic monitorul ,trebuie sa ma culegi de pe margini Laughing
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 EmptyLun Noi 15, 2010 2:58 pm

Alinuta, fata mea cea mare zice ca in fiecare zi se gandeste la mine si ca deja o iubeste pe surioara ei...Off m-a apucat si plansul cand ti-am zis asta, mai ales ca ascultam si a doua melodie a lui Bruna (la fel de sentimentala)....

Mie mi-e greu cand o stiu acolo fara mine, tare as fi vrut sa-si faca masterul aici, dar ea nu a vrut cel putin anul asta. Imi zice ca-i este dor de mine, dar ca viata ei e acolo deocamdata. Abia astept ca de la anul sa ma misc si eu mai usor, iau pe a mica si merg la Bucuresti mai des.

Amyshorul tin pumnii sa fie usor cu pisica. Ce-am mai plans si eu cand l-am dus la castrat pe catelul meu, cand avea 4 ani..

Pupici la toate fetele!
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 EmptyLun Noi 15, 2010 3:21 pm

luminita, eu ascult zilnic muzica de genul asta! imi place!
nu le e ciuda ca nu mai fac fiv acolo pt ca dr de acolo mi a recomandat sa schimb clinica!
dar secretara asta i tare nesimtita!
m am molesit , aveam atatea in program pe ziua de azi si nu am facut nimic!
daca va place muzica si mai vreti ,va pun , am o gramada care s preferatele mele , de fapt toata muzica fr imi place!
nico, pe unde umbli, ai fost la analize?
vreau sa incep si eu un nou fiv , dar nu mai am nici un reper,nu stiu incotro sa apuc sunt tare confuza si mai am si piedici!i e aci si craciunul ,timpul e prea scurt ,nici nu mi am programat nicaieri un nou fiv , iar in ianuarie si februarie sunt ocupata cu examenele! of of mai mai!!!
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 EmptyLun Noi 15, 2010 3:27 pm

Lumi, si eu trec prin al doilea avort spontan, si uite ca mi se sugereaza acelasi lucru...si v-am spus este alt medic...ce sa fac, mi-e si frica sa zic : nu, nu fac...eu astept... faza erste ca nu mai pot sta in stresul asta...

ieri m-a scos G la plimbare la Histria, si dupa pe la ai mei..dar pe drum deja imi intrase iar morcovul, cu gandul ca vine luni, ca iar am de luat analize..ca maine sau poimaine trebuie sa... doamne , deci ma consum, si nu este bine nici asa..eu sunt tensionata, si speriata, de ce sa nu o recunosc, lui G ii este mai frica decat mie...el nu suporta intepaturi, sange, povesti despre...il vad doar ca se schimba la fatza...si tace...s-a creat o atmosfera apasatoare...poate imi dati dreptate ca nu vreau decat "sa se termine odata"...

Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 EmptyLun Noi 15, 2010 4:12 pm

va pup fetelor
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 EmptyLun Noi 15, 2010 4:21 pm

pale plec sa-mi iau analizele, nu stiu cand voi mai intra, de acasa nu functioneaza forumul...dar probabil ne vom auzi dupa ce se termina cosmarul ...va doersc numai bine pana atunci...
galii, tie drum bun sa ajungi cu bine in bratele sotului...
restul, nico, lumi, alinuta ...scuze daca am uitat vre-o garviduta, va pupicesc, sa fiti cuminti, sa nu mancati prea multe gogosi fara mine!!!

mona Wink ai grija ce faci...
scratch scratch ei ma rog ... scratch scratch scratch am impresia ca tot am uitat ceva scratch
flower flower flower flower pentru toate....
mi-am luat morcovul si am plecat lol!
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 EmptyLun Noi 15, 2010 4:28 pm

Manu, curaj!!
Ai sa scapi cat ai zice peste, ai sa vezi!
Lasa morcovul ala in pace!
Ma gandesc la tine si iti tin pumnii!
flower flower flower
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 EmptyLun Noi 15, 2010 6:57 pm

galli,drum bun surioara draga...sa ajungi cu bine si sa ne "revedem" cu vesti bune.
ai grija de tine.
flower
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 EmptyLun Noi 15, 2010 7:38 pm

iubitelor, mai am inca destul de lucru pe aici, dar, treb sa scot si din prize cate una alta.....
deci, pupici, aveti grija de voi, pana ne ciocnim din nou, si bafta in toate cele- manu si sami, deocamdata! mergem si noi cu voi, sa va tinem de mana , da????? sa nu uitati!!!!!!
multumesc pt gandurile voastre! I love you I love you I love you
pupici!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 EmptyLun Noi 15, 2010 7:56 pm

Gallicuto, drum bun, sa ai grija de tine.
Hai sa va arat ce fac mai nou, o pernuta pufoasa:
Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 DSC05406

Sa aveti o seara frumoasa.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 EmptyLun Noi 15, 2010 8:22 pm

Gali, drum bun si mult mult noroc!

Va fi un nou inceput pentru voi!

Multi pupici si sa ai grija de tine, de voi!


flower flower flower
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 EmptyLun Noi 15, 2010 8:36 pm

gallicuto,drum bun si sa ajungi cu bine! sa fie de bun augur schimbarea de acum pt tine, sa ai grija de tine! :flower:sa dai de veste cand ajungi I love you
lumi H,fa-i si tu o placere mica soacrei si foloseste patutul ,ca e dragutel si frumusel...macar o luna I love you ...nici nu imi vine sa cred ca mai ai un pic,Doamne ajuta! I love you
Samiruto,tu iti faci singura progesteronul?(adica sotul....ca stiu ca tu nu iti bagi acul singura Very Happy) intramuscular? in popou? a invatat?brava! flower
Manule,sa treci cu bine flower
pupicei la toate fetele

PS Soacra pleaca maine Very Happy
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 EmptyMar Noi 16, 2010 8:43 am

lyly,Prg nu-l fac singura...nici sotioru'...mi-l va face o colega de serviciu care a fost asistenta medicala.
da mi-e teama ca o sa ma doara.

aseara am stricat un Clexane...mi-a fost asa de frica si nu mi-a intrat acul...s-a indoit affraid

va pup si o zi buna
flower
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 EmptyMar Noi 16, 2010 9:10 am

Buna dimineata si poftiti la o cafeluta calda. Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 Capucino-
Suricata Gallicuta, sa ai o calatorie usoara.
Sa aveti o zi frumoasa.
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 EmptyMar Noi 16, 2010 9:52 am

fete,
Neata....nu am citit din urma dar intru sa va zic..
Gali...drum bun fata draga.....ai grija de tine si de voi...DD sa-ti presare calea cu lumnia...
puuup

Nico, sarbatori fericite....aud ca e o sarbatoare mare azi la voi...
Sa auzim de bine
pup...tuturor
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 EmptyMar Noi 16, 2010 11:42 am

buna dimineata ...
amy ....mersi de cafeluta I love you
gali...calatorie frumoasa flower
gravidutele noastre inca trag pe stanga ?
manics....suntem alaturi de tine I love you
sa aveti o zi frumoasa ....eu ma asez confortabil pe fotoliul e pe terasa poate mai vine careva vecina si ma serveste cu ceva delicios drunken
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 EmptyMar Noi 16, 2010 3:39 pm

Buna fetele,

incurcata treaba pe aici pe la noi, Manu e cu necaz Sad , Samira cu emotiile fivului, Gali la drum mare spre Franta...si bune si rele amestecate...
O sa ramanem singure pe aici bortoase si abandonate.. Smile

Mona tu cum te mai descurci mai fata mea ? Poti sa te concentrezi la munca?..
Lyly asa fac o sa tin copilul in patutul de la soacra o vreme, asta daca copilul se simte bine acolo, n-o jignesc pe soacra ..Smile Sa stii ca mi-e cam mila de ea, ca e singura , tata lui H. a murit de mult cand era el adolescent, e tare greu sa te intorci mereu intr-o casa mare si pustie.D-asta cred ca e asa multumita sa ia parte si ea la ''actiune'' si sa-si bage nasul...Vad ca si socrela ta ar cam veni pe la voi sau va cheama mai des de cand e singura..
Alinuta, stai acolo, vorba ta poate te vede cineva care face mancare buna!!!! Pai acum nu ramane decat sa-ti aduca pranzul vecinii, ar fi dragut , te scutesc si pe tine de munca! .. Very Happy
Nico ce sarbatoresti?..Vezi sa nu mananci mult! Very Happy Ca sunt invidioasa!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-10   Discutii zilnice de tot felul-10 - Pagina 22 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul-10
Sus 
Pagina 22 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul-12
» Discutii zilnice de tot felul- 15
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul-22

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: