Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul-17

In jos 
+10
turqoise
guzelnico
lyly_mar
miha_ela
brunadria
samira33
luminita42
menics
galliciana
amy
14 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-17 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 EmptyJoi Aug 25, 2011 6:31 am

Discutii zilnice de tot felul-17 Pink
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 EmptyJoi Aug 25, 2011 6:35 am

Buna dimineata, cucuietelor.
La noi a fost ceva furtuna aseara, era un praf... Doamneee, nu se vedeau nici strazile. Care ulterior s-au umplut cu apa, pentru ca nu mergea canalizarea. Acum se prevesteste iar o zi caniculara.
Aveti grija de voi, va pup cu drag !
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 EmptyJoi Aug 25, 2011 7:36 am

LA MULTI ANI, Looana,
sa fii sanatoasa, fericita si sa iti indeplinesti visul cat mai repede!!!
La multi an1! La multi an1! La multi an1!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 EmptyJoi Aug 25, 2011 8:13 am

buna dimineata!
galli I love you cum mai esti?

scratch samiruto, eu tot blonda...acum descopar ca lucrezi in spital... ma luminezi si pe mine???

miha de esti suparata???
lumi?
ei.. dar nico? ne-a uitat pale

tuqois ce-ti mai fac finii???hi, hi

lylyca e plecata, nu?
amy e foarte frumos goblenul...

eu nu m-am mai dat cu rolele de un secol... ieri am facut niste snitele si am bagat aspiratorul in toata casa...nu stiu ce sa mai gatesc azi.. poate fac si eu chiftelute... sau ardei umpluti...sa vad...
apropos, sa ma progarmez pentru maine... si sa-i povestesc dnei dr cum asteptam eu ovulatie controlata cand am facut numai "serul" de la brevactid...
fug la treaba, ma doare capul...
va pooop
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 56
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 EmptyJoi Aug 25, 2011 12:17 pm

Buna fetelor,

La multi ani Looana! La multi an1!

Manule, imi plac la nebunie ardeii umpluti..dar eu nu fac, imi fac criza de bila, m-am sensibilizat rau cu varsta..:-)

Amy ce-ati mai facut cu constructorul?..Au venit la datorie?..

Samiro, sunt convinsa ca ai facut tot ce se putea pentru angajata aia. Daca lucrurile stau asa, atunci e o hotarare dreapta sa o dai afara.
A ajuns mama ta la Covasna (parca!)?..Cum se inteleg ea si Samiroiul atata timp in masina, nu-l bate la cap?.. Smile

Eu pe acasa cu curatenia, am pus la dezghetat si frigiderul ca era jale..Sa stiti fetelor ca e bine ca vine soacra, ca altminteri erau cateva colturi in casa unde greu fac curatenie.. Laughing Dar e greu..De cand Ralucuta se misca, nu mai stiu cum sa fac sa ma impart intre ea si alte treburi. Orice vine suplimentar ma oboseste, plus ca doarme asa prost in ultima vreme, s-ar putea s-o jeneze dintisorii..:-( In fine vad si eu ce pot sa fac,
va pup fetelor


Edit: Manule nu Sami lucreaza in spital, Laughing angajata ei a fost in spital ..
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 EmptyJoi Aug 25, 2011 2:12 pm

va pup fete cucuiete.

manule,de unde ai tras cocluzia ca lucrez la spital,soro???
nu fata draga...am un magazin de incaltaminte. Laughing

lumi,nu am ce face...nu vreau sa-i nedreptatesc pe colegii ei care i-au facut si treaba ei si care s-au aratat nemultumiti de situatie.
si au dreptate ...fiecare dintre ei ar putea sa-mi tranteasca CM sa-si rezolve probleme persoanle insa nu o fac din bun-smit...da uite ca nu toata lumea are bun-simt si mai sunt si oameni care profita.

da nush' ce naibilor se intampla ca luna asta a fost una de cosmar....o fata o am in concediu de odihna pana pe 1 Septembrie...asta pe care sunt suparata mi-a trantit CM incepand cu 5 August...o mai am pe colega careia i-a murit mama si am lasat-o acasa....si azi dimineata am chemat salvarea pentru o alta vanzatoare care se plange de cateva zile de dureri de coloana ce s-au lasat pe picior si nu s-a dus la dr...asa ca a azi a intepenit pur si simplu,plangea de durere,tremura si era stravezie la fata de m-am si speriat....s-a dus la spital,i-au facut analize,investigatii si trebuie sa aibe repaus la pat 5 zile si tratament cu injectii si medicamente.
si mama mea ca o floare ca un crin e in tura 2 de concediu...ca ma ajutam cu ea daca era acasa...da deh....
si Luni tre' sa ma duc si la doctor cu ala batran de la tara...sa-i fac si proviziile lunare...sa-i cumpar si lemne pentru la iarna si uite asa....nush' ce naibilor se intampla de s-au bulucit toate pe capu meu!!!!

sper sa se termine toata nebunia asta ca in 2 saptamani eu trebuie sa fac histeroscopia si am nevoie de o zi de liniste.

va pup
ma duc prin piata sa mai cumpar cate ceva.
clap
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 56
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 EmptyJoi Aug 25, 2011 3:39 pm

Fetelor, Raluca mea a facut 8 luni azi! sunny Nici nu-mi vine a crede! .. Smile
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 EmptyJoi Aug 25, 2011 5:22 pm

lumi,LA MULTI ANI!!!!sa-ti traiasca printesa mica.

noi am venit de la piata...de fiecare data cand merg cu Samiroiu la piata cumparam muuuuuuuuuuuuuuuuuuuult...ca ii e teama lui ca vine foametea peste noi si ramanem fara provizii.

am luat telina,verdeata,ceapa,cartofi,ardei gras,rosii,castraveti,dovlecei,pastai galbene,morcovi...capsune,struguri,piersici,pere,pepene...paine,2 baxuri de apa plata,lapte,unt,branza,cascaval,masline,bere,carnita de pui.

ma bag sa fac de mancare in seara asta...am in meniu supa de rosii cu crutoane si pastai galbene cu ciocanele de pui si marar si capsune cu zahar.
sotzulache e la meciuri pana la diseara la 12.

sunt prin zona
clap

Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 EmptyJoi Aug 25, 2011 6:53 pm

lumih, la multi ani pt RALU!!!
eu sunt cam asa si asa, de aia nu prea am intrat azi....
sami,chiar ca multe ai.....le scoti tu la capat!
ce bine ca mg cu tine la piata!! felicitari lui samirutu!!!
mihaaaaa? pe unde esti?
lylyyyyyyy,hai la o bere! Embarassed
nico,cred ca ne-a uitat,de tot......
amy,chiar ca bb seamana cu d.!!are dreptate!
revin!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 EmptyJoi Aug 25, 2011 7:34 pm

galli,ma bubur si nu ma bucur ca merge cu mine la piata...nu ma bucur ca are tendinta asta de a cumpara mult cantitativ si ma bucur pentru ca are cine sa care Laughing
i-am zis ca daca arunc ceva,daca apuca sa se strice vreo fructa...jar mananca...asa ca vad ca sta cu castronul de piersici si struguri in brate Laughing

mi-am terminat si eu mancarea....am stins focul ...mai am doar de aruncat mararul in fasole si leusteanul in supa...da mai stau nitel sa ma hodin.

ce se mai aude cu jobul tau???
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 EmptyJoi Aug 25, 2011 9:23 pm

Looana, la multi ani, si fie ca visul tau sa se indeplineasca cat de repede! La multi an1!

nimic,deocamdata....doamna nu m-a sunat....
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 EmptyVin Aug 26, 2011 7:06 am

Buna dimineata.
Ce mare s-a facut Raluca, sa-ti traiasca, Lumy.
Ma bucur ca v-a placut cusatura mea, e simpla dar tare mult mi-a placut chipul gingas.
Sami, si noi facem cumparaturi ca nebunii si tot D al meu cara, eu de cand cu operatia la rinichi, mai usurel, maxim 3-4 kg. Chiar nebunie ai avut luna asta, dar le scoti tu la capat, bataioasa cum te stim.
Miha, Turq, Meni, Nico< Bruna??? Cam liniste pe aici.
va pup si va doresc o zi frumoasa, sper ca mai racoroasa decat ieri.
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 EmptyVin Aug 26, 2011 7:59 am

sami... nu ma baga in seama... am citit in graba si a iesit ce a iesit... suna mai bine variata cu magazinul de incaltaminte Smile
eu sunt obosita azi, aseara am avut musafiri pana la 1 noaptea...iar azi m-am trezit cam nasol...
va imbratisez

ahh sa nu uit lumi, wooow ce domnisorica avem, chiar ca a trecut timpul...sa-ti creasca mare printesa!
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 47
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 EmptyVin Aug 26, 2011 8:53 am

neata buna , fete frumoase!
lumi, sa ti traiasca Ralucuta si sa fiti sanatoase!
amy, super goblenul ,mi e imi plac chestiile simple, e chiar pe gustul meu!
vai tu sami , apoi chiar ca toate ti se intampla tie! sper sa treaca toate sa poti rasufla mai usurat!
chiar asa , cand faci fiv ul? astepti o luna dupa histero?
miha scumpica ,unde esti , hai da ne vesti de bebelina jucausa, sper ca sunteti bine!
galli, ai vb pana la urma?
manu, si tu cu musafiri , ouff eu am azi musafiri pana maine , duminica iar! nu sunt musafiri de care mi plac mie: apropiati prieteni de ai nostri ca aia pot sa vina la orice ora! duminica vine socrela , vb lui lumi se uita peste tot asa ca trebuie sa fiu la inaltime , vine f rar!
nici nu stiu de unde sa incep, oricum trebuie sa fac si azi si maine dupa ce pleaca prima tura! am noroc ca nu am f multe prin casa ! am 4 dormitoare dar 3 sunt cu usile inchise si e curat , iar jos bag un aspirat si spalat si gata , mai nasol e cu mancarea , nu prea mai am chef sa gatesc!

in alta ordine de idei, eu astept sa rezolv odata pb mea ca nu s nicicum! sper sa nu ma mai amane de luni ca e nasol sa traiesti cu chestia asta!
oricum sunt optimista si sunt convinsa ca odata si odata tot va fi bine si voi reusi! acu' le am avut pe toate!
va pup si sa aveti o zi frumoasa!
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 56
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 EmptyVin Aug 26, 2011 9:36 am

Salut fete,
Bruna chiar ma gandeam cum te descurci. E urata situatia , stiu, e foarte greu, imi amintesc cosmarul trait, sper sa treci repede de faza asta...:-(

Manule spor la treburi la serviciu!..

Hahaha (Brunico si tu cu soacra!)..soacra mea vine azi la doua si doarme si la noi, ce plictis diseara, nu tu film, ca nah se uita a batrana la emisiunile ei, trebuie s-o las ca e musafir! La mine e a treia oara pe anul asta cand vine la noi si va zic sincer mi se pare des! Very Happy In fine ma duc sa aspir, mai am o groaza pe aici si raluca se uita dupa mine si ma cearta ca nu ma joc cu ea..:-) A mare, Luci adica, e in vacanta la mare , la bulgari, sper sa fie bine acolo la hotelul ala.
Vine o ploaie si e un nor de zici ca-i noapte..!
Hai va pupic pe toate!
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 EmptyVin Aug 26, 2011 10:10 am

neata si de la mine!ma duc si eu sa ma apuc de facut cate ceva.....
sa aveti o zi bunao o zi buna!
nu,bruni,nu am vb....ti-am zis ca nu sun.....
cam atat de la mine..... pupici la toate!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
miha_ela
incepator
incepator



Mesaje : 281
Data de inscriere : 21/01/2011

Discutii zilnice de tot felul-17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 EmptyVin Aug 26, 2011 11:33 am

buna fetite..

bruna-nu ti-a venit inca cm-ul,nu?abia astept sa mergi la eco,sa vedem ce si cum..

manu-am fost suparata pe chestia cu bruni-nici acum nu cred!eu tot mai sper..nu stiu,poate ca sunt ff sensibila acum si ma consum si mai tare la vesti de-astea..am slabit 3 kg zilele astea!

galli-nu te complace in situatia asta!e mai bine sa vb cu el ca sa lamuriti situatia-ori alba ori neagra!daca vrei vin si te ajut..ca tare as bate pe cineva-doar asa ca sa ma descarc!

amy-superb goblenul!de ce nu le pui pe net ca sa le vinzi?eu cred ca ai avea o gramada de clienti!cu plata ramburs..trimise prin poasta sau curierat..

lumi-ce maricele sunteti!imediat mergeti in picioare!si atunci sa vezi nebunie!o sa faca ralucuta curat peste tot in dulapuri! Very Happy

sami-uff..eu nu am inteles niciodata chestia asta cu luatul zilelor libere..eu nici de concediu nu indrazneam sa ii zic sefului..ce m-as duce si eu putin la munca..doar putin! Laughing

turqule-tu ce mai faci?

in rest ce sa zic..pitica e acum mai bine..mananc fructe la greu si a inceput sa fie din nou vioaie..saptamana viitoare facem 7 luni..am trecut de pragul de risc..sa vedem cand ne programeaza ptr cezariana..insa ma simt asa fara vlaga..
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 47
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 EmptyVin Aug 26, 2011 12:05 pm

miha draga, nu te mai stresa si supara, acuma tu esti cea mai importanta si bebelina ta!!las c am trecut eu si prin altele!
m am obijnuit deja cu ideea! asa ca nu ti face griji ca tot vin cu beta ala mare si va fi si bine pana la urma!

8 persoane la masa , ma iau de cap! am bagat pui la cuptor si fac o salata cu de toate, diseara fac spaghete cu fructe de mare si m am scos , maine pleaca!
toate trec , vor veni si vremuri mai bune sunny

am terminat curatenia , beau o cafea si fumez ca turcu' ! pe la 13h00 ajunge gasca!
va pupacesc !
galli , te oi suna intr o vreme!
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 EmptyVin Aug 26, 2011 12:42 pm

hihi,miha, daca tu crezi ca te ajuta, cu cea mai mare placere!!!
da io tot nu-l sun! Evil or Very Mad
bruni, ok, astept! spor la treaba!
in alta ordine de idei, cred ca vin rusii! cheers
deci iar voi lua AC.
manu,ieri ti-am trimis un mail.... geek
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 EmptyVin Aug 26, 2011 2:18 pm

va pup fetele mele.

bruno,pe 3-4 Septembrie astept CM si apoi fac histero...iar in Octobrie fac FIV.


mai vroiam sa spun ceva...da sunt in fuga si am uitat!!!

LA MULTI ANI!!!NICO,iti doresc fericire maxima,sanatate si tot ce-i mai bun si frumos pe lumea asta sa ti se intample.

revin
clap
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 56
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 EmptyVin Aug 26, 2011 3:19 pm

La multi ani Nico!
Iti doresc o viata lunga, plina de realizari si bucurii, alaturi de familia ta draga!

La multi an1! La multi an1! La multi an1!
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 56
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 EmptyVin Aug 26, 2011 3:26 pm

Chiar pe unde o haladui Nico?..Cred ca-i la mare si la soare si eu tot acolo as sta in locul ei! Very Happy

Mihaelo, mai lasa-ma cu pragul de risc Smile , tu sa nici nu te gandesti sa nasti mai devreme de termen ca nu ai nici o scuza, cel mai important este pentru copilas si pentru tine sa nasti la termen! Las-o moale cu gatitul si curatenia, burtica intarita la orice pas, inseamna contractii B-H, sunt normale , dar daca sunt prea multe pot deschide colul..asa ca te rog eu din suflet, ca una ce e patita, stai linistita, ia laptopul in brate si stai in fund in pat cat mai mult, citeste , uita-te la tv. Noi suntem alaturi de tine, lasa ca ai sa vezi ii vine si lui Bruna randul.. Smile
Va pup fete, sunt franta , am terminat cu toata curatenia si eu, doar baba sa apara o data.. Smile Bruna ce de musafiri si eu ma plang de o bucata!

Sus In jos
miha_ela
incepator
incepator



Mesaje : 281
Data de inscriere : 21/01/2011

Discutii zilnice de tot felul-17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 EmptySam Aug 27, 2011 6:21 am

hai ma..e al doilea mesaj pe care il scriu..si cand dau send imi zice page unavailable! Mad ma dispera!
deci..incepem din nou..

bruna- ma bucur ca iti faci de lucru-asa trece timpul mai repede si mai uiti-pe mine m-a ajutata ff tare munca-lucram de luni pana luni si asa am reusit sa stau pe linia de plutire..ai grija de tine fetita frumoasa! I love you

lumi-incerc sa stau cat mai linistita-dar m-a rupt faza cu bruni si am slabit 3 kg..deja intrasem in panica..ptr ca simtea si pitica si nu mai era asa vioaie..insa acum am trecut pe fructe la greu si vad ca si-a mai revenit..suntem treze de la 4..asta dupa ce ne trezim din ora in ora..dar asta e!cat despre contractii-le am mai mereu-ptr ca se simte ca nu prea are loc pitica-se intoarce,se suceste,se muta de pe o parte pe alta,da pumni,picioare-se misca mai mereu si nu ma pot relaxa ca nu reusesc sa stau nicicum ca ma apuca crampele..dar asta e!cat despre col deschis inca nu am probleme..gradul e inca 0..sa speram insa ca nu se grabeste pitica si mai sta in burtica 2 luni..cat despre gatit-trebuie sa gatesc ptr ca de la un timp am devenit ff pretentioasa la mancare-nu pot manca orice si plus de asta daca nu e gatit de mine nu ma ating de mancare-nu stiu ce am..joia viitoare merg sa imi fac si viremia sa vad cum e cu virusul hepatic!

sami-abia astept sa te vad cu o piticuta in brate!cred ca va fi motata,masata si la moda mereu!bafta la histeroscopie si apoi la fiv!

amy-off cate probleme cu casa..sper sa ma tina si pe mine nervii!

galli-promit ca imi iau si manusi de box si vin sa te ajut! ca vad ca dl pig prea te tine pe jar!

nico-la multi ani si de la noi! sa fii fericita si implinita toata viata! La multi an1!

fetele clap !sper sa pot trimite acum mesajul ca deja ma iau nervii...
Sus In jos
miha_ela
incepator
incepator



Mesaje : 281
Data de inscriere : 21/01/2011

Discutii zilnice de tot felul-17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 EmptySam Aug 27, 2011 8:49 am

manule-iar esti la plaja?vreau si eu un pic de bronz! Very Happy
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 56
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 EmptySam Aug 27, 2011 9:06 am

Miha ce matinala..! Hai ca o sa treaca si vremurile astea si o sa te vezi cu fetita in brate!...am simtit si eu nevoia sa-ti reamintesc sa te protejezi, sper ca nu te-am suparat! I love you

Noi acasa cu soacra, inca doarme femeia, cred ca am obosit-o noi aseara, i-am mai dat si niste vin la masa ,ca s-o linistim! Very Happy am gatit friptura , porc si pui, cartofi si salata aseara, sa vedem diseara ce-i mai dam! Azi ne ducem prin centru, mai cumparam una, alta.

Va pup fetelor, spor la treburi!







Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul-17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-17   Discutii zilnice de tot felul-17 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul-17
Sus 
Pagina 1 din 25Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul-12
» Discutii zilnice de tot felul- 15
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul-22

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: