Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul- 9

In jos 
+11
Mona41
Sorina
lyly_mar
samira33
Admin
galliciana
luminita42
alinutahu
turqoise
guzelnico
amy
15 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 EmptyJoi Sept 30, 2010 1:11 pm

Rezumarea primului mesaj :

Va asteptam cu drag la noul capitol. flower
Sus In jos

AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 EmptyMier Oct 13, 2010 10:09 am

Buna dimineata fetele.
Va pup pe toate si va invit la o feliuta de tort si ceva suc natural.


Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 CHERRYCAKE

Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 EmptyMier Oct 13, 2010 10:27 am

nico, nu asta-i problema dar, din ce am mai citit pe forumuri, spermatozoizii isi pierd din viabilitate dupa cateva zile, prin urmare rezultatul s-ar putea sa nu fie unul real iar noi trebuie sa stim cum stam cu "defilarea" Very Happy , iar BU poate avea si efecte negative si nu ma risc Embarassed caci oricum suntem pe marginea prapastiei No
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 EmptyMier Oct 13, 2010 10:56 am

fetelor, va roooog dati-mi niste idei de concursuri haioase pentru petrecerea de craciun a companiei....
de dans a fost anul trecut...
era ceva cu portocala , pe perechi..parca
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 EmptyMier Oct 13, 2010 2:09 pm

Buna fete,
Amy ce tort bun ne-ai servit! Arata grozav! Asa da aniversare!.. I love you

Manule, cu idei pentru petreceri la companie nu prea te pot ajuta!..Mie nu prea imi plac petrecerile tematice. Da aia cu perechi si cu portocala parca e prea e de party acasa, nu cu colegii sau seful Wink Sper sa gasesti ceva potrivit...

Nico, Turqoise are dreptate...I love you Da fetelor nu tineti barbatii 6-7 zile ca e vai de mama gigeilor, nu mai sunt buni nici de reproducere nici pentru o spermograma relevanta Very Happy

Revin ca mi s-a blocat computerul..
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 EmptyMier Oct 13, 2010 2:30 pm

Sami, ce tur de forta ati facut! Bine ca ati reusit!..

Bravo Gali, lichideaza facturile, ratele si...banii!.. Very Happy

Eu am facut herpes la buza inferioara, ce ghinion :-(( Eu cam faceam herpes la buze si in trecut, chiar mi-era teama sa nu apara si in sarcina. M-am tot uitat dupa niste remedii la indemana (cica alcool, vitamina E tamponat local..). Poate reuseste H sa-mi ia ceva de la farmacie, asta daca e fara reteta. Daca nu, sa vad ce zic astia la vizita de vineri de la doctor. Neutral In sfarsit, acum am alt stress, numai grija asta nu mai imi lipsea.

In rest nimic special, mi-am consumat energia cu toileta zilnica, ''defrisatul saptamanal'' si acum mi-am pus niste muzica zdranganitoare si imi fierb niste oua.

Mai vorbim fetele,

flower
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 EmptyMier Oct 13, 2010 3:07 pm

am revenit
amy, multam de tort f frumos, si cred, delicios
lumi, mai rpd termin banii-ca datoriile..... rate, impozite si alte rahaturi.....raman....
apropo, este compeed-pt herpes, nu stiu, nu am folosit, sau mai poti pune bicarbonat, ce mai foloseam era aciclovyr si e f bun!
sami, bine ca a fost bine si ati intrat rpd! din cate am zarit a inceput si sarbatoarea vinului,
cred ca e o nebunie acolo!
la hanu ancutei am fost si noi, e frumos acolo.
nico???
manu, f bine ca l-ai impulsionat!!!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 EmptyMier Oct 13, 2010 3:26 pm

Galli, prezenta! cheers Dar cu burtica plina si lenesaaaaa, ca am mancat de pranz. Very Happy
Dupa siesta, ma apuc de meniul pt cina: karniarik (vinete cu umplutura de carne tocata si legume).

Lumi, aici se gaseste o cremuta Vectavir, ff eficienta pt herpes. Sotului meu ii mai apare cand face febra.
Daca foloseste cremuta asta, in 3 zile pot sa-l pup din nou. Smile
Orice ai folosi insa, citeste prospectul. Exclamation
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 EmptyMier Oct 13, 2010 6:40 pm

Fetelor, ma uit la TV si nu-mi vine sa cred cati angajati din admin financiare si ministerul finantelor, vamesi, inspectori etc protesteaza si la ora asta. Cei aflati in incinta ministerului de fin par a fi fff hotarati. Cred ca se apropie o noua revolta nationala. Shocked
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 EmptyMier Oct 13, 2010 8:45 pm

seara buna fetelor

acum m-am linistit si eu...am fost la munci azi,am facut piata,am facut de papa pe seara.

maine avem socroseniile in vizita-imi aduc perdeaua si draperiile bounce bounce bounce si vom face gratarel cu must si vom mai papa tort.

peste 3 saptamani e ziua de nume a Samirutzului meu si pitrocesc la ideea de a-l serba intr-un we la munte,alaturi de prieteni.
sa-l descos sa vedem ce parere are.

va sarut,ma duc la dush ca miros a sos de ceapa.
seara placuta va doresc
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 EmptyJoi Oct 14, 2010 7:07 am

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 Breakfast

O zi frumoasa va doresc !
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 EmptyJoi Oct 14, 2010 7:14 am

buna dimineata

amy,a dat micul dejun eu vin cu cafeaua si ceaiul

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 C4Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 C

o zi buna tuturor
flower
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 EmptyJoi Oct 14, 2010 8:18 am

buna dimineata,
multumim pentru micul dejun...samira, amy...
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 EmptyJoi Oct 14, 2010 9:18 am

Buna dimineata, fete minunate!

Multumim pt mic dejun! flower

Gallicuto, cred ca ti-ai facut o gramada de nervi si ai dat marunt din buze in timpul procesului pe care l-ai avut, ca sunt astia de la administratii si itm in razmerita acum. Very Happy Apropo, daca intentionai sa te duci azi la admin fin din Baia Mare, sa stai linistita acasica, nu se lucreaza, au pus afis pe usa "Inchis". Laughing
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 EmptyJoi Oct 14, 2010 9:25 am

Meni, uite aici cateva idei pt petrecerea de la birou:

http://cristinasblog.wordpress.com/2009/10/24/cateva-jocuri-pentru-petreceri/
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 EmptyJoi Oct 14, 2010 9:48 am

merci nico! dar eu am nevoie de un concurs... suntem 150...ca jocuri sunt faine ...dar...ce concurs??
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 EmptyJoi Oct 14, 2010 10:00 am

Aoleo, Meni, dar sunteti multi, nu gluma. Shocked Eu ma gandeam ca e vorba de cei din birou cu tine. Atunci, nu prea ai multe variante:
- Carnaval, cu premierea celui mai original costum
- Concurs Ms/ Mrs/ Mr
- Limbo
- Karaoke
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 EmptyJoi Oct 14, 2010 10:11 am

uff, nu vor carnaval...
miss, nu cred...
limbo...fetele cu fustite unde sa se aplece???
karaoke...nu stiu...
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 EmptyJoi Oct 14, 2010 12:03 pm

azi ma fac :"fata de casa"...adica , spalat, gatit, ordine...
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 EmptyJoi Oct 14, 2010 12:10 pm

si am stabilit si meniul: ciorbita de vacuta ( nu am mai facut de 100 de ani, sper sa-mi iasa) si ardei ( adica gogosari ) umpluti cu carne ( poate porc si vita) iar dulce scratch hmmm as manca melcisori cu lapte...
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 EmptyJoi Oct 14, 2010 1:41 pm

Hello fetele flower
Am ajuns un pic mai devreme acasa,ca au inceput sezonul controalelor de mediu,ape ...si se grabeau si aia sa ajunga mai devreme acasa....
Am o gramada de treaba de facut...dar dc e sarbatoare,stau si nu fac nimica...ca oricum imi crapa capu de nervi........am zis ca tb sa incep cam pe duminica stimularea pt FIV ,dar ,cred ca de nervi,mi-a venit CM azi...scris dr mesaj...si imi zice sa nu incep stimularea si sa se duca al meu maine cu analizele la el.....speram ca totusi voi incepe, pt ca o fata de la DC,care a facut fiv cu deliana predoi,in timpul stimularii a descoperit ca sotul are infectie cu ecoli ,sotul a luat 10 zile antibiotic ,pana la punctie, si a avut 9 embrioni,4 plantati,5 congelati,rezultat gemeni prinsi......dc nu ii dispare nici acum...incep batutu la cap cu donor.............ca m-am saturattttttttt....,o sa fie mai nasol,ca la giulesti nu vreau,si tb sa merg la sibiu,la polisano.......oi vedea....

pupicei
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 EmptyJoi Oct 14, 2010 1:50 pm

manule,vezi ca e sf paraschiva azi....mai usor cu spalatu
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 EmptyJoi Oct 14, 2010 2:01 pm

adica voi gati ca azi e sarbatoare!
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 EmptyJoi Oct 14, 2010 2:16 pm

da lyly, m-am prins... cam tarziu, tinand cont ca de la inceputul saptamanii se tot pomeneste...
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 EmptyJoi Oct 14, 2010 3:20 pm

dragelor, va pupicesc, adun taraba si plec in piatza..pe maine, va doresc o seara minunata
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 EmptyJoi Oct 14, 2010 3:46 pm

Salve fete,

Manule ma gandeam sa-i pui sa cante! Poate mai sunt cu voci frumoase si cine stie ce alte abilitati artistice printre cei 150 de angajati!.. Poate doresc sa se intreaca la cantat, dansat, spus poezii, bancuri or alte chesti d-astea, ca pe la scoala... Very Happy Baga un sondaj, poate vor si scapi si tu de teroarea asta cu concursul!


Samiro azi parca e aniversarea voastra de la casatorie!! Petrecere frumoasa fata draga!
Sa va dea D-zeu tot ce va doriti, ani multi impreuna si copii sanatosi si frumosi!


flower flower flower


Lyly , vad ca se lasa cu emotii .. Doamne ajuta sa fii in timp cu toate. Hai ca nu ajungi tu la donator, se rezolva cred , chiar daca pe ultima suta de metri!.. Auzi, dar asa ca info aia la medlife nu au banca de sperma?.

Eu mananc in pat niste piept de pui rece (grill de ieri) cu rosii, morcov si ardei, nimic atractiv fetelor!... Pana acum am raspuns la doua emailuri si mai am inca vreo trei, asa ca cica sunt ocupataaaa! Sunt zile cand nu-mi scrie nimeni si acum , iote ca au tabarat. Ce bine!..

Pupici! I love you
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 12 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul- 9
Sus 
Pagina 12 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul-12
» Discutii zilnice de tot felul-10
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul -11
» Discutii zilnice de tot felul- 14

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: