Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul -16

In jos 
+8
lumy_clt
miha_ela
lyly_mar
samira33
luminita42
menics
galliciana
amy
12 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 EmptyLun Iun 20, 2011 7:35 am

Rezumarea primului mesaj :

Noul capitol sa fie plin de vesti bune !!!
Sus In jos

AutorMesaj
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 EmptyDum Iun 26, 2011 6:37 am

buna dimineata fete dragi

a plecat Samiroiu No
iar stau pana pe Miercuri-Joi singura No

ne-am simtit tare bine la finu aseara...sunt foarte primitori parintii lui....mama finului e o gospodina de gospodina...iar tatal lui este o prezenta agreeabila.
am stat pana la 12 jumate...si am mai fi stat daca nu trebuia sa plece al meu asa de dimineata.

asa ca azi am program de nimic....o sa ma duc la biserica mai tarzior...apoi strang una-alta prin casa si cam atat.

va doresc o Duminica frumoasa
clap

aaaaaa.....hai sa va arat invitatia pentru botez pe care a facut-o fratele meu....mi se pare tare dragalasa....nu le-a printat pe hartie....a facut-o si a trimis-o tuturor pe mail...dat-i voi Zoom in sa o vedeti mai mare si cu ocazia asta il vedeti si pe nepotel ca nu cred ca v-am aratat poze cu el.

https://s94.photobucket.com/albums/l110/antonela_2006/?action=view¤t=InvitatieBotez.jpg
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 EmptyDum Iun 26, 2011 8:14 am

buna dimineata!
mi-e intors vrejul...am visat ca aveam o fetita...m-am trezit atat de amarata... off
sper sa gasesc ceva de facut azi sa uit de vis...
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 EmptyDum Iun 26, 2011 12:26 pm

Manule.. Sad

Sami , nepotelul e un dulce si un frumos, cand ni-l mai arati? Felicitarea e extrem de reusita! :-))

Noi inca suntem ocupati si azi cu mobila de la ikea, avem vreo trei corpuri de pus pe perete in living..

Duminica frumoasa fetelor!


Ultima editare efectuata de catre luminita42 in Dum Iun 26, 2011 9:55 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 EmptyDum Iun 26, 2011 1:16 pm

lumi,multumesc pentru aprecieri.
si mie imi place invitatia...frate-miu a fost si fotograful,el a facut si colajul...el a paginat si textul-cu asta cred ca s-au inspirat de pe undeva.

vreau sa va spun ceva...dar sa nu radeti de mine...am fost la biserica...am fost la Radu Voda,unde sunt Moastele Sf.Nectarie....nu mai fusesem de mult acolo...eeee si de fiecare data cand am fost nu pot sa spun ca am simtit ceva special,da,e o manastire foarte veche si frumoasa insa nu am experimentat sentimente deosebite...asta pana azi fetelor.
am parcat masina destul de departe de manastire...un calugar batea toaca-a rezonat in sufletul meu intr-un fel special 'muzica'ei pe masura ce ma apropiam de manastire.
mi-am luat acatistul Sf.Nectarie si m-am asezat la rand la Moaste...sincer va spun ca m-a cuprins o furnicatura in tot corpul...din crestetul capului ,pe spate si pana in talpi si degete...si cu greu mi-am stapanit lacrimile-in conditiile in care eu plang destul de rar si nu in fata oricui.
dupa ce am trecut pe la Moaste m-am asezat intr-un coltisor in curtea bisericii-plina de oameni si profitand de ochelarii de soare de pe nas...am lasat lacrimile sa curga in voie si m-am cait cu tot sufletul pentru pacatele mele,cele de care sunt constienta si care ma apasa.
la plecare...am trecut pe langa magazinul bisericii si de afara...in trecere prin fata magazinului din nenumaratele carti,cd-uri,icoane de acolo....mi-au cazut ochii pe o carte cu coperti negre...pe care scria mare cu alb:Canon de pocainta pentru femeile care au facut avort.
va spun ca n-am putut sa mai inaintez un pas...am intrat si am cumparat-o...pentru ca exact pentru asta plansesem din tot sufletul doar cu cateva minute inainte.
poate o sa ma credeti dusa cu pluta...poate sunt doar coincidente,poate hiperbolizez eu...insa am perceput experienta asta ca pe un semn...Divinitatea mi-a aratat ce trebuie sa fac...trebuie sa tin Canonul de pocainta al femeilor care au facut avort...si asa am sa ma eliberez de povara din sufletul meu.
sunt tulburata de intamplarea de azi...insa in acelasi timp ma simt si foarte usurata...bucuroasa...simt ca am primit semnul pe care il cer zilnic in rugaciunile mele...simt ca Dumnezeu mi-a aratat calea pe care trebuie s-o urmez.

sunt prin zona...ma duc sa rontai niste piersicute tari si dulci.
clap
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 EmptyDum Iun 26, 2011 2:19 pm

Salutare cucuietelor. Noi ieri am ajuns cu bine, afara e placut, sunt 31 de grade, deci nu exagerat de cald si e suportabil.
Hotelul asemanator cu cel de anul trecut, se cunoaste ca e acelasi lant (Delphin), dar parca piscinele mai mici. In fine... asta e, ne bucuram de soare si apa destula. Smile
Sami, m-as bucura sa-ti gasesti linistea si sa vina si bebele dupa aceea.
Si eu uneori ma gandesc cu ce naiba am gresit pe lumea asta... parintii mi-au murit, sora-mea e departe, primul sot s-a dus cu alta, bebe nu fac, desi nu am facut nici un avort niciodata... Dar asta e viatza.
Mai intru ca roiesc piticii pe langa mine.
Va pup cu drag si aveti grija de voi.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 EmptyDum Iun 26, 2011 2:48 pm

amy,vacanta placuta draga mea...si noua ni s-a cam facut dor de Antalya...anul viitor sigur n-o mai ratam.
la care Delphinas stai???
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 EmptyDum Iun 26, 2011 3:00 pm

Buna ziua, fete minunate!

Io-s "consemnata" in .... RO!!!!! cheers Din graba si pe neverificate continut, in loc sa iau dosarelul cu Declaratia tatalui si alte acte ale lui Eralp, am luat dosarul familiei.Embarassed Si, iata-ma intoarsa de la aeroport. Dar tot raul spre bine. Familia din TR e fff racita- sotul in Ist si cei din Sarkoy unde intentionam sa-mi petrec toata vara. Asadar, mai bine mai stau in RO.bounce

Asa ca nu stiu cum mai e sa gatesc (ca-mi aduce mama sufertase), sa calc (tot mama❤ ), sa car sacose de cumparaturi pt casa (ca-i dau listuta tatalui) etc. Doar smotruiesc prin casa cum imi place mie, in timpul cat Eralp este scos afara de bunici. Foaaaarte bine e acasa in RO! bounce

N-am net acasa, asadar am ocazia sa "forumesc" cand vin in vizita la ai mei.
Citesc din urma si revin. Caut mai ales sa citesc o anumita veste buna ...



Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 EmptyDum Iun 26, 2011 9:44 pm

Off Nico nu mai zice, nu se compara...e mult mai bine atunci cand ai copil mic sa fii inconjurata de familia ta!..
Stai cat poti, profita de ''libertate''!..:-))
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 EmptyDum Iun 26, 2011 11:01 pm

..... flower


Ultima editare efectuata de catre luminita42 in Lun Iun 27, 2011 7:35 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 EmptyLun Iun 27, 2011 7:12 am

Buna dimineata. Sunt la piscina cu wireless pe mobil si am intrat sa va verific. Sami, suntem la Deluxe delphin, anul trecut am stat la Botanik. Asta e putin mai luxos dar nu deosebit prea mult de celalalt. Va pup pe toate si mai intru.
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 EmptyLun Iun 27, 2011 12:05 pm

buna ziua,

nicoooooooooo helooo, ce bine de tine, stai draga cat poti de mult in romanica cu mami si tati care te rasfata... Eralp e din ce in ce mai frumos!!!!

lu
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 EmptyLun Iun 27, 2011 4:57 pm

Buna seara, fete minunate!

Asa, m-am pus la punct cu stirile.

Lylyshor❤ , tare rau mi-a parut dar nu te lasa! Eu acum te-am auzit ca ai trompa infundata. Aceeasi problema am avut-o si eu si dr n-a vrut sa-mi faca FIV3 norocos pana nu mi-a clemat-o. Am mai povestit, de aceea nu mai intru in detalii, dar hidrosalpinxul este ca o otrava pt spermatozoizi si pt embrionasi. Te rog sa ai in vedere si acest detaliu.

Multumesc tuturor pt aprecieri! flower

P.S. Petrecerea gargaritelor a fost fff frumoasa, si copii si adulti ne-am simtit fff bine! Excelent aleasa locatia!

Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 EmptyLun Iun 27, 2011 5:03 pm

Miha-mingiuta, acum sa nu incepi sa te stresezi daca n-o simti in permanenta pe galuscuta din burtica, mai si doarme sa cresca mare. Dar te vei amuza copios cum reactioneaza la muzica/ anumite fructe. I love you


Sami, io n-am pm.
Crying or Very sad
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 EmptyLun Iun 27, 2011 5:08 pm

va pup doamnelor

am ajuns acasica...maine dimi plec la 7 la taranoaia.
am fost azi cu mama sa-si aleaga destinatia de vacanta si sa incheiem contractul...a ales 10 zile la Vatra Dornei,hotel de 3 stele,pensiune completa si 2 proceduri pe zi...pleaca pe 11 Iulie...adica tre' s-o ducem noi...posibil eu daca Samiroiu e in Germany.

lumi,nu m-am suparat,Doamne-fereste!!!

amy,concediu placut in continuare.

noi ne-am hotarat sa plecam in Delta dupa 10 August,impreuna cu finii nr.1 si cu niste prieteni...va vine sa credeti ca eu nu am fost niciodata in Delta desi imi doresc de multi ani sa ajung acolo???
de fiecare data cand a fost Samiroiu ...au fost doar baieti asa ca eu nu am ajuns.
de fapt mergem unde se varsa Dunarea in mare,la Gura Portitei...la un complex cu piscina,cu iesire la mare..cu plaja amenajata dar salbatica si nemanelizata.
abia astept...toate pozele pe care le-am vazut pana acum arata locuri superbe si de vis...toata lumea care a fost acolo spune ca e un colt de rai...ca e altceva.

sunt prin zona
clap
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 EmptyLun Iun 27, 2011 5:12 pm

nico,draga mea...am trimis atunci pm tuturor feteleor de pe ultimele 2 pagini...tu,probabil nu era printre ele si de asta nu ai pm...insa s-a rezolvat problema...ai si tu pm.
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 EmptyLun Iun 27, 2011 5:53 pm

Gata, Sami, primit si vizionat! Ai fost o nasa SU-PER-BA! Sa va traiasca finii, sa aiba o casnicie minunata!

Cat despre nunta cu bucluc, ce sa zic, cred ca de la buchetul acela li s-a tras.Rolling Eyes Dar sa fie sanatosi si sa aiba o casnicie fericita!

P.S. Mie mi-a placut ff mult tinuta mov. Foarte interesanta!
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 EmptyLun Iun 27, 2011 5:57 pm

Amy, vacanta placuta in TR! Nu am gasit inca ceas dar mai caut. E minunat goblenul! Eralp iti saruta manutele pricepute!I love you

Lumi, iti raspund io- dieta si sportul lui Amy sunt bune si eficiente, e o silfida! Wink

Manule, nu dispera! Si eu te-as sfatui la un contact prestat dupa monitorizarile dr. Si insist cu spermograma si spermocultura lui Geo. Exclamation
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 EmptyLun Iun 27, 2011 6:06 pm

hello fetele flower
am reusit sa vad toate pozele...gargaritele sunt niste frumoase..mamii e pielea si osu...nu pare ca are gemene:geek: ......eralp e baiatul lui mamii,clar!!!nasa arata f bine geek ...si cam atat pt ziua de azi,zise baba geek

sami,mie imi plac amandoua rochiile...cea neagra e mai sobra,mai de nasa geek
sa va traiasca finii!
vezi ca la vatra dornei e frig noaptea....eu am stat la vila franz josef...si in luna august,noaptea, dau drumul la centrala....au un parc super frumos..si poate mama ta, dc e amatoare, se poate duce in excursii la manastiri

nico,eu nu am hidrosalpinx...trompa e infundata de la endometrioza

sambata,mi-a venit ciclosu..care a fost normal..azi ,deja se termina

in rest... dude
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 EmptyLun Iun 27, 2011 6:26 pm

Care silfida, mai Nico??? Ma gandeam daca te avantajeaza cumva sa ne aduca noua Tahir hartiuta care iti trebuie. Noi sambata venim acasa si duminica putem da o fuga, sau poti sa vii sambata la aeroport. Stiu si eu daca te ajuta... Aici a fost inorat dimineata dar dupa-amiaza a fost soare si frumos. Nico, da un mesaj aici sa stiu daca vrei asa. Va pup.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 EmptyLun Iun 27, 2011 7:14 pm

am papat de seara...pieptut de curcan la gratar cu salata de vara...superbun!!!

as avea si 2 masini de spalat da mi-e cam lene.

cand imi vine sotulache acasa vreau sa fac supa de rosii si vinete si dovlecei umpluti.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 EmptyLun Iun 27, 2011 7:29 pm

Dragutelor eu azi nu prea ma bag in seama pe aici pe motiv ca-s afara 30 de grade!!!! Asta numai pentru doua zile! Very Happy
Asa ca mai vorbim!

Pupici multi!
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 EmptyLun Iun 27, 2011 10:13 pm

tongue hop si eu.. pe inserat... dupa o tura scurta cu rolele..helllpp nu stiu sa franez... tocmai am studiat pe net tehnicile...
eucu gatitul am scapat usor am facut cartofi la cuptor cu pui...
ieri am facut o amandina!!!
aveam si cirese...
v-am pupacit noapte buna...
Sus In jos
miha_ela
incepator
incepator



Mesaje : 281
Data de inscriere : 21/01/2011

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 EmptyLun Iun 27, 2011 11:27 pm

hihi..vin si eu tot pe inserat..cu bebelina care face streeaptise in burtica!acum s-a trezit..e pasare de noapte!mereu o simt pe la 12-1 noaptea!iubitica lui mami!
guze- Very Happy Embarassed gata recunosc!chiar ma impacientam..de unde ma stii asa bine???hihi..hmm..acum nu ma mai stresez asa tare..daca o simt macar o data pe zi ma simt ok..acum s-a simtit si daca puneai mana pe burtica! Laughing superb!abia astept sa ajung la morfofetala!sper sa fie numai vesti bune si sa nu ii fi crescut puta de baiat ca m-am apucat sa impletesc costumase de tot felul-mai ales ca nasc in noiembrie..asa imi ocup timpul si nu ma mai gandesc la bazaconii!saptamana viitoare facem 5 lunite..sa ne ajute Dzeu pana la capat!
gata..s-a linistit buburuza..ne punem la nani!

somnic usor fete dragi!o saptamana superba sa aveti!
no..iar s-a trezit piticuta..danseaza acum in burtica! Laughing

si fetele..toate avem pacatele noastre!nimeni nu e perfect!sunt femei care au facut cate 10 avorturi si apoi au ramas insarcinate!eu nu am facut avorturi..si uite ca 12 ani m-am chinuit sa am un bebe..dar asta nu inseamna ca nu am si eu pacatele mele!insa sami..ai dreptate!am crezut cu toata fiinta mea ca Dzeu ma va ajuta!si sincer ma gandeam numai la al meu sot..ca el nu avea nici o vina-si merita cu prisosinta un bebelas!si..la cum se comporta cu burtica..cred ca Dzeu l-a ascultat mai mult pe el!si datorita sotului meu am acum minunea in burtica!
de asta ii ziceam si lui lyly..uneori avem impresia ca sunt mai nepasatori barbatii si ca nu sufera asa cum o facem noi..insa..fiecare dintre noi are modul lui de a se manifesta..insa..cred ca nimeni nu iti e atat de aproape de suflet in momentele grele asa cum o face partenerul tau..mi-a luat mult timp sa vad cat sunt de egoista si ca ma gandesc doar la mine..de parca numai eu sufeream..dar si asa soata mi-a fost mereu aproape si m-a suportat atatia ani fara sa imi reproseze nimic..si de-abia acum-de cand am minunea in burtica imi dau seama cat de mult ma iubeste grasu meu si cat merita acest copil-ptr ca si-l dorea din tot sufletul la fel ca si mine..numai ca nu cu acelasi egoism-asa cum o faceam eu..poate de asta ne-a ajutat Dzeu!

hai ca devin sentimentala si ma apuc sa bocesc..sper ca nu am batut prea tare campii-insa ma iertati voi..ca sunt fff sensibiloasa acum!
pupicei!
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 EmptyMar Iun 28, 2011 8:22 am

Buna dimineata!

va doresc o zi frumoasa plina se soare!!

miha, lasa draga si daca-i creste putzulica... bagi si tu la costumas o dunga albastra!! sanatosi sa fiti..

lumi, ce-i cu caldura aia acolo?!??
nico, tu? hehehe ce-ti pasa, vacanta in toata regula...
amy vacanta placuta in continuare!
sami, azi te apuci de vinete alea alea? sa ai spor ... niste vinete parca ma bate un gand...
gallli iar bucataresti soro?
turqois?

eu am avut azi dimineata dar si ieri niste intepaturi de-alea ascutite in ovare...hmmm maine merg la monitorizare Z6...ieri m-a apucat bocitul cand o colega m-a intrebat ce mai fac Crying or Very sad
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 EmptyMar Iun 28, 2011 9:40 am

Nu stiu Manule, e un val de caldura dinspre spania! Am planuri sa stau si azi la plaja , sa vedem daca ma lasa asta mica!

Mihaela te pup, ce mult imi amintesti de mine cand am fost gravi!.. Very Happy

Fetelor D-zeu are planuri pentru fiecare cum bine zic preotii, nu primim copii pentru ca suntem mai buni sau mai rai sau pentru ca suferim mai mult sau mai putin..Nu cred ca vom intelege vreodata de ce. Probabil ca exista raspunsuri in religie, in credinta, poate in filozofie..Stiinta experimentala nu a gasit raspunsurile inca. Bine ca suntem sanatosi, restul dorintelor noastre se vor implini cu timpul, pe o cale sau alta. Dar hai sa termin cu problemele existentiale...:-))

Azi intre 10 si 1 p.m. vine si patul lui Luci. Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -16    Discutii zilnice de tot felul -16  - Pagina 5 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul -16
Sus 
Pagina 5 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 20
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul - 21
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul- 15

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: