Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul-7

In jos 
+14
lumy_clt
alinutahu
Looana
brunadria
Mona41
turqoise
lyly_mar
samira33
amy
luminita42
guzelnico
menics
galliciana
Admin
18 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin



Mesaje : 279
Data de inscriere : 11/04/2010

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 EmptyVin Aug 13, 2010 5:20 am

Rezumarea primului mesaj :

Discutii zilnice de tot felul cheers

Aniversari in luna august

5 aug - sot de samira
13 aug - sot de soricica
17 aug - sot de mirela
18 aug - sot de turqoise

21 aug - crestinarea celor 2 nepotele gemene M and M, fetite frumoase de Lumy_clt

23 aug - surioara violeta 70
25 aug - surioara Looana
aug - bb 1 de Looana
27 aug -surioara guzelnico!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ultima editare efectuata de catre Admin in Dum Aug 22, 2010 6:27 am, editata de 6 ori
Sus In jos
https://sertarelulcucopii.forumdediscussions.com

AutorMesaj
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 EmptyMar Aug 17, 2010 6:09 pm

fetelor...noi ne-am propus sa mergem vreo 4 zile la salina la Turda...spre sfarsitul lunii am vrea sa mergem.
am auzit ca-i tare fain la Salina de cand au renovat.
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 EmptyMar Aug 17, 2010 6:15 pm

samira am fost eu duminica trecut la salina in Turda si intradevar este foarte frumos amenajat ,noi am coborat pe scari pana jos pt ca la lift era o coada ingrozitoare si am facut un pic de sport sunt 13 etaje de coborat iar cand ai ajuns jos sunt locuri cu bancute si mese ,sunt amenajate locuri de joaca iar daca ai chef sa mergi cu barcuta mai cobori cateva etaje pana la lac dar acolo numai cu liftul se poate merge .....dar iti dau un sfat inbracate foarte bine pt ca este foarte rece inauntru
a vroiam sa iti mai spun ca intrarea este 15 lei pe persoana

nu stiu sa va pun poze dar este extraordinar de frumos
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 EmptyMar Aug 17, 2010 6:37 pm

Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 EmptyMar Aug 17, 2010 6:49 pm

Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 EmptyMar Aug 17, 2010 8:00 pm

multumesc, alina,foarte frumoase fotografii...abia astept sa mergem si noi.

huh...am facut ordine in dulapul cu haine de vara...are sotiorul din dotare 35 de tricouri buuuune,bune...de purtare...si tot pe atatea "de casa"...si tot zice ca nu are cu ce se imbraca Shocked
adevarul e ca amandoi suntem cam disperati cu hainele...daca nu ne cumparam in prostie...eu am ajuns sa dau haine cu eticheta pe ele...sau sa le port dupa un an-doi dupa ce le-am cumparat.
avem exagerat de multe tzoale si incaltari nu mai vorbesc.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 EmptyMar Aug 17, 2010 10:03 pm

Alinuta, bine ca esti bine sanatoasa si sarcina e bine! Ma tot gandeam de ce nu mai zici nimic si-mi faceam ganduri.
Multumesc de compliment, ma straduiesc si eu sa ma tin bine, dar frumosi sunteti voi, amandoi si pozele de la salina sunt deosebite!..

Samiro da-mi mie fructele de la tara!!!! ...si rochitele tale, daca zici ca ai asa multe!! Dar acu, na ghinion ca nu ma mai incap!!! Very Happy

Noapte buna fetelor!
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 EmptyMier Aug 18, 2010 7:32 am

neataaaaaa!
LA MULTI ANI!!! sot de turqoise!!! sa fiti fericiti si sanatosi pana la batraneti!!!
cateva cuvinte pentru parintii greu incercati, aici: https://sertarelulcucopii.forumdediscussions.com/mesaje-pentru-totdeauna-f17/
revin.......
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 EmptyMier Aug 18, 2010 7:37 am

buna dimineata

LA MULTI ANI,sot de turqoise.
sa fiti sanatosi si fericiti mereu.
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 EmptyMier Aug 18, 2010 8:38 am

Buna dimineata dragelor...
La multi ani sotului tau Turqoise,
Cat despre grozavia de la Giulesti...fara cuvinte...
fetelor oare mai mult de atat se poate??? m-am tot plans ca nu pot dormi de cald, da??? deci ieri am plecat de la munca ata la G acasa sa bag la spalat lenjerii ca vroiam neaparat sa se schimb...a venit si el mort de oboseala acasa cu dureri de cap...ca doar noapte trecuta nea-m tot foit de pe la doua tri ca intr-un final la cinci sa ajungem la tigati si povesti...
sera am iesit un pic in mamaia, si era o zapusala si o aglomeratie mama, pe la ora zece si un pic , G imi spune sa mergem la poiana sa dormim, ca sigur e mai racoare...am trecut pe acasa , mi-am luat schimburi...si masina si ...am tuliot-o la poiana...cand ajungem...de peste drum se auzeau manele....dar dupa ceva timp ne-am dumirit noi ca era o formatie de fapt, cu boxele scoase in curte... se dadeau dedicatii de zor...o tiganie ce mai... si uite asa in ritm de manele... se face 12, 01, 02...sunam la politie...ni se raspunde ca au dat deja amenda, si mai mult nu au ce face...la doua jum incerc sa adorm cu o perna pe cap... G incerca sa sune la TV neptun...ce sa zic, veneau repede aia...la ora trei fara un sfert G ma invita in alta camera cica sa inchid geamuri si usa si sa dorm ...ce vorbesti frate...camera este nelocuita de 2 ani, am facut curatenie dar persista un miros greu de igrasie...si are si un pat de 1 pers... cand am inchis usa am simtit ca ma sufoc... am zbughit afara, si i-am spus lui G ca eu plec la constanta... a vrut sa vina si el, dar i-am sugerat sa ramana... ca la mine s-ar putea sa nu doarma de cald, si apoi el daca adoarme..tai lemne pe el... si uite asa dragelor la trei veneam la Cta...la mine acasuca , unde nici nu am mai simtit caldura- de fapt a fost mai racoare azi-noapte...am ascultat greierii o vreme , ca acum imi zburase somnul de nervi... si am adormit... nu stiu cand...stiu ca m-am trezit brusc la opt vara douzeci...chiauna ...oprisem alarma telefonului in somn...deci iacata-ma-s proaspata iar ...sa nu va zic ca ieri am trait cu 4 covrigei si o inghetata...la 2 noaptea am mancat o felie de paine prajita...
deci sunt intr-o forma de zile mari... oare cat mai rezist???
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 EmptyMier Aug 18, 2010 9:46 am

m-ati lasat singura??? Suspect
galli ce faci pe unde bei cafeaua, nu cu noi???
Sad
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 EmptyMier Aug 18, 2010 10:19 am

Meni, scumpo, vei cadea din picioare de la oboseala si lipsa de hrana. No Nu esti copil, esti o donsoara matura, incearca sa-ti faci un program OMENESC.
Scuze ca te mustruluiesc asa, dar o fac pentru ca mi-esti draga. I love you
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 EmptyMier Aug 18, 2010 10:21 am

Mai, fetelor, de Azumica- Cristinica nu mai stim nimic?! Shocked
S-a topit de la caldura? pale Sau are grup nou de prieteni? Basketball
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 EmptyMier Aug 18, 2010 10:38 am

Buna fetele, cu intarziere dar am fost prinsa cu treburi.
Aiurea programul mai Manu, nu ar fi mai bine sa iti pui un aer conditionat???
Nu am putere sa scriu la subiectul creeat special pentru necazul de la Maternitatea Giulesti...
In rest, ziua 1 si atat.
Va pup pe toate !
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 EmptyMier Aug 18, 2010 11:18 am

nico...stai soro linistita ca nu ma supar...pai gata cu experientele...dar ieri chiar am sperat ca voi gasi racoarea si linistea necesara unui somn bun, la poiana, deja ne repartizasem pe paturi sa se labarteze fiecare...si sa doarma...nu m-am gandit ca nenea politatiu va sarbatori toata noaptea - martea affraid

amy, ar fi foarte indicat sa-mi pun AC dar problema este ca nu am de unde sa scot 10 mil acum oricat m-as stradui...si sa imprumut, nu am cum, pt ca nu stiu daca ii mai pot da inapoi...Sad

asadar , mai am putina rabdare ca se pare ca se termina cu caldura... si la anu...om vedea...

si sa vedeti ca v-am ascultat...in zece min voi manca...
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 EmptyMier Aug 18, 2010 12:06 pm

Meni, nici n-ai voie sa te superi pe surorile tale mai mari. I love you
Hihihihihihihihihihi.... Laughing

Sa ai pofta si maine sa raportezi cate ore ai dormit noaptea. Very Happy
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 EmptyMier Aug 18, 2010 12:13 pm

Fetelor, sunt plina de energie saptamana asta, sa nu-mi fie de deochi. Am dormit doar o data in timpul zilei, dupa amiaza, cand am venit de la shopping. Mai am doar cateva chestii marunte (si sexy Wink ) pt gargarite, rochita pt mine si suntem gata de botez. cheers

Tot studiind pe net detalii despre botez, am aflat ceva interesant: se spune ca dupa scaldatoarea de a doua zi (luatul mirului), femeia care doreste sa devina mamica curand trebuie sa se aseze pe cadita intoarsa, golita bineinteles. E de retinut! Exclamation
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 EmptyMier Aug 18, 2010 3:10 pm

aha nico...si eu am stat langa cadita...de asta nu s-a prins va sa zica.... tongue
ma pregatesc de plecare, va pooop pe toate...
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 EmptyMier Aug 18, 2010 7:09 pm

de vreo 1 sapt sunt cm agitata......am sa va spun si de ce......
colac peste pupaza,pe la 5-6 am primit un telefon, cum ca,
se pare ca pe tatal meu il va interna azi,
nu a facut pp deloc azi, e o f mare problema......
vezica si rinichiul ce nu mai functioneaza..... affraid
astept inca telefon, sa vad ce noutati pale voi primi......
asta e viata, ce sa zic.......
sunt cam suparata, deocamdata......
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 EmptyMier Aug 18, 2010 7:19 pm

hello gagici

galli,imi pare rau...multa sanatate tatalui tau.
nico,asa e...trebuie sa te asezi pe cadita intoarsa invers daca vrei sa ramai insarcinata...la tine nu mai e cazul...dar pentru noi astea doritoare e bine de stiut.

am ajuns acasa...nu am lumina,nu am internet...bine ca aveam modemul in geanta si laptopu incarcat.
sunt doar eu cu mama acasa...si ce naiba facem la noapte???daca nu dau astia drumu la lumina.
ma bate la cap sa plecam la apartament ca oricum maine dimi avem treaba la prima ora la magazin si apartamentul e aproape de magazin...da aia e casa mea si a Samirutului...bine..stie si ea asta....da nush ce naibilor m-a apucat de nu vreau sa mearga acolo...ca pana acu nu am mai avut chestia asta pe creier.
in fine....

ma simt ca noua...am inotat o ora si am stat juma de ora la jacuzzi cu apa calda...mi-am luat jetu in primire si daca nu m-a masat pe tot spatele si la fund....ahhhhhhhhhhhhhh...ce bine a fost.
prostia mea ca nu am facut dus dupa ce am iesit de la piscina si jacuzzi...acum am pielea toata albicioasa si o simt uscata si aspra. Evil or Very Mad

voi ce facti???
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 EmptyMier Aug 18, 2010 10:32 pm

Salut fete,
eu ce sa zic azi am curatat in vitrina, am spalat paharele si ce mai era pe acolo, am facut curatenie si la medicamente si la hartoage daca tot m-am apucat. Sambata vin rubedeniile sotului e indicat sa mai aranjez prin casa, ca stiu ca se chiordarasc, adica cumnata si soacra, cyclops ca fratele lui H. e chiar ok. ... H.imi zice tot, nu poate tine in el.. Laughing nu-s lucruri importante, doar barfa de muieri ca de exemplu, soacra: ''...si L. (adica eu) inca mai poarta jeansi mulati acu' ca-i gravida?...''cam d-astea .. Rolling Eyes Ce-o preocupa fetelor pe femeia asta!.. Si o mai reguleaza pe ea grija de cate creme am eu la baie si cosmetice, da' acum parca i-a mai trecut ..S-o mai fi obisnuit fomeia!
Hai c-o barfi destul sa ma racoresc!!..As mai avea eu de barfit,
dar sa nu va fac capul mare Very Happy
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 EmptyMier Aug 18, 2010 10:42 pm

Nico chiar ma gandeam ca sambata botezi!! Smile Sa aveti petrecere frumoasa!..Hai, c-ai mai uitat si tu de grijile sarcinii cu pregatirile astea! Sa ne povestesti! Partea ta, ca Lumy ramane datoare cu partea ei!! Smile

Samiro, offff vreau si eu sa inot, dar nu stiu! Cica face bine la celulita, mai ales ca acum am ceva adunata pe picioare!

Gali sper sa fie bine cu tatal tau..Doamne ajuta. Multa sanatate ii doresc si eu.

Hai ca ma duc sa mai citesc sau caut un film. H. e in pat de o ora, viata de om muncitor saracu', trebuie sa se culce devreme, se scoala devreme.

Noapte buna fetelor!


Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 EmptyMier Aug 18, 2010 10:51 pm

Aaa, cat pe ce sa uit...Manu citesc cu interes povestile tale da' de data asta e prea mult pentru sanatatea ta... Bine ca te luara fetele la trei pazeste!..Very Happy Nu uita sa mananci si musai incearca sa dormi. Pune o saltea pe jos daca poti, o fi mai racoare. Dormi si singura daca nu se supara G., cand e caldura mare parca e mai bine.
Hai ca iar va zic noapte buna!:-))
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 EmptyJoi Aug 19, 2010 6:33 am

neata!
sunt intoarsa si m-am trezit si cu durere de cap......
tata e in spital, daca mai statea pana azi facea blocaj renal.....
are sonda, inca nu ,-a sunat aseara, ci numai nevasta-sa...
sa speram ca va fi bine...
am de mers azi pana la adm financiara, si pana la politie....
multumesc fetelor!! sper sa nu se intample nimic, pt ca nici masina nu am, tarzan nu e acasa...
doamne fereste.......

monaaaaaaaaaaaaaaa??
manu, pune mana si mananca!!! iti pui in pericol sanatatea!
alinuta,super poze, te credeam mai micuta de statura...
nico, I love you dstractie placuta!
lumih, ciudata fiinta! cu ce te imbraci e treaba ta,
si eu ma imbrac mai tineresc - nu vad de ce, daca iti sta bine??!!
sami, vreau si eu la inot! I love you
ma abonez si eu la hainutel tale, ale mele sunt cam mici.... affraid
faci un ban cinstit cheers ! sau pune-le la bazar! sunny I love you
looana; ce minunatii ai tu acolo!! a mea e cam rea asta neagra, cealalta mica-de statura, dar mai mare cu un an decat astalalta - e la mama.2 batranele, ce mai....12,6 ani si 13,6 .....
bruni, inca nu sti nimic....ne luptam, deocamdata......
probabil, pe la pranz voi fi inapoi. va doresc o zi buna!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 EmptyJoi Aug 19, 2010 6:55 am

Buna dimineata dragelor.
Galli, imi pare rau de tatal tau. Daca totusi celalat rinichi functioneaza nu e nici o problema, o sa fie bine o sa vezi.
Sami, nu ma incanta ideea inotului pentru ca eu nu stiu sa inot si mi-e frica de apa de mor. Deci pas.
Luminita, ma uit ca tu scrii aproape zilnic si ma gandesc ca o sa dispari si tu cand o sa apara minunatia ta de fetita si o sa ramanem si mai singurele...
Pup toate fetele.
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 EmptyJoi Aug 19, 2010 8:22 am

Buna dimineata dragelor...

haideti ca mi-am revenit....ieri am mancat la pranz -paste , iar seara am fost la sora lui G la o saramura de peste...tare buna...dupa la mine...am ...am facut baita ...si am dormit...mult mai bine decat zilele trecute ...s-a mai racorit...G mi-a zis sa caut oferte in insula Thasos...vrea sa mergem in concediu...
se pare ca nesomnul si lipsa poftei de mancare si-au sopus cuvantul: azi dimineata avea 54.8Kg...nu-mi displace...

off Galli, stai linistita ca va fi bine daca a ajuns la medic...
lumi, lasa draga lumea sa barfeasca...sunt si eu satula... cand ai, de ce ai, cand n-ai de ce n-ai...iar femeile sunt in general rautacioase
samira a venit curentul???

Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul-7
Sus 
Pagina 4 din 15Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul-2
» Discutii zilnice de tot felul-12
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul - 3
» Discutii zilnice de tot felul- 14

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Sugestii si reclamatii-
Mergi direct la: