Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul - 5

In jos 
+15
Libra
turqoise
menics
mirela2
Looana
luminita42
alinutahu
guzelnico
azumica
Sorina
Mona41
samira33
amy
galliciana
Admin
19 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin



Mesaje : 279
Data de inscriere : 11/04/2010

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 EmptyLun Iul 19, 2010 6:46 am

Rezumarea primului mesaj :

Discutii de orice fel cheers
Sus In jos
https://sertarelulcucopii.forumdediscussions.com

AutorMesaj
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 EmptyDum Iul 25, 2010 8:20 pm

Sorina si eu tot asa ma gandeam, la unguri, parca imi inspira mai multa incredere decat biogenesis..
Gali, fata a vent singura, fara prieten. Sta numai pana pe 3 august.
Mare lucru nu putem face din cauza conditiilor, dar cel putin suntem impreuna. :-)) Maine ne ducem sa-si faca un abonament la sala si sa ne plimbam putin prin centru. Cat rezist :-)
Gali m-as bucura sa poti si tu pleci dupa T. cat mai curand!
Lumy ce scumpe sunte fetitele! :-)
Fete va pup in grup!
flower
Sus In jos
Sorina

Sorina


Mesaje : 68
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 45
Localizare : Galati

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 EmptyDum Iul 25, 2010 8:26 pm

samira, ce se intampla cu clinica de la szeged??? spune-mi, te rog. stiu ca fiv-ul nu e ca si cum ai lua un paracetamol pt ca nu e primul, din pacate!!!! Crying or Very sad
ma gandeam si la biogenesis, pt ca medicii de acolo au avut luni in care rata de reusita a fost de 100%. nu stiu ce sa fac, sincer...unde sa merg!
analizele le voi face luna asta, deci vor fi in intervalul de 6 luni.
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 EmptyLun Iul 26, 2010 8:09 am

Buna diminteata dragelor si din partea mea.
La noi e inorat si racoare, o minune de zi. Imi prinde numai bine dupa atatea calduri.
In WE am fost cumintei, am stat in casa, sambata cu program de curatenie si ieri de filme.
Va pup pe toate si sa aveti o saptamana frumoasa !
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 EmptyLun Iul 26, 2010 8:31 am

Buna dimineatza fetelor bounce bounce
harnice ati mai fost, abia acum am terminat de citit din urma pt a fi la zi cu noutatile...
galli- pupicicei, cum esti azi?
nico- tu tot cu musafirii??
lumi -inteleg ca este cu boboaca prin oras, ai grija de sa nu te obosesti prea tare
Miresica Mayan, bine ai revenit, asteptam impresii
Soricica - doamne ajuta sa fie soricei lipiciosi
Uff nu mai stiu Lumi, e mamica de buburuze?Wow cum sunt...felicitari ....
turqoise- unde disparusi??
pe toate celelalte va saruuut

eu am fos la plaja, sambata noaptea pana la cinci dim gratare si povesti, ieri doar o baie in mare...hmmm cam solicitant we
Sus In jos
MayanMistica

MayanMistica


Mesaje : 48
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 53
Localizare : Netherland

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 EmptyLun Iul 26, 2010 9:21 am

Buna dimineata dragele mele...
Ei si a fost o nunta ...cu o miresica foarte fericita.Tot balamucul a inceput de dimineata , cu plecarea la coafor.La 10:30 a fost cununia civila si pe la 11 si ceva eram acasa unde taiam tortul pentru ziua mea.Dupa aceea, fuga-fuga sa ma schimb ca sa plecam la biserica.Aglomeratie , tevatura , cauta aia si aialalta .Pana la urma cand sa plecam ne-am trezit ca nu gaseam certificatul de casatorie. affraid
Incepuse taica-miu sa comenteze , de parca n-ar fi comentat toata perioada celor 10 zile de mai aveam putin si il puneam la avion inainte de termen!
A fost frumos , bine ca a fost scurt ca si asa eram rupta de oboseala.La 12 noaptea s-a terminat iar la si jumate eram deja in camera de hotel.
Pe urma ..luna de miere .. Very Happy Noi doi am stat o saptamana in Salzburg iar cea mica s-a distrat prin Munchen cu prietena mea .Cumparaturi, plimbare, gradina zoologica , aquarium ..mamaaaa toate distractiile au fost pe ea.A fost o fericita , ce sa mai!
Dupa saptamana de zbantuiala ca doi porumbei fericiti , ne-am luat plodul si am continuat vacanta in Italia.Mai precis , Garda lake , Verona , Bolzano, Maggiore lake ..
Sus In jos
http://www.beetjechique.nl
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 EmptyLun Iul 26, 2010 9:36 am

wooow mayanule ce frumos... si pozici cand primim???
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 EmptyLun Iul 26, 2010 9:52 am

Buna dimineata, fete minunate!

In weekend am lenevit la greu acasica. Nu ne-am mai dus la mare in Sarkoy, eram prea obosita pt drumuri lungi.
Soata a dat examen pt motocicleta impreuna cu un grup de prieteni. S-au distrat, ca le-a dat un scuter. Sper ca n-are in minte vreo investitie pe 2 roti. Smile

Sami, suna interesant restaurantul cu peste din Giurgiu. drunken
Sorina, eu personal recomand Tup Bebek Merkezi-TR Very Happy. Incearca sa mergi la Biogenesis, sa testezi terenul pana in oct. Din cate stiu clinica e patronata de greci. DD ajuta! I love you
Gallicuto, esti o comoara la casa omului! I love you Cum gatesti tu in fiecare zi tot felul de bunatati. Sunt sigura ca in curand ne anunti ca pleci in FR. Hai, da-i bataie sa-ti termini dantura, ca odata te cheama soata.
Lumi, felicitari din toata inima pt bebusha masteranda. cheers Cand ai scapat de progesteron? Wow, asta da veste buna. Eu credeam ca o tin langa cu injectii si geluri. De Clexane stiu sigur ca nu scap. Dar de la progesteronul injectabil deja am bilute dureroase. Cu greu mai gaseste soata locusor de injectat. Neutral Maine la eco voi afla detalii.
Mayan- miresico, minunata luna de miere. Delecteaza-ne cu niste poze! flower
Azumico, dar tu intelegi ce canta? scratch
Amy, weekend-ul vostru a semanat perfect cu al nostru! cheers
Meni, frumos program ai avut in weekend! Profita la maxim si distreaza-te! flower
Pupam gargaritele si pe mamica lor silfida! sunny

O saptamana minunata tuturor!
flower flower flower flower flower
Sus In jos
MayanMistica

MayanMistica


Mesaje : 48
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 53
Localizare : Netherland

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 EmptyLun Iul 26, 2010 10:32 am

Dragele mele din pacate poze cu mine singura nu am decat una sau doua.Iar M nu ma lasa sa ii pun poze pe net.O sa le pun pe ale mele.Pupici multi
Sus In jos
http://www.beetjechique.nl
MayanMistica

MayanMistica


Mesaje : 48
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 53
Localizare : Netherland

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 EmptyLun Iul 26, 2010 11:16 am

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 P1010504

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 _DSC1298

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 _DSC0656
Sus In jos
http://www.beetjechique.nl
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 EmptyLun Iul 26, 2010 11:26 am

sorina,decizia iti apartine...noi putem doar sa ne dam cu parerea.
eu urmaresc povestile fetelor de la Szeged si in ultimele luni am vazut ca au inceput sa faca greseli nepermise,greseli sesizabile chiar si de catre ochiul nostru de habarniste...probabil din cauza supraaglomerarii..ca doar sunt si ei oameni si este firesc sa aibe limite.
iar despre greci...esti oarecum in eroare...sorina,hai sa fim realiste...nu exista asa ceva 100% reusita in Fiv...nimeni in lume nu are asa ceva...stim si noi doar care sunt sansele de reusita...au si fost discutii pe tema asta pe DC la topicul grecoaicelor...realitatea este ca au reusit intr-o luna toate fetele inscrise pe DC si nu toate pacinetele Biogenesis din luna respectiva....si de aici au scos ele "minunea" cu 100% reusita.In alte luni insa au avut zero reusite...iar statistica nu se face dupa doar o luna...e ca in povestea aia pe care toti economistii o fac in primul curs de statistica....eu am mancat un pui si tu nu ai mancat ceva...statisitc vorbind fiecare dintre noi a mancat juma de pui da realitatea e ca eu sunt ghiftuita iar tu esti lesinata de foame...deci mare atentie la procentele astea care pot pacali.
si ca o parere strict personala,formata din sutele de pagini de literatura de specialitate pe care le-am citit si din discutiile cu 2 medici care fac Fiv-PK si dr.Albu....nu este complet corect transferul la 48 de ore.Medical vorbind ,nici macar embriologul,nici medicul nu poate spune daca un embrion de 48 de ore este viabil-tocmai de asta se transfera cate 4,5 embrioni...embriotransferul este corect la cel putin 72 de ore de la fertilizare.

astea sunt parerile mele, desigur...si nu este intentia mea sa te zapacesc...cel mai bine pentru tine este sa mergi la toate clinicile pe care le ai vizor pentru urmatoarea incercare si sa pui medicilor toate intrebarile care nu au raspuns deocamdata...doar asa te vei putea hotara incotro te indrepti.
si sa nu crezi ca fac lobby pentru PK in mod special-aminteste-ti ca sunt una din pacientele care nu au reusit cu el din prima insa ,fara doar si poate, merg mai departe tot cu el pentru ca este medicul la care am gasit tot ce cautam.
nici nu am ceva cu grecii sau cu romanii sau cu cei de la Szeged sau cu mai stiu eu cine...desi fac la Budapesta citesc in mod constant toate subiectele de la FIV asa ca mi-am putut forma o parere-cat mai obiectiva sper eu.

iti doresc sa faci alegerea cea mai buna pentru tine.

pup toate fetele...si va doresc o zi cat mai buna

hai ca m-am intins cat o pomana tiganeasca.
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 EmptyLun Iul 26, 2010 11:44 am

wooooow ce miresica frumoasa!
Draga Mayan, sa fiti fericitii si sa va dea Dzeu tot ce va doriti, casa de piatra!

eu sunt molesita acum, am papat o salatica si m-am blegit , vreau acasa...

Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 EmptyLun Iul 26, 2010 1:09 pm

hello,hello!!!
am aparut si eu pe ziua de azi.....
mayan, bine ai revenit!! o viata frumoasa si linistita!!
manu,sami, pupici!!
nico, sa fii sigura ca te asteapta un scuter,ceva!! I love you
lumi, ce bine de tine!!
sorina, sunt de acord cu sami! sau mai bine austria!!!!!!!!!bafta!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 EmptyLun Iul 26, 2010 1:16 pm

Galli, scuterul n-ar fi asa capat de tara, mie mi-e sa nu ma trezesc cu vreo motocicleta in toata regula. Doar avem pe balcon paramotor si intr-o valiza mare parasuta aferenta. Wink Asa ma incurca cateodata ....
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 EmptyLun Iul 26, 2010 1:19 pm

galli pupici! ce ai facut zilele astea , pe marginea butoiului? ei, ei,
si azi pe unde ublasi?? ai fost iar in piata sa ne faci pofta cu ceva bunatati?!!
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 EmptyLun Iul 26, 2010 1:20 pm

nico, ce-i ala paramotor?? ca parasuta stiu ce-i Razz
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 EmptyLun Iul 26, 2010 1:38 pm

Suspect am ramas singura Suspect
Sus In jos
mirela2

mirela2


Mesaje : 129
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 47
Localizare : bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 EmptyLun Iul 26, 2010 1:51 pm

cucu bau

ce fac fetele???

flower
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 EmptyLun Iul 26, 2010 2:00 pm

Nu sunteti singure, va supraveghez. Very Happy
Mayan, frumusica miresica. Sa fiti sanatosi si sa va iubiti pana la adanci batraneti.
Mireluta, ce-ti face burtica?
Sus In jos
Sorina

Sorina


Mesaje : 68
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 45
Localizare : Galati

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 EmptyLun Iul 26, 2010 2:06 pm

sami, dar despre dr Albu ce stii? sau despre Ispasoiu?
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 EmptyLun Iul 26, 2010 3:07 pm

hehe, atunci, nico, maine-poimaine te vedem calare pe un harley........

manu, pe acasa, prin butoi, si eu..... affraid

amy, multumim de listuta!!!! I love you

mirela, ce faci??
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 EmptyLun Iul 26, 2010 3:11 pm

Salut gagicute,
Am tras eu chiulul, dar cu asa poze de mireasa, tre' sa fac si eu niste urari si niste observatii Very Happy
Cea mai betonoasa mireasa din Holandica...cea mai sexoasa si cea mai harnica ..
Se vede ca olandezii au inteles asta Very Happy
Sa aveti parte de clipe placute si de multi penpersi cat de curand... flower geek

In rest, va pup pe toate fara discriminare, fara diferente...apasat si smotocit..
PS. Abia astept sa plec in frantaaaaaa
Brunia, tu esti la Paris?


paaaa
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 EmptyLun Iul 26, 2010 3:38 pm

v-am pupacit,
galli stai departe de orice te poate duce cu gandul la butoi...

eu fug spre casa, piata, alea alea....
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 EmptyLun Iul 26, 2010 3:55 pm

monaaaaaaaaaaa!! tocmai cand voiam sa te strig! affraid
ce faci,soro!?

maun, incerc......dupa amiaza placuta!
ma duc sa ma uit la reteta aia ciudata! confused
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 EmptyLun Iul 26, 2010 4:36 pm

pup fetele
pazea ca maine ma duc la Uscateasca la Fundeni...nu mai am cum s-o dau cotita ca mi-a facut programarea pentru maine dimineata....asa ca la 5 jumate sunt in picioare.

mayan,fericire,intelegere si viata lunga impreuna.

sorinuca,despre Ispasoiu nu stiu ce sa-ti spun...despre Albu insa pot sa-ti spun cu mana pe inima ca-mi place extraordinar de mult.Eu merg acum la el la monitorizare si discutam deschis absolut orice...stie ca urmeaza sa fac Fiv la Kovacs si nu-l deranjeaza ca el face doar munca "pregatitoare".Cand voi ramane gravi fara doar si poate Albu imi va urmari sarcina si voi naste cu el.La Fiv am vazut ca este foarte atent,calm,comunicativ si-din punctul meu de vvedere indispensabil pentru un medic ce face Fiv,el iti da tratamentul,el iti face monitorizarile-echo,el iti face punctie si ET...de la cap la coada esti in permanenta conectata cu el.Daca la Medlife s-ar fi facut transfer la 72 de ore l-as fi ales pe Albu...insa in conditiile de fata eu nu sunt dispusa sa-mi asum riscuri suplimentare cand si asa sansele de reusita nu-s din cele mai mari.Regret enorm ca nu am ajuns pe mana lui cand am facut Fiv la Medlife si am ajuns pe mana unor medici care nu mi-au adus decat suferinta si mi-au lasat o trauma urata in suflet.
Indraznesc sa spun ca cei de la Medlife nu stiu ce medic au in Albu si este pacat ca nu are cum sa "creasca" acolo mai mult decat sunt conditiile la ei.

ca o sugestie...incearca sa alegi o clinica unde esti in contact permanent cu medicul,unde medicul ce face Fiv iti da si tratamentul,iti face si monitorizarile si te "petrece" tot drumul.

Sus In jos
mirela2

mirela2


Mesaje : 129
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 47
Localizare : bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 EmptyLun Iul 26, 2010 5:11 pm

amy bebeii sunt ok, miscareti, dupa cum se vede la eco
nu i simt inca
eu sunt picata din luna
vineri am lesinat de ori
de ori am picat pe gresie in baie, ultima data tare urat, caci am aterizat dupa usa intr o vaza de o soacra mi si m am taiat
am stat tot weekendul la spital cu perfuzii
azi am papat, am baut, a fost ok
plus ca e si racoare Very Happy

sorina eu am facut fiv cu dr Albu
transfer de embrioni la 2 zile
din s au 4 prins 2, la mine a mers totul ca uns, protocol, punctie, transfer

sami se face transfer si 72 ore
vb cu el sa ti programeze punctia vineri si et va fi luni; 72 de ore
rica asa a avut, pacat ca i s a oprit din evolutie
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 13 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul - 5
Sus 
Pagina 13 din 16Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul-2
» Discutii zilnice de tot felul-12
» Discutii zilnice de tot felul-7
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul - 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Sugestii si reclamatii-
Mergi direct la: