Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul - 8

In jos 
+13
SOS Infertilitatea
Ellyshor
lyly_mar
samira33
brunadria
luminita42
guzelnico
alinutahu
mirela2
amy
menics
galliciana
Admin
17 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin



Mesaje : 279
Data de inscriere : 11/04/2010

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 EmptyMier Sept 01, 2010 7:22 am

Rezumarea primului mesaj :

Discutii zilnice de tot felul cheers :
Bun venit in luna septembrie!!!

Aniversari ale lunii septembrie:
gina monica - 04 sept cheers sunny
Mona - 10 sept cheers sunny
Libru - 10 sept cheers sunny


Ultima editare efectuata de catre Admin in Joi Sept 02, 2010 7:22 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://sertarelulcucopii.forumdediscussions.com

AutorMesaj
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 EmptyMar Sept 21, 2010 3:09 pm

buna ...noi am picat in mare dilema .....locul de munca a lui bubu se desfinteaza cat de curand dar a primit o oferta sa mearga la o firma tot in ungaria dar la 300 de km de budapesta unde primeste un salariul mult mai bun si ii ofera si cazare ....na asta a venit ca un dus rece si de ce? pai suntem in cautare de chirie ...cu asta am rezolva doua lucruri deoadata si casuta si locul lui de munca insa eu vreau sa nasc aici in budapesta cu doctorul meu
problema este ca exact in partea cealalta a ungariei la hotar cu austria ar fi firma care acuma de o jumate de an sa deschis ....
mine la ora 10 are intalnire cu directorul si sa vedem daca il ia si asa cu tot cu ,,bagaj,,
offffffff totul a devenit asa de complicat
am foarte mare incredere in doctorul meu si imi face placere sa ma duc la el ....mie frica de alt loc mai intales ca e vorba de un orasel micut poate cat manasturul daca as putea da exemplul
oricum mai ramne de vazut ca oricum mai este si locul meu de munca deocamdata desi as putea sa ma cer in concediu medical pana la 8 luni si dupa acea maternitate 3 ani ...
gata ca am plans destul ...va rog sa ma sfatuiti putin
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 EmptyMar Sept 21, 2010 3:12 pm

brunadria....imi pare foarte rau dar cu ajutorul lui Dumnezeu intr-o buna zi vei reusi ....adunati puterile si daca crezi ca clinica trebuie schimbata atuncea schimbo ...este foarte important sa ai incredere in medic si in spusele lui
flower
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 EmptyMar Sept 21, 2010 3:32 pm

bruni, iti doresc multa tarie...
sunt trista ca s-a intamplat asa...
dragelor eu va imbratisez, plec spre casa..

amy ai MP Smile
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 EmptyMar Sept 21, 2010 3:56 pm

brunica, multi pupici pt tine!

iin rest, good news- in 6 oct primesc pasaport,
si ma carabanesc la tarzan!!!! cheers cheers cheers
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 EmptyMar Sept 21, 2010 4:33 pm

Nico, cred ca e cam devreme sa vorbesc despre nastere si sincer, nici nu am simtit nevoia sa discut . Eu imi doresc sa nasc natural si.., considerand problemele cu colul, sa nasc la termen. Doamne ajuta! Oricum aici nimeni nu -mi va face cezariana decat daca va fi absolut necesar, adica chestii cu adevarat grave, de care sper sa ne fereasca D-zeu. I love you

Alinuta, pai sotul a primit oferte pentru doua joburi, zici tu? .. Una la 300 km de Budapesta, alta la granita cu austria??...ambele insa inteleg ca-s departe de doctorul tau. ...Eu ma gandesc sa le luati pe rand, alegeti jobul mai intai si pe urma aveti timp sa va ganditi si la un doctor bun in zona, trebuie sa fie si alte posibilitati. Oferta cu cazare si salariu mai bun este extrem de atractiva si va scuteste de multe probleme. Cu jobul tau si eu cred ca poti rezolva pentru o vreme. Trebuie sa ai curaj si incredere ca vei rezolva si cu doctorul. I love you


Gali, felicitari! Hai sa te vedem carabanita la frantia!!! flower
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 EmptyMar Sept 21, 2010 5:17 pm

Bruna, sa nu intelegi gresit cumva mesajul meu. Ideea era sa gasiti totusi problema, ca e pacat sa te chinui intruna. Ai timp, esti tanara, daca ai putere satreci peste esecul asta, fruntea sus, cineva acolo sus ne iubeste si pe noi. flower
Galicuto, bafta. Sa nu lipsesti de pe aici nemotivat.
Manu, am primit PM-ul. Ms. Am si memorat numarul. bounce
Lumi, imi povestea sora-mea ca si in Spania e la fel: natural, nici nu vor sa auda de cezariana decat in cazuri extreme, Doamne fereste ! Asa ca naturell scrie pe tine. Smile
Nasico, frumoasa senzatia de ,,fluturasi". Ma bucur pentru tine.
Alinuta, va hotarati voi, in functie de discutiile de maine si dupa ce puneti in balanta toate aspectele.
Pup fetele.
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 EmptyMar Sept 21, 2010 5:30 pm

amy, nu am de ce sa ma supar si normal ca trec peste!
si eu vreau sa gasesc buba! dar vezi tu ca totul pare ok , ce sa mai caut?
o sa iau in calcul ce a zis nico cu endometrul in ziua et si progesteronul..
in rest ce sa mai fac ca am toate analizele..
merci, chiar nu iau nimanui nimic in nume de rau..
eu sunt omul pacii Smile
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 EmptyMar Sept 21, 2010 5:58 pm

Amy sa-ti fie gura aurita si sa scrie ''naturell'' pe mine!..''Naturell'' si la termen! Smile
Mie mi-e frica de cezariana, sa ma taie pe burta, uterul.. brrrrr No. Asa ca si daca as avea de ales eu nu as alege asa ceva. Pupici!
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 EmptyMar Sept 21, 2010 6:06 pm

Alinuta, si eu sunt pt job bine platit si cazare inclusa. 300 km nu inseamna asa mult, sunt sigura ca starea soselelor nu se compara cu cea din Ro. La control vei merge probabil o data pe luna, deci se poate aranja sa fie intr-o zi de sambata. Si eu inteleg perfect increderea in dr. Iar in preajma termenului probabil pt nastere, sotul isi poate lua concediu, ca sa stati in Budapesta. Ce zici, am rezolvat dilema?! Very Happy

P.S. Este doar o parere, hotararea va apartine in totalitate.
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 EmptyMar Sept 21, 2010 6:16 pm

Lumi, atunci "naturel si la termen" sa dea DD!
Si eu sunt curajoasa acum si as vrea sa nasc natural.
1. pentru a evita problemele pe care le-am avut dupa laparo (desi cred ca reactia naspa a fost la substanta introdusa, nu la anestezic)
2. urasc cicatricele, iar la cezariana cred ca e destul de maricica taietura

Sunt curioasa sa aflu parerea dr meu. Rolling Eyes
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 EmptyMar Sept 21, 2010 6:20 pm

Amy, da, e placuta senzatia de "flurasi" dar intervine un mic stresulet cand n-o simti permanent. Cata dreptate avea Libra.
Va doresc tuturor din inima sa traiti senzatiile frumoase cat mai curand! I love you
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 EmptyMar Sept 21, 2010 6:32 pm

mamaaaaaaaaaaa, cat ati scris!!!!!
Very Happy Very Happy Very Happy
va multumesc pt gandurile bune! I love you


Ultima editare efectuata de catre galliciana in Mar Sept 21, 2010 6:40 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 EmptyMar Sept 21, 2010 6:37 pm

Da chiar vroiam sa te intreb cam care-ti sunt gandurile tale, Nico.. Te-ai gandit bine! Smile
Cat despre doctor, din ce vad pe aici, nu prea speculeaza ei asa devreme. Dar daca da, eu ma gandesc ca-ti va zice ca, pana la proba contrara esti o candidata buna la nasterea naturala. Smile
Sa ne vedem noi acolo!.. flower
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 EmptyMar Sept 21, 2010 6:41 pm

Lumi, oricum, nu voi deschide eu subiectul, il las pe dr sa ma surprinda. Very Happy

P.S. E musai sa-mi iau pregnancy pillow. Dorm din ce in ce mai greu.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 EmptyMar Sept 21, 2010 6:44 pm

Gali, surioara , pai si ce nu e bine!!!?
lol!

Tu in ce stadiu esti cu aranjamentele, casa , pamantul de la tara etc....cine va avea grija de ele in lipsa ta?..
Mama, sora? Cu catelusa ce faci, merge cu tine de acum?.. Cred ca sunt o multime de maruntisuri la care te gandesti...!
Chiar serios, cum merge treaba?...
I love you
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 EmptyMar Sept 21, 2010 6:54 pm

Nico, da sa-ti iei, chiar iti da confort!.. Partea mea de pat arata ca un cuib acum, pe partea stanga e perna aia lunga de gravide cu partea indoita la picioare (asa o tin eu, ca-mi place sa am picioarele usor mai sus!), pe partea dreapta am doua doua perne mici, sub cap doua! Plus ca am plapiumioara mea separata, ca l-am prins pe H cum fura de la o biata femeie gravida intr-o noapte si nici cu tunul nu l-am trezit sa-mi dea partea mea de cuvertura. E bine, dorm confortabil, cam izolata de sot Sad, dar ce sa fac...nu mai pot altfel decat in ''castelul meu'' sa ma odihnesc Smile
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 EmptyMar Sept 21, 2010 6:59 pm

care treaba,soro???
cateodata imi plezneste capul.... Arrow
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 EmptyMar Sept 21, 2010 7:03 pm

am scris un mesaj si....as putea sa jur ca l-am vazut postat...dar cred ca era numai in creierii mei.

brunico,imi pare nespus de rau...capu sus.intr-o zi o sa fie bine si pentru noi
galli,chiar ca vesti bune penntru tine....ma bucur ca mai e putin si se reuneste familia
alina,eu as opta pentru un job mai bine platit cu atat mai mult cu cat ai si cazarea asigurata...si un medic buna sunt sigura ca vei gasi si la noul domiciliu
nico,iti multumesc si aici pentru ajutor...DD sa-ti intoarca inzecit binele pe care il faci.mi-a scris si doctorashul meu si mi-a spus ca vom folosi fara doar si poate Prg injectabil la acest Fiv si mi-a recomandat sa-mi cumpar doze de 50 si sa-mi achizitionez injectii pentru minimum 3 saptamani-voi face zilnic de la ET si pana la Beta...si dupa aceea cand voi fi gravi-Doamne-ajuta!!!...asadar cele 6 cutii de Prg sunt la fix pentru prima luna de sarcina.
mi-a trimis si schema de tratament-voi avea 3 Merionale pe zi si Cetrotide in ultimele 4 zile de stimulare...Clexane de 0,4 incepand cu 5 zile inainte de stimulare si Prg injectabil dupa ET...cred ca voi avea si Utrogestan,nu???
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 EmptyMar Sept 21, 2010 7:12 pm

Deocamdata folosesc o pernuta tubulara de voiaj dar parca nu-mi mai ajunge.
Da, si eu simt lipsa atingerilor sotului. Ii e teama sa nu ma loveasca, din greseala. Asa ca, unde se plangea ca eu "am cucerit" si din jumatatea lui de pat, sa-l vedeti acum cum sta pe-o treime (noi avem 2 treimi, se intelege Wink ).
Ma gandeam, drept recompensa, sa-i propun un moment de intimitate- sa facem dus impreuna din cand in cand. In lipsa de altceva ... mai fierbinte. Embarassed
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 EmptyMar Sept 21, 2010 7:19 pm

Sami, roaga-l sa-ti dea Crinone (gel vaginal) in loc de capsule de Utrogestan. Probabil costa ceva mai scump (nu stiu, n-am cercetat problema) dar este mult mai igienic si intra mai adanc decat capsulele pe care esti nevoita sa le introduci cu degetul. Tubuletul special de Crinone e mai lung si mai steril decat oricare dintre degete. Wink


N-am pastrat niciun tubulet dar poti vedea aici, intrand pe Application Instructions- Prescribing Information
http://www.crinoneusa.com/patients/applying_crinone.html
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 EmptyMar Sept 21, 2010 7:54 pm

Gali, pupici, n-are importanta! flower

Sami, hai ca incet incet se completeaza pachetul de medicamente pentru calatoria la budapesta!.. Smile Imi place dr. PK, nu te lasa fara raspunsuri.

Nico, dush!!! Hihihi! daca va merge , e ceva! Io nu mai fac fata nici macar la ''sesiuni'' d-astea Rolling Eyes Mi se face burta pietroi si daca ne imbratisam asa prin casa, cu hainele pe noi.. No Scuze de detalii. Dar acum nu mai e important, rezistam noi pana la capat, ce sa facem! Very Happy

Pupaturi fetelor!
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 EmptyMar Sept 21, 2010 8:32 pm

nico,imi voi lua Crinone din Austria,pe reteta romaneasca...am putut lua si in Martie cand am fost...atunci a luat una din fete pentru cineva din tara.
este mai scump e adevarat...dar vorba aia...unde se duce mia se mai duce si suta.

lumi,asa este ,incet-incet se umple cutia cu medicamente pentru Fiv...da nush' parca am senzatia ca nu-i vorba despre mine de data asta.
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 EmptyMar Sept 21, 2010 8:35 pm

sa va spun ceva: nici foame nu imi e...... Question
si parca nici somn, desi am patrulat azi destul....
saracul deel, ce bucuros a fost cand i-am spus......

fetelor, si maine voi cam lipsi, treb sa merg cu mama la banci, sa ii fac imputerniciri, si apoi dincolo, sa scot niste lucruri de la ei dintr-o camera, si sa le ducin remorca,
acum i-a apucat zugraveala, si cand le-am spus ca plec, cred ca zbenghiul......
in fine..... isi vor reveni ei.....asta e.....nu am ce face...si azi mi s-a dat o replica de iti venea sa fugi......uffffffffff............i-a apucat si schimbatul buletinelor, tot acum.....
si sa fac procura pe ce???? imi vine sa urlu, serios..... pana acum nu s-a trezit nimeni......

si, bineinteles, l mine e tot razboi, am fost sigura ca asa voi face....am sa fac ce voi putea, si gata.
si treb sa deschid toate sertarelele, sa fac liste si listute, medicamente,vitamine, ceaiuri scratch si uite asa.... study

de mona stiti ceva???

aaaaaaaaa, pe neagra o dc la tatasau!! geek

sami, ce de medicamente............
sa fie in ceas bun!!!
doamne, fetelor, ce de sacrificii pe noi!!!!!pe cuvant!!!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 EmptyMar Sept 21, 2010 9:21 pm

galli, hai ca eu si tarzan ti am asfaltat drumul pana in franta!
am pus tara la cale!!
iti va ajunge vreo 5 case distanta intre noi sa nu ne batem?
hai mobilizarea lasa ceaiurile si aici sunt!
sunt rupta de oboseala , azinoapte n am dormit aproape deloc si psihicul m a terminat azi!
sami ,bafta maxima!
las ca ma reorientez maine catre marseille sau nimes si indata vin cu vesti mai bunicele!
o sa mi pregatesc programarile si dosarul si uit de fiv pana dau startul !am sa iau in calcul ce mi a spus nico! mare dreptate are, si daca nu mi prescrie dr progesteron injectabil tot fac si ii spunca i musai sa mi masoare endometrul inainte de et!
in fine ma ridic incet si merg mai departe!
va multumesc tuturor de vorbele bune si va pup!
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 EmptyMar Sept 21, 2010 9:23 pm

bruniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
tu vb serios?????????

mi se blocase calculatorul...................
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 19 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul - 8
Sus 
Pagina 19 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul -11
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul-12
» Discutii zilnice de tot felul- 15

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: