Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul- 19

In jos 
+11
alinutahu
luminita42
Looana
guzelnico
lumy_clt
samira33
turqoise
lyly_mar
galliciana
menics
amy
15 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 EmptyMar Ian 03, 2012 8:37 am

Rezumarea primului mesaj :

Un an 2012 plin de bucurii si de realizari !
Sus In jos

AutorMesaj
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 EmptyLun Feb 06, 2012 9:27 pm

manule,nici gand sa te opresti...doar sa faci sa treaca timpul altfel,poate mai usor cu o activitate care-ti face placere in viata ta.
iti doresc sa obtii toate raspunsurile pe care le cauti...iti doresc sa gasesti medicul care sa aibe disponibilitatea si rabdarea sa-ti ofere raspunsurile pe care le astepti.
personal,nu cred ca exista un asemenea medic.
lyly,te-a sfatuit foarte bine cu AMH-ul.
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 EmptyLun Feb 06, 2012 10:33 pm

ok, voi cere la regina maria maine sa-mi faca si amh... dar dr meu nu are incredere in ei...
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 EmptyMar Feb 07, 2012 7:28 am

Buna dimineata.
Manu, imi pare rau de vestile proaste. Poate AMH-ul va fi ok. Si cu tigarile nucred ca ar fi rau daca le-ai lasa. Smile
Sami, chiar suna super tortul tau, mie imi place la nebunie crema aia de cacao de care zici, bunica mea umple niste eclere cu ea si dupa cea de vanilie sunt topita... Uofff, poftele astea.
Turq, ma bucur ca ai revenit.
Pupici la toata gasca.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 EmptyMar Feb 07, 2012 10:20 am

Buna fetelor,
Tigarile da....:-( sunt mare problema pentru fertilitate fir-ar sa fie. Scuze Manu, spun si eu ce stii si tu. Dar din pacate nu sunt povesti si e tare greu sa te lasi de ele, e mai usor s-o faci cand esti in echilibru cu toate celelealte aspecte ale vietii. Amh-ul la synevo e 3-4 mil (lei vechi) parca. Mai bine fa-l la ei ca trimit in Germania proba (cel putin asa se lauda) si e mai aproape de realitate rezultatul. Fa-l si tu cand ai bani, nu e urgenta. Eu l-as face doar ca sa vad daca are rost sa ma bag la proceduri mai grele (cum ar fi fiv-ul), unde cu un AMH mic mai bine nu incerci, ca te indatorezi de bani degeaba si-ti distrugi si moralul.

Luci mi-a trimis ''tema'' s-o ajut cu unul din proiecte la facultate, ca are de dat 4 , intr-un timp scurt. Mi-a picat pleasca, dar incerc sa n-o las, cu toate ca-s nedormita rau (nu stiu ce are Raluca, poate dintii, ca doarme numai in maraieli, m-a terminat). Si as vrea si eu sa aplic la jobul ala pana vineri e termenul limita..:-(Azi noapte am lucrat la CV, dar tot nu-s multumita,azi insa poate misc ceva la scrisoare de intentie.

Va pup fetelor.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 EmptyMar Feb 07, 2012 11:47 am

lumi,imi permit sa te contrazic putin.
AMH este important...chiar si cu o valoare micuta se poate face FIV-sunt atatea fete care au facut bebelusi cu AMH mic....sa cunosti valoarea AMH e important pentru ca asa se stabileste mai usor tipul de stimulare la care e supusa femeia care face FIV.
dar sa speram ca Manu nu va ajunge la FIV.

o zi buna va doresc.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 EmptyMar Feb 07, 2012 12:33 pm

Asa e Sami, ai dreptate in general, dar eu am zis ce as face eu, judecand si situatia ei personala. Ce fac alte fete, nu ma mai gandesc, ca trebuie sa stii multe detalii cand judeci situatia cuiva si eu nu stiu. E corect insa ce zici tu se poate merge la fiv si cu amh mic, multi doctori accepta. Cazurile de reusita sunt insa rare, mai ales daca amh mic e corelat cu varsta mai mare. Musai sa faci mai multe incercari si sa ai constant 2-3000 de eur pe an pentru asta. Deci sper din suflet sa nu fie cazul ei, pentru ca nu poate duce financiar asa ceva ..:-(( Asta e impresia mea, Manule sa ma ierti daca gresesc. Dar deocamdata Manu nu cred va merge la fiv chiar acum. Si daca merge dea Domnul sa aibe AMH bun si sa reuseasca din primele incercari!.. In fine ideea e ca eu nu vad nci o graba in aflarea valorii AMH, nu-i va aduce mari beneficii chiar acum, daca urmeaza doar inseminare sau contact sexual dirijat. Eu repet zic ce as face eu., fetelor, nu dau sfaturi avizate.. flower
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 EmptyMar Feb 07, 2012 2:01 pm

lumi,sigur ca fiecare vorbeste din experienta personala si nu-i cu suparare ca avem pareri diferite.
dar sunt fete multe care reusesc cu AMH mic...pe DC am vaut multe exemple.
uite,Adina cu gemenasii a reusit cu AMH de 0,56.
dupa primul Fiv a dozat AMH...a vazut ca e mic si i-a schimbat radical stimularea si a fost de bine.
poate daca facea treabba asta de la bun inceput...nu ar mai fi facut un FIV si 5 inseminari degeaba.
sigur ca manu stie cel mai bine care este situatia ei si ce are de facut.
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 EmptyMar Feb 07, 2012 2:16 pm

dragelor I love you flower
nu lumi, nu te inseli, asa este eu nu-mi permit financiar un fiv...
sami, vezi ca .. am tinut cont si de parerile voastre si am cerut AMH...in rest il las pe medic sa se pronunte...
va dati seama ca eu sper pana in ultimul moment sa nu fiu trimisa la FIV...
tocmai m-am corespondat cu HR de la noi in care le-am trimis un feedback privind serviciile de la regina maria... macar sa-i zgaltaie un pic... sau sa schimbe firma... am subliniat ca degeaba vrea firma sa ne ofere facilitati daca aceasta clinica nu este in stare sa ne ofere aici la constana toate serviciile cu care se lauda
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 EmptyMar Feb 07, 2012 5:48 pm

Doamne-ajuta manu...sa-ti iasa asa cum vrei tu.
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 EmptyMier Feb 08, 2012 7:41 am

Buna dimineata.
Ce fac fetele?
La noi e frig, erau -15 grade la 7 cand am iesit din casa. Nu mai ies din birou azi. Smile
Eu nu ma propunt in treburi medicale, ca nu ma pricep. Insa Manu, sper sa iasa cum trebuie ca sa faci un bebe.
Dimineata as fi lenevit in pat, nu voiam sa ma ridic de acolo.
Va pupacesc si sa aveti o zi calduroasa.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 EmptyMier Feb 08, 2012 10:53 am

Salut fete!
Nu e asa greu Amy, cu treburile medicale..:-) E ca la achizitii Crying or Very sad , pana la urma trebuie sa alegi oferta cea mai potrivita nevoilor si posibilitatilor tale. Cam dur, stiu, dar daca nu realizezi asta la timp iti transformi viata intr-o continua frustrare.
In rest...ce sa zic, ne sfatuim si noi, atata cat ne permite timpul si disponibilitatea sufleteasca pentru nevoile celuilalt. I love you
Edit: Sami, nu cred ca avem deloc pareri diferite.. I love you e doar modul diferit cum punem problema.

Pana una alta m-am uitat mai bine la jobul la care muncesc de zor sa aplic si este cam departe de unde stam noi..e pe o insula! Cum naiba nu am vazut! Era specificat la sfarsit de tot. Nici nu stiu ce sa fac..Parca as continua. Sa vedem ce iese, pana la urma.

Va pup pe toate fetelor.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 EmptyMier Feb 08, 2012 12:26 pm

va pup dragelor

astazi trebuia sa merg la tara si am ajuns doar pana la iesirea din Popesti-Leordeni,unde era echipaj de Politie pe mijlocul drumului si garduri cu Drum inzapezit...asa ca am facut cale intoarsa si mai icerc si maine.


o zi buna tuturor
clap
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 EmptyMier Feb 08, 2012 4:05 pm

nico,ce parere ai despre aceasa zona???
e ok???

http://www.airbnb.com/rooms/49428#maps
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 EmptyMier Feb 08, 2012 11:05 pm

Da, Sami, e ok. Nu uita sa incerci si o negociere. Wink
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 EmptyJoi Feb 09, 2012 8:51 am

merci mult nico.
pentru o sedere de 3 saptamani imi cere 27,5 euro pe noapte.
apartamentul are 50mp,buctarie,internet si parcare si din fotografii imi place.
mi-a spus baiatul cu care corespondez prin mail ca pot merge sa vad apartamentul in Aprilie.

o zi buna tuturor
clap
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 EmptyJoi Feb 09, 2012 10:43 am

Salut fete,
am trimis ieri aplicatia de job la institutul ala de cercetari marine, azi mi-au confirmat ca au primit. I-am zis aseara lui H unde este jobul si a zis ca e imposibil sa mergi acolo in fiecare zi ca e departe si treci cu vaporul... Ma rog, imi fac mana la aplicat cel putin.
Sami, apartamentul pare practic si curat, iar pretul e onorabil. Dar parca nu are pat matrimonial sau nu am vazut eu bine?..

Ma apuc s-o ajut pe Luci la unul din proiecte. Va pup fetelor.

flower
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 EmptyJoi Feb 09, 2012 11:50 am



Buna dimineata, fete minunate!

Lumi, bafta la aplicat. Poate nici nu trebuie sa te duci in fiecare zi. Very Happy

Sami, da, cred ca-i o alegere buna ap. Poate in aprilie scoatem un pret si mai mic, la o negociere face-to-face. Very Happy


Eu sunt suparata ca, desi am platit DIGI TV de 2 zile, nu am inca acces la programe. In repriza de somn a lui Eralp incerc un mail catre RDS. Rolling Eyes
/
7/////////**//\

P.S. Mesajul "cifrat" de mai sus este de la Eralp. Laughing Traducere: "Va pup cu drag!" I love you


Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 EmptyJoi Feb 09, 2012 12:22 pm

Buna. Ce faceti fetelor?
Eu la munca. Acum am reusit in 3 minute sa mananc, ma duc fuga-fuga la baie si ma intorc la actele mele.
Aveti grija de voi.
Sami, eu nu vad apartamentul Sad.
Lumi, nu scrie toti termenii contractului acolo, cate zile, asigura transportul...?
Pupici !
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 EmptyJoi Feb 09, 2012 12:54 pm

Amy, apasa butonul Photos, deasupra hartii. Wink

Sami, ai rezervat deja ap sau macar i-ai spus pt ce perioada sa va aiba in vedere? In august am vazut ca nu-i nicio zi disponibila. scratch

Mamicilor, ce ziceti de-o polemica privind olita?! drunken Eventual la subiectul special.
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 EmptyJoi Feb 09, 2012 1:21 pm

I love you I love you
nico la suflet mi-a mers mesajul de la Eralp flower
lumi ce-ai mai facut cu jobul??
amy... martisoare mai faci?? dar surioara ce a mai facut??
sami cum e cu magazinul? ati gasit fete.. merge??aveti reduceri?!???

turqois?? pe unde esti???

lylyca tu tot cu starea aia??

eu.. hmm mai devreme m-am apucat de plans .. cu un coleg a carui sotie a pierdut o sarcina zilele astea... asa ca s-a deschis iar acea rana...

am emotii pt maine la medic...ma simt obosita...fizic...
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 EmptyJoi Feb 09, 2012 3:15 pm

Meni, atunci o sa-l mai las sa "scrie" si el cate un mesaj din cand in cand. Laughing
Iti inteleg emotiile. Dar trebuie sa ai o atitudine optimista. Si neaparat sa te lasi de fumat. E ffff IMPORTANT. Chiar zilele trecute citeam undeva (voi cauta articolul pt tine) ca femeilor care fumeaza li se reduce sansa de a ramane insarcinate cu o treime. Shocked

http://www.medicultau.com/sanatatea-familiei/planning-familial/ce-mai-poate-influenta-fertilitatea.php
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 EmptyJoi Feb 09, 2012 5:10 pm

va pup fete dragi
am reusit sa-mi fac treaba la tara.
va spun ca nu am vazut in viata mea zapezi mai mari ca astazi.
de-o parte si de alta a drumului erau portiuni unde zapada avea peste 3m...am facut si poze sa vedeti ce nameti.
pe portiuni bune de drum se mergea pe un singur fir cu zid de zapada in stanga si zid de zapada in dreapta...bbbrrrr....infricosator.

lumi,asa imi pare si mie ...ca nu are pat matrimonial insa canapeaua aia din living este extensibila ca apartamentul este pentru 4 persoane cica asa ca nu m-ar deranja extrem de tare lipsa patului matrimonial in dormitor...facem acolo dressing si debara. Laughing

nico,eu i-am spus datele estimative ale sederii noastre acolo...adica luna Septembrie.
daca atunci cand vin imi place apartamentul o sa-i las si avans si stabilim ferm rezervarea.

manule,multumesc de intrebare,magazinul merge si sper sa mearga si mai bine pe masura ce trece timpul.
avem si reduceri si am gasit si vanzatoare de care sunt multumita Very Happy

sunt prin zona
clap
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 EmptyVin Feb 10, 2012 1:21 pm

Buna, fete frumoase.
Abia acum am reusit sa intru sa vad ce mai faceti. Eu... mai am 10 minute si sper sa ma linistesc dupa o saptamana plina de nebunie la munca.
Sa aveti in we minunat.

PS: noi suntem tot cu piticii.
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 EmptyVin Feb 10, 2012 2:01 pm

intru sa va salut, sunt f suparata si deprimata......
femeia asta e insuportabila....
aseara,dupa un show cu rochie ridicata,urlete si crize de isterie
mai lipsea sa isi dea jos chilotii..... What a Face
am luat decizia sa plecam,....
am imoresia ca intra in casa,precum se mai baga si in oalele alora....
e putin spus nebuna.... de aia nu o inghit nici vecinii...
in fine, poate asa e mai bine,si voi putea si eu sa lucrez ceva.....
e frig si la noi,si sufla un vant........
deseara mg sa vizitam ceva,si mai ramane sa il conving pe tarzan sa nu ne pierdem banii,ca el vrea sa plecam cat de rpd....

va pup pe toate,mai intru! we frumos!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 EmptyVin Feb 10, 2012 2:58 pm

Salve fete,
Mai Gali bine ca mai aparusi, m-ai amuzat rau cu chilotii , e tanara , e frumusica? macar arata si ea ceva Very Happy In rest , ce sa zic , mai bine plecati, decat s-o suportati asa nebuna.Sper sa puteti!

Sami , pai daca e extensibila canapeaua, e suficient..:-) Edit: Vai Sami, ce curajoasa sa te duci tu printre nameti..! Bine ca nu ai ramas pe acolo cu masina intepenita.

Amy , fetelor, vai de steaua mea, pai cand aplici la un job nu-ti trimite nimeni contract cu conditii..:-) sunt si eu acolo unul dintre cei care si-au trimis CV-ul si scrisoarea de intentie si sunt destul de multi. Din aia multi se selecteaza, se face o lista scurta de candidati, te cheama la interviu, si dupa aia se alege iar..asa ca mai fete, departe griva de iepure. Sa ajung eu acolo si mai vad daca pot sau nu sa fac naveta de 4 ore pe zi...Dar dau inainte , n-o fi asta , o fi altul, numai sa apara posturi vacante potrivite, abia de sunt in domeniul meu.

Nico scumpa si eu ma gandeam sa intreb daca ati inceput cu olita. Noi nu, si cred ca o sa iau una s-o am in casa; mie mi se pare ca e nu e gata pt olita. Mai sunt aici si colace speciale pt. copii, care se pun pe WC, ramane de vazut care va avea succes; asta mai incolo , poate o luna , doua trei..:-)

Va pup fetelor!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 11 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul- 19
Sus 
Pagina 11 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul - 8
» Discutii zilnice de tot felul- 9
» Discutii zilnice de tot felul-12
» Discutii zilnice de tot felul-10
» Discutii zilnice de tot felul-13

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: