Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul- 20

In jos 
+12
Geo
menics
alinutahu
brunadria
turqoise
samira33
miha_ela
lumy_clt
lyly_mar
guzelnico
luminita42
amy
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 19 ... 27  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 EmptyLun Apr 09, 2012 7:07 am

Rezumarea primului mesaj :

O primavara insorita, plina de bucurii!
Sus In jos

AutorMesaj
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 EmptyMar Iun 05, 2012 9:05 pm

Merge cu mine Ralu, Manule, daca ai stii ce chinuiala...
Azi au externat-o, are rana deschisa acolo... Sa vedem daca ma descurc cu spalatul ranii si schimbatul bandajului. Daca nu , tb.sa chemam asistenta acasa. Cred ca ma descurc insa.Nu se poate intoarce in tara, e riscant, pericol sa se infecteze iar.. Are control pe 13 si 18 iunie.
Va pup
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 EmptyMar Iun 05, 2012 9:22 pm

lumi, macar nu mai faci tu drumuri la spital... pai normal ca erana dac au tot curatat-o... dar nu este cusuta??
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 EmptyMar Iun 05, 2012 11:49 pm

Nu, au lasat special deschis sa dreneze si lichidul limfatic acumulat si infectia, daca inchid, acumuleaza iar, eeh poveste lunga...:-( Noapte buna
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 EmptyMier Iun 06, 2012 6:36 am

Buna dimineata.
Uofff mai Lumi, cat chin. Esti curajoasa daca ii cureti tu rana, eu nu as avea puterea sufleteasca.
Pe la 3 noaptea m-am trezit si bineinteles ca noaptea gandurile zboara departe, asa ca m-am hotarat sa nu mergem maine sa vedem fetita. Nu mi-a placut deloc din poze si sunt sigura ca nu are ce se schimba. Mai asteptam cateva luni, 1 an, cine stie, trebuie sa apara si copilul nostru.
Acasa socra-mea ne innebuneste pe amandoi. De cand i-am zis luni ca plecam in concedu fara copii a inceput... Ieri m-a sunat, vezi Doamne sa nu ii spun lui ca sa nu mai fie acuzata ca intervine intre noi (asta i-a reprosat fosta sotie a lui D), dar nu putem sa luam si copiii cu noi? I-am explicat ca nu, si mi-a zis ca ea de luni nu mai doarme, era foarte suparata, ca trebuie sa ducem copiii in concediu, ca ce le spunem, cum le spunem ca plecam fara ei. Frate, cred ca ma duc cu capul sau trag o cearta sora cu moartea !!! Pai eu nu am voie sa am viata mea? Pe maica'sa nu o vede ca ii duce un an da un an nu? De ce e obligatoriu sa plecam cu ei in concediu??? Nu e posibil ca sa nu avem bani, cand le dam 1200 lei pensie pe luna? Nu am nimic cu bietii copii, insa cand se poate se poate, anul asta nu e posibil sa plecam afara din tara cu ei, o sa plecam la munte cateva zile si atat. Chiar D imi zicea aseara ca s-a convins ca o sa avem probleme cu ea cand o sa avem copilul nostru acasa. Dar tot el a zis ca rupe relatia cu ea si gata, insa eu nu vreau asta, sunt parintii lui. Curand ma lasa nervii, una peste alta nu inteleg cum are tupeu sa ma sune pe mine, in conditiile in care i-a spus clar bunicii mele ca ea nu mai vrea un nepot, ca a crescut 2. Si eu tre sa impac pe toata lumea... Complicata situatie.
Hai ca v-am zapacit, dar nu am cu cine sa vb. flower
Sa aveti o zi frumoasa.
PS: La noi ploua iar. Crying or Very sad
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 EmptyMier Iun 06, 2012 7:47 am

am banuit lumi, of.. cu atentie si tratament cred ca se va rezolva!
amy, dar soacra ta are tupeu zau!! m-a suparat pana si pe mine cum naiba sa te sune, mai ales ca i-ati tot luat... cat despre decizia luata, daca nu esti cu sufletul impacat, foarte bine ca nu mergi!
lumi curajoasa da...
sa vezi cum e cand trebuie sa te gauresti singura!!! mie prietena mea farmacista si asistenta medicala mi-a zis ca ea nu si-ar face singura clexane daca ar trebui...eu mi-l fac .. ei ce daca fac cate doua trei gauri.. pana la urma o fac ca n-am incotro...

eu parca sunt lovita de tren iar.. ma trezesc inaintea cesului si cand suna.. mamaaa atunci as mai dormiiii!! dar stiti si voi cum e asta.. iar cum mi-s ca o leguma!

nicooo? ce faci unde esti? sufletel ce mai mestereste??
off galli a intrat si ea un pic.. si nici ca a mai aparut...
lyly, turqois, sami, alina, miha flower flower pe unde sunteti??
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 EmptyMier Iun 06, 2012 9:00 am

neata ....eu sunt la cafea incerc sa ma trezesc ....pot sa dau mana cu tine manule ....Sara mai nou da desteptarea la 7 affraid si se culca la 11 ,atata energie domnule de unde nu stiu drunken
acuma isi plimba bili si da cu el de toti pereti si il arunca pe grsie si rade in hohote si striga poc .....e asta este ,la noi iara este frig ,20 grade, si ploua ma inerveaza vreme asata

lumi ...insanatosire rapida sorei tale ,ai curaj nu gluma sa o cureti tu ,eu vad putin sange sau o rana de cutit si is gata
manule ...creste burtica ?
amy ...hotararea iti apartine daca sufletul tau nu este pentru atunci mai bine astepti inca ,cat despre soacrata spunei frumos sa nu isi bage nasul in oalele altuia si oricum aveti si voi dreptul la putin concediu

va pupacesc merg sa ii dau pupezei sa pape
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 EmptyMier Iun 06, 2012 1:26 pm

Soacra-mea are niste probleme ... intelegeti voi unde. Daca nu ii raspund copiii la telefon, suna la toate rudele ca sa vorbeasca cu ei, daca noi ii sunam zilnic seara de nu stiu cate ori si nu raspund la telefon, si apoi renuntam sa ii sunam, se supara tot ea, ca de ce nu ii sunam. Frate, ii suna D cateodata de 10 ori seara si nu se sinchisesc sa raspunda, ba ca e telefonul in dormitor, ba ca nu l-a incarcat, ba ca...diverse. El renunta pana la urma, dar suna soacra-mea la el, seara de seara si intreaba acelasi lucru: Ai vb cu copiii? Suna-i !!!
Si multe si marunte,nu vreau sa va mai impui capul Very Happy.
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 EmptyMier Iun 06, 2012 2:23 pm

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 Img1835iz


am intrat in luna a 5a
bounce bounce
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 EmptyMier Iun 06, 2012 4:39 pm

Wow, Manu, ce frumoasa esti. Smile
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 EmptyMier Iun 06, 2012 5:13 pm

amy, multumesc, auzi ma tot gandeam la fetitele propuse pentru voi... nu ii puti face celeilalte un set de analize genetice eventual, pt a vedea daca intr-adevar a mostenit ceva de la mama ei?? intreb si eu, scuze daca insist...
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 EmptyMier Iun 06, 2012 5:56 pm

manule ce repede trece timpul ....iti sta foarte bine flower
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 EmptyMier Iun 06, 2012 6:07 pm

Nu Manu, nu ma deranjeaza ca intrebati. Chiar ma bucur ca am cu cine sa vb.
Problema cu fetita cealalta este ca sunt sanse 50% sa se mosteneasca genetic si cel mai rau este ca se manifesta pe la 18-20 de ani, deci nu am putea sa depistam acum. Asteptam, ce Dumnezeu sa facem ?!
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 EmptyMier Iun 06, 2012 8:49 pm

dar amy ar iesi la analize genetice, nu?? adica procentul ala se poate adeveri sau nu...
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 EmptyMier Iun 06, 2012 8:57 pm

Manule foarte frumoasa esti si ai o burta maricica care iti sta nemaipomenit! flower

Amy ce greu cu soacra, te cred ca te supara..poate o mai obosi ca vad ca are multa energie, sa va mai lase in pace. Fetitele, le-ai vazut doar in poze? E greu sa-ti dai seama din poza, ar trebui sa le vezi in realitate..Oricum problemele de sanatate (parca schizofrenie ziceai) pot sa apara, daca au avut in familie, ori la copilul adoptat ori la nepoti. Off, imi pare rau..

Eu sunt rupta de oboseala, am reusit amandoua sa pansam bratul, trebuia spalat , bagat bandaj steril in rana, indesat cu pensa, offf ce greu si tot o doare..Am aspirat si facut ceva curatenie si cumparaturi azi, sper sa dorm mai mult la noapte ca azi Raluca s-a sculat la 6. (e adevarat ca ieri a adormit pe la 8.30 seara..azi la fel..)

Alinuta, te pup, imi place mult cand povestesti de Sara. I love you

Va pup, ma duc la dus.
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 EmptyJoi Iun 07, 2012 6:27 am

Buna dimineata.
Nu cred Manu, ca ar aparea, si asa cum zice Lumi, e periculos si pentru nepoti.
Lumi, avand in vedere unde lucrez, cunosc foarte bine trasaturile celor de etnie. Nu m-a deranjat culoarea pielii cat figura in sine. Acum, asteptam urmatoarele liste. Sunt linistita.
Mare curaj sa o ingrijesti tu pe sora ta, eu nici la operatia mea de la rinichi nu am putut sa ma uit o buna perioada, si vorba aia, era a mea.
La noi azi e soare, sper sa nu mai ploua. Nu stiu de ce, dar am o leneeee.
Sa aveti o zi frumoasa, va pup !
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 EmptyJoi Iun 07, 2012 9:22 am

buna ....astazi am tras chiulul pana la 8 .3o cheers parca sunt mai odihnita ....
imi termin cafeluta si ne apucam de facut curat,schimbat lenjeri de pat iar dupa masa iesim la cumparaturi ....asteptam pe maine dupa masa musafiri care se cazeaza la noi pana duminica ,sunt niste prieteni din Bp si bineanteles vine tati bounce bounce bounce

mamici de prichindei nu vreti sa dezbatem putin tema BILI....sau chiar mai mult accept orce sfat de la orcine

lumi ...cred ca tie foarte greu ,pup Ralucuta frumoasa flower

sa aveti o zi frumoasa ,la noi sunt deja 24.8 grade ,se anunta pe maine canicula si de sambata iara ploi
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 EmptyVin Iun 08, 2012 6:37 am

Buna dimineata.
Azi e vineri. Smile Yuppyyy ! Si cred ca facem si schimb de we deci suntem fara pitici zilele astea. Poate dam o fuga pe la Brasov, ca nu am mai fost demult si mi-e dor.
Sper ca sunteti bine toate. Nico mi-a dat mesaj pe mail ca nu poate intra din cauza formatului forumului sau ceva de genul, sper sa rezolve.
Sa aveti grija de voi, va pup cu drag !
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 EmptyVin Iun 08, 2012 7:34 am

flower flower
dragelor incepe weekendul!! asadar va doresc zile insorite, nu uitati sa votati Shocked si sa va distrati!
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 EmptyVin Iun 08, 2012 9:55 am

salutare, fetelor!

ce mai fac fetele?

eu, cu treaba multa, ca de obicei, dar acum mai mult ca niciodata Rolling Eyes
e o adevarata bataie de cap sa organizezi o nunta, imi vine sa o iau la fuga affraid

manu
, iti sta foarte frumos gravidutza, sper sa ne vedem vara asta, poate reusesti sa ajungi la Cj, da-mi un semn Wink

Lumih, saracuta de tine, cred ca esti total epuizata, macar sa se refaca surioara ta angel

amy, weekend placut, profitati de el la maxim faci cu ochiul


va pup, fetelor, pe toate clap
Sus In jos
lumy_clt
incepator
incepator
lumy_clt


Mesaje : 263
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 EmptyVin Iun 08, 2012 1:13 pm

Ola!
Profit ca dorm mandrele sa va scriu.
Azi oficial am inceput munca cu zile de concediu, asa ca la birou ma prezint abia pe 19.06 ce rau imi pare tongue Cei de la resurse umane au verificat in evidente si mai am de luat 9 zile de concediu.
Am fetite mariiiiiiiiii .....ieri au implinit 2 anisori. Parca mai ieri erau 2 pisoiasi.

Ne pregatim de party duminica la curte, cu multi copii.

Pupici
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 EmptySam Iun 09, 2012 3:25 pm

lumy,sa iti traiasca mandrele! sa te bucuri de ele toata viata I love you
amy, ai facut cum ai simtit...nu tb sa iti para rau...eu totusi zic ca ar fi bine sa le vezi si in realitatea...eu zic din experienta prietenei mele...si ea era indoita f tare cd a vazut pozele...sa fiu sincera si eu ,dar nu i-am zis ...si realitatea era alta...sotul ei a placut-o din prima.. din poze,ca el era in americuta si tot ii zicea sa se duca sa o vada..si a avut dreptate..ca un copil super reusit si lucrul asta ii se datoreaza f tare asis maternale..si samira a vazut-o si a fost incantata de ea...

manule,ce burtica frumoasa ai!! I love you I love you

turq,sa o super mireasa! am vazut pozele pe facebook...sunteti super frumosi si sa va ajute DD sa va intelegeti si sa aveti noroc!

lumi...hai ca ai de munca......sper ca tot chinul tau sa fie cu folos,sanatate multa si refacere grabnica sorei! I love you

alinuta,v-ati facut mari!! I love you

mie mi-a intarziat CM ,8 zile...si am crezut ca sunt Fecioara Marai...si am facut beta hcg care e negativ,normal...si am facut prog care era 6 ..mi s-a parut cam mare ..ca ar tb sa imi vina totusi CM...sau am intrat la menopauaza affraid
si la testul papa-nicolau mi-a aparut prezenta celulelor endometriale..si se recomada repetare...dar cd puii mei sa il repet ca CM nu mai vine?! confused
peste 2 sap plec in concediu.....dar sincer,nu am niciun chef...de nimic..
as vrea sa scriu la reprofit ....dc ar fi dupa mine..as scrie acum...dc ar fii dupa al meu sot...mai incolo...pe la 100 de ani
hai ca v-am facu capul mare...scuze!

pup fetele
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 EmptyLun Iun 11, 2012 6:29 am

Buna dimineata, fete frumoase.
Sper ca v-ati odihnit in we Smile.
Noi am fost linistiti, am facut o plimbare pana la Brasov, a fost tare frumos.
Iar e luni, iar am o sedinta interminabila, dar mai am o luna si scap, abia astept sa se termine. Practic pe 23 iulie mi se termina detasarea, insa am 2 saptamani de concediu Very Happy.
Nico nu cred ca a rezolvat cu netul, Geo vad ca nu mai intra, sper ca e bine, Bruna, Galli deloc...
Aveti grija de voi si o saptamana minunata va doresc !
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 EmptyLun Iun 11, 2012 7:39 am

amy, off eu credeam ca termini mairepede cu detasarea... o zi buna iti doresc
da vad e destul de liniste pe aici... eu mi-s cam intoarsa , la TD , asa cum toata lumea se astepta ,mi-a iesit risc crescut de SD, si automat mi s-a recomndat amniocenteza.. m-am hotarat sa o fac.. sa vad daca imi intra pe cardul de RM daca nu sa ma orientez unde o fac...
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 EmptyLun Iun 11, 2012 12:49 pm


offf...Manu, trebuie sa fie o eroare. nu te necaji, am mai citit despre gravidute care aveau risc crescut de down dar in final a fost doar o eroare de laborator...DD ajuta angel

lyly, m-ai facut sa rad, Fecioara Maria, zici? geek lasa-l in gandurile lui pe dl. sot, tu continua sa lupti pentru ceea ce iti doresti, cu incredere angel

lumiclt, un sincer si calduros "La multi ani!!!" gargaritelor, sa creasca mari, frumoase si sanatoase si sa va bucurati impreuna de ghidusiile lor lol!


sunt foarte bucuroasa , azi m-a sunat o prietena si mi-a dat vestea ca este insarcinata, ma bucur enorm pentru ea, mai ales ca se pregatea de inseminare, pierduse o sarcina de curand, sotul avea oligo, si totul parea sa le iasa pe dos... DD ajuta sa fie bine de data asta angel

bruna, tu chiar ne-ai uitat? galli, miha, geo?????????


va pupicesc pe toate flower flower flower
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 EmptyLun Iun 11, 2012 7:02 pm

Am pus tema dinainte, sa vad daca de la imaginea formului avea Nico probleme. Sper sa nu va deranjeze iepurasii Smile.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 12 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul- 20
Sus 
Pagina 12 din 27Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 19 ... 27  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul - 8
» Discutii zilnice de tot felul- 9
» Discutii zilnice de tot felul-12
» Discutii zilnice de tot felul-10
» Discutii zilnice de tot felul-13

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: