Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul-7

In jos 
+14
lumy_clt
alinutahu
Looana
brunadria
Mona41
turqoise
lyly_mar
samira33
amy
luminita42
guzelnico
menics
galliciana
Admin
18 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin



Mesaje : 279
Data de inscriere : 11/04/2010

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 EmptyVin Aug 13, 2010 5:20 am

Rezumarea primului mesaj :

Discutii zilnice de tot felul cheers

Aniversari in luna august

5 aug - sot de samira
13 aug - sot de soricica
17 aug - sot de mirela
18 aug - sot de turqoise

21 aug - crestinarea celor 2 nepotele gemene M and M, fetite frumoase de Lumy_clt

23 aug - surioara violeta 70
25 aug - surioara Looana
aug - bb 1 de Looana
27 aug -surioara guzelnico!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ultima editare efectuata de catre Admin in Dum Aug 22, 2010 6:27 am, editata de 6 ori
Sus In jos
https://sertarelulcucopii.forumdediscussions.com

AutorMesaj
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 EmptyMier Aug 25, 2010 10:06 am

am gasit cereale integrale cu fructe confiate in ele si am papat cu lapte....a mers direct la casa sufletului.

ma pregatesc sa plec la munci fetelor
ne auzim diseara
va pup
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 EmptyMier Aug 25, 2010 11:00 am

Samiruta,
Ai intuit bine...omul "se sacrifica" pentru binele meu...sa nu mai fac tratamente...sa fiu fericita.
Se comporta ca un mielusel, spune cu juma de gura sa nu plec....dar isi doreste sa plec...
Am discutat asta de zeci de ori...dar pna nu am luat eu taurul de coarne...cred ca nici el nu a crezut ceea ce spune...

Oricum alternativa lui este o tanara mandra si frumoasa si eventual evreica...virgula...care-i va face randuri randuri de copii in mod spontan si natural .....
Prob s-o gaseasca si sa fie dispusa sa faca tratamentele si sa vrea sa intre intr-o astfel de relatie...sau de ce nu sa incerce poate le iese natural....
La urma urma populatia planete trebuie populata nu? Cum sa stau eu in calea fericirii lui si a perpetuarii speciei Evil or Very Mad ?
pup si sa stii ca e f indicat sa mananci carbohidratati ( cereale )de dimineata....
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 EmptyMier Aug 25, 2010 1:02 pm

Monalisa, nu ca ma pricep foarte tare dar cu ,, 2% morfologie normala" nu cumva dansul are nevoie de tratament (si la cap bineinteles Very Happy ) ???
Una peste alta, tu ai o fetita mare, care maine-poimaine iti va umple casa de nepotei, deci poti sa spui ca ai bebe chiar tu, fiind dealtfel tanara, frumoasa si nelinistita.
Nu-ti pierde timpul si nu-ti bate capul, mai ales daca el nu trage sa ramaneti impreuna. El pierde, tu nu, nu ai ce Wink.
Te pup si sa nu cumva sa dispari de aici sa ne lasi cu ochii in soare si ingrijorate ca te mananc.
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 EmptyMier Aug 25, 2010 1:06 pm

iubita mona, e important ca tu sa nu treci singura prin aceste momente, iar noi nu putem sta fara tine, sper ca stii!!!!
am tot citit, si nu stiu.....mi se pare nehotarat.....sau ii e frica de ceva?!.....
din moment ce are probleme, nu vad de ce sa nu faca tratament...ma rog.
de fapt, parca, nu vrea nimic.....

cat despre alunite, lasa-le acolo. si eu am, da, e nasol, dar asta e....
eu nu umblu la ele!!! nu ma expun la soare, si gata, sa speram....

mare pauza azi, pe unde sunteti???
eu incep sa am tot felul de pofte..... affraid cred ca se apropie cm.....
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 EmptyMier Aug 25, 2010 1:13 pm

MONA, sa nu indraznesti sa nu intrii in fiecare zi sa ne spui cum esti!!!!!!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 EmptyMier Aug 25, 2010 2:03 pm

Fete, stati linistite ca nu scapati de mine..
De cand v-am cunoscut pe celalalt forum mi-ati luminat viata. Am gasit aici prietene adevarate, suflete sensibile ,complexe si mai ales pline de o vorba buna si de o gluma buna.
Sincer, mie care sunt rupta de cei de acasa mi-ati ramas pe suflet.
Si aici in special ne-am triat si am ramas cale cu inima cea mai mare .

Amy, faptul ca problema e si la el, nu incape indoiala....desi medicii urologi + ginecologi, nu inceteaza sa sustina ca se poate ramane insarc si cu aceasta morfologie..
Si este normal, la urma urmei trebuie doar 1 singul gigel...
In orice caz, in combinatie cu varsta mea...sigur ca sansele sunt altele...

Si da, cea mai mare prob a lui este capacitatea de a sintetiza rapid si de a lua decizii imediate si la obiect. Din pacate asa este toata familia lui, frate , sora, mama, tata (zau) de teama de a nu gresi sau de a nu lua "cea mai buna decizie" amana cat pot...pana e "mortu'
pe masa" .....
Departe de mine sa vorbesc de rau familia lui, sunt niste oameni deosebiti si ma iubesc foarte mult. Maica-sa nici nu stie de prostiile noastre. Femeia se intoarce sapt viitoare din strainataturi...
Dar asta e o alta poveste, ea oricum nu s-ar baga...este viata noastra si noi trebuie sa ne hotaram ce si cum.


Deci...nu scapati de mine... I love you
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 EmptyMier Aug 25, 2010 2:23 pm

Monalisa, esti printre cele care imi aduc zambetul pe buze si te consider o invingatoare. Intotdeauna ai o vorba buna sau un sfat intelept de dat. Deci, nici nu concep sa dispari si tu.
In alta ordine de idei, pe unde umbla Luminita noastra de Olanda???
Sus In jos
babyblue

babyblue


Mesaje : 81
Data de inscriere : 04/08/2010
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 EmptyMier Aug 25, 2010 2:27 pm

mona scumpa, oricum ar fi, tu ramai calma si optimista....poate va fi bine pana la urma!
noi suntem alaturi de tine...


Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 EmptyMier Aug 25, 2010 3:16 pm

galli, suntem pe aici... sau cel puti eu... numai ca... stau in umbra...
am avut treaba
mona draga, bravo tie ca ai luat taurul de coarne, nu pot decat sa te felicit...
observ ca nici mayan nu mai trece pe aici... o fi tot in luna de miere???
galli de ce ti-e pofta?!?
va trebui sa gatesc si eu ceva azi... iar!!! ca G cauta ciorba prin frigider toata ziua... hmm ...
asa ca acum o voi taia prin piata un pic...va doresc o seara cat mai placuta, va imbratisez...
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 EmptyMier Aug 25, 2010 3:22 pm

Aici sunt Amy Smile

Mona pupaturi din tot sufletul si de la mine I love you Am citit si eu ce ai scris. Ai mare dreptate sa fii dezamagita.
Si poate separarea va fi de folos amandorura si tie si lui. Va va da ragaz sa va clarificati gandurile si dorintele. Ca barbatii cam toti proceseaza mai greu nu numai al tau. Dar acu' sa-ti mai zic una..O fi fost el nehotarat, dar si tu cateodata te comporti ca o fetita jignita.. Il stii de 10 ani, stiai ca nu prea face eforturi si ca are doar dorinte neclare, deci multe chestii nu-s noutati pentru tine.. Si cand ai decis pentru maratonul de 6 inseminari si trei fivuri a fost o decizie constienta a ta, a voastra, cu riscurile de rigoare. Nu mai au rost acuzatiile, ca nimeni nu e de vina. Eu zic ca nici unul dintre voi nu e de acuzat, sunteti doar nefericiti si debusolati si tu si el.

Insa..te inteleg si imi doresc tare mult sa ti se lumineze 'drumul' curand. I love you
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 EmptyMier Aug 25, 2010 3:41 pm

Elyshor interesanta dieta!.Multe alimente si reguli sunt bune chiar si pt. persoanele care nu au endometrioza...Nuuuuuuuuuu, nu ne-ai socat cu filozofia ta! :-)) Cel putin pe mine! :-) Ce spui tu e complementar si nu opus parerii generale. Pupici multi!

Looana la multi ani si indeplinirea tuturor dorintelor!!! Un buchet mare de flori si din partea mea!

Bebitza pupici si tie! Hai ca va trece timpul repede.

Eu ma simt mai bine azi, m-a durut ieri nervul sciatic cred, dar mi-a trecut peste noapte; am dormit pana la 10 azi, am facut un pic de plaja la soare cu nor, am spalat si aranjat rufele prin dulapuri, am trimis niste emailuri si am gasit si un website european cu mastere si cursuri in comunicare pentru fiica-mea....Asa just in case...:-)

Va pup fetele.
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 EmptyMier Aug 25, 2010 4:37 pm

buna ziua fete dragi!
mona, decizia iti apartine in toatalitate, dar vreau sa te felicit pt curaj!
de multe ori am fi facut si unele dintre noi in viata un pas ca asta dar ne a lispit curajul...
eu l am facut odata si nu regret!
asa.. despre mine,: astept cm !iar in z2 incep stimularea, deci protocol scurt cu puregon si orgalutran...
intre timp am facut anal de trombofilie (luni) astept rezultatele..
abia astept sa dau startul si sper ca fiv4 sa fie cu noroc!
va pup pe toate si revin...
aaa, am uitat.. maine ma vad cu un "acupuncturist" o sa fac cateva sedinte..
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 EmptyMier Aug 25, 2010 6:36 pm

va pup fete
mi-e o foame de lup....pana la ora asta sunt cu cerealele de dimineata si muuuulta apa

ma duc...ca nu poci sa gandesc limpede altfel Very Happy
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 EmptyMier Aug 25, 2010 7:07 pm

Very Happy eee.....asa mai merge. Very Happy
tre sa-mi cumpar dopuri de urechi pentru inot ca ma deranjeaza apa in urechi.
ma duc poimaine la Dechatlon.

Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 EmptyMier Aug 25, 2010 7:41 pm

Elly,multumesc fetita draga pt dieta I love you dar legumele alea...gen :varza,brocolii etc nu sunt bune pt trombofilie What a Face .....da ,de la cicolata ma pot abtine,dc nu sunt stresata,cam imposibil pt mine.....dar de la berica...cam greu...o sa incerc,promit!
sa stii ca in post nu se prea slabeste...eu tin toate posturile..... cam de 15 ani ...si nu slabesc!!! poate doar dc beau doar apa!!

Mona,fata draga...lasa-l sa cread ca, cu 2% o sa se imulteasca ...ca iepuriii...visele lui!
Recunosc genul asta de barbat,f bine!...te lasa sa iei tu decizii...dc totul merge bine ,el a fost de acord....dc merge rau,e vina ta,ca tu ai hotarat!!??...si el se gandeste doar la binele tau ,intotdeauna..........ca pt binele tau te lasa pe tine sa decizi....
Lumi de H,ai dreptate cand zici ca il cunosti dupa atata timp.....dar obosesti,te apuca lehamitea,astepti ca o data si o data sa se decida ce vrea........sa ia o decizie.....

galii,sa fie cum zici tu............ I love you
Bebita,bafta multa!
Eu nu am plecat la mama inca(la Alexandria, Lumi de H),am mai fost la serviciu ca mai aveam de terminat,una alta...
pupici la toate fetele
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 EmptyMier Aug 25, 2010 7:45 pm

de ce sunt singurica??? Sad

maine dimi la 8 tre' sa fiu la service cu masina...revizia de 35.000 de km.-sper sa ma descurc...de obicei Samirutzu se ocupa de masini da acu s-a nimerit sa fie plecat.
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 EmptyMier Aug 25, 2010 8:30 pm

samiruto,te descurci tu,ca doar este femeie de femeie,nu??!!....de 3 ori femeie!! flower
bruni,bafta multa,multa!
flower
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 EmptyMier Aug 25, 2010 8:33 pm

am venit si io cu supa ........

bruni, pupici. chiar asteptam sa imi spui ce ai facut..... pale
lyly, chiar, ziceai ca pleci...... bine ca nu ai plecat!
cata dreptate ai si tu!
sami, ai grija cu apa in urechi....samiru ce face, cum se simte?
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 EmptyMier Aug 25, 2010 8:37 pm

sami, de masina cea din budapesta ce mai stii?
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 EmptyJoi Aug 26, 2010 7:48 am

Buna dimineata, dragelor. Ce ati zice de o prajiturica si un pahar de lapte ? Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 Cookies_and_Milk___True_Love_4_by_bapity88

Va pup pe toate si aveti grija de voi.
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 EmptyJoi Aug 26, 2010 8:27 am

neata si de la mine!!!!
amy, multumim de tratatie, si de listuta de fiecare zi! I love you
mamaaaaaaaaaaaa- io z 25??? deja???
cum sunteti??? maine iar va fi f cald......
azi treb sa imi fac ceva de mancare, neaparat...
plus ca mai e si una bucata caine! treb. hranita!
ma duc sa inspectez frigiderul, sa vad ce pot face.....
o zi buna!!! revin! monaaaaaaaaaaaaaaaaa??
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
mirela2

mirela2


Mesaje : 129
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 47
Localizare : bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 EmptyJoi Aug 26, 2010 10:15 am

amy sarna de cornulet cu lapte flower
Sus In jos
Looana

Looana


Mesaje : 30
Data de inscriere : 30/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Undeva prin Vestul salbatic

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Merci din suflet pt urari.   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 EmptyJoi Aug 26, 2010 10:33 am

Va multumesc din suflet pt toate urari si gindurile bune din partea voastra I love you
Eu scriu mai putin pe forum din cauza timpului.Dar ce sa va spun ca am fost in Turcia cu finii nostri in concediu cu ei,in weekend plec in Belgia la sora si fratele meu unde vom sarbatori zilele noastre de nastere adica a sorei mele pe (24) si a mea ieri (25 ) .A ficei mele a fost pe 20 august.Iar saptamana viitoare sambata plecam noi 2 in Tunesia cheers pina atunci sa aveti grija de voi si va doresc numai bine la fiecare si sa va aud numai de bine cind ma intorc.
pa pup si o zi minunata si usoara de munca sa aveti(cine munceste) Laughing
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 EmptyJoi Aug 26, 2010 11:14 am

Salve,
Va aduc si eu pupicul de dimineata .
Am venit sa semnez condica, virgula ca ma bate sefa...
Eu sunt bine si ieri toata seara m-a rugat sa nu plec....nu m-a implorat...m-a rugat...
Am zis ca what ios done is done....
Azi semnez contractul si l-am pus sa-mi plateasca chiria pe 6 luni.
A zis ca nici o prob...chiar si un an...eu sunt sigurul si cel mai bun prieten al lui...
Am zis...merci frumos...da yo am vagin...
So...acum caut bilete de romanica...
puuuuuup tuturor
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 EmptyJoi Aug 26, 2010 11:21 am

ce bilete de romanik, soro????
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 9 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul-7
Sus 
Pagina 9 din 15Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul-2
» Discutii zilnice de tot felul-12
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul - 3
» Discutii zilnice de tot felul- 14

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Sugestii si reclamatii-
Mergi direct la: