Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul-13

In jos 
+15
SOS Infertilitatea
lyly_mar
mirela2
brunadria
luminita42
lumy_clt
beatrix69
samira33
miha_ela
galliciana
Mona41
menics
turqoise
guzelnico
amy
19 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 EmptyJoi Ian 27, 2011 10:02 am

Rezumarea primului mesaj :

Bun venit in capitolul nou si sa fie unul cu noroc.
Sus In jos

AutorMesaj
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 EmptyVin Feb 25, 2011 10:01 pm

hei nu e nimeni pe aici? Suspect
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 EmptySam Feb 26, 2011 9:50 am

neata, dragele mele!!!!! cheers
rise and shine!! sunny
si eu pe aici, cu voi!
va doresc un week end minunat, alaturi de cei dragi voua!!!
felicitari miha,pt bbi!!! sa ii tii sanatoasa 9 luni!!!
nico? eralp? lumy-gazele? sunt mortale in poze!
lumi? ale tale? bre, pai tu ne pui poze vechi??? pai,e frumos? si pe lucia unde o vedem?
mona? tii minte ca ti-am spus sa ai grija? bine ca nu e mai rau!!
turq,cand e ziua ta? pai tu pleci,asa, la spa, si inainte,si dupa??
lyly??? cred ca esti mai bine,nu??
elly, pai,soro, asa rar???
bruni, fa-te bine cat de rpd, te asteptam printre noi!
sami, cand spuneai ca mg la PK?
manule, trateaza tot si apoi iti dam liber la clap
revin!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 EmptySam Feb 26, 2011 1:10 pm

va pup fete cucuiete.
acum 5 minute am ajuns acasa de la biserica si cimitir.
ma simt cu sufletu' usor ca am dus cu bine pana la capat toata treaba.
la noi in parc e o biserica si am decis sa merg acolo pentru prima data-am gandit ca fiind in parc nu o sa se inchesuie lumea ca la bisericeile de printre blocuri,mai aleas azi,fiind Sambata Mortilor.
ei bine.....am gandit total gresit...am vazut atat de multa lume la biserica doar in noaptea de Inviere.
inauntru erau mese de o parte si de alta a bisericii...iar afara erau de jur-imprejurul bisericii, siruri de mese ticsite cu pachete,colivi etc etc.
in fata bisericii e construit un fel de foisor cu o troitz si acolo era iarasi vreo 3-4 randuri de mese intinse...tot asa pliiine.
furnicar de lume era acolo...nu mi-a venit sa cred.
si desi ma gandeam ca o sa fie o debandada generala la cate lume era acolo...am fost extraordinar de impresionata sa vad ca preotii-in nr.de 4, au fost foarte bine organizati,purtau toti lavaliere din alea ca ale prezentatorilor tv si s-a auzit foarte bine slujba si in curtea bisericii.
la sfarsit cand sa sfinteasca toate coliva si pachetele ne-a spus tuturor sa desfacem sticla de vin si s-o punem fiecare langa coliva si sa ne indepartam de mese astfel incat sa se formeze un culoar pe care sa treaca preotul.toata lumea s-a conformat si toti cei 4 preoti au iesit la sfintit...a mers extraordinar de repede...in 15 minute au trecut pe la toate mesele.
mi-a placut foarte mult...numai aici am sa vin la fiecare pomenire pe care o voi mai face.
am fost si la cimitir,am impartit pachetele si acum sper sa reusesc sa ma incalzesc.
am stat de dimineata pana acum numai in frig...azi-noapte nu stiu ce am avut ca m-am trezit si am vomat si apoi m-am perpelit pana dimineata...asa ca pana diseara vreau doar sa zac in la caldura.

coliva mi-a iesit buna...nu e chiar ca a soacra-mii-ea face cea mai buna coliva din lume dar sunt foarte multumita de cum a iesit,o sa ma mai specializez si eu in timp...o singura chestie cred ca am gresit-o putin...am pus un strat prea subtire de pesmet de biscuiti si intr-un colt mi s-a umezit putin zaharul pudra.

in we asta e targ de nunti...o s-o sun pe fina sa vad poate vin maine sa bantuim pe acolo.

galli,merg la PK in Aprilie,imediat dupa Paste...fac FET pe CM natural si voi sta acolo doar 2 zile.
Sus In jos
miha_ela
incepator
incepator



Mesaje : 281
Data de inscriere : 21/01/2011

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 EmptySam Feb 26, 2011 5:04 pm

hello hello!
sami-ce harnicuta ai fost azi!
galli-saru'mana!
bruna-cum esti mai fetita?cu au iesit analizele de aseara?ufff.tin pumnii sa treci si peste hopul asta!
bey gagici..eu sunt cumintica in patut..insa incep sa o iau pe aratura..nici un semn nimic..vagi dureri de burtica cam ca la cm..in rest nica nica!dar atata timp cat nu vad rosu-mai sunt pe pozitii,nu?
pupicei!
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 EmptySam Feb 26, 2011 7:10 pm

buna fetele,
sami ce frumos ai povestit de slujba, ma bucur mult ca a iesit cum ti-ai dorit.
gali, raluca are acum 9 sapt. ,pozele sunt facute intre 6-7 sapt., nu s-a schimbat major , tot un bebelus e! Very Happy pe luci poti s-o vezi pe facebook daca vrei, isi posteaza ea acolo ce poze vrea..tu ce faci , esti mai bine?. I love you
mihaela, sa fie pozitiv!!

eu sunt cam intoarsa pe dos, azi luci a plecat, a dus-o H la aeroport, are avion pe seara..
va pupic pe toate, mai vorbim

Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 EmptyDum Feb 27, 2011 9:37 am

Neata bune fete dragi,
intru si eu sa va salut.
Lumi, mortala pustoaica...viitoarea Lady D....
Rest......, pup apasati...
Eu sunt bine, nimic de raportat...am fost la cateva intalniri...dar nimic spectaculos...
Am gasit un apartament ( penthouse ) sa ma mut..cred ca voi merge maine sa semnez contract...
Nu e cu intrare separata total, dar am mica mea garsoniera la etaj...cu salon si dormitor se terasa mare de vreo 40 de m patrati.
Proprietareasa e o tipa misto de vreo 55 de ani, lucreaza, iubeste romanii ca a avut numai vecini romani si a invatat sa coase macrame si mileuri brodate de mana Smile
Casa arata trasnet, totul nou si cu gust. eu voi locui in locul lui ficeora-su care e plecat in australia pt vreo 2 ani si a lasat toul, calc, sistem audio si video ...totul...
iar terasa e fff misto....
M-a placut din prima gagica si sper sa fie totul bine.
Mane merg cu seicul sa inchidem dealul...
Ma intreba cineva ca cica iar ma mut? Pai fetele mele dragi cred ca m-am mutat de vreo 25 de ori in ultimii 16 ani ...
asta-i viata, aici nu e ca in romania...
Oricum eu nu am casa mea aici deci ma mut in f de necesitati si de lucurile de munca pe care le-am avut...
Sunt experta in impachetat si sespachetat...
ieri am fost cu seicul intr-o excursie in nordul tari...a fost foarte relaxant, m-a alintat in toate felurile si mi-a prins bine...
fara prostioare......
doar cu alintaturi Smile
O zi minunata tuturor...si mai ales multa bafta si sanatate.
Puppppppppppppppp
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 EmptyLun Feb 28, 2011 7:58 am

Buna dimineata, frumoaselor.
Un laptic, un ceiut sau o cafeluta calda serviti? Very Happy
Noi am fost la dispozitia piticilor, ne-am jucat, ne-am chitait... Smile
Spre seara, cand s-a dus D sa ii duca acasa, mi-am dat drumul la apa in cada am pus spuma de baie... m-am relaxat 10 minute si a sunat telefonul: Ce faci? Baie... Vin finii de la Bucuresti cu fetele, in 5 minute ajung.... Asa ca, derulat pe repede inainte si am facut fata cu brio situatiei, in conditiile in care am sters si praful un sufragerie. Noroc ca nu am multa mobila Very Happy .
In alta ordine de idei, Mona, seicul tau nu era cu o gagicuta? Sau ati fost toti trei la munte?
Pup toata gasca si sa aveti o saptamana usoara !
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 EmptyLun Feb 28, 2011 9:46 am

buna dimineata doamnelor

o zi buna va doresc
clap
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 EmptyLun Feb 28, 2011 1:39 pm

neata fete frumoase....
Amy, ce legatura are cu ce gagicute se f... seicul?
noi suntem prieteni si petrecem timp impreuna.
Fara nici o legatura, seicul este in perioada de "prospectari" deci nu are doar o gagicuta.... Smile
Eu am statut de PRIETEN...ca adicate-lea e mult mai bun statutul.....
acum fara vrajeala....zau ca suntem prieteni si atat...
tineti pumnii ca azi merg sa inchid treaba cu noua locuinta...pup
o zi minunata
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 EmptyLun Feb 28, 2011 3:08 pm

buna ziua si de la mine!
sunt acasa in sfarsit! ma bimt destul de bine!
joi merg la control apoi mai vedem!
ma bucur ca s a terminat totul ! sper...
astept sa fac planuri pt fiv!
ma bucur sa vad ca sunteti ok!
uratica tinem pumnii stransi!
alinuta nastere usoara!
pupici tuturor!
Sus In jos
miha_ela
incepator
incepator



Mesaje : 281
Data de inscriere : 21/01/2011

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 EmptyLun Feb 28, 2011 3:43 pm

hellou gagici!
bruni-pup fata si aici!insanatosire grabnica!si hai cu cele 2 liniute..ca parca ai devenit si tu ca mine-masochista cu atatea operatii la activ! Laughing si ai grija ca de ziua ta vreau sa te vad cu 2 liniute!

hey fetelor..eu chiar ii ziceam lui bruni-ca sunt ff nesimtita! Laughing ca nu simt nimic-nici o schimbare majora in corpul meu..e posibil chiar sa nu simti nimic nimic??

hmm.mai e insa un pic..numai maine nu-i poimaine!pe 3 martie ma intep-rezultatul il primesc pe 5 martie-exact de ziua mea!nu stiu de ce dureaza asa mult... Mad
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 EmptyLun Feb 28, 2011 6:57 pm

bounce bounce bounce bounce bounce bounce
am primit martisor de la sotzulache...un cosar din aur...mi l-a dat din seara asta sa il port maine bounce bounce bounce bounce bounce

va pup

miha, Shocked 2 zile pentru un Beta???de ce???ca rezultatul iese in 2-3 ore.

ce faceti fetelor???
clap
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 EmptyLun Feb 28, 2011 7:45 pm

sami,sa iti poarte noroc!
bruni,cum te simti ?esti ok?sa vii cu vesti bune de la control!
galii,io fizic ma simt ok ,cu pshicu mai mai prost confused
mona,ce ai facut azi? ai reusit sa inchiriezi ceva?
mihaela,te astept cu vesti super bune!dar betaHCG unde il faci?de astepti asa mult?
LumiH..pai tu o sa fii cu sufletul in 2 parti mai tot timpul...poate Luci se hotareste mai repede sa vina la tine..
mi-au iesit analizele de z 2 si observ ca FSH meu a scazut dupa laparo la 7,27 de la 9,77 inainte de laparo.....restul estradiolul 32,LH= 3,83....mai astept AMH care tb sa iasa cam pe joi...
sami,iti scriu mesaj pt PK,sa vedem ce zice
pupici la toate fetele flower
Sus In jos
miha_ela
incepator
incepator



Mesaje : 281
Data de inscriere : 21/01/2011

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 EmptyLun Feb 28, 2011 7:46 pm

fetele-imi dau lacrimile..azi ziua 7 de la et am un test sure check cu a doua liniuta slab pozitiva-e un roz mai pal dar se vede clar!e acolo-nu cu aceeasi intensitate ca cea de control..dar e!!
nu mai astept pana pe 3!maine ma duc la beta!si da sami..mi-au zis ca dupa 2 zile vine beta.nu stiu de ce..sa vad ce clinica mai gasesc maine care face beta!!!!!!!!!!!!!
da Doamne sa fie bine!!vreau beta de gemeni!!!
bruna-multam ptr impuls!am crezut ca imi sta inima in loc cand am facut testul!
sami-ma bucur ptr martisorul tau si iti doresc tie cat si fetelor doritoare un martisor ca al meu!!!!!!!!!!!
Doamne da sa fie bine pana la capat!
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 EmptyLun Feb 28, 2011 8:11 pm

mihaela,sa de DD sa coloreaza la fel de intens si sa vii cu beta mare maine! flower
baga progesteroane la greu...te astepatam cu vesti..eventual cere parerea dr
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 EmptyLun Feb 28, 2011 8:19 pm

Miha, sunt f fericita pt tine!!!
esti graviduta! yipiii!!!
ai grija fata draga , baga progesteron!
beta, 2 zile? da' unde l faci in thailanda?
rezultatul se da la 3,4 ore!
hai bafta ! te pupacesc !
bravo!!!
Sus In jos
miha_ela
incepator
incepator



Mesaje : 281
Data de inscriere : 21/01/2011

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 EmptyLun Feb 28, 2011 9:02 pm

multumesc din suflet!sper sa aveti parte si voi de 2 liniute ca ale mele!dar presimt eu ca se va intampla in curand!
lyly-vesti ff bune ai si tu!asa ca ma vei urma cu siguranta!

bruna-ce sa-ti mai zic..multumesc din tot sufletelul meu!nu stiu ce faceam in unele momente daca nu erai tu!!cu siguranta baietelul va fi ginerele tau,iar fetita vom vedea..poate face sami,lyly sau turqoise un baiat! Very Happy

sami-sarumana ptr sfaturi!au fost de bun augur!sa dea Domnu sa reusesti si tu in aprilie!tin pumnii!

ufff.imi sare inima din piept!sper sa nu pocneasca pana maine la beta! Laughing

Doamne ajuta la toate!
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 EmptyLun Feb 28, 2011 9:29 pm

Mihaela liniuta roza?.....cred ca e de bine!!!! sunny
Sa dea D-zeu sa se confirme cu beta!

Fetele am pus-o pe raluca in patutul ei, in premiera dupa mult timp si vad ca inca doarme!.. Poate reusesc s-o fac sa doarma acolo singurica cel putin jumate de noapte, ca pana acum numai pe langa mine vroia. Luci a ajuns cu bine acasa, am vorbit azi, totul bine fetele..

Amy ai schimbat backgroundul la website? mi-au ramas ochii pe culori de nu mai vad ce scrieti!!! Very Happy
Va pupic pe toate!


Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 EmptyLun Feb 28, 2011 10:36 pm

Miha, maine dimineata cand liniutele vor fi mai intense, asteptam pozici. Felicitari din toata inima !
Gallicuta s-a ocupat de design, si eu am ramas cu ochii la culori.
Pup fetele dragi.
Frumos martisor cu liniutele Mihaelei.
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 EmptyMar Mar 01, 2011 7:36 am

Un buchet de ghiocei pentru surioarele mele dragi Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 Ghiocei


Va fie micul martisor
Prilej de bucurie
Acum, cand florile de gheata pier
Iar primavara-nvie.


Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 Martisor21-1
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 EmptyMar Mar 01, 2011 9:15 am

si de la mine un martisor pentru toate fetele
Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 Martisora

Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 EmptyMar Mar 01, 2011 9:17 am

multumim de hainuta de primavara!!!!!!

miha, este clar, esti gravi...Uraaaaaaaaaaa... la testele de sarcina asa apare a doua liniuta..important este sa fie...deci, felicitari!!!
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 EmptyMar Mar 01, 2011 9:24 am

La multi ani fete dragi!
sa fiti sanatoase,iubite si sa aveti o primavara plina de implinirii! flower flower flower
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 EmptyMar Mar 01, 2011 9:29 am

eu am fost ieri la control iar luat rezultate, iar facut lame, perii si alte alea..iar 10 zile de asteptare...pana atunci...liniste, astept sa-mi vina CM...pe 4-5 asadar...nimic nou...
de 8 martie m-a invitat cumnata (cadou din partea ei) la un restaurant... hmm n-am fost niciodata, de aceea am acceptat...de fapt dupa am aflat ca va fi cadou...
G m-a dat aseara martisorul... sa-l port azi...
la munca imi place azi, toti colegii cu flori, martisoare, sunt haiosi cand ii vezi ca sunt stangaci...
va doresc tuturor o primavara plina de soare, bucurie...si bineinteles multa iubire.
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 EmptyMar Mar 01, 2011 9:53 am

La multi ani, scumpelor!
sa aveti noroc de cel mai frumos martisor , primavara sa intre in sufletele noastre, sa fiti iubite si alintate La multi an1! La multi an1! La multi an1!

miha, bravo fata draga! uite cum Doamne Doamne ti-a implinit visul, acum asteptam sa ne spui cati puiuti sunt clap clap

eu mi-am pus martisorul in piept dupa cum se zice din batrani, inainte de rasaritul soarelui, ca sa devin mamica cat mai repede clap

pupici
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 23 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul-13
Sus 
Pagina 23 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 20
» Discutii zilnice de tot felul-22
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul -16
» Discutii zilnice de tot felul- 15

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: