Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul -16

In jos 
+8
lumy_clt
miha_ela
lyly_mar
samira33
luminita42
menics
galliciana
amy
12 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 17 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 EmptyLun Iun 20, 2011 7:35 am

Rezumarea primului mesaj :

Noul capitol sa fie plin de vesti bune !!!
Sus In jos

AutorMesaj
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 EmptySam Iul 09, 2011 12:32 pm

Noi azi pe acasa cu lene, program obisnuit de sambata. Ieri Luci m-a convins sa mananc o inghetata la cornet, a cerut ditamai inghetatele, au fost bune, basca caloriile, dar azi ma cam resimt cu stomacul. Sper sa treaca. Ma ''arunc'' acum pe niste telefoane, iar nu am mai vorbit cu mama mea de ceva timp. Saraca de cate ori o sun ma intreaba cand venim pe acasa, a inceput sa uite ca i-am zis de cateva ori....

Miha e greu pentru toata lumea, draga mea, si pentru tine ca ai povesti si ti-e teama sa nu ranesti si pentru fete ca sunt inca intr-o asteptare din care nu se stie ce va iesi..numai D-zeu stie. Inteleg si eu ambele parti, atat cat pot, ca-mi dau seama ca eu in clipa cand incercam sa am un copil, mai aveam pe fetita mea cea mare. Nu ca speranta si dorinta sunt mai mici, dar parca e altceva cand deja ai un copil. D-zeu va hotara pentru fiecare, viata e frumoasa si trebuie traita asa cum putem, nu trebuie pierduta in dezamagire.

Aici ploua iarasi, Luci zicea sa iesim cu bicicleta , unica pe care o avem..:-)) Vedem noi. Maine va fi frumos, poate facem un gratar in curte.

Lyly, Sami, Manule, Gali, Amy... si celorlalte fete (chiar pe unde sunteti?) o flower maaaare pentru voi!

Va pup cu drag pe toate, hai sa aveti un week-end frumos!

Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 EmptySam Iul 09, 2011 3:23 pm

dragele mele...m-am retras la barlog.

imi arata in masina 39 de grade exterioara Shocked si cica maine e si mai si.
va spun ca e super treaba cu izolarea asta cu polistiren,daca e facuta bine....se simte de nu-i adevarat.
noi stam toata ziua cu geamurile inchise si e o racoare in casa de nici nu trebuie AC.
aerisesc dimineata si noaptea dupa ora 10-11 si in rest tinem gemurile inchise.

imi astept si Samiroiu si o sa pun masina de facut paine sa faca praji cu visine ca nu stau si bat albusuri si sa frec acum nici batuta.

am fost si am masurat finutzu....cu ruleta Laughing ca nu aveau in casa niciun centimetru.
maine le trimit mail celor de la Demetria.

lumi,directioneaza si catre noi neshte ploicica!!!

va pup si o seara placuta si HAI BUTEEEEEEEEEEEEEE!!!!!
clap
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 EmptySam Iul 09, 2011 9:17 pm

hello girls

pe la 6 am fost cu Samiroiu la piata si am venit incarcati ca magarii.
am luat rosii,castraveti,ardei gras,vinete,fasole galbena,visine,piersici,pepene rosu.
am stabilit si meniul pentru maine:supa de pui de tara cu taitei,fasole galbena cu marar si carnita de pui,ardei copti cu usturoi si salata de vinete cu mayo si ceapa.
in seara asta facut o tava de prajitura cu visine-a iesit bestiala.....am o reteta noua,foarte usor de facut si iese foarte pufoasa si e chiar economica.
gatesc atat de mult ca maine seara vine si tatie la noi si sta 2 zile ca tre' sa umblu cu el prin spitale,pe la cardiologie.

hai sa va zic reteta noua de praji cu visine:

visinele curatate se amesteca cu o lingura de scortisoara,3 linguri de zahar si o sticluta de esnta de rom si se lasa intr-o sita.
2 oua, 200 gr.zahar,un iaurt de 125 ml si 125 gr de unt moale se mixeaza bine pana se omogenizeaza.
in acest amestec se toarna in ploaie 300 gr. faina cernuta si 2 praf de copt si se mixeaza iarasi pana la omogenizare.
intr-o tava tapetata cu hartie de copt se toarna compozitia si se uniformizeaza in tava.
se pun deasupra visinele bine scurse si se baga la cuptorul incalzit in prealabil la 175 de grade.se lasa 35 de minute la aceasta temperatura si apoi inca 15 minute la 160 dr grade.se taie si se pudreaza cu zahar.
iese foarte pufoasa si crescuta...si va spun ca in 15 minute eram cu ea in cuptor.
e Samiroiu meu in delir...a balotat vreo 6 bucati.
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 EmptySam Iul 09, 2011 9:32 pm

sami,dar cate visine ai pus?ce cantitate?lui samiroiul tau nu o sa ii mai vina slimu...si tu esti de vina geek
azi am reusit sa ies din starea mea mea de nesimitire ...ca tb sa fac curat in casa...
mihaela,nu tb sa iti cer scuze pt nimic...nu ai de ce...pup fetita din burtica si mamica flower
Lumi vreau si eu la Olandaaaa...la racoare geek
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 EmptyDum Iul 10, 2011 8:30 am

Buna dimi dragelor. De 2 zile nu am net, acum sunt la un wireless in Olanesti. Azi plecam spre casa. A fost frumos dar si obositor. Va pup si poate vb mai pe seara.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 EmptyDum Iul 10, 2011 9:46 am

Buna fetele,
Amy, asa este e obositor sa faci tur, dar interesant, ramai cu amintiri frumoase!
Eu si Lalucuta (de la ralucuta Very Happy ) ce ne-am sculat de dimineata insa restul casei doarme indarjit.
Fetelor dar ce cald e la Bucuresti! Sami eu ma gandesc ca poate azi nu ploua, sa facem si noi un gratar. Bine ca mi-am amintit sa scot carnea si s-o dezghet, ca aseara am uitat. Tu vad ca ai energie cat trei persoane si pe caldura!.. Smile Serios vorbind, esti intr-adevar foarte harnica in toate privintele, cu viata sociala, viata de familie, cu gatitul, cu pusul conservelor...etc! Eu am devenit mai conservatoare cu varsta poate, dar si H m-a influentat mult, el find mai linistit si calm in orice privinta.

Ieri am fost la plimbare, doar Luci a folosit bicicleta, pentru mine era saua prea inalta si mi-a fost frica..Luci iar s-a tratat cu inghetata eu am zis pas, mie nu prea imi place inghetata, dar mancam asa sa fiu solidara cu ea Very Happy

Va pup, ca asta mica se agita in scaunel, s-a plictisit.

Duminica frumoasa!
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 EmptyDum Iul 10, 2011 10:16 am

va pup feteeeeeee

am terminat cu de copt si curatat vinetele si ardeii-,am mancarea la foc....sper sa termin pana pe la ora 1 sa ma duc sa-mi fac rugaciunile la biserica.

lylyshor,am avut 1 kg de visine din care am curatat samburii.


lumi,sincera sa fiu cred ca asa lucreaza subconstientul meu pentru mine,asa ma protejeaza...fiind mereu in priza si angrenata in cate o activitate nu mai am timp sa ma gandesc la golul din viata mea pentru ca nu am un bebe.
nu stiu...ma gandesc si eu ca asta ar fi o explicatie.

ma intorc la treaba mea ca daca ma opresc nu ma mai urneste nici tancul din loc.
va pupizez si va doresc o Duminica placuta
clap

p.s.ziceam ca am praji cu visine vreo 2-3 zile....de unde!!!!mai sunt 4 bucati mari si late faci cu ochiul
da m-am porcosit si eu la o bucata aseara si o bucata azi smile
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 EmptyDum Iul 10, 2011 10:26 pm

hellllooooooooooooooo

noi am dormit dupa amiaza....si la ora 8 am plecat in oras sa ne plimbam....am lasat masina la Manastire la Radu Voda si de acolo ne-am dus pe jos pana la Casa Poporului unde era concertul lui Bon Jovi si am ocolit toata Casa Poporului=pe la Marriot si pe la Parcul Izvor, pe jos si pana inapoi la masina la Podu Marasesti...2 ore jumate am mers pe jos...ne-am cinstit cu inghetata cu vanilie,am trancanit cu Samiroiu meu cate in luna si in stele...aglomeratie mare la concert.

ma duc la dus si la nani ca maine am zi grea.
clap
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 EmptyDum Iul 10, 2011 11:09 pm

Am reusit si noi sa facem un gratar intre doua ploi mititele, cat pe-aci sa se aleaga nimica de planurile noastre. Preparasem eu colo carnea, o aromasem cu diverse si pe urma da-i sa aprindem carbunii. Cand eram in toiul problemei hop si ploicica, eu cu Luci sarim cu o umbrela din aia grea de soare, H se uita la noi calm , zice mai bine lasa umbrela aia ca daca se imbiba cu apa e de rau, face fleosc pe gratar. Asa ca o las si iau umbrela obisnuita si apar focul! Nu ploua mult zice H. ca m-am uitat eu pe radar..Haha, m-a umflat si rasul ca m-a lasat sa ma agit cu parasolul..in fine a iesit un gratar bun am mancat cam mult mea culpa si am baut un vin rose, iarasi mea culpa, (nu prea merge alcoolul cand vrei sa slabesti!) La 7 seara era un soare pe terasa noastra cum nu fusese toata ziua, pana la urma am facut si plaja. Si uite asa se mai duse un week-end..Pupici fetelor!
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 EmptyLun Iul 11, 2011 8:45 am

neataaaaaaaaaa!
va doresc o saptamana cat mai usoara si racoroasa!
ma duc sa citesc din urma!
ieri am iesit si noi putin, trebuia sa iesim la o baie,dar era murdar raul.....
era vb sa facem un gratar,dar am ajuns din nou la praeli....
asta e....nu se potrivesc intotdeauna planurile.....

ma duc sa ma apuc de ceva treaba pe aici,mancare,spaplat si restul.....
va pupic,ne ciocnim mai tz!!!! flower
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 EmptyLun Iul 11, 2011 8:51 am

buna dimineata

lumi- lasa draga ca un pahar de vin nu e bai mare...
samiruto fasolea cu marar e si usturoi sau fara? nu zici si tu mai multe??
amy, eu zic sa-ti mai iei 2 zile de odihna!
miha...ce face dansatoarea? te-a lasat sa dormi? cat despre subiectul deschis mai devreme... eu sunt in gasca ce nu reactioneaza prea bine... reusesc totusi sa fac fata momentelor dificile, dar nu o data sufletul meu a plans...

scuze ca nu mai pot nominaliza... sunt chiauna...obosita, cu toate hainele inca imprastiate, care in camera care in sifonier care in sac inca... offf... singurul lucru care m-a relaxat a fost cafeaua de azi dimineata , afara la aer.. pt 10 min am savurat linistea diminetii la tara.. se auzeau doar animalele de prin curtile vecinilor... si am descoperit ca nu am nevoie decat de maxim 10 min in plus pt drumul spre munca...
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 EmptyLun Iul 11, 2011 1:24 pm

ce pot manca sa slabesc?
nu stiu daca ajung la greutatea avuta multi-multi ani, dar, ce imi recomandati?
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 EmptyLun Iul 11, 2011 1:31 pm

galli da' ce-ti veni? cat vrei sa slabesti?
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 EmptyLun Iul 11, 2011 1:37 pm

soro, am deja vreo 65 kg,de la 48...................... What a Face
gata!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 EmptyLun Iul 11, 2011 2:49 pm

scratch mda.. e ceva...
incearca rina's... mie mi se pare ok, mai ales ca tu iti poti gati singura...
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 EmptyLun Iul 11, 2011 5:38 pm

Buna, dragutelor.
Manu, da si tu mai multe detalii ref la dieta rina... sau un link ceva.
Ce mai ziceti, ce mai faceti?
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 EmptyLun Iul 11, 2011 6:51 pm

Hello fetele!

Am zis ca fac prajitura cu visini in wk ,dar nu am facut ...ca era cald...
Pana la urma am avut ovulatia duminica.... tb sa fac progesteronul duminica viitoare ......Dr Steriu si dr Deva ,cu ei mi-am facut eco....era acelasi aparat!!! mi-au zis ca am etrogeni prea putin( rezerva mica,varsta ETC) si din cauza asta nu creste endometru si ca estrogenii nu maresc chistul endometriozic (chestia asta mi-au zis-o amandoi)........

Samiro, sa iti zic ca Morareaza are 4 embrioni prinsi!!! Fetele nu o cred ca stiti ,ca scrie pe alt forum,ne-am cunoscut anul trecut cu fetele de la FIV Albu...ea facut cu Tutunaru...dublu ET ,i-a pus 3 embrioni de Z3 si 1 blasto de z5.. si e o fetita inaltuta si slabaaaa, la ea si cu 2 cred ca era problema...
Galii fata,la cata mancare faci tu...cred ca e greu sa te tii de cura...mai taie si tu painea,dulciurile....dai cu salate,gratare ...


Pupici
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 EmptyLun Iul 11, 2011 7:24 pm

Ce mai stiti de Babyblue???
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 EmptyLun Iul 11, 2011 7:26 pm

amy,parca nu a nascut inca...cel putin asa era sapatamana trecuta
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 EmptyLun Iul 11, 2011 11:11 pm

Eu ma pregatesc sa ma bag la un film cu Luci, daca nu m-o lua somnul ca de obicei..Raluca a dormit trei ore azi dupa amiaza, record vreau sa zic si acum nu se mai culca, se tot invartea in pat si e aproape 11 noaptea (!) In rest mare branza nu am facut azi doar rutina noastra si am stat la soare; de miercuri am auzit ca o sa ploua pentru vreo saptamana, asa ca pauza de plaja ..
Manule chiar ma gandeam la tine, daca v-ati mutat, sper din suflet sa te adaptezi, stiu ca e greu dar o sa treaca repede timpul.
Gali , dar in cat timp ai pus kilogramele?Si eu sper sa reusesti sa tii dieta, zic si eu tot ca Lyly, trebuie sa schimbi stilul cu gatitul..
Eu am lasat orice dieta deocamdata, sper sa ma mobilizez curand.

Noapte buna fetelor!
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 EmptyMar Iul 12, 2011 8:10 am

Buna dimineata, cucuietelor. Haideti la o cafeluta cu lapte.
Eu pe langa casa, ieri am fost sa duc la inramat un goblen monocolor pe care vreau sa-l dau cadu. Cand o sa fie gata o sa vi-l arat.
Ce mai stiti de Nico???
Aveti grija de voi, va pup !
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 EmptyMar Iul 12, 2011 8:20 am

Buna dimineata!

amy, gasesti cateva retete aici
http://prodieta.ro/dieta-rina-retete-dietetice-pentru-slabit-retete-dieta-disociata-rina/
dar o are si lumi scanata si trimisa de mine... eu am fost foarte multumit ade ce rezultate a dat in cazul lui G...



eu ieri am avut program de gatit: ciorbita de vacuta , cartofi noi in coaja, chiftelute de dovlecei si niste aripioare crocante...in timp de G al meu tundea buxusul... ca deh trebuie sa arate bine sa ne putem invita prietenii nemurile la gratare....asa ca pe la noua jumate cand se intunecase, a scos al meu tv afara si la masa in curte, am servit cina! foarte romantic...mie mi-a trecut tot romantismul cand mi-am amintit ca inca nu am facut ordine si multe haine le avem inca in saci...ufff

lumi draga ma adaptez ca doar am mai stat la poiana, dar na ma mai alint si eu...iar G se agita sa-mi creeze conditii...
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 EmptyMar Iul 12, 2011 11:12 am

neata si de la mine!!
pe unde sunteti,soro??
v-ati ascuns de cadura sau sunteti prin concediu?
bruni,tu??
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
lumy_clt
incepator
incepator
lumy_clt


Mesaje : 263
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 EmptyMar Iul 12, 2011 2:31 pm

Neatza si de la noi.
Noi suntem prin preajma, gargaritele misuna prin camera, cu o gramada de jucarii imprastiate, iar eu cu ochii pe ele.
Eu, n-am chef de nimic, sunt praf, ieri dimineata a murit bunica mea, ai mei s-au dus la tara, tati e plecat la Cluj si imprejurimi, si vine abia maine seara-noapte.As fi vrut si eu sa ma duc, dar n-am cu cine sa las fetele si nu-i nici frate-miu in oras, e plecat si ala de bezmetic prin tara cu munca.
Fiind singura cu astea mici nu ma pot exterioriza, nu vreau sa le agit si sa le transmit starea mea.

Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 EmptyMar Iul 12, 2011 3:06 pm

uff lumi, condoleante...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 10 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul -16
Sus 
Pagina 10 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 17 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul-12
» Discutii zilnice de tot felul- 20
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul - 21

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: