Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul- 9

In jos 
+11
Mona41
Sorina
lyly_mar
samira33
Admin
galliciana
luminita42
alinutahu
turqoise
guzelnico
amy
15 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 EmptyJoi Sept 30, 2010 1:11 pm

Rezumarea primului mesaj :

Va asteptam cu drag la noul capitol. flower
Sus In jos

AutorMesaj
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 EmptySam Oct 16, 2010 7:14 am

Buna dimineata, flower
Io am inceput sa beau laptic...si nu imi place!!! What a Face
Am reusit sa imi injectiile de clexane si dipheriline......de la 6 bantuiam pe internet sa citesc despre cum se face....am reusit cu ajutorul soatei..ca mie imi tremurau mainile.....de fapt eu tineam burta si el mi-a bagat acul....
diseara incerc puregonu si menopuru........intrebare:tb sa fac 2 fiole de menopur de cate 75 fiecare,folosesc 1 solvent pt amandoua fiolele sau fiecare fiola cu praf cu solventul ei?
sa aveti un wk linistit si cu spor !
ma apuc si eu sa mai strang prin casa...
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 EmptySam Oct 16, 2010 8:43 am

lyly, sincer, eu nu stiu, dar banuiesc-
ar trebui fiecare cu solventul ei,nu?
m-am aucat despalat geamurile de la balcon, deocamdata.
revin! o zi frumosa si spor la treburi!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 EmptySam Oct 16, 2010 10:12 am

neata ....
lyly ,samira ....mult succes
lumi ... sa iti traiasca printesa si sa stea acolo cuiburita pana la termen
nico... flower
restul fetelor .... flower flower flower

sa aveti un weekend placut
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 EmptySam Oct 16, 2010 10:50 am

Buna dimineata, fete minunate!

Lyly, DD ajuta la FIV-ul cel norocos! flower
Sincer nu-mi mai amintesc ce combinatii "chimice" am facut cu menopur-ul dar cel mai bine suni pe dr/ asistenta. Cred ca fiecare praf cu solventul sau, altfel cum s-ar dizolva?! scratch Ceea ce poti face este sa tragi intr-o singura seringa ambele menopur.
Cu injectiile in burtica te vei obisnui sigur. Iata cateva ponturi:
- aseaza-te pe un scaun, astfel incat sa stai cu spatele drept
- acul sa fie perpendicular cu burtica
- gaurica tesita a acului sa fie in jos
- in momentul in care bagi acul, trage aer adanc in piept (apoi respira normal Very Happy)
- inainte de a scoate acul, numara pana la 5
Restul, gen "3 degete de la buric", "alternare o zi pe dreapta- o zi pe stanga" le stii sigur.
Putere si optimism! flower

Alinuto, nu ne-ai dat si noua detalii despre gimnastica bounce . Asteptam la subiectul "Gravidute" si invataturile despre nutritie de la sfarsitul programului artistic Cool . Ce ti se pare tie deosebit si de interes. flower
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 EmptySam Oct 16, 2010 10:51 am

Spor la treaba harnicutelor ce n-au stare nici in weekend! flower
Un weekend minunat tuturor!
flower flower flower
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 EmptySam Oct 16, 2010 2:11 pm

Buna fetele ,
ieri seara mi-am primit si eu medicamentele de acasa, ce bine! ma bucur mult de supozitoare (uscosin) le folosesc numai cand ma doare burta si au efect imediat, ca saptamana asta am avut o noapte cand nu am putut sa dorm de durere si panica.
Am facut si eu un pic de ''treaba'' :-) Am strans rufele uscate de pe suport si am potrivit sosetele lui H. care ma scot din sarite ca-s toate inchise la culoare, dar cu nuante si modele usor diferite. Sotul a vorbit cu proprietarul sa ne mai prelungim sederea aici cu chirie pana la inceputul anului viitor. Sper sa nu avem costuri mari la prelungirea contractului.

Acum stau in pat si numai ce-am mancat o jumatate de pomelo! Aici nu se gasea si imi lipsea, acum exista in supermarket, imi aduce aminte de Bucuresti, de casa.. Hai ca-s nostalgica!

Lylyshor, eu nu imi faceam injectiile de stimulare singura, dar imi amintesc bine ca asistentele foloseau la mine o singura fiola de solvent si doua menopur. Ce curajosi ati fost cu injectiile!.. I love you

Va pup gagici, sa aveti un week-end relaxant!



Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 EmptySam Oct 16, 2010 4:30 pm

va salut fete dragi

lylyshor,cu siguranta de suta la suta iti spun ca poti folosi pana la 3 prafuri intr-un singur solvent...scrie si pe prospect,mi-a confirmat si PK,am facut si pe pielea mea...solventul nu este decat ser fiziologic.
bagi serul in prima pudra...agiti pana la dizolvare...tragi in seringa...bagi lichidul in al2lea praf...agiti usor pana la dizolvare...tragi intr-o sernga noua,sterila si faci injectia.
daca mai e ceva...nu ezita sa ma suni...raspund cu placere la tot ce stiu.
eu,pentru ca sunt o mare fricoasa si acele sunt fobia vietii mele,am luat seringi de insulina de 1ml si cu alea am manevrat totul...si a mers,sunt cele mai mici si subtiri ace.

Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 EmptySam Oct 16, 2010 4:49 pm

eu am fost azi cu sotzulica sa facem ordine si reorganizare in dulapul de pe balcon-acolo isi tine el toate cuiele,sculele,suruburile,electricaraia,cablurile...trocarie de nu nici nu va imaginati...daca era dupa mine le aruncam pe toate Laughing
asa...dupa ce am terminat cu dulapul...am constat ca ne mai trebuie un raft pe cealalta latura a balconului...unde sa punem cutiile de detergent,sticlele cu balsam rufe,borcanele cu conserve,butoaiele cu muraturi etc etc,ce mai avem noi pe acolo.
si am stabilit sa mai tragem o tura de Ikea ca vrem sa mai cumparam si un suport pentru prosoape pentru baie.

da' pana s-o tragem impreuna...tura Laughing ...am tras eu una inainte si am gasit exact ce ne trebuie:un raft din lemn cu 4 polite si inalt de vreo 2,2m...nu l-am luat insa pentru ca am fost singura si nu aveam cum sa-l car....dar am putut sa car urmatoarele:

-6 puisori de perna ca mi-a facut socrela 6 fete din materialul draperiei si Samirutzul meu e topit dupa puisorii de perna.
-3 borcane din sticla transparenta cu capac etans
-6 cutii de depozitare
-un potpuri de flori uscate si parfumate
-un covoras de pus la intrare

Laughing Laughing Laughing

vad ca am intrat iar in perioada maruntisurilor de la Ikea.

am vazut si suportul din inox pentru prosoape si am mai vazut un uscator de rufe fain..mai scurt...special pentru ciorapi si chiloti.

dar astea la vizita urmatoare Razz

in rest suntem casnici in seara asta...am papat si noi de pranz....Samirutzul s-a bagat la somnicul de dupa-amiaza si eu bantui pe aici...si am chef de vorba ,dupa cum se poate observa Razz
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 EmptySam Oct 16, 2010 5:40 pm

mama-mama, ce de pregatiri, samiruto.
si eu am mai facut cate ceva pe aici, am mai si bagat la spalat,
si bineinteles, ca nu m-am putut abtine si m-am mai uitat si
la tv intre timp, e asezat f strategic geek la dansurile astora.
bine ca nu m-am uitat aseara, ca nu mai dormeam toata noaptea!
doamne, ce de tragedii pe lumea asta.....uffffff....
ma intorc la teaba, ne vedem mai tz!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 EmptySam Oct 16, 2010 6:15 pm

Lyly, bafta la FIV.
Samira are dreptate, eu foloseam un solvent la 2 sticlute de praf.
In alta ordine de idei, nu stiu de ce zice ca ti-a dat doza maxima de menopur... eu faceam cate 6 sticlute (pulbere) pe seara...
Sa fie cu noroc macar la tine.
Va pup !
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 EmptySam Oct 16, 2010 6:56 pm

asa e...ma pregatesc de zici ca acu e prima data cand ma mut in casa aia. Very Happy

eu m-am obisnuit sa ma uit la prima parte a emisiunii seara si la partea a2a in reluare,Sambata dupa-amiaza-daca sunt acasa...daca nu....vad la stiri dimineata cine e la duel,cine a iesit...si doar daca aud ca s-a intamplat ceva special...caut pe internet emsiunea.
nu mai am rabdare sa ma uit cap-coada...dureaza mult prea mult si devine plictisitor.

maine vreau sa ma duc la cora sa cumpar solutie pentru intretinera canapelelor din piele si solutie Asevi pentru curatat rosturile gresiei.

mi-am tras o baie buna si acum m-as uita la un film.

va sarut si va doresc o seara placuta.
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 EmptySam Oct 16, 2010 7:11 pm

samiruto flower ,cu clexanele si puregonul m-am descurcat sa zic...la dipheriline si menopur ...am de munca mai mult....folosesc injectii de 5 ca asa a zis asistenta ca au acul mail lung si pot sa trag tot...si pe urma pun acul de insulina.....astazi la menopur s-a apucat al meu sa le dizolve...erau o gramada de bule de aer....am cam pierdut din el....maine sera ma duc la ML sa imi mai arate o data........incerc sa le fac eu dimineata si seara sa ma duc la ML.....
Ami flower , eu fac seara 150 puregon si 150 menopur...nu stiu de ce a zis ca este doza maxima.....ma cam stresez ca a zis ca sunt doar asa de putin foliculi(3-4) .....sper ca nu i-a vazut pe toti....
azi m-a durut capul f tare....cred ca era de la dipheriline
galli,nico,alinuta,lumi flower
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 EmptySam Oct 16, 2010 8:32 pm

lyly, de la medicamente te doare capul, sigur.
sami, intr-o casa nu se termina lucrul niciodata......
hehe, bineinteles ca iar am ajuns la filmul acela cu emma harte. am uitat cum se numeste....
si incepe imediat minti criminale, pe axn. nu stiu cat voi rezista la tv..... Sleep
am inceput sa casc rau.....va pupic, somn usor!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 EmptySam Oct 16, 2010 9:07 pm

galli,"Pretul succesului" se numeste filmul cu Emma Harte.
lyly,asa an fost sfatuita si eu sa folosesc ace mai mari insa ne-am incapatanat sa le folosim pe cele mici.
nu trebuie agitat foarte tare si nu sus-jos ci rotund,dintr-o parte in alta...nu stiu daca am explicat bine...insa trebuie agitat usurel tocmai pentru a nu se forma bule prea multe...si chiar daca ai bule in seringa...le scoti usurel...apesi pe seringa pana iese tot aerul.
nici mie nu mi se pare exagerata doza ta de hormoni...am auzit cu muuuultt mai rau de atat.
bafta multa la injectat,cat despre foliculi 3-4 pot fi suficienti daca sunt uniformi si daca se vor maturiza complet.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 EmptyDum Oct 17, 2010 7:34 am

buna dimineata ,doamnelor.

va invit

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 14Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 C16

si o floricica sa ne bucure privirea.

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 DSC04095

o Duminica faina tuturor.

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 40-3
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 EmptyDum Oct 17, 2010 7:49 am

Buna dimineata.
Multumim samiruto de tratatie.
Galli, pe ce canal e Pretul succesului?
Sa aveti o duminica frumoasa.
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 EmptyDum Oct 17, 2010 10:27 am

neata si de la mine!
multumim de tratatie!!!
bonus de duminica, trezire la ora 5 scratch
asa ca, pe la 9 m-am mai pus putin in pat, si am atipit.....
da, am reusit aseara sa vad si finalul si titlul. geek
amy, s-a terminat aseara, era pe euforia-s-ar putea sa il dea in reluare azi, pe la pranz.
ma duc sa incerc sa ma vopsesc.
o duminica frumoasa, vb mai tz! flower
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 EmptyDum Oct 17, 2010 10:45 am

buna dimineata .....sa aveti o duminica frumoasa
noi avem un timp foarte frumos afara ......o sa facem ceva miscare pe jos
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 EmptyDum Oct 17, 2010 12:32 pm

Ziua bunafete dragi,
Am apucat sa vad frumoasele floricele...
Tocmai m-am intors din drumetii.
A fost ff bine si ff cald afara.40 grade..asta e, macar bine ca nu e umezeala...doar 10 la suta...
Va pupic pe toate si va urez in continuare o Duminica placuta.
Citesc si revin.
Pup
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 EmptyDum Oct 17, 2010 2:14 pm

mona,40 de grade...ce te invidiez...eu sunt mare iubitoare de soare.

gagici...mi-am facut turul de duminica:biserica,cimitir,cumparaturi la cora:am luat ce va ziceam ieri ca-mi mai trebuie,de-ale gurii pentru micull dejun,niste cutite siiii.....mi-am luat o geaca lunga,peste fund,neagra,din fash din ala satinat cum se poarta acum,cu cordon in talie si guler mai inalt...ca imi trebuia,parol Razz

acum ne asezamm si noi la masa apoi tragemm o leneveala in pat si diseara mergem la niste prieteni sa vada baietzii meciul dintre Dinamo si Steaua impreuna iar noi fetele stam la o barfa mica.

in alta ordine de idei...azi e ziua 1 de CM...in sfarsit...nush' cum facusem eu calculele da le facusem gresit...el a venit ...eu eram cea nerabdatoare si-l astept de 3 zile.
asadar...voi fi la Budapesta incepand cu data de 23 Noiembrie,cred...pana pe 3 Decembrie.

va pup
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 EmptyDum Oct 17, 2010 3:26 pm

monaaaaaaaaaa, pe unde umblasi,soro???
seicul e face??
acu te-ai pus sa te racoresti???
hai,povesteste-ne!! flower

sami,soro, e bine ca ai grija de mijlocul tau, eu nu mai port scurt de mult....
ce bine, mai ai putin pana la fiv! I love you
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 EmptyDum Oct 17, 2010 4:02 pm

Salut fetele,
Mona sa-ti fie de bine! Si aici e o zi cu soare , dar nici vorba de 40 de grade, ca la tine! Very Happy Nici nu stiu daca sunt vreo 10! Si mie imi place caldura, dar in ultimul timp nu o mai suportam asa bine, ma cam sufocam. Samiro , bine ca a venit cm, ca acum faci si tu planurile finale. Io sunt sigura ca geaca aia lunga era un ''must'' al sezonului!Very Happy Gali sa te faci frumoasa soro! Ce culoare iti tragi?..

Noi am evaluat oferta de case primita saptamana asta de la agentii. Din treizeci de case au ramas vreo cinci care parca ar merita vazute, dar si alea au cate o chestie care nu prea ne convine.. scratch H. si-a calcat 5 camasi si pe urma a bagat niste painici rotunde la cuptor cu cascaval si sunca, eu am preferat numai cascaval, au fost bune asa ca gustare. Pentru diseara, ciorba de pui , sa vedem ce-o iesi. cyclops

pupici!
flower
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 EmptyDum Oct 17, 2010 4:18 pm

soro, ca si pana acum, saten inchis -care arata mai mult catre negru geek
m-am executat deja.
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 EmptyDum Oct 17, 2010 11:05 pm

seara buna fete dragi

si eu tot saten inchis ma vopsesc...si-mi place ca e intunecat dar nu negru...iese maro inchis de tot,la lumina artificiala pare negru insa in lumina naturala se vede maro inchis.
negru-negru mi se pare prea aspru.
pana acum eram fan Wella insa in ultimele 2 dati am folosit Syoss Professional si mi-a placut foarte mult.

eu tocmai ce am iesit din baie,m-am spalat la cap...nu prea avem somn ca am bagat 3 ore de somn dupa-amiaza.
am fost si in vizita.

va spun noapte buna.
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 EmptyLun Oct 18, 2010 7:50 am

neataaaaaaaaaaa! flower
va invit la un mic dejun!
aseara am adormit la tv....... geek l-am oprit pe la 3 noaptea.... scratch
deci, daca se strica, sa nu ma mir..... mg aproape 24h.....
la noi ploua, si chiar imi place! ma duc sa mai aranjez una-alta prin casa,
treb sa mai verif dulapurile si sa mai pun o naftalina, ceva.....
sormea vrea niste pulovere sau bluze mai lungi-am gasit 2 shetland, tre sa le spal....
atatea lucruri am ca uit de ele........si apoi de tricotat, laneturi, brodeturi si alte alea.....
si materiale....masina de cusut mi-e stricata, oricum......de ani de zile......
si ar trebui sa fac un felul 2 azi.....nu stiu ce......
ar trebui sa dezghet si combina frigo......
aspirat, etc.....
lyly, ieri nu ai intrat!cum esti??
sami, cred ca avem aceeasi culoare la par! geek
eu m-am oprit la asta pt ca imi tine cel mai bine.....in rest, imi place roscatul.teribil!!!!
va doresc o saptamana frumoasa si usoara! flower I love you
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 14 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul- 9
Sus 
Pagina 14 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 15
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul-22
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul -16

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: