Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul- 20

In jos 
+12
Geo
menics
alinutahu
brunadria
turqoise
samira33
miha_ela
lumy_clt
lyly_mar
guzelnico
luminita42
amy
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 27  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 EmptyLun Apr 09, 2012 7:07 am

Rezumarea primului mesaj :

O primavara insorita, plina de bucurii!
Sus In jos

AutorMesaj
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 EmptyMar Mai 29, 2012 6:56 pm

Very Happy
salutari... si multumesc.. da a fost emotionat si-il tot incurajam sa mai exerseze dar... nu a mai vrut..
geo tot in stanga am simtit dar parca mai jos decat buricul...ca al meu asa statea sap trecuta... in rest abia il astept sa-l smotocesc un pic..
turqois, miresica ce mai zici tu???
nico, aha deci a trecut la program de vara, hmm o avea treaba mititelul de se trezeste asa dimineata Laughing ...
chiar ce o mai face lumi? off dar galli? nu a mai vorbit nimenii cu ea? bruni nici tu nu mai stii nimic de ea??
m-am prins si eu G vrea Ionutz pt ca pe tatal lui l-a chemat Ion...ei ...acum am dubii sa-i spunem Alexandru Ioan??pfuai bine ca Ionescu nu Cuza affraid
va pupicesc, fug sa-mi aduc niste cirese!

Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 EmptyMier Mai 30, 2012 6:40 am

Buna dimineata.
Cred ca sunt minunate sentimentele care le traiesti cand misca bebele, le felicit pe cele 2 gravidute. flower
Da Geo, unele dintre familii vor fi potrivite cu fetita cu mama cu probleme si iti dai seama ca e munca in zadar, ca nu se va obosi nimeni sa se duca sa o vada. Suna urat, insa si ce fac cei de la ORA e urat, fetita asta cu probleme e adoptabila de anul trecut, nu de acum, si a refuzat-o toata lumea, iar ei acum incearca iar. Eu nu zic, copilul nu e vinvat cu nimic, mai mult, am inteles ca e foarte frumoasa si desteapta, dar internet avem toti si cred ca toata lumea se documenteaza. Ideea e ca exista mari sanse sa se mosteneasca boala, asa ca nu cred ca o sa adopte cineva curand. Astept, i-am zis asistentei din start sa nu se oboseasca sa faca X la mine la la aceasta fetita, ca munceste degeaba.
Sunt obosita, aseara ne-am culcat pe la 00:00 ca au vebit niste prieteni in vizita si pe la 2:50 l-a sunat un coleg pe sot sa se duca pana la politie ca are nu stiu ce problema. Asa ca ne-am trezit, el a plecat si eu am asteptat sa ma lamureasca ce patise. Nimic important, intrase intr-un scandal intr-un bar, insa uite asa sotul s-a intors la 4:15 si suntem franti de oboseala.
Mai e putin si trece si saptamana asta si sper sa se indrepte timpul asta, pana si mie care imi place ploaia,, mi-a cam ajuns.
De Galli nu mai stiu nimic, si se pare ca nici Bruna nu mai intra, poate ea mai avea vesti.
Va pupacesc !
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 EmptyMier Mai 30, 2012 8:29 am

neata,pupici, sunt bine, intru mai tz, ma duc la magazin cat de rpd,apoi incepe caldura maxima! drunken
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 EmptyMier Mai 30, 2012 5:31 pm

hello fetele flower
am intrat sa vad salut...nu am dat bir cu fugitii....

manule flower
geo flower
cred ca sunt super senzatii..sa va bucurati cat mai mult de el,pna se fac 9 luni,normal!!
turq ,sa fii cea mai frumoasa mireasa! si nici nu imi inchipui ca o sa fie altfel
lumi,sper ca dr sa gaseasca leacul surorii tale si ca nu e ff grav

nico,lumy,voi sunteti in priza si aratati ca niste silfide ca are cine sa va tina faci cu ochiul

amy,nu stiu ce sa zic...tb s ao vezi pe cea mica...ca prietena mea care a adoptat i s- a psrut in poze ca cea mica parea mai inchisa la ten ...dar in realitate nu era chiar asa...si ea avea inima indoita,pana a vazut-o...

galli soro,se facu gaura in cer..cd ai aparut!!!!
eu nu fac nimic...nu ma intrebati ce vreau sa mai fac...pt ca nu ma mai gandesc...nu stiu,vad in toamna dc ma apuc de ceva

pup fetele
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 EmptyMier Mai 30, 2012 6:39 pm

Razz galli hai ca s-a facut mai tarziu!
lyly tu stii cum e mai bine...
amy I love you
restul gastii???
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 EmptyMier Mai 30, 2012 7:19 pm

manule,ar fii bine dc as stii ce e mai bine... I love you
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 EmptyJoi Mai 31, 2012 6:45 am

Buna dimineata, suricatelor.
Lyly, pe mine o intreabare m-a pus pe ganduri: ,,Vrei sa fii mama sau sa ramai insarcinata si sa nasti?". Eu am raspuns la ea si sincer iti spun sunt foarte linistita sufleteste. Vedem mai tarziu ce ne va rezerva viitorul si Dumnezeu. Smile
Galli, s-a facut tarziu de tot, adica deja a doua zi, asteptam vesti de la tine, nu ai mai povestit demult cu noi aici. Ce face Tarzan, cum e in noua locatie, cum stai cu sanatatea?
Inca nici un raspuns de la asistenta sociala, dar nici nu o mai sun, ma suna ea cand stie ceva mai sigur. O sa ma duc sa vad fetita, asta e clar.
Va pup si aveti grija de voi !
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 EmptyJoi Mai 31, 2012 8:42 am

Amy.. I love you o intrebare de milioane. Multe femei nu fac diferenta. Poti sa fii mama asta e clar si fara sa fii insarcinata si sa nastii.
Sufletul oricarei femei insa vrea sa traiasca fericirea de a creste o viata incepand din pantec. Pentru unele insa ramane insa si o batalie a orgoliului, mandria burtii, ''sa fiu si eu in stare,'' implinirea frustrarii, implinirea interdictiei, a ceea ce nu poti sa ai... De aia intrebarea e minunata, pentru ca trebuie sa intelegi in primul rand ca poti fii mama, chiar daca nu nasti propriul copil. Si inca o mama nemaipomenita! flower

Sora-mea e in spital la chirurgie , a avut doua interventii pana acum, dar se simte bine, cel putin nu o mai doare..Istoria infectiei asteia e urmatoarea: a facut in martie o operatie la municipal (i-au scos ganglionul limfatic), dupa care reactia secundara a fost edemul limfatic. In perioada cand se investiga pt cancer idiotii din Ro i-au facut 6 injectii in mana cu edem si asa s-a infectat, a facut abces. Nu va zic ce dureri a avut, infernale fetelor. Bine ca a venit aici, ca aici e mai bine ingrijita in spital. Costurile sunt de 3500 euro, dar poate mai recupereaza ceva bani de la asigurari. Pacat ca nu a avut card european de sanatate, ca-i returna integral, e special pt urgente, asa cum fost la ea.
In fine acum e in spital, stau si eu mult pe acolo, cu Raluca, e greu pentru noi, sunt f. obosita.

Va pup fetelor, ne mai auzim.
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 EmptyJoi Mai 31, 2012 8:55 am

Amy, e o intrebare la care eu m-as gandii ..mai mult..pana as raspunde
Lumi. tot ce conteaza e sa se fac bine..ca bani dai in si in Romanica...si uneori fara folos
pup fetele
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 EmptyJoi Mai 31, 2012 9:53 am

Lyly, intentia mea nu este a te influentez in vreun fel, Doamne fereste. Fiecare stie cel mai bine ce e bine pentru el. Doar ziceam ca intrebarea asta m-a pus pe mine pe ganduri si am facut o alegere. Buna, rea, este alegerea mea si vom vedea ce va fi in viitor. Smile
Lumi, bine ca e acolo si au grija de ea, ca la noi doar ii mancau banii si in rest nimic.
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 EmptyJoi Mai 31, 2012 2:02 pm

Amy, eu in clipa de fata nu as stii ce sa raspund...nu e vorba ca ma influentezi tu...eu sunt nehotarata
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 EmptyJoi Mai 31, 2012 7:45 pm

Buna seara dragelor.
Am modificat iar forumul, pentru ca mi-a dat mail Nico ca nu poate intra. Sper ca acum sa nu mai aiba probleme.
Mai am de facut niste mici modificari dar sper ca maine sa le rezolv. Va pup !
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 EmptyJoi Mai 31, 2012 10:08 pm

multumim amy,
lumi off ce mai sufera surioara ta... bine ca a scapat de dureri...
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 EmptyVin Iun 01, 2012 6:55 am

Buna dimineata.
Uraaa, este vineri, zi scurta, adica pana la 14. Smile
In rest, nimic deosebit, ma pot lauda ca slabesc, incet dar sigur, pana plecam la greci o sa revin in parametrii mei normali.
Sa aveti o zi cu soare !
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 EmptyVin Iun 01, 2012 11:04 am

buna....home sweet home cheers
nicaieri nu ii mai bine ca acasa.....am revenit duminica dar am avut cateva zile ,,tari,, cu Sara ,o cauta pe buni strigand bua si era ciudat pt ea ca vb pe ungureste toata lumea se uita asa ca la felul trei si fugea la mine in brate ...acasa cam toata lumea vb romaneste si a inceput sa priceapa ....na a trecut in schimb acuma facem isteri la pusul pampersului ,frate urla ca si cand ai puneo pe foc ,oare am cam grabit eu treaba cu bili ?in timpul zilei ,in casa nu avem pampers doar cand face nani dar sa vedeti ce souri trage affraid
in rest toate bune si frumoase crestem si ne cataram peste tot ,de vb nu prea numai pe limba ei ,de multe ori o rog frumos sa mai ia o pauza geek dar fara rezultat...

lumi ....multa sanatate surorei tale flower
amy ...Doamne ajuta flower
manule ...graviduta frumoasa flower
nico...ce face nazdravanul ? flower
pup fete cucuiete ,mamici si pitici .... Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 673358
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 EmptyVin Iun 01, 2012 12:36 pm

La Multi Ani! Sa cresteti mari, sanatoasi si fericiti alaturi de parintii vostri!


Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 673358 Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 673358 Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 673358

pt toti copii din lume ....
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 EmptySam Iun 02, 2012 8:27 am

flower alina
feteor va doresc un we frumos
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 EmptyLun Iun 04, 2012 8:34 am

Buna dimineata.
La multi ani, Lumi, mama de gargarite !

Restul, sper ca sunteti toate ok si ca v-ati odihnit zilele astea. Maine va astept la povesti. Pupici !
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 EmptyLun Iun 04, 2012 11:28 am

Hei dragelor, am intrat sa va salut!
Ma pregatesc sa merg la spital cu pachete, le da mancare si acolo dar e genul supa si sos de la pachet si ea nu are voie. Azi ma duc cu Raluca iarasi, peste week-end am fost singura ca a stat H. Nu stiu cand o externeaza. In rest o mai ajut pe Luci cu idei si corecturi la teza de master, e cam stransa cu timpul ca de obicei. Ziua mi-e absolut plina, nu mai am timp de nimic.

Lumy la multi ani fericiti!!

Va pup pe toate fetelor!

Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 EmptyLun Iun 04, 2012 1:50 pm

Lumy,La multi ani mamica de gargarite!sa fiti sanatosi cu totii I love you flower flower flower

eu sunt la mama...nimic deosebit

pupici
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 EmptyMar Iun 05, 2012 7:39 am

Buna dimineata. Ce faceti dragelor?
Eu azi sunt cam singurica pana la pranz la munca, directorul mare e plecat si m-a lasat pe mine. Sad
Pe la pranz o sun pe asistenta sociala, ca deja mi-am pierdut rabdarea de tot.
La noi a inceput sa ploua iar. Mad
Sa aveti o zi linistita. Daca am noutati azi, revin sa va povestesc. Pupici !
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 EmptyMar Iun 05, 2012 10:05 am

'neatza si de la mine!
amy, nu e bine fara sef?? tu cat mai stai in deplasare??
lyly cum a fost la mama?
eu azi ma simt obosita desi nu am facut nimic zilele astea...ieria ma fost iar pana la poiana, seara acasa... abia astept sa se faca doua sa plec
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 EmptyMar Iun 05, 2012 10:54 am

Salut fetelor,
Amy imi place lookul forumului, am uitat sa spun.. Smile Doamne ajuta cu adoptia.
Manule, rezisti f. bine pentru o graviduta.S-o tii tot asa!

Ne-am sculat la 10 si eu si Raluca, dar de culcat cred ca la 11 seara a adormit ea.Eu am mai stat sa aranjez capitolele lui Luci. Mai e de lucrat la primele doua. Ea se ocupa de studiu de caz, saptamana asta e la serviciu, pe 16 ar trebui sa dea un draft. Sper sa reuseasca.Azi ma duc iar la spital, nimic nou, am innebunit cu bratul asta a lui sora-mea, nu se vindeca deloc, mereu are recidiva si acumuleaza lichide, doare..E tare deprimata saracuta.
Ma apuc de gatit ceva.
Va pup fetelor.
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 EmptyMar Iun 05, 2012 4:55 pm

Manu, e bine fara sef, dar daca mai ai totusi vreunul deasupra, nu cand esti tu cel mai tare si toate actele vin la tine la semnat Wink.
Azi am fost la directie, mi-au aratat dosarul fetitei. Sincer va spun ca nu l-am citit pe indelete, am vazut din prima poza si e pui de tigancusa... O sa mergem joi sa o vedem totusi, dar daca nici eu nu mai cunosc trasaturile lor... Nu ca am prejudecati, dar nu vreau sa iau un copil cu sufletul indoit, nu imi iau o masina si anul viitor sa o schimb. Va anunt joi cum a decurs, dar sunt 99% sigura de ceea ce simt.
Lumi, imi pare rau de sora ta, trebuie sa se rezolve pana la urma.
Va pupacesc !
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 EmptyMar Iun 05, 2012 5:49 pm

amy, ai dreptate!
lumi off...si mai sta in spital inteleg, dar de ce oare tot recidiveaza? pa ralu cu cin eo lasi cand pleci la spital?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 11 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul- 20
Sus 
Pagina 11 din 27Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 27  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul-12
» Discutii zilnice de tot felul- 15
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul - 21

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: