Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul - 5

In jos 
+15
Libra
turqoise
menics
mirela2
Looana
luminita42
alinutahu
guzelnico
azumica
Sorina
Mona41
samira33
amy
galliciana
Admin
19 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin



Mesaje : 279
Data de inscriere : 11/04/2010

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 EmptyLun Iul 19, 2010 6:46 am

Rezumarea primului mesaj :

Discutii de orice fel cheers
Sus In jos
https://sertarelulcucopii.forumdediscussions.com

AutorMesaj
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 EmptyJoi Iul 22, 2010 8:27 am

manu, numai atatea avem........
sami,la fel si tie..........
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 EmptyJoi Iul 22, 2010 8:43 am

galli, poop, suparata?
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 EmptyJoi Iul 22, 2010 9:01 am

neatza! ehe, eu dau trezirea! deci, ce doriti in aceasta dimineatza? geek
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 EmptyJoi Iul 22, 2010 9:01 am

nu,manu,ingandurata doar......... I love you
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 EmptyJoi Iul 22, 2010 9:02 am

aaaa,da, acu` vad ca nu-s cea care va da trezirea.....eh, data viitoare
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 EmptyJoi Iul 22, 2010 9:05 am

uff, mai galli, flower

azumica, buna dimineata fetita...ai facut ochisor??

fetelor astazi atentie mare, canicula dar mai grav este ca nivelul radiatiilor este foarte mare... sa stam in casa /birou la orele pranzului...

bounce bounce bounce bounce cheers cheers cheers maine sunt libera
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 EmptyJoi Iul 22, 2010 9:08 am

da, de mult dar nu aveam chef sa deschid calculatorul:D
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 EmptyJoi Iul 22, 2010 9:15 am

azu, eu as dori putin laptic ca nu merg cerealele goale, imi cam stau in gat Very Happy

gali, nasoala faza de aseara, eu cred ca ieseam fugind din casa si sunam pe la vecini dupa ajutor Embarassed

eu tocmai azidimineata am inceput sedinta de masaj..anticelulitic..m-a traumatizat tanti maseuza de imi venea sa plang dar..mergem inainte ca e musai, e singura mea obsesie, nustiu de ce ca nu sunt grasa, am 54-55 kg si 1,67 cm, cand m-a vazut tanti m-a intrebat:da unde ai tu celulita??mi-a fost recomandata de o cunostinta care a slabit 20 de kg prin masajul facut de catre aceasta femeie. sper sa dea rezultate si in cazul meu Very Happy

era bine daca era si emoticonul cu pupici, era haios dar ne descurcam si fara

fetelor, pupici
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 EmptyJoi Iul 22, 2010 9:16 am

mai am jumate de punga de lapte, iti ajunge? Laughing
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 EmptyJoi Iul 22, 2010 9:28 am

turqoise, succes cu masajul...incep sa-mi fac si eu probleme legate de celulita, dar eu mi-am propus sa ma apuc iar de sala, dar sa se mai racoreasca,adica mai la toamna... eu nu inteleg, vrei a slabesti sau sa dispara tesutul celulitic??
obsesia mea pana nu demult erau vergeturile...mostenite genetic de mama Sad dar m-am impacat cu ideea...
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 EmptyJoi Iul 22, 2010 9:29 am

cica este foarte bun masajul cu zat de cafea...eu nu l-am incercat...
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 EmptyJoi Iul 22, 2010 9:37 am

manu, eu fac step aerobic aproape in fiecare zi si nu inteleg de ce nu scap de celulita asta rebela, cica tine de alimentatie Shocked(eu iubesc dulciurile acum le inlocuiesc cu fructe)eu chiar mi-am facut si masaj cu zat de cafea si am murdarit toata baie si am renuntat, e prea complicat No
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 EmptyJoi Iul 22, 2010 9:40 am

legat de vergeturi, si eu am, credeam ca sunt de la slabit/ingrasat dar mi-a zis tanti azi ca vergeturile mele orizontale sunt de la cresterea in inaltime si cele verticale de la slabit


zumi, mersi fain de laptic, tare bun I love you
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 EmptyJoi Iul 22, 2010 9:40 am

nu ai pentru ce:)
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 EmptyJoi Iul 22, 2010 9:42 am

nu vreau sa slabesc vrea doar sa scap de tesutul adipos, a zis tanti ca ma face miss in 2 saptamani Laughing

vergeturile nu au nici o rezolvare sunt forever No
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 EmptyJoi Iul 22, 2010 9:43 am

mda, ce-i drept alimentatia conteaza... si eu m-am cam apucat de mancat dulciuri... mie imi place sa le fac acasa...norocul meu ca nu se vede inca...dar se vede la george affraid ce sa-i fac daca ii plac si nu se poate abtine deloc...
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 EmptyJoi Iul 22, 2010 10:07 am

"miss" vreau si eu geek
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 EmptyJoi Iul 22, 2010 10:35 am

mi-am schimbat planurile pe ziua de azi.
nu ma mai duc la munci...stau acasa si spal ca am un cos plin de rufe ce-mi sta pe creieri si fac ceva de mancare ca avem frigideru sexi...si ceva cumpraturi din piata de langa mine.
nu ma simt prea bine azi...tahicardia mea isi face simtita prezenta mai mult ca in ultima vreme...sunt ametita si am dificultati in respiratie...nu ma simt in siguranta sa plec cu masina prin oras.

ieri am dus-o pe mama in vacanta fetelor...si m-am enervat foarte tare...cred ca de asta nici nu ma simt bine azi...de ieri m-a luat si dupa ce m-am enervat.
sa va povestesc:acum o luna,cand i-am facut rezervarea pentru vacanta am intrebat-o unde vrea sa mearga...mi-a spus ca vrea undeva la liniste,unde sa nu vada pe cineva,intr-un loc fara trafic si aglomeratie ca vrea doar sa coboare la masa si sa stea n camera ,pa balcon sa admire natura ,sa citeasca si sa faca plimbari prin padure,ca o deranjeaza agitatia si vrea sa se linisteasca.
buuuuuuuuuuuuuuuun.....in cazul asta m-am gandit la fostul Hotel Cioplea-actual Belvedere din Predeal...la care eu am fost,mi-a placut foarte mult si l-am considerat ca se regaseste perfect in ceea ce isi dorea ea.I-am povestit cu lux de amanunte cum este acolo si s-a declarat multumita....am facut rezervarea...si ieri cu catzel,cu purcel,cu bagaje hai la drum.
numa ca intre timp....maica-mea s-a sucit-ceea ce o caracterizeaza in tot ce face...si i-a venit chefu' de antren...si s-a trezit ca vrea intr-un loc cu aglomeratie,cu furnicar de oameni,cu tarabe,cu bazar,cu magazine,sa bantuie etc etc.S-a declarat nemultumita de cum am intrat in Predeal...ca era prea putina lume pentru gustul ei....eeee....si cand am ajuns la hotel-care este aproape in padure,cu liniste bla,bla tot ce v-am povestit mai sus ca dorea initial....a facut o criza de nervi...a inceput sa tipe in fata hotelului ca unde am adus-o,la sanatoriu sa scap de ea??!!! Evil or Very Mad ca ea nu ramane aici in pustietate...ca se intoarce la Bucuresti.
am avut mare noroc cu Samirutzu meu ca este un tip foarte diplomat si stie intotdeauna sa detensioneze o situtie si a luat-o si a calmat-o-m-a vazut pe mine ca m-am schimbat la fata si cu greu m-am abtinut sa nu iasa scandal in fata hotelului....si uite asa...am plecat de la hotel si ne-am intors inapoi in DN,pe soseaua principala din Predeal sa cautam alt hotel-aici alta belea ca maica-mii nu-i place oriunde...e deosebit de cusurgioaica...vrea numai la hotel...cu balcon,cu aer conditionat,cu camere mari,cu televizor,numai cu mocheta pe jos,totul nou etc etc,cu restaurant,cu terasa etc etc.
si am luat-o frumusel la pas prin Predeal si ne-am oprit la o gramada de hoteluri sa gasim camera,sa ne uitam intai noi la camera si apoi s-o chemam pe ea sa vada daca ii place etc etc.
ne-a ajutat Bunul Dumnezeu sa gasim un hotel cu restaurant,tersasa si care sa indeplineasca toate conditiile obligatorii...fetelor, hotel exact la drumu mare...amplasat pe DN ,exact la DN avea balconul..un trafic si un zgomot de nu va puteti imagina..dar ea era foarte incantata...si a decis ca acolo ramane.

va spun cu mana pe inima...am plans de nervi,in masina,in drumul spre casa...imi este din ce in ce mai dificil sa locuiesc cu ea sub acelasi acoperis...imi este foarte mila de ea....dar este o persoana extrem de dificila...si mi-am adus aminte in ultimul an de ce m-am mutat de langa ei inca de la 2o de ani...uitasem cum este traiul cu ea.
iau din ce in ce mai serios in calcul varianta sa ma mut inapoi la noi acasa,in apartamentul nostru din oras din toamna.nu mai pot....nu vrea sa ma distrug sau sa-mi periclitez casnicia-barabtul meu e un om painea lui Dumnezeu dar totusi...nu vreau sa intind prea mult coarda...el a avut alt exemplu in familia lui...el e invatat altfel...noi 2 ,ca si familie nu am stiut ce e aia scandal din orice si tipete si urlete si reprosuri si vesnica stare de tensiune si nemultumire si cicaleala din motive stupide ete etc.

sa ma iertati pentru cearceaful de mesaj...dar simteam nevoia sa-mi descarc sufletul.
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 EmptyJoi Iul 22, 2010 10:53 am

ahaaaaaaaaa,io ramasesem .....conectata........ drunken drunken drunken

samiruto, te inteleg perfect. si eu am cam aceleasi probleme, deci nu esti singura....
faza nr 1.
ma duc duminica dincolo. astia se certau ca si chiorii.....ca doara tarzan a luat o furca, at cand au fost de au lucrat la poarta la pamant, si nu i-a adus-o inapoi......pe la nu stiu cat, suna el-il intreb - ati luat? nu, zice, ce sa fac cu ea?!
vine cumnatu si ii spun- ma,nu ati avut la voi, treb cautata in curte! cine a lucrat ultimul cu ea?? pai, zice, tatii, la ceva fan....
se duce prin curte, si o gaseste! si zic- du-te arata-i-o!! acum!! s-a calmat!
cu chiu cu vai....parca era din aur, frate, si i-am spus lasa, iti cumpar alta! ei,na, ce, ca nu era a lui, etc...tot felul de magarii.....
faza nr 2.
cumnatul a avut nevoie ieri de drujba- mi-o dai? da,sigur, cum sa nu! nestiind ca nu e acasa, ca e data deja....
eram in piata ieri, aud telefonul.....ce, ca nu rasp la tel, ca nu il auzi, - ceea ce f rar se intampla....etc....
ca i-a de acasa,si le duce, si nu le aduce nimeni, etc.... dar, efectiv, urla la telefon!
si ii spun, -nu mai urla la telefon! educatie-imi inchide telefonul. morala-de 3 ori am sunat-o de ieri, nu raspunde la telefon.
sor-mea zice - nu, nu a auzit telefonul, nu stiu ce..... ete,fis, vrajeala.......
parca ar fi sot lucrul ei, si ce sa spun.....drujba e la soacra, la tara.....

eu cred ca maica-mea nu e normala, zau......plus ca are tot felul de manifestari.....ciudate......
e purul adevar....
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 EmptyJoi Iul 22, 2010 11:05 am

eu raman mereu conectata:D
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 EmptyJoi Iul 22, 2010 11:17 am

galli,te inteleg perfect...si nu am sa inteleg in vecii-vecilor...de ce trebuie sa ulre din orice si pentru orice???
nu suport urlatul..pe cuvant....il refuz cu obstinatie...consider ca ii poti reprosa,spune ce te deranjeaza unui om si fara sa urli.
de ce trebuie sa urli si sa te manifesti ca un om nebun???atat pentru lucruri importante cat si pentru maruntisuri lipsite de orice importanta, de genul:"farfuriile astea stau in dulap intr-o anumita ordine de ani de zile si acum ai venit tu sa le schimbi ordinea in dulap!!!"si gata scandalul cu urlete si tipete fara sfarsit pentru astfel de motiv.

si asta e doar un exemplu banal...astfel de chestii se intampla zilnic.....nu face altceva decat sa vaneze gesturi si situatii din care sa poata starni scandaluri.
si spun sincer ca nu mai pot si nu mai vreau...eu am alte principii in viata,alte asteptari de la viata si altfel vreau sa-mi cladesc viata.
nu stiu daca ati patit vreadata asa ceva...dar pe mine ma cuprinde starea de voma pe masura ce ma apropii de casa...si sa ma ierte Dumnezeu....acum ca nu este ea acasa....ma simt asa de bine...nu mai simt tensiunea aia care pluteste in atmosfera.
imi aduc aminte ca atunci cand traia tata si veneam in vizita in we aici...simteam si atunci tensiunea si energiile negative care domnesc in aceasta casa....si eram bucurosi cand plecam de aici catre casutza noastra si simteam ca ne eliberam de ele si ne spuneam:"Doamne,ce bine ca nu locuim aici...nu am putea"...si uite ca poate ne-a pedepsit DD si am ajuns exact unde nu ne doream.
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 EmptyJoi Iul 22, 2010 11:28 am

sami, exact asa si eu.....
ea,urla.....
tata, daca il intreci in vb, urla.....chiar daca e departe.....
sor-mea, e nerv cu copilul, si asta urla.....

ma oripileaza gandul ca cineva urla, soro! mi se ridica automat parul in cap si tensiunea, zau....
nici eu nu voi intelege de ca sa strigi la cineva fara motiv!
in fond suntem oameni maturi, se pot rezolva problemele si altfel,nu??
si cat am fost in franta spunea ca se simte ata de singura.....
pai tot ea da nastere la astfel de situatii......
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 EmptyJoi Iul 22, 2010 11:57 am

off mai fetelor, cred ca... temperatura este de vina??
eu sunt plecata de acasa din cauza alor mei care treceau printr-o perioada foarte dificila vroiau sa divorteze si se certau zilnic pana tarziu in noapte, parca nu se mai terminau discutiile, atunci m-am mutat de acasa... Dzeu le-a dat minte si s-au linistit, dar cu pretul mutarii din oras - Constanta- la 15 km la tara- Lumina ..s-au gandit ca le va fi mult mai bine... hmm ma rog... le este ca nu mai au discutii, ca tata a realizat ca daca mai bea isi pierde familia...iar acum sunt foarte calmi, dar si asa calmi, si foarte de treaba, eu nu as mai putea sta cu ei in casa...de fapt cu nimeni altcineva... slava domnului ca nu am in dotare socri...ca la machedoni, baiatul sta cu parintii... affraid am scapat!
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 EmptyJoi Iul 22, 2010 12:13 pm

ufff, mi-am amintit de acele momente neplacute...
ei, gata, eu ma gandesc la we, maine voi face cateva drumuri ...inclusiv la ai mei...
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 EmptyJoi Iul 22, 2010 12:42 pm

mie nici nu imi vine sa ma duc pe acolo.....ma mai duc pt fata,s-o vad.....
dar nu prea am rabdare multa vreme.....
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 8 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul - 5
Sus 
Pagina 8 din 16Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul-7
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul - 3
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul -16

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Sugestii si reclamatii-
Mergi direct la: