Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul -16

In jos 
+8
lumy_clt
miha_ela
lyly_mar
samira33
luminita42
menics
galliciana
amy
12 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 EmptyLun Iun 20, 2011 7:35 am

Rezumarea primului mesaj :

Noul capitol sa fie plin de vesti bune !!!
Sus In jos

AutorMesaj
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 EmptyMier Aug 10, 2011 3:02 pm

lumi sunt prin zona ,va citesc in fiecare zi doar ca de scris mai greu ....Sara imi ocupa mereu mainile Wink
vreu sa va intreb ce parere aveti despre premergator pt ca noi am fost la ortopedie la controlul de 4 luni jumate si domnul doctor nu prea este incantat adica este chiar contra premergatoului asta nu pt ca ar avea ceva Sara asa in principiu nu ii place si nu m-a prea lamurit de ce ....
oricum inca nu avem premergator si inca este devreme, deabea incercam sa ne ridicam in fundulet

cat despre poze am sa pun ,chiar am facute cateva la Hajduszaboszlo
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 EmptyMier Aug 10, 2011 3:49 pm

Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 EmptyMier Aug 10, 2011 4:37 pm

Alina pozele nu se vad, ai cumva parola la ele?..

Gali, sper ca nu a plecat de tot.. Shocked
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 EmptyMier Aug 10, 2011 5:12 pm

si eu sper ..



Ultima editare efectuata de catre galliciana in Sam Aug 13, 2011 6:56 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 EmptyMier Aug 10, 2011 6:19 pm

va pup fetele mele

ce mai faceti???
eu am facut ieri dulceata de afine si o salata de vinete si am inceput zacusca de fasole...azi am terminat-o si ma declar incantata.
este prima data cand am facut zacusca de fasole boabe si v-o reomand.

in we fac zacusca de vinete si ma potoloesc...nu de alta da nu mai am loc in congelator.

am bagat si 4 masini de rufe azi,am fost si la munci.

maine am iar zi plina,la 8 dimi ma duc la Administratie si alte d-astea.
Samiroiu meu are si el o groaza de treaba.
ne gandim sa mai plecam cateva zile insa nu suntem hotarati inca daca mergem sa vedem si marea sau mergem tot la Fundata.

lumi,imi pare rau pentru probleme cu maseaua.
amy,fara sa vreau sa te supar sau sperii...inarmeaza-te cu muuuuuulta rabdare,nervi de otel si bani multi cat ai sa ai de a face cu constructorii.
niciodata nu se potriveste socoteala de acasa cu cea din targ-a se citi cea promisa de constructor.
si iti spun asta din experienta alor mei care au construit o casa acum 6 ani si a sotului meu care timp de 7 ani a avut depozit de materiale de constructii.

va pup...ma duc sa intind ultima tura de rufe.


galliii,cine a plecat ,soro???ca am un moment de blonda.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 EmptyMier Aug 10, 2011 6:21 pm

aaa....si pazea ca pe 20 mergem la o nunta unde canta Pepe...asa ca ma trag in poza cu el. Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 EmptyMier Aug 10, 2011 6:35 pm

gata am rezolvat problema ,acuma se vor vedea pozele
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 EmptyMier Aug 10, 2011 6:56 pm

soro, crede-ma ca si eu am avut aseara acelasi moment de blonda.......
manu,scuze.....bine ca nu mai esti blonda.....



Ultima editare efectuata de catre galliciana in Sam Aug 13, 2011 6:57 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 EmptyMier Aug 10, 2011 7:33 pm

galli,tu vorbesti de Tarzanul tau???
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 EmptyMier Aug 10, 2011 7:38 pm

da,sami,exact!


Ultima editare efectuata de catre galliciana in Sam Aug 13, 2011 6:58 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 EmptyMier Aug 10, 2011 7:48 pm

m-ai lasat masca!!!
poate e doar o toana de moment,o fi nervos,stresat...lasa-l sa se linisteasca si vezi cum stau lucrurile atunci.
altceva nu stiu ce sa-ti spun.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 EmptyMier Aug 10, 2011 8:48 pm

Alina ce grasunica superba ai tu acolo!!! I love you Si pare asa mare pentru patru luni jumatate! Sa-ti traiasca, sa va bucurati de ea! flower
Cu premergatorul, nu stiu ce sa zic nici eu nu am priceput care e treaba, cica ar influenta in sens negativ postura copilului, adica spatele , felul cum va merge, dar nu stiu sigur vorbesc si eu din auzite. Luci a avut de la 9 luni, pe vremea aia nu stiam de contraindicatii, acum pentru asta mica nici eu nu mai iau.

Gali, imi pare rau. Off, numai nervi iti faci cu omul asta, incerca sa mai lasi de la tine, ca vad ca el nu lasa. Va amarati viata asa...

Sami iti trimit si tie parola pe pm de la pozele cu Luci si Raluca, ca am trimis la toate fetele aproape, dupa cum au aparut la ''orizont''. Ma bucur ca esti bine, mai lasa proviziile alea de toamna ca doar nu mancati voi atatea, ti-am mai zis eu, iar le imparti la vecini..:-))


Eu sunt obosita, nici nu pot sa mananc din cauza extractiei. Partea buna este ca voi slabi automat si rapid..:-)) Pupici fetelor!
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 EmptyMier Aug 10, 2011 10:10 pm

lumi,vazut pozele...placut maxim...acum sa fac si comentariile de rigoare:
Lucia e un copil cuminte si bun...se vede asta numai privind-o si-ti seamana foarte mult.
tu esti tare frumoasa.
Ralucuta are niste ochisori incredibili si mi se pare ca incepe sa semene mai mult cu tati.
mi-ati placut toti.

cat despre conservele de iarna...ai dreptate,stiu!!!
maine ii dau femeii de serviciu de pe scara 5 borcane din alea de 800 gr pline cu zacusca de anu' trecut.
si duc la magazin colegelor 2 borcane din asta de fasole pe care am facut-o azi.

trebuie sa-mi fac reorganizare in balcon ca s-a facut iar balamuc.

va pup ...ma duc la dush si la nani ca-s cam obosita.
clap
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 EmptyJoi Aug 11, 2011 6:38 am

Buna dimineata.
Alina, Sara e minunata. Sa va traiasca, sa fie sanatoasa si fericita !
Lumi, bine ca ai scapat de maseluta, si de ideile preconcepute cu operatia.
La noi a plouat toata noaptea, acu e tot innorat, dar mie imi place, e mai racoare.
Galli, nici nu sti ce sa mai zic cu tarzanul tau, vad ca tot te supara, nu stiu daca e o solutie pe termen lung sa fiti impreuna. Mi se pare ca nu prea cadeti de acord, ca nu comunicati... Gandeste-te bine...
M-am suparat pe bunica aseara, ca tot vrea geamuri termopan, a chemat pe cineva si i-a masurat geamurile si i-a zis ca ii ia 18 mil cu tot cu glafurile de interior si exterior (din acelea din plastic). Si sa ii duc eu azi avansul de 9 milioane si plateste ea restul. Frate... ea o fi zicand ca mie imi cresc bani la fereastra de la bucatarie... I-am zis: mai omule, nu iti trebuie neaparat glafuri prefabricate, poti sa pui gresie, faianta, pe partea de jos, eu asa am acasa. Nu se poate, zice bunica, intra apa cand ploua... Am renuntat sa-mi mai fac nervi. Nu stiu de unde sa mai scot bani, ieri am luat salariul si daca ii dau azi 9 mil, s-a dus dracu, avand in vedere ca ultima stampila pt autorizatia mea ma costa 4 milioane. Si iar astept data de 10 sa iau salariul... Uofff, m-am saturat... imi tot zice: lasa ca tie iti ramane apartamentul. Da, dar poate ca am alte prioritati, maine-poimaine o sa vrea sa schimbe si mobila, probabil... ca tot mie imi ramane...
Hai ca v-am zapacit, va pup si intru sa va mai citesc.
O zi frumoasa, aveti grija de voi.
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 EmptyJoi Aug 11, 2011 8:48 am

Shocked galli Shocked nu stiu, zau nu stiu ce sa spun..oricum tu stii cel mai bine ce trebuie sa faci...
cat despre culoare.. hi, hi, sunt blonda iar...si ma fac si mai si cand oi lua banii...se pare ca am intrat intr-o perioada de schimbari de look...

amy...e greu cu cei in varsta dar nu ai incercat s-i spui sa dea ea avansul... ma gandesc ca ai mai amana aceasta plata... zic si eu, desi astia in 2 zile iti pun geamurile...

uff eu m-am intalnit cu fete ieri si.. normal ca sunt prietenele mele de suflet , chiar le-am simtit aproape, si le-am simtit ezitarea in a deschide subiectul bb, si... nu si-au adus copii...sunt sigura ca tot pt mine,sa nu-mi creeze discomfort... dragele de ele m-am simtit bine, am povestit , am ras, ne-am plimbat prin portul tomis...

Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 EmptyJoi Aug 11, 2011 8:58 am

Buna fetitelor!
Sami, da asa este, Luci e un copil bun, ea e inima mea.. Smile Ai zis frumos, multumesc. Spor la rezolvat treburi azi!

Amy hai ca m-ai amuzat cu bunica.., stiu ca tu vorbesti serios si ca te scoate din rabdari, da' tot nu m-am putut abtine sa nu zambesc. Batrani sunt fenomenali , isi inchipuie ca daca au imbatranit pot sa se rasfete ca niste copii, adica merg pe stilul ''vreau , vreau vreau!'' Smile Vezi ia-o si tu mai tare , spune-i ca ii dai luna viitoare si gata, ce-o sa faca, ca doar tot trebuie sa astepte.

Fetelor ma straduiesc sa mananc cate ceva si nu pot deschide gura, vreau eu silueta, dar parca nici asa rapid, ca nu am putere sa ma misc si sa car pe Raluca..:-))
Eu am program de stat acasa, nu plimbare cu carut, nu cumparaturi,nu ca as face ceva maret...Nu am chef de miscat asa ametita cum sunt de calmante, i-am zis lui H. sa mai ia el lapte pentru noi si pentru copil si cam atata.
Va pup, sunt pe aici. Sa aveti o zi excelenta!:-)
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 EmptyJoi Aug 11, 2011 9:09 am

Manule ma bucur ca te-ai simtit bine, nici nu trebuie sa te simti rau, pai de ce? De cand a avea copii iti ofera ceva in plus fata de altii? Simte-te bine fata draga, tu trebuie sa incerci mereu, dar lucrurile astea mai tin si de soarta, de D-zeu, a avea copii nu e o calitate personala, nu ne face mai buni sau mai rasariti. Fiecaruia cand ii vine timpul. Pupici de la mine! Edit: oricum , e frumos ca fetele au fost delicate..
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 EmptyJoi Aug 11, 2011 9:50 am

lumi,amy multumim
itradevar este mare avem 69 de cm si 7400 kg scratch
ne plac la nebunie cerealele si suculetul de morcov ,am incercat si cu para dar nu o prea incanta
lumi de buburuze tu ai pus fetitele in premergator?
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 EmptyJoi Aug 11, 2011 10:26 am

Lumi, mamica de buburuze, mi-a dat mesaj si mi-a zis ca pleaca la curte pana in we si nu are net deci Alina nu cred ca-ti va raspunde.
Pentru Miha, de la Lumi: finii ei nu au avut nevoie de reteta pentru imuno...
Pup gasca !
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 EmptyJoi Aug 11, 2011 12:58 pm

fete,intru si eu sa va salut.
no news,si eu nu il mai sun.....
astept noutatile,sa vedem....
urat ceea ce face,in orice caz.....
am vb si cu bruni, e racita cobza,rau!!!
nu stiu cum a reusit....
despre mine-nu reusesc sa ma adun....
o sa vad....
o zi buna flower
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 EmptyJoi Aug 11, 2011 1:04 pm

galli I love you
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 EmptyJoi Aug 11, 2011 1:10 pm

lumi,sami, eu am tot lasat de la mine....
vad ca nu am cu cine.....
el nu are timp nici sa ma sune intr-o zi.....
e adevarat ca e obosit-stresat,toata lumea e- dar nici chiar asa......
plus altele si altele.......
nu mai las nimic de la mine,ca nu am cu cine....asta e......
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 EmptyJoi Aug 11, 2011 4:25 pm

va pup fetele mele
ce faceti???
noi am ajuns acasa....am fost la ceva cumparaturi ca nu mai aveam de niciunele in casa.
Samiroiu a mancat si s-a bagat la un somnic mic iar eu ma apuc sa spal usa de la intrare si tocul ca ne-au zugravit scara si nu va imaginati ce murdara e usa...si o sa bag si mopu pe palier ca vad femeia de serviciu nu spala...vecina din fata mea nu prea le are eu cu facutu de curatenie la ea in casa asa ca pe palier....
iar celelalte 2 apartamente nu sunt locuite.

galli,imi pare sincer rau pentru ce aud.
amy,stiu si eu ce inseamna batrani pisalogi,mofturosi si pretentiosi care sunt asa fara sa-mi lase ceva Laughing

sunt prin zona
clap
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 EmptyVin Aug 12, 2011 8:24 am

dragele mele, neata!!!!
observ ca am creat un moment aiurea pe aici,
nu asta a fost intentia...... imi vine sa mor,zau......
nu ma asteptam deloc la asta......
in fine, va doresc o zi buna, va pupic pe toate!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 EmptyVin Aug 12, 2011 10:15 am

Alooo Galli? , nu ai creat nici un moment aiurea, doar de asta suntem aici.. ma rog, vorbesc in numele meu...ti-am trimis mail ieri
eu am aruncat un ochi dar, am o stare nashpa de tot, ieri mi-a zisi G ca pleaca astia de la apartament, deci ceea ce se vorbise ca stau 2 luni si sunt dipusi sa plateasca 3, ca ne-au bagat la cheltuieli, ca e sezon, ca bla, bla...s-a redus la o luna si plata , normal pt o luna.. al meu era cam dezumflat... eu l-am imbarbatat: lasa draga ce credeai ca ne vom imbogati? uite am luat mobila de bucatarie, am zugravit cu ocazia asta... si de luni ne putem muta in oras..woow exact ce nu trebuia sa spun!!! deci in loc sa dreg lucrurile le-am inrautatit... beahh acum sunt cam intoarsa pe dos...
vine we, sf maria , si nu avem nici un program.. suntem asa..nicicum..
si inca ceva, ieri la dragalit, m-a durut... la naiba ce o fi inflamat?? iar la medic? NUUUUUU
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 19 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul -16
Sus 
Pagina 19 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul-6
» Discutii zilnice de tot felul-17
» Discutii zilnice de tot felul-18
» Discutii zilnice de tot felul - 8
» Discutii zilnice de tot felul- 9

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: