Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul-7

In jos 
+14
lumy_clt
alinutahu
Looana
brunadria
Mona41
turqoise
lyly_mar
samira33
amy
luminita42
guzelnico
menics
galliciana
Admin
18 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin



Mesaje : 279
Data de inscriere : 11/04/2010

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 EmptyVin Aug 13, 2010 5:20 am

Rezumarea primului mesaj :

Discutii zilnice de tot felul cheers

Aniversari in luna august

5 aug - sot de samira
13 aug - sot de soricica
17 aug - sot de mirela
18 aug - sot de turqoise

21 aug - crestinarea celor 2 nepotele gemene M and M, fetite frumoase de Lumy_clt

23 aug - surioara violeta 70
25 aug - surioara Looana
aug - bb 1 de Looana
27 aug -surioara guzelnico!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ultima editare efectuata de catre Admin in Dum Aug 22, 2010 6:27 am, editata de 6 ori
Sus In jos
https://sertarelulcucopii.forumdediscussions.com

AutorMesaj
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 EmptyLun Aug 16, 2010 2:57 pm

Fete dragi,
Merci de ganduri. E mare lucru sa te poti descarca si sa-ti spui naduful.
Stiu si eu foarte bine ca e varianta cu ovucite donate ...etc...
Din pacate confuzia si deznadejdea este de parte lui...
Nu e vorba numai de fiv , sunt mai multe planuri care par nerealizabile....
Nu se pune problema ca nu ne iubim, suntem de aproape 10 ani impreuna si suntem prieteni adevarati, dar eu realizez ca o astfel de relatie nu este durabila daca nu sunt si copii la mijloc.
Pe de o parte tot timpul zice...ca ce bine e ca ne permitem sa facem lucruri pe care nu le-am putea face daca am avea copilasi...pe de alta parte zice cu ce a gresit el de nu-i da DD si lui copii...ca e om bun...etc...etc...
Nu odata i-au dat lacrimile , in aceeasi rasuflare in care-mi spune ca eu sunt ff importanta in viata lui... ca ma iubeste....etc...
Urmeaza sa luam o decizie daca continuam sau daca luam o pauza...care inseamna separarea...etc...
Eu cred ca el se simte putin frustrat, ca se simte atins in potenta lui ...lucru normal dealtfel...
Ufff si azi e ziua noastra de iesit...tocmai mi-a trimis mesaj ca abia asteapta sa iesim diseara..
Sunt extenuata psihic...
va pupic..si nu va necajiti pentru mine...mai ales gravidutele...o rezolvam noi cumva.
Pupi
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 EmptyLun Aug 16, 2010 3:19 pm

Mona, iubita, esti sora noastra si e normal sa ne gandim la tine!!!!
am asteptat de cata vreme sa ne scrii cateva randuri......

e ziua voastra de iesit - f bine, iesiti si distrati-va, discutati, dzbateti problemele....
incercati sa rezolvati altfel problemele, nu prin separare...
avantaje si dezavantaje sunt in toate situatiile.....
hai, te rog, daca tu nu edei, atunci nu cedeaza nici el! Noi ii conducem, nu uita!
Pupici! I love you I love you I love you
as indrazni sa iti spun ca te astept si diseara, dupa intalnire sa ne spui ce /cum ati petrecut!!!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 EmptyLun Aug 16, 2010 3:27 pm

Galiciana scumpa.... I love you stiu ca sunteti alaturi de mine si va multumesc... flower
Da yo sunt la ovulatie Doamna....asa ca nu promit ca intru geek

Mai glumesc si eu...ca atat mi-a mai ramas...
Pupi
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 EmptyLun Aug 16, 2010 3:36 pm

bine, duamna, atunci ...... pi cai........ca se filmeaza!!!!! te iertam!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 EmptyLun Aug 16, 2010 8:01 pm

Mona, atunci Doamne ajuta sa gasiti calea cea mai buna pentru tot ceea ce pare nerealizabil acum!...I love you Nu ne necajesti mai Mona, noi rezistam, ca doar trebuie sa ne ridicam una pe alta , cand ne mai poticnim...:-)
flower
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 EmptyLun Aug 16, 2010 8:42 pm

Fetelor, sunt socata de tragedia de la Maternitatea Giulesti!!!!! Shocked Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Nu-mi vine sa cred cata lipsa de grija si atentie, cata nepasare, nesimtire si lipsa de profesionalism din partea medicilor/ asistentelor din maternitate. Evil or Very Mad Mad
Oare cu ce au gresit sufletelele acelea chinuite care au plecat in ceruri. Crying or Very sad Sad
Sa le dea DD putere mamicilor de ingeri! Sad Crying or Very sad



P.S. Turqoise, unde intentioneaza sa nasca verisoara ta? Sunt ingrijorata. Crying or Very sad
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 EmptyMar Aug 17, 2010 5:57 am

neataaaaaaaa
va servesc o cafea slaba.
mirela, LA MULTI ANI pt sotul tau, sa aveti parte de tot ce va doriti!!!
nico, ai dreptate! un sistem in agonie de f multa vreme.....
hai, va astept!!! I love you
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 EmptyMar Aug 17, 2010 8:15 am

Buna dimineatza,
dragelor infiorator ce s-a intamplat la maternitate, dzeu sa le dea putere mamicilor incercate de acest eveniment... sunt intoarsa pe dos si eu...
am dormit ca naiba iar....
nu sunt intr-o forma prea buna...beah ma bag la treaba poate imi revin...
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 EmptyMar Aug 17, 2010 8:42 am

Buna dimineata dragelor.
Chiar nu mai e nimic de comentat referitor la Maternitatea Giulesti. Putere pentru mamici si Dumnezeu sa-i aiba in grija pe cei mici !
Sistemul romanesc este in colaps de multi ani, si din pacate nu se intrevede o iesire. Atata timp cat cotizam fiecare la sanatate, ar trebui ca acei bani sa imbunatateasca serviciile. Dar in spitale nu gasesti o pastila, o seringa...
Finul meu a fost operat acum o luna la coloana si mi-a zis ca a cheltuit in 4 zile 35 milioane: 15 mil primul doctor, 10 mana a doua, 3 anestezistul, 3 asistenta sefa si restul maruntis.
Asistenta sefa doar l-a repartizat intr-o rezerva (un salon de 19 paturi, rezerva constand intr-un separeu tras langa pat). Romanica noastra....
Va pup pe toate !
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 EmptyMar Aug 17, 2010 9:42 am

Buna dimineata, fete minunate!

Sunt fff trista, nu-mi pot reveni. Crying or Very sad M-a marcat profund tragedia de la Mat. Giulesti.
Au inchis Sabyc pt ca dadea o speranta de viata celor care incercau de ani de zile sa aiba copii. Oare n-ar trebui inchisa si MG pt ca a luat vieti nevinovate si a nenorocit familii intregi?! Crying or Very sad

Sus In jos
Looana

Looana


Mesaje : 30
Data de inscriere : 30/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Undeva prin Vestul salbatic

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 EmptyMar Aug 17, 2010 10:16 am

Va salut pe toate,nu am intrat de ceva timp am fost in Turci in Side 10 zile iar dupa ce am ajuns acasa am inceput sa i-mi umplu timpul cu catelusi mei nazdravani. Laughing
Sad tragic ceea ce sa intimplat ieri la Giulesti,nu mai zic nimica cel mai rau e pt durerea mamicilor de acolo ,sa le de-a DD putere sa treaca peste durere.
Mona draga mea nu stiu ce sa zis decit tot ceea ce au zis si fetele ,uite si eu am fost intr-o situatie de genul asta acuma 4 ani cind spargeam tot ce prindeam in mana cind ramanea gavida si se intimpla sa pierd,dupa acei nu am mai ramasa si am ajuns la cel 2 Fiv.Din nou esec si mi-a luat fica mea un catel atunci toata dragostea e el ,de ex acuma el (Cicilicu cum alint eu)sta in bratele mele in timp ce eu va scriu,el e umbra mea asa spune toata lumea ca e toata ziua dupa mine prin casa.Eu zic sa uiti iei un catel te-ar ajuta enorm de mult si v-ar umplela amindoi locul got in suflete voastre.Sotul meu nu l-a vrut ca eu i-am tot zis sa i-mi ia unul si cind am fost in tara acuma 1 an jumate la intoarcere l-am gasit in casa .Pe sotul meu la cucerit prin inteligenta lui,iar acuma mai nou sotul care nu voia nici sa auda mi-a mai luat inca un catelus alb un havanes mic dulce si rau din cale afara pe care il cheama Don.(nume ales de sotul) Laughing
Asa ca eu acuma sunt atit de linistita sufleteste incit am lasat totul pe mana lui DD ce -o fi o fi sunt bine si asa ceea o vrea el,tu nu ma intelege gresit pe vreau numai sa iti zic ca faca ai avea un catel nu te-ia mai stresa atit de tare ,v-ar mai fura la amindoi din gindurile astea rele v-ar aduce zimbetul pe buze des cu nasbatile care le face... iti va fi mult mai usor cind vei incerca urmatorul tratament pt BB.Eu am renuntat pt ca eu am o fetita din prima casatorie si e deja mare face 22 de ani saptamana asta si eu ceea viitoare 41 ....demulte ori nici nu mai tzin de data cind sunt la ovulatie Laughing
Va doresc o zi buna la toate fetele cheers
Sus In jos
Looana

Looana


Mesaje : 30
Data de inscriere : 30/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Undeva prin Vestul salbatic

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 EmptyMar Aug 17, 2010 10:27 am

https://2img.net/r/ihimizer/f/p1000582i.jpg/ incerc sa vad daca pot sa pun o poza cu Don ,e un dulce sotul meu zice ca daca ar fi un om si ti-ar cere ceva nu ai putea sa-l refuzi cind il vezi cum se uita cu ochi la tine Very Happy
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 EmptyMar Aug 17, 2010 10:55 am

Buna fetele,
Da, Nico, ce vesti ingrozitoare despre Giulesti. Incearca totusi sa nu mai citesti detalii, te afecteaza. Mie numai vederea mesajului tau mi-a dat un gol in stomac si mi-a acelerat pulsul; emotiile ma afecteaza foarte mult fizic de cand cu sarcina.

Looana sa-ti traiasca fetita :-) Ma bucur! Nu stiam. Si eu si Mona avem tot fetite...mari! :-) A mea are 21 de ani, iar eu am facut in martie 43 de ani. Important e sa ne tinem sanatoase si sa ne bucuram de ceea ce ne da D-zeu, ai mare dreptate.

Turqoise ai cumparat cadourile?..:-) Manu sper ca week-endul asta te vei odihni!..
Gali, mi-am amintit acu'... de ce se supara ai tai ca ai vrea sa pleci in franta dupa sot?..

Fetelor ce-o fi cu alinuta, cea de la budapesta? Sper sa fie bine, ea scria ceva mai des in ultima vreme si acum..nimic.

Revin.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 EmptyMar Aug 17, 2010 10:57 am

Azi ploua marunt aici, e tare innorat si ma simt si eu cam obosita. Bebeatza din burta se misca din ce in ce mai energic si mai des, ma amuza si impresioneaza...Cat te gandesti ca e o bucatica de om de 20 si ceva centimetri si cateva sute de grame...e incredibil, fetelor.
Trebuie sa vorbesc si cu fata mea ca pleaca in vacanta maine in Thasos, stau cu emotii sa calatoreasca bine. Doamne ajuta.
Am de facut ceva curatenie la baie, ceva de mancare si apoi stau si citesc.

Va pup pe toate!

PS. Looana, ce catelus frumoooos! :-))))



Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 EmptyMar Aug 17, 2010 11:32 am

lumi trimite si aici ploaie ca noi murim de cald...
nu mai suport...e obositor deja...G s-a trezit azi dimineata la 5 si ma invita la cola rece...
aceasta stare continua de oboseala ma scoate din minti...
azi am ramas si nemancata... nu si-au notat astia si salata mea.. beah, asa ca voi baga muuuulta apa...
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 EmptyMar Aug 17, 2010 12:01 pm

Lumi, asa mi-au spus si sotul meu (care mi-a schimbat canalul TV instantaneu) si surioara mea (care mi-a spus ca ea personal nu suporta sa se uite, mie ce-mi trebuie asemenea imagini).
Trimite o ploicica si pe aici, sau macar in RO, in weekend. Very Happy

Looana, bine ai revenit. Ai catel frumos! bounce

Si eu ma intreb ce-o mai face Alinutahu. DD ajuta sa fie totul bine! cheers

Meni, crezi ca te saturi de la apa? Ia-ti macar niste biscuiti/ fructe. Daca nu te hidratezi (apa si hrana), starea de oboseala se accentueaza. Exclamation

Sus In jos
Looana

Looana


Mesaje : 30
Data de inscriere : 30/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Undeva prin Vestul salbatic

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 EmptyMar Aug 17, 2010 1:56 pm

guzelnico mai e putin si e ziua ta cheers ,dar dupa a mea Laughing esti fecioara si tu...Ce faci ,unde o petreci acasa in familie sau pe undeva? Vineri(20) e si ziua lui fica mea face 22 de ani cheers off ce au mai trecut ani....
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 EmptyMar Aug 17, 2010 3:58 pm

hello,hello
ce faceti gagici???

am ajuns acasica...e tare inorat...se screme sa ploua...chiar a picurat ceva mai devreme.
mi-am dus sotiorul la aeroport mai devreme,am fost pe la magazin si pe la sala de antrenamente ca de maine vreau sa reincep bazinul.
va povesteam eu ca mi-am facut un abonament pe un an la un centru wellnes...eeeee.... intre timp a dat faliment si toti clientii au fost preluati de World Class Academy...asadar...iata-ma ajunsa si la sala de fitze...ma duc la ala de la Mall-u din Vitan-In the City il cheama...m-au sunat cand eram in vacanta sa vin sa facem transferul contractului.
sper sa-mi placa,sa pot sa fac abstractie de fitzosi si pitzipoance. Very Happy

in alta ordine de ide...ieri am fost la tzara si m-am ales cu 2 lazi de pere,2 lazi de prune si 2 lazi de piersici.
ce Doamne-iarta-ma fac cu ele???ca nu am chef sa dulcetzesc sau compotzesc.
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 EmptyMar Aug 17, 2010 5:33 pm

EI HA......da ce de ati scris voi vorbaretelor......
nu am citit nimic din urma doar atat la ,,cu gandul la o minune,, si sunt foarte bucuropasa pt fetele cu burtica ....
lumi....felicitari pt fetita ...parca asa citisem mai inainte ca o sa ai baiete ,sau ma lasa memoria?oricum ce conteaza SANATOS SA FIE flower
mirela ....felicitari si tie pt flacai sa ai o sarcina usoara si dusa la timp flower
soricica ....gemeni? FELICITARI flower
restul fetelor va pupacesc si fiti cuminti

eu ma simt foarte bine ,am luat ceva kg in plus dar nu ma pot ocupa cu chestia asta asa ca ma rog in continuare sa fie bine

fetelor ati vazut ce sa intamplat la spitalul Giulesti?...sigur ca ati vazut a fost o intrebare proasta .....Dumnezeu sa le dea putere parinilor care si-au pierdut INGERASI ......e groaznic ,saracuti ,eu sper sa se accepte petitia ca ziua de ieri sa fie zi de doliul ......Dumnezeu sa ii aibe in paza lui

va pupacesc si mai vb sapt ce vine ,noi Duminica mergem inapoi si de luni la munca
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 EmptyMar Aug 17, 2010 5:40 pm

cine vrea felii de piersica???
bune rau Rolling Eyes
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 EmptyMar Aug 17, 2010 5:42 pm

samira ...arunca una la mine Very Happy
Sus In jos
Looana

Looana


Mesaje : 30
Data de inscriere : 30/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Undeva prin Vestul salbatic

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 EmptyMar Aug 17, 2010 5:43 pm

Euuu vreaun piersica cheers
Sus In jos
Looana

Looana


Mesaje : 30
Data de inscriere : 30/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Undeva prin Vestul salbatic

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 EmptyMar Aug 17, 2010 5:44 pm

Fetelor asa naspa e nu am chef de nimica,ploua pe aici duc lipsa de putin soare cred ca din acest motiv nu am chef de nimica as dormi numai Sleep
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 EmptyMar Aug 17, 2010 6:01 pm

lumi .....te-am vazut pe DC.....esti foarte frumoasa si ai o burtica de invidiat sunny
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 EmptyMar Aug 17, 2010 6:05 pm

Evil or Very Mad iar am pierdut mesajul Evil or Very Mad
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul-7
Sus 
Pagina 3 din 15Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul-2
» Discutii zilnice de tot felul-12
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul - 3
» Discutii zilnice de tot felul- 14

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Sugestii si reclamatii-
Mergi direct la: