Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul - 3

In jos 
+15
beatrix69
mirela2
alinutahu
azumica
brunadria
lyly_mar
samira33
luminita42
amy
SOS Infertilitatea
Looana
guzelnico
Mona41
galliciana
Admin
19 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin



Mesaje : 279
Data de inscriere : 11/04/2010

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 EmptyJoi Iun 10, 2010 6:25 am

Rezumarea primului mesaj :

Discutii zilnice de tot felul!! cheers
Sus In jos
https://sertarelulcucopii.forumdediscussions.com

AutorMesaj
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 EmptyJoi Iun 10, 2010 6:39 pm

ok,boss, astept ziua de sambata! I love you
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 EmptyJoi Iun 10, 2010 7:05 pm

lylyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy- cum e cu doctorul, cand mergi?? sau ai fost??
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 EmptyJoi Iun 10, 2010 7:36 pm

Gata Sefa!,fusei,vazui....vorbii cu Albu.
Eu mai tb sa fac mutatiile si AMH si sa fac o histeroscopie in august,si maine sa imi mai el inca o eco....Si dc vrea DD in sept sa fac FIV.
Foarte de treaba ,ffffffffff calm,am vb cam 1 ora .A durat mai mut sa il convinga pe al meu sot sa ia antibioic pt infectia cu coli, pt ca nu sunt sanse de FIV cu ea.Pt ca al meu o tinea una si buna...ca el a luat 4-5 ani antibiotic,dar pe perioade de 7 zile si nu i-a trecut si ca dr urolog i-a dat un medicament si ca nu mai tb sa ia antibiotic!!!!Saracu dr nu stia cum sa ii explice ca el nu se baga peste urolog,dar din experienta lui cu FIV nu sunt sanse sa reuseasca cu infectie FIV-ul si ca tb sa ia 45 de zile antibiotic.La convins dupa 30 de minute, pana la urma............... i-am zis si eu ,da-tii reteta ca il conving eu acasa affraid Si daca nu se rezolva sa ma gandesc la un donor,ca ei nu au banca .....Asa ca in aug ne vede pe amandoi. What a Face
Ca asta..pe scurt.Si ca pot incerca si cu naturalul,ca exista si minuni!!
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 EmptyJoi Iun 10, 2010 7:54 pm

Nico,iti tin pumnii I love you
Mona I love you ,ii dau dreptate mare lui Lumi.....daca am avea taria sa zicem :ce o vrea DD si gata! si sa nu ne mai stresam pt toti si toate,ar fi super!usor de zis,cam greu de facut!
Hai du-te in concediu cu rulota!
Sami,ma bucur ca mama este bine,saptamana viitoare o sa fie mai greu,sa o pui sa se ridice din pat,sa nu stea sa zaca......
Hai ca poate ne vedem in toamna pe la Albu Very Happy I love you
Lumy de H , tu esti modelul pentru noi,sa dea DD sa fie totul bine I love you
Lumi 3 in 1 aiesit din spital?ce stiti?
galii,dc ai scapat de masea ,pote acum dormi mai bine I love you
pupici la fete flower flower flower


Ultima editare efectuata de catre lyly_mar in Vin Iun 11, 2010 5:45 am, editata de 1 ori
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 EmptyJoi Iun 10, 2010 9:29 pm

am intrat sa va salut..
nico , eu zic ca e pozitiv! bafta la beta..
sami, sanatate mamei tale..
eu sunt f obosita, dar trec si examenele si mi revin.. astept sa plec , sa fac analizele , sa treaca vara si sa incep tratamentul..
nu mai am rabdare..
va pup pe toate si va doresc o seara frumoasa si noapte buna..
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 EmptyJoi Iun 10, 2010 9:41 pm

pfffaaaiiiiii....dupa 45 de min de inot,10 minute de hamam si 15 min de sauna....ma simt si eu naibilor oama....imi aduc aminte de viata mea dinainte nu mai fie tata Sad ...si-mi vreau viata aia inapoi Sad

maine ma duc si eu sa ma intep...fac trombofiliile si amh...deci decartez la greu Sad
sper sa nu-mi iasa cine stie ce balauri Sad 890 ron costa toate la Centrul Medical Matei Basarab...e ce mai convenabil pachet acolo...Synevo e cel mai scump.

si tare curioasa sunt ce naibilor inseamna rezistenta asta la insulina de care imi zicea dr Albu

hai...va pup gagici....ma duc la dus si cremuiala...ca ma tine pielea de la clorul ala din bazin.
noapte buna
somn usor
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 EmptyVin Iun 11, 2010 6:15 am

neataaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!! bineinteles, maseaua asta........m-am trezit la ora 4....m-am chinuit sa mai adorm, apoi la 539,gata!!! era lumina de multisor afara......

haideti la cafea calduta!

loanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, cheers I love you
monaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, cheers I love you

aseara,pe la 8,20 am sunat*o pe lumi. fetele sunt acasa de alaltaieri,
sper sa nu ma bata ca divulg secretul, si am primit un mesaj-
era intre baita,cina - ritm haotic si ore de nesomn!

draga mea, am avut impresia ca nu imi mg telefonul, si am sunat si a2a oara! iertare! de 3 ori!
stii tu, brocoli,maica.......

va rog, sa ii scrieti cateva randuri lui lumy la rubrica evenimente, sa le poata citi acolo! va rog! I love you

sami, bafta la analize!!! si pupici pt maica ta!

in legatura cu maseaua,tzn, nu e de aia de minte, deci nu am mai putina....oricum nu aveam......
la varsta mea ma simt ca la 20..... era sparta si retezata - dar,oricum meritul doftorasului!!!! aoleu,no comment!
ieri am vrut sa il fac natural born killer- da mamasa e asistenta, si deh......
nici nu m-am pus bine pe scaun, domle, da asta viseaza noaptea si face ziua,zau!!!!
d-na,azi scoatem masele!!! aoleu,dn dct, mi-ati pus gand rau???? pe caldura asta???
nuuuuuuuuuuuuuuuu,dna,scoatem masele!!! cea de sus prima, si .....
ntz, 1 ajunge - io! ei, vedem noi -el!
am si facut pe mine, va dati seama! si el da-i si baga anestezie! m-a spart!
dupa ce am facut o fata cat china, la propriu,el povestea de viitoare lucrari, sus, jos, dreapta,stg,etc.....
pai,stai,frate, eu am pansament in gura, nu pot vb!! si tarzan ma intreba aseara de costuri!!! drunken
am putut vorbi dupa vreo 2-3 ore, pana atunci prin semne,soro!! ca tata pot!
bine,macar, ca mai doar 1 de scos, dar frica si caldura ma paralizeaza!!
imi tot aduc aminte de acea injectie nefasta si de raul care mi-a fost acu vreo 10 ani..... affraid

cu apa, alta poveste!!! da le coc o petitie-cerere la stia,.......revin si cu povestea asta.....intreaga......
nu mai bag sulicile, ca oricum n-am.......
e plecate.......
hmmmm,poate primesc avertisment......ma abtiu......

alt punct- avem o fetita ce scrie pe la noi, azumi, va rog sa mai monitorizati si voi
subiectele la care posteaza si sa ii raspundem. va rog!

am fiert putin cus-cus pt cainele din dotare.....sa ii servesc masa de dim.....de la ora 6 imi da tarcoale....
o inteleg, dupa supa si niste ton, si mie mi-era foame dimineata, d-apai ei......

a, azi vreau sa il sun pe gine, sa vad ce fac daca nu vine duminica ciclonul.....
nu ma mai doare nimic! drunken

am fost ieri si la alexia, e zdrulica rau. nu sta cu nimic pe cap, si mama i-a facut noduri la o batista, si i-a pus-o pe cap!
daca ati fi vazut-o..........doamne!
sunt niste pufuleti-nesarati, pe care ii mananca cu placere - au in punguta si niste jucarii surprize.
mosii nostrii s-au obisnuit sa pipaie pungile, si a picat in pg ieri o motocicleta cu motociclist pe ea!
s-o vedeti voi ce satisfactii avea ca a primit ceva, ca are lucru nou, ce bucurie!
apoi, daca sta in carut, si se plictiseste, se apuca dintr-o data sa zgaltaie carutul, ca ea vrea la plimbare!
e mortala, ce mai......ii ies dinti si sus, canini, cred, si mananca destul de rau, dar,si caldura e un factor, oricum....
gata, hai ca v-am zapacit, revin!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 EmptyVin Iun 11, 2010 10:30 am

Salutari fetelor inimoase.
Eu nu am noutati, astept week-end-ul si cam atat.
Va pupacesc pe toate !
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 EmptyVin Iun 11, 2010 11:15 am

VACANTAAAAAAAAAAAAAAAAA! I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 EmptyVin Iun 11, 2010 11:51 am

azumi, sa ai vacanta frumoasa!!! flower
asta,sincer, nu inseamna ca ti se maresc orele de stat afara..... affraid
si chiar, uite ai putea sa ne povestesti despre tine,hobby,preferinte, indeletniciri,
orasul tau,despre familia ta, sa te cunoastem mai bine!


aliooooooooooooooooooooo,da unde sunteti???
hai,mona, sa zicem, e in weekend, dar restul??
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 EmptyVin Iun 11, 2010 11:57 am

ce sa va spun - am ratat intalnirea cu doftorasul cel viteaz!
si-a sch programul, demuuuuuuuuuuuuuuuult, bine, ca numai eu nu stiu!
l-am deranjat pe mobil! nu va fi in oras de pana miercuri.....nice!!! drunken
in fine, daca nu apar noutati, joi la 17 ma intalnesc cu el.

dimineata la 9, am fost la un alt veterinar, sa iau tablete pt aida-deparazitare!
am ramas cu impresia ca ma cam scalpa de bani cel vechi!si nu ma insel!
si nu e nici paranoia!!! scratch drunken
i-am si dat,cu chiu cu vai tabletele, pana la ora 14 -no food!! hihi!!
se invarte pe langa ardeii grasi doar-doar!!nehhhhhhhhh!! dupa ora 14!
ce stie ea......
ma duc sa bag rufe la spalat, si sa sortez niste haine, ca la calcat nu ma incumet!!
plus ca vreau sa gatesc....
REVIN!!! scratch scratch scratch
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 EmptyVin Iun 11, 2010 1:55 pm

merci :*
vreti sa va spun aici despre mine?
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 EmptyVin Iun 11, 2010 3:14 pm

fetelor ...ptima IA fara rezultate ...azi z1 de cm Sad ,am vb cu medicul si luni la 1.30 merg la eco si daca e totul ok facem IA 2....un sfarsit de sapt cat mai frumos
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 EmptyVin Iun 11, 2010 3:48 pm

Salutare fete cu lipici! flower
Alinuta ,trage aer in piept si mergi inainte ,ca trebuie sa fie bine!
galli, mai ai vreo masea,ceva.... de scos??!! ca la cate ai scos...parca nu prea mai ai ?
Nico,esti ok?
Bruni, sa termini cu bine examenele!
Eu am fost azi la eco la Albu si se pare ca iar mi-a aparut un chist endometriozic(m-am operat de chist endo in 2002) de cam 3 cm,eu am fost reticenta si l-am intrebat dc nu este posibil sa fi fost si inainte de operatia de fibrom ?!,si a zisca nu,poate sa imi apara in astea 4 luni de la operatie...sincer ,nu prea imi vinea a crede! Si mi-a dat si mie antibiotic ca s-a vazut endometru inflamat si ca poate sa fie de la infectia cu e -coli a sotului. Si ca sa fac in iulie histeoroscopie, sa nu mai astept august.La bafta mea precis apare si un polip,ca tb sa fac colectie ,nu?Din ce a vazut el,se pare ca stau inca bine cu rezerva ovariana,dar sa fac AMH .Cam atat.....
pupici la toate fetele si un wk racoros! flower
Sus In jos
mirela2

mirela2


Mesaje : 129
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 47
Localizare : bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 EmptyVin Iun 11, 2010 5:10 pm

fetelor am fost la eco azi la sp filantropia
bebei sunt ok, dar.....
1. medicul nu era, nu s a intors din Austria, asa ca toti pacientii luii fie au fost preluati de alti medici, cazul meu, fie au fost reprogramati
2. nu au prezervative pt eco vaginale, mi a picat fata cand se intrebau intre ei daca are vreunul un prezervativ......faza ca se uitau si la al meu sot..........pana la urma a carut o manusa sterila si a bagat un deget pe sonda, dar a fost dureros
3. asteptau si bani pt asta, ne am facut ca ploua si eu si sotul si am spus buna ziua si atat

I am aratat inca o data alui meu cum decurg controalele in spitalele din Romania, data viitoare venim cu prezervativele in buzunar...parca l vad pe al meu ca i intreba cu arome prefara


lumi scap eu si de greata asta
nico vrei bataie????
galli ai grija cu durerile de dinti
sami o sa ti dea siofor, asta mia dat si mie, insulina beton, glicemie beton, dar mi a dat siofor si iau pana la 12s, sanatate lui mama
lyly....barbatii astia


pupii fetelor
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 EmptyVin Iun 11, 2010 5:29 pm

Mirela,la ce dr te duci la filantropia?

Acum e dupa cum vrea clientu(pacientu),cu arome..fara.......cu ...cu.....
Mie imi zici cum e cu unii barbati What a Face Ieri tb sa intram la ora 17 la Albu,dar al meu a aparut ca o floare la 17,45...........ca ce atata graba affraid
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 EmptyVin Iun 11, 2010 6:16 pm

lilishor, tie uitai sa iti scriu........
deh, brocoli imi invadeaza capul......
o imensa gradina verde.......
noroc,ca, mamai vopsesc din cand in cand...... drunken
un pas f mare, sa dea D-zeu sa ne aduci vesti bune cat de curand....
trebuie doar sa il convingi pe tarzanul tau sa ia medicamentele.....
ce ganduri au cateodata..... affraid

mirela, f nasol moment......
voi, daca mergeti mai des in asemenea locuri, ar fi trebuit sa fiti pregatiti!
eu nici nu am pile la rahatul asta de spital al nostru, si cand e vb de stat la rand,
mai bine orice altceva!!! ma termina chestia asta!!!sincer!!! zau!!!
eu l-as fi strans de gat....nici nu l-as fi lasat sa se atinga de ....dansa!

deh, peripetii......
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 EmptyVin Iun 11, 2010 6:22 pm

azumica, de ce nu??
pe noi nu ne supara cu nimic, e rubrica unde se discuta orice!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
mirela2

mirela2


Mesaje : 129
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 47
Localizare : bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 EmptyVin Iun 11, 2010 6:26 pm

lyly la varlas
gali draqu a stiut ca astia n au prezervative???
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 EmptyVin Iun 11, 2010 6:30 pm

ufffffff,mai,mire, cu toate rahaturile astea ce se intampla la noi...... affraid
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 EmptyVin Iun 11, 2010 6:43 pm

Mirela, tara lui papura voda, vai de noi. Bine ca sunt bebeii bine.

Ramasesem datoare cu o poza cu pitica, deci ea este mandretea de fata Very Happy , la dansuri pe bulevard pe 30 mai 2010.


Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 DSC04685
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 EmptyVin Iun 11, 2010 6:50 pm

Fete, minunate, seara buna!

M-am adunat de pe drumuri (ca am fost la o plimbarica de vreo 4 ore Very Happy )- schimbare de aer si putin-putin shopping. Mi-a prins bine, mai uit de ziua de maine. pale

Lyly, DD ajuta in tot ce intreprinzi! I love you
Galli, nu poti vorbi dar ai un spor la scris mama-mama. Laughing
Mire, ce diferenta de tratatment?! Aici se scuza ca-ti introduce batu' (obligatoriu cu prezervativ si gel special) si de multe ori nici nu se uita. Oricum ai cearceaf pe picioare. Ma bucur mult pentru bebeii tai! I love you
Sami, ai hamam?! cheers
Amy, te-ai pus pe tabelu' cu prime?! I love you Le-ai zis ca pleci in vacanta si ai nevoie de bani? Very Happy
Azumico, ti-ai facut "tema" de la subiectul Adolescentii? Wink
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 EmptyVin Iun 11, 2010 7:03 pm

amy,iubita,de ar sti al tau cat te lauzi cu fata lui, ar mai face inca 5 cel putin!!! cheers sa dea DD!!

nicoooooooooooooo,soro, de plimbari iti arde tie, pe canicula asta de la noi????

Galli, nu poti vorbi dar ai un spor la scris mama-mama.

sorooooooooooo,nu am putut vb ieri, dar a trecut...... drunken cheers
un cognac,o tuica,ceva..... cheers
sorooooooooooooo,da ce, voi sunteti in america,cumva????
si al meu se mai scuza cateodata la ....introducere, dar cearceaf???
pai,cum sa vada o stafie?? drunken
si la mine, de cate ori am fost a fost cu prezervativ si gel special!!! no comment!!
nu degeaba platesc o gramada de bani.....
acu le-am mai subtiat randurile...... king

azumica-cristinica noastra a trecut aproape pe la toate subiectele......
revin
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 EmptyVin Iun 11, 2010 7:31 pm

Gallicuto, e canicula la voi. Aici sunt 28 de grade la soare. Exact cum trebuie dupa 4 zile cu ploite si frigulet. Very Happy

Cristinica noastra e tare harnicuta, am observat si eu. Pai daca ea sta mai mult pe-aici, nici nu mai are timp sa iasa afara. Ne va iubi mamica ei, care cred ca-i cam de-o seama cu noi Laughing
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 EmptyVin Iun 11, 2010 7:55 pm

mama mea are 42 de anisori:) {mai am o sora de 23 de ani} si am timp sa ies afara
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul - 3
Sus 
Pagina 2 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul-7
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul -16
» Discutii zilnice de tot felul-6

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Sugestii si reclamatii-
Mergi direct la: