Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul - 5

In jos 
+15
Libra
turqoise
menics
mirela2
Looana
luminita42
alinutahu
guzelnico
azumica
Sorina
Mona41
samira33
amy
galliciana
Admin
19 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin



Mesaje : 279
Data de inscriere : 11/04/2010

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 EmptyLun Iul 19, 2010 6:46 am

Rezumarea primului mesaj :

Discutii de orice fel cheers
Sus In jos
https://sertarelulcucopii.forumdediscussions.com

AutorMesaj
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 EmptyVin Iul 23, 2010 7:32 pm

soro, nu zice de 2 ori, ca eu am obicei de .....cuibareala, si pe caldura asta, ai grija! Embarassed
ne luam si cate o palarie de cowboy..... lol!

luaram deja trandafirul, nu de alta...... king
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 EmptyVin Iul 23, 2010 7:35 pm

mi se pare mult mai greu aici in Delta
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 EmptyVin Iul 23, 2010 8:07 pm

Buna fetele,
ma rupsei in figuri azi , am facut curatenie incet la etaj..maine facem livingul asa cat de cat..
de dimineata am fost la verificari la oftalmologie cu barbatu' (eu mi-s sofer acu') .

Maine la 4 pm vine Bebu' la noi (sau Bebush, asa ii zic eu fetei). O s-o asteptam la aeroport!!!! Smile abia astept! A intrat la master pe locurile gratis!..uraaaaaaaa! I-au dat 10 la interviu (norocoasa!) si cu nota de la scris (parca 8, 87) , i-a iesit 9, 43 nota de intrare! Nu mai putea, ce mai sarea azi prin casa de bucurie cand ne-am conversat pe skype!

Dau sampania fetelor! Beti cat va tine, ca e virtuala!!!! Smile

flower
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 EmptyVin Iul 23, 2010 8:22 pm

iar m-a apucat plansul.......................
nu ma pot opri!!..............
nu-s normala, stiu............................

e aiurea in delta, adevarat,sami..........

a,lumi, ce misto, ca vine la voi!!!!!!!!!
felicitari pt rezultat!!!e grozava, ce mai!!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 EmptyVin Iul 23, 2010 8:31 pm

Eu port iarasi tanga, am scapat de progesteron! acu mai merge da cand voi face fundul cat televizorul (diagonala mare!) nu stiu cum s-o mai potrivi! Very Happy

Nico la control cand ai zis ca te-a mai chemat?..Asa e ai dreptate cu telefoanele si cu sincerele regrete...

Aici se trimit 'card'-uri de condoleante, un fel de scrisori (felicitare?), soacra-mea le face de manual, e talentata foc, le are pregatite dinainte pentru moarte, casatorie, nastere, botez, tot ce vrei!..macabru!!..:-(( A avut un 'card' si pentru avortul meu din februarie, bine nu era pregatita ca nici nu stia de sarcina, i-am zis direct de avort...Oricum fetelor la mine a mers mai bine cu anuntatul sarcinii devreme. Depinde acum de cum sunt rudele, noi oricum am zis numai mamelor si fratilor, surorilor la inceput, unchi si veri si alte grade, prietenii au aflat intr-adevar la 3 luni jumate si unii nici acum nu stiu, eu ziceam de astia apropiati.

Alinuta distractie placuta! Eu cred ca ai greturi de la sarcina nu-i numai de la progesteron,..:-) daca il pui vaginal nu prea da greturi ca nu se metabolizeaza prin ficat.

Azumica sa-ti fie de bine tunsoarea!

Gali, lasa draga ca viata e mai 'exciting', cand te stresezi acolo un pic :-) Acum toate ne stresam de la cate ceva. Ai insa grija sa nu-ti afecteze sanatatea, ca asta e mai pretioasa decat toate, in rest toate se rezolva cu timpul, ai sa vezi.

Hai ca ma retrag, ca si eu sunt cam stresata si cam paranoia azi, imi fac griji pentru fata ca maine calatoreste incoace, pentru sarcina..etc.

Va pup pe toate!!!

I love you
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 EmptyVin Iul 23, 2010 8:34 pm

Gali, multumesc..
..de ce plangi?..:-(((
Hai nu te mai supara, te rog..

Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 EmptyVin Iul 23, 2010 8:42 pm

felicitari din suflet pentru boboaca masteranda,lumi.

mi-e frica de mor...am simturile ascutite la maximum...am aprins luminile in toata casa...m-am baricadat...am incuiat si poarta si termopanu de la intrare...si usa de la casa...si usile de la terasa din spate.
nu-s normala la cap...la 50 de m de casa noastra e postul de paza....cu tot cu paznic...si patruleaza mereu nu doarme in post...da mie tot mi-e frica.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 EmptyVin Iul 23, 2010 8:56 pm

hai mai galli....iti strici ochisorii...nu mai plange si nu mai suferi pentru lucruri pe care oricum nu ai cum sa le controlezi/influentezi.
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 EmptyVin Iul 23, 2010 8:59 pm

noapte buna doamnelor:)
va "delectez"{daca va place} cu o melodie in chineza dupa care sunt inebunita
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 EmptySam Iul 24, 2010 6:55 am

neataaaaaaa!
va invit la mic dejun! e f cald,iar, desi spuneau ca se raceste putin vremea..... confused
azumica&, inca nu am ascultat melodia, dar o voi face mai tz.
am vb cu tarzan pe la 4,20, era pe la zurich...dar, se pare, ca nu voi intarzia prea mult sa plec,
D ajuta sa fie bine si repede sa plec langa el! urasc sa stau singura!
am uitat sa il intreb de dantura....cum fac.....totusi mi-as face-o si apoi sa plec....
bruni, am aflat! cheers
lumi, nu ne-ai spus, vine si prietenul, sau nu?
doamne, sami, cum sa iti fie frica singura? pont- am langa usa,la intrare, o bata,
groasa de vreo 8cm, de vreun m lungime, dar, sanatoasa, dom'le.
troneaza acolo de f muuuuuuuuuuuuuuulti ani!! prieten de nadejde!

am fugit, sa vad ce mai pot face pe aici, revin! cheers
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 EmptySam Iul 24, 2010 7:16 am

bruni, as vrea sa te intreb ceva despre niste acte! te rog! I love you
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 EmptySam Iul 24, 2010 9:06 am

neatza:)
galli, nu-i nik daca nu ai ascultat-o sau daca nu-ti place, nu tuturor le place china:)
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 EmptySam Iul 24, 2010 10:03 am

nu s-a trezit lumea?!
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 EmptySam Iul 24, 2010 10:52 am

buna dimineata
ba da,ne-am trezit, azumi...doar ca suntem prinse cu diverse treburi prin casa...eu,de exemplu am pregatit micul dejun pentru mine si sotz-l-am invatat tare prost cu mic dejun bogat dimineata de zic ca suntem la hotel,tu sa nu faci asa cand te-oi marita ca-ti ingreunezi viata singura Very Happy ...apoi am spalat vasele si am dat o talpa prin bucatarie.

acum m-am dushat si plecam in lumea larga de manutza...mergem sa ma intep la Medlife si apoi mergem la Giurgiu ,la Dunare la un resturant pe malul Dunarii pe care-l stim noi acolo si unde se mananca un peste de inebunesti...apoi mergem diseara la o prietena de la Budapesta,singura gravidutza din lotul nostru...ca nu mai are voie saracutza sa se dea jos din pat si s-a plictisit de moarte...i s-a scurtat colul si s-a deschis putin si avand sarcina genelara mai are voie sa mearga doar la pipi...in rest viata ei se desfasoara in pat.

asa ca va imbratisez cu drag si va doresc un we fain.
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 EmptySam Iul 24, 2010 11:37 am

aaaaaaaaaaaaaa
ce bine-i sa fii copilica geek
Sus In jos
lumy_clt
incepator
incepator
lumy_clt


Mesaje : 263
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 EmptySam Iul 24, 2010 2:53 pm

Buna scumpelor,
am intrat sa va salutam si noi. De ceva timp tragem chiulul, bineinteles motivat Surprised .

Nu stiu voi cum supravietuiti pe caldura asta, dar la noi e groaznic, mai ales pt gargarite, care abia daca manaca si dorm, noaptea ne tinem treji, noroc ca dupa noaptea de ieri nedormita, acu s-au linistit.

Despre noi ce sa va zicem, deja suntem fete mari, avem 54 de cm si 4 kg Mara, respectiv 3,5 kg Maia. Ne pregatim de vaccinul de 2 luni si deja ne e groaza. Sper sa trecem cu bine. Acum 2 sapt am reusit sa facem si BCG-ul.

Pe cat posibil iesim la plimbarica dimineata (in functie de cum ma mobilizez) si in fiecare seara.
Suntem inca doar pe alaptare la san, si speram sa ne mai tina lapticul. Pe caldura asta ca sa ma asigur ca fetele se hidrateaza bine, mai mulg laptic si-l dau cu biberonul, iar intre mese le racoresc cu un pic de ceiut.

Eu sunt bine, in afara de oboseala acumulata. Am slabit incat incap in toate hainele de dinainte (pardon chiar mi-s large), in schimb cu incaltamintea am probleme.

Dupa ce ca e cald de mori, se pare ca la blocul de vis-a-vis o sa fie o nunta tiganeasca, d-aia cu formatie in fata blocului...mama ei de treaba deja imi zguduie geamurile!!!!! Sad Sad

Ma duc sa hidratez fetele, promit sa imi fac timp sa mai intru, pana atunci va pupacesc dulce pe toate!!!!

Sa fiti cumintele!
flower flower flower flower flower
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 EmptySam Iul 24, 2010 6:04 pm

hello!!!! pupam fetele super frumoase!!!!
mara e in dreapta, maia in stanga! am gresit????!
fata lui tata, si fata lui mama!
da, e cald, e f cald, nici alexia nu mananca, d-apoi ale tale......
aleexia a facut deja 1 an,1luna si 1 zi....
care sunt mult mai mici.....
nasol cu nunta.....
dar,omul se mai si insoara.....

sami, ce ai facut azi??
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
MayanMistica

MayanMistica


Mesaje : 48
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 53
Localizare : Netherland

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 EmptyDum Iul 25, 2010 12:23 am

Fete va pup cu drag si va anunt ca am ajuns acasa din minunata vacanta.
Sus In jos
http://www.beetjechique.nl
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 EmptyDum Iul 25, 2010 8:08 am

Buna dimineata dragelor.
Haideti la un pahar de limonada, ca e prea cald pentru altceva Smile.
Mayan, bine si revenit, casa de piatra. Asteptam detalii si poze.
Luminita, felicitari pentru dragutza ta. flower
Lumy, ce sa zic, sunt minunate. Sa fie sanatoase.
Pup fetele !
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 EmptyDum Iul 25, 2010 8:49 am

neataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! I love you
amy, multumim pt listuta!!!!

la mine e mai usurel azi, nu e asa de cald......
m-am apucat sa fac clatite!
o zi buna tuturor!!!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 EmptyDum Iul 25, 2010 11:33 am

buna dimineata fetelor.

astazi sper sa stam acasa sa ne odihnim...ieri am haladuit toata ziulica.
am fost la Medlife sa-mi fac ziua3 si cand ajung acolo imi spune dra de la receptie ca s-a inchis laboratorul la 12....era 12,15.pai de ce s-a inchis ca pe site scrie ca se recolteaza pana la ora 16???modificati fratilor aolo nu mai puneti oamenii pe drumuri aiurea-n tramvai.bine ca eram in ziua 2 ieri si le-am putut face in dimineata asta ca altfel nu plecam fara analize facute de acolo Evil or Very Mad .
de dimineata ,la Victor Babes, o tuta m-a chinuit de m-a rupt...mi-a scociorat cu acul prin vena de-mi venea s-o omor.pana la urma mi-a facut alta gaura ca acolo am deja crater. Evil or Very Mad

asaaaaaaaaaaaaa......ieri.....am fost la Giurgiu asa cum va ziceam...am papat la Restaurant Perla,crap prajit cu usturoi si mamaligutza...am fost in croaziera cu vaporasul pe Dunare...s in drum spre casa, baietzilor-care erau cu chef ca stropisera pestele cu vin alb rece,le-a venit cheful de gratar...asa ca la 11 noaptea eram in Real sa cumparam carne de gratar....la 12 noaptea eram la noi in curte cu mesele intinse si am dat foc la gratar....iar la 2 noaptea mancam in iarba.bine,noi fetele doar am ciugulit ca nu am putut manca la ora aia...insa baietzii nostri au balotat serios...si da-i cu spritz rece pana la 4 dimineatza.
acum sunt mahmuri toti,le e rau si nu stiu care pe unde sa se tavaleasca...al meu vrea doar lamaie si sa nu vada lumina Laughing
sunt mai rau decat copiii...nu-s nici obisnuiti cu bautura...insa cand se antreneaza la un spritz...zici ca se bat turcii la gura lor.
da acu' se jura ca nu mai pun gura pe alcool in viata lor. Twisted Evil
Sus In jos
Sorina

Sorina


Mesaje : 68
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 45
Localizare : Galati

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 EmptyDum Iul 25, 2010 1:24 pm

buna, fetele! revenit acasa azi-noapte! de maine incepem sa ne interesem de fiv, unde sa facem. oscilez intre biogenesis si szeged. voi ce spuneti?
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 EmptyDum Iul 25, 2010 7:19 pm

sorina...budapesta..parerea mea
acum,sincer...mergi la consultatie la ambele si ramai unde te simti tu mai bine.
Sus In jos
Sorina

Sorina


Mesaje : 68
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 45
Localizare : Galati

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 EmptyDum Iul 25, 2010 7:50 pm

mersic, samira. la szeged ma gandeam sa merg. acum, am o problema. nu stiu daca cei de acolo accepta analizele facute in romania: hormonale, spermograma, laparo si hsg. ar trebui sa le repet acolo? cum fac o programare la ei? as vrea prin octombrie.

eu sunt z1 Crying or Very sad
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 EmptyDum Iul 25, 2010 8:03 pm

se accepta analizele din RO,dar sa nu fie mai vechi de 1 an...si unele dintre ele nu mai vechi de 6 luni dar nu stiu sa-ti spun care..
intra si tu pe DC si vezi pe prima pagina cum poti contacta clinica din Szeged...insa te sfatuiesc sincer sa citesti ceva mai mult despre ce se mai intampla pe acolo....se pare ca lucrurile le-au cam scapat de sub control in ultima vreme.
sa nu te superi pe mine,te rog,este strict o parere persoanala si stiind ca intreaga procedura nu este ca si cum ai lua paracetamol...ar fi pacat sa mai ai parte si de alti factori de stres in plus.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 5   Discutii zilnice de tot felul - 5 - Pagina 12 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul - 5
Sus 
Pagina 12 din 16Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul-6
» Discutii zilnice de tot felul-17
» Discutii zilnice de tot felul-18
» Discutii zilnice de tot felul-2
» Discutii zilnice de tot felul- 9

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Sugestii si reclamatii-
Mergi direct la: