Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul -16

In jos 
+8
lumy_clt
miha_ela
lyly_mar
samira33
luminita42
menics
galliciana
amy
12 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 EmptyLun Iun 20, 2011 7:35 am

Rezumarea primului mesaj :

Noul capitol sa fie plin de vesti bune !!!
Sus In jos

AutorMesaj
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 EmptyMar Iul 12, 2011 3:30 pm

lumy,condoleante!
D-zeu sa o odihneasca in pace!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 EmptyMar Iul 12, 2011 5:43 pm

va pup fetelor

ieri am avut o zi groaznica la Fundeni....am stat 8 ore pe acolo cu tataie pentru analize,investigatii etc.
azi am avut o zi si mai groaznica...cu mama...a plans si s-a vaicarit si s-a victimizat si ne-a porcait toata dimineata...nu mai vrea la Covasna...vrea inapoi la Vatra Dornei...si nu mai vrea sa plece cu tataie Mad Mad Mad
astazi am fost realmente ingrijorata de felul in care a inceput sa se poarte...sunt convinsa ca are probleme medicale grave de natura psihiatrica.
iar maine o sa urmeze o zi si mai naspa cu drumu pana la Covasna si cazarea-care evident nu o sa-i convina etc etc.


manule,dap cu usturoi si marar fac eu fasolea galbena.

lyly,stiu de Morareza ca citesc si eu pe Bebelusultau.

lumy,condoleante.

ma duc sa spal ceva

aaaa....si Vineri dimineata la ora 7 plecam la Fundata,la Cheile Gradistei la complexul cu piscinica si spa unde am mai fost....stam 3 zile...abia astept.
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 EmptyMier Iul 13, 2011 8:25 am

Buna dimineata

Va salut, eu arunc o privire fuguta , dar cam slaba miscarea pe aici...
sami, imi pare rau de zilele astea tensionate... sper sa nu va chinuie prea tare pe drum iar acolo poate printr-o minune ii va placea cazarea..
oricum meritati cateva zile de relaxare.. bravo voua ca evadati....
eu azi merg sa-mi pun unghiute, ca "tarancei" i s-au rupt de la atata smotru si carat bagaje...
aseara am reusit sa pun dulapul la punct... azi vreau sa fac ordine in restul casei...sa le pun la locul lor...

fetelor am tras un somn ieri de la 18.30 pt o ora pe ploaie cu geamul deschis... wooow...iar cand m-am trezit am iesit afara si era aerul ala de dupla ploaie...ei dupa mi-a trecut am intrat la spalat, in sifonier si frecat aragaz...
mi-am ales special ziua de azi pt rasfat caci inainte voi plati la banca rata Sad care de la 310 s-a facut 312...hmm

woow va las ca m-am intins...
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 EmptyMier Iul 13, 2011 9:49 am

neata buna...
lumi, condoleante!
amy, gata cu concediu?
sami, concediu placut ,chiar daca e decat 3 zile! si mie imi place la cheile gradistei!
sanatate mamei tale si lui tataie!
miha, imi imaginez ce va bucura burticuta, abia astept sa o vad pe bebelusa!
galli, sunt in frantia, am facut curatenie generala ieri si alaltaieri, cu stalat de covoare si tot tacamul ! s au uscat deja ieri si le am si pus pe jos, mai am o tona de haine de calcat, insa am noroc ca e si prietena mea la mine si ma ajuta! saptamana viitoare mergem intr o minivacanta la nice ,vreo 3 zile!
manu, si eu am program de infrumusetare azi, epilat, unghiute , etc..
lumi, ai motiv de bucurie cu fetele tale langa tine! ralucuta e mare deja!
nico? tot in romanica? ce face frumusetea de baiat?
turqoise , le am lasat la cineva in BM injectiile, nu stiu daca o sa faca fiv in toamna , daca nu le va dona, e mai simplu pt ea din romanica ca pt mine din fr!
fetelor va pup si sa aveti o zi minunata!

aaa, asa la final , era sa uit...eu pe 22 fac FETul! sper sa fie bine!
pupici!
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 EmptyMier Iul 13, 2011 3:39 pm

Buna fetele.
Noi ieri am fost la finii de la Bucuresti si am ramas si peste noapte, ceea ce mie nu mi-a convenit deloc, dar asta e. Dimineata eram chiauni de somn, asa ca la 13 cand am ajuns acasa, ne-am pus in pat in sufra, am dat drumul la aer si am dormit pana la 16:00. Acum am pus niste porumb la fiert si astept sa plec in parc cu rolele pe la 18:30.
Lumi, condoleante pentru bunica, calmeaza-te, stai cu piticele, au nevoie de mama lor neschimbata.
Pup gasca !
Sus In jos
miha_ela
incepator
incepator



Mesaje : 281
Data de inscriere : 21/01/2011

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 EmptyMier Iul 13, 2011 9:23 pm

buna seara si de la noi!

lumiclt-condoleante!

bruna-sa fie cu noroc de data asta!tin pumnii stransi!

sami-bafta si nervi de fier cu mami a ta!si..distractie placuta!

amy-cred ca esti mai obosita dupa concediu decat inainte! Shocked

manule-pune totul la punct ca sa ai timp si de ........... Laughing Embarassed

lumi-cred ca esti very happy cu fetele lui mama alaturi!

lyly-tu ce mai faci?ti-a trecut supariciu?

galli-daca reusesti sa slabesti sa pastrezi reteta si ptr mine:lol: !o sa am mareeeeeeeeeee nevoie!

guze-ce face flacauasul frumusel?

cat despre noi..am fost la morfofetala-suntem fetita-sanatosi,mai mari cu o saptamana si miscatori nevoie mare-de-abia am stat la masurat!deci..am mai trecut un hop..asa ca..e posibil sa venim pe lume in octombrie..si se preconizeaza ca o sa fim de vreo 4 kg! Laughing asta luand in calcul la cum suntem acum!

va pup cu drag fete frumoase si sa aveti o saptamana frumoasa!
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 EmptyJoi Iul 14, 2011 7:13 am

Buna dimineata, frumoaselor.
Miha, ma bucur ca bebelina e bine. flower
Adevarul e ca sunt putin obosita, dar asta e, mai am 2 zile de concediu si nici astea nu vor fi prea linistite, azi ne ducem poate reusim sa depunem actele pt autorizatia de construire a casei.
Restul fetelor ?
Multe absente, se vede ca e vara. Sad
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 EmptyJoi Iul 14, 2011 7:14 am

Aaaa, si vreau sa actualizez listuta, care e veche de tot, asa ca cine vrea, sa-mi spuna datele. Very Happy
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 EmptyJoi Iul 14, 2011 8:10 am

va pupicesc... eu sunt Z21...revin mai tarziu
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 EmptyJoi Iul 14, 2011 9:09 am

'neata buna!
amy, odihneste te si tu, se termina concediu si tu tot pe drumuri! sa obtii autorizatia repede! eu nu as mai avea rabdare de constructii si amenajari...
miha , merci draga mea! hai trimite pozici cu burtica! mi e dor de tine, sper sa ne vedem cu copilasi sanatosi !
sami, pe unde umbli?
eu m am trezit prima, asa ca am acces la laptop! e prietena mea cu fiica sa la mine si sunt ocupate calculatoarele in timpul zilei,al meu se uita la un film iar prietenul lui doarme inca! mi e plina casa dar nu ma plang , imi place:)
azi e zi libera in franta, cred ca iesim sa vizitam ceva!
va doresc o zi minunata , va pup!
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 EmptyJoi Iul 14, 2011 3:02 pm

va pup fetelor

ce faceti???
eu cu aventurile mele cu mama...daca v-as povesti...nu numai ca m-as intinde pe 2 pagini dar m-ati intreba cum de mai sunt intreaga la cap Laughing
aventuri cu incapabila de contabila,care din septembrie o sa fie fosta contabila ca nu se mai poate cu asa specimen.
frate-miu s-a suparat si ala pe mine ca m-a sunat mai devreme sa-mi spuna sa ma duc Sambata seara la ei sa stau vreo 4-5 ore cu Bebe ca ei se duc la o petrecere....si cand le-am zis ca suntem plecati la munte...s-a suparat pe mine...ca cica acu' m-a gasit plecatu cand au ei de mers la petrecere.
deh....parte din familia mea considera ca ar trebui sa fiu la dispozitia lor oricand si in orice conditii...e numai vina mea,stiu...ca i-am obisnuit sa nu le refuz ceva vreodata si fac pe dracu in patru sa rezolv "sarcina" ce mi-a fost trasata...si in timp cand am realizat eu ca de fapt nu merita efortul meu si am inceput sa ma mai pun si pe mine pe primul plan....ete ca m-am transformat in oaia neagra a familiei.


aseara am ajuns acasa pe la 12 noaptea ca ne-am oprit la niste prieteni care au un magazin in Valea Doftanei si pe perioada vacantei stau acolo in timpul saptamanii si ne-au asteptat la un gratar...ne-a fost tare bine ca aveam nevoie dupa drumul si aventurile de pana la Covasna,impreuna cu mama si ala batran. Laughing

dimi la prima ora am plecat la epilat,mani si pedi...apoi la magazin sa dau salariile si sa depun niste deconturi si sa platesc darile aferente salariilor.
acum astept curierul sa-i trimit maica-mii ceva ca m-a inebunit pur si simplu.
am facut si niste cumparaturi pentru we la munte:sucuri,apa,bere,fructe,alune.
imi iau rolele cu mine,paletele de badminton,o sa avem si mingii si biciclete...dar cel mai mult cred ca o sa stau la piscina si la plaja.
mi-am luat si creme de protectie si dupa plaja,spary-uri cu apa termala Vichy ca io-s dependenta de ele vara.
si acum am mancat ceva...stau putin sa ma ehilibrez termic si ma apuc sa fac o tava de prajitura cu visine sa o iau cu noi...ca toti prietenii nostri ma asteapta ca pe o paine calda Laughing stiu ca eu mereu vin cu cate ceva bun si le sticlesc ochii la dulciuri mai rau decat copiilor Laughing

iar pe seara ma apuc de calcat si de bagaje...maine la ora 7 vrem sa fim iesiti din Bucuresti.

sunt prin zona
clap
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 EmptyJoi Iul 14, 2011 10:04 pm

Lumy condoleante Sad
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 EmptyJoi Iul 14, 2011 10:16 pm

Mihaela ma bucur ca ai o fetita sanatoasa!
Sami sper si eu sa aveti parte de toata distractia din lume dupa incercarile la care te-a pus mama..:-( Cu fratele inteleg, mai pateam si eu cu surorile mele asa..Cand nu puteam sa ma implic sau vroiam sa-mi vad de viata mea se cam suparau.

Noi pe acasa si prin imprejurimi, vremea e proasta, dar sper ca se va indrepta saptamana viitoare, sa ne repezim si noi pana la mare. Duminica vine si sora mea mai mica! Sa vedeti inghesuiala in casa si veselie pe Raluca, cu cat sunt mai multi cu atat ea e mai multumita dupa cate am observat noi!.. Very Happy Cu Luci este ca si cum ar fi fost impreuna tot timpul, e minunat, nu-mi dau seama daca Raluca vede similaritati intre mine si ea, dar este foarte fericita cand se joaca , cand o vede!

Ma duc in living sa mai stam de vorba, ca asta mica a adormit, H. se culca si el curand.
Va pup pe toate fetelor!
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 EmptyVin Iul 15, 2011 5:05 pm

Salutare dragelor.,
Lumi, cat sta Luci la tine? E bine pentru toate 3 nu numai pt Ralucuta, mai schimbi si tu o vorba-doua in romana.
Sami, nu ne-ai zis daca a fost mutumita mama de cazare. Smile Sa va distrati de minune la munte.
Bruna, bafta la fet, sa fie cu noroc, se apropie cu pasi repezi.
Galli, ce mai gatesti soro?
Miha, pupici.
Manu, sa faci plaja si pentru noi, eu sunt satula de soare.
Turq???
Azi am reusit sa depunem actele pentru autorizatie, dupa ce s-a ratoit doamna de acolo la noi ca de ce am venit numai cu originalele, ca trebuia sa ni le puna arhitectul in dosar ca ea are o gramada de treaba... Asta dupa ce noi ne dusesem la directoarea de la cadastru pe care o cunoaste D si ea o chemase pe duduia plina de nervi. Nu vreau sa stiu ce ne-ar fi zis sau facut dace ne duceam fara recomandari... Romania.
Am platit o carca de bani, 1380 lei taxa pentru autorizatia de constructie si 138 lei pentru ordinul arhitectilor (nush ce procent din valoarea constructiei).
Mai ieri ne-am ciondanit cu unul de la Electrica, l-am sunat sa vedem cum facem bransamentul si ne-a zis ca face bramsament pe organizare de santier si ne da un stalp de ciment care costa 4000 RON si ca apoi stalpul ramane al nostru si putem sa-l vindem. What??? Cui dracu sa vand un stalp de curent? Astia sunt nebuni de legat. Asa ca a ramas ca ne face bransarea la final, dupa ce ridicam casa si ne costa numai 2000 ron... Ce reducere Very Happy.
Cam astea sunt aventurile cu casa, la Ploiesti sunt 36 de grade la umbra, ti se face rau afara, asa ca ne-am mutat resedinta in sufragerie si merge aerul non-stop.
Pup toata gasca !
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 EmptySam Iul 16, 2011 8:03 am

neata,dragele mele!
ce liniste.......
lumi,ce fericire pe tine!
lumy? ce faci,cum esti?
nico,tu?
miha,grasunelor!
turcoaz?lyly?
amy,e multa bataie de cap cu chestiile astea....
sami,distractie placuta!
manu? la poiana?

bruni,te-am sunat duminica.
bruni,te rog,poti sa ma suni?
daca nu rasp,insista,ca imi mg rau telefonul......

va doresc un weekend placut!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 EmptyDum Iul 17, 2011 8:54 am

buna fete frumoase..... I love you
a sosit tatai acasa si am profitat de ocazie ca sa intru sa va salut si sa vad ce mai faceti ....
Sara noastra este o minune de fata si vreau sa va spun ca am facut febra vreo trei zile la rand ,am sunat pediatru si ne-am dus la un control si ghiciti ce ne-a gasit ....DINTISORI
valeleu dintisori ? am ramas foarte uimita si de trei zile tot bat netul sa vad cat este de normal sa apara asa de repede dintisori
pediatru a sus ca nu este anormal doar ca se intampla foarte rar affraid
mi-a recomandat acid floric si vitamina D iar pt febra panadol baby sau supozitor de paracetamol
prin urmare avem puscat afara dintisorul de jos din fata si doua colturi de masea in partea dreapta sus
am inceput sa ii dau cate putin suc de morcov ,piersica care ii plac la nebunie
marul in schimb nu prea la acceptat ,a vomat cam mult dupa mar si am renuntat decamdata la el
are 7350 kg si 68 de cm si ne pregatim pt vaccinul de 4 luni

mamici harnice lumi si nico mai scrieti la,, Copii nostri intre 0-2 ani ,, ....va citesc in fiecare zi
pup la toate fetele love
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 EmptyDum Iul 17, 2011 7:50 pm

Buna seara, dragelor. La noi e o furtuna de zici ca vine sfarsitul lumii. Si spre Bucuresti se vede la fel. Sami, ati ajuns acasa?
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 EmptyLun Iul 18, 2011 7:34 am

Buna dimineata. Doreste cineva o cafeluta calduta? Se anunta zile calduroase iar, eu speram ca o sa fie mai bine acum, dupa vijelia de aseara.
Aveti grija de voi, va pup.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 EmptyLun Iul 18, 2011 9:31 am

Salutare fetelor,
A venit si sora-mea cea mica la mine ieri, era obosita moarta s-a culcat dupa amiaza , s-a trezit la 10 seara! Smile Saraca e tare stresata cui serviciul si toate cele, dar m-a cam enervat, cum a venit se uita sa-i asigur conditii sa lucreze pe net, ca nu i se conecta computerul la wireless, asta tot din cauza ei ca nu-si facuse setarile.in fine a sunat la serviciu si s-a rezolvat, azi e mai multumita...A socat-o si vremea, aici ploua si sunt 17-18 grade , hahaha, welcome in Olanda!.
In rest toate bune, ma bucur ca e casa plina si eu, ma saturasem sa stau singurica toata ziua, partea buna..:-))) partea proasta e ca nu prea mai am timp de intrat pe aici in fiecare zi, dar cred ca intelegeti voi..:-)..
Va pup deocamdata fetelor.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 EmptyLun Iul 18, 2011 2:33 pm

va pup cu drag fetele mele.

am ajuns cy bine de la munte...deja vreau inapoi...va spun cu mana pe inima ca e locatia perfecta pentru relaxare si o sa va detaliez diseara ca acum sunt intr-o scurta pauza de masa si apoi zbor la aerobic.

clap
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 EmptyMar Iul 19, 2011 9:28 am

Buna dimineata si de la mine...
he,he la mine a fost o mica mini vacanta, vineri si sambata am profitat e vreme si am fost la plaja cateva ore pana la ora 12...in rest la nunta a fost ok, dar nu nemaipomenit...ma rog...in alta ordine de idei,m cam obositoare viata la tara, nici nu stiu cand trece ziua...si se fave inturenic, iar la 11 cad lata!!!
acum iar la munci
Sus In jos
lumy_clt
incepator
incepator
lumy_clt


Mesaje : 263
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 EmptyMar Iul 19, 2011 10:53 am

Buna dimineata!!!

Va multumesc pt gandurile bune.
Sunt mult mai bine.

Ieri dimineata a venit pe lume fina ns Ingrid Maria.

Astazi ma duc sa le vad si sa ii duc de mancare si ceaiuri. Finii sunt singurei si am zis sa ii ajutam cum putem. Fina si-a mai revenit, dar s-a miscat destul de greu.Cea mica este bine.

Acum caldura asta ne da de furca.
Sus In jos
lumy_clt
incepator
incepator
lumy_clt


Mesaje : 263
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 EmptyMar Iul 19, 2011 10:57 am

Tot ieri a venit pe lume Iustin Andrei al lui Babyblue, prin cezariana la 35 de sapt. Are 2640gr.

Din cate am inteles sunt bine amandoi.

Felicitari Babyblue!!!!! Bun venit Iustin Andrei !!!!!
Sus In jos
lumy_clt
incepator
incepator
lumy_clt


Mesaje : 263
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 EmptyMar Iul 19, 2011 10:59 am

In alta ordine de idei, in weekend am pus parchetul in dormitor, si dc se mobilizeaza soata din dotare sa cumpere pat si usi vom putea sa ramanem peste noapte la curte.

Insa va tb sa investim si intr-un generator de curent, ca pica destul de des, iar duminica pe furtuna am ramas in bezna. E nasol ca fara curent n-avem apa si multe altele.

Ah, azi facem cinste!!! Aniversam 8 ani de cand am dat cu subsemnatul Smile

Pupici
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 EmptyMar Iul 19, 2011 11:41 am

lumy_clt felicitari pentru cei 8 dar pentru parchetul din dormitor! ups sa nu uit de finuta, sa va traiasca!
ufff bine ca a trecut cu bine babyblue si prin asta si ca sunt bine amandoi

eu sunt cam fara nici un chef... era mai bine acasa...

fetelor mie nu-mi merg emoticoanele...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 11 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul -16
Sus 
Pagina 11 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul-12
» Discutii zilnice de tot felul- 20
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul - 21

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: