Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul - 8

In jos 
+13
SOS Infertilitatea
Ellyshor
lyly_mar
samira33
brunadria
luminita42
guzelnico
alinutahu
mirela2
amy
menics
galliciana
Admin
17 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin



Mesaje : 279
Data de inscriere : 11/04/2010

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 EmptyMier Sept 01, 2010 7:22 am

Rezumarea primului mesaj :

Discutii zilnice de tot felul cheers :
Bun venit in luna septembrie!!!

Aniversari ale lunii septembrie:
gina monica - 04 sept cheers sunny
Mona - 10 sept cheers sunny
Libru - 10 sept cheers sunny


Ultima editare efectuata de catre Admin in Joi Sept 02, 2010 7:22 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://sertarelulcucopii.forumdediscussions.com

AutorMesaj
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 EmptyMier Sept 08, 2010 9:21 am

ufffffffffffffff, iubita, ce pierdere!!!!!!
imi pare rau........

si eu ma gandesc u groaza, catodata, ca, a mea are deja 12,5 ani......
poate face cancer ovarian, cum a spus doctorita.......uffffffffff..........
greu, greu, de tot!!!!!wow, dar 17 ani....... a fost un caine devotat!

eu nu am rezistat dupa moartea primelor cateluse, la 3-4 luni max - am luat-o pe nebuna asta.....
au murit cam la 6 luni distanta.....e greu.......f greu.......imi pare rau.......
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 EmptyMier Sept 08, 2010 10:09 am

buna dimineata!
la multi ani sarbatoritelor...
galli nu iei nimic pt dureri?? am inceput eu cu doftoritul Smile pai daca am avut profesor bun Wink pe lumi flower
nici eu nu am visat...stiu doar ca G m-a trezit ca ma tot sufoca...dimineata l-am intrebat daca i-a fost frig ...si mi-a raspuns: nu imi era bine asa cu tine in brate...wooow...
ieri am fost sa iau un cadou, unei colege de generala...si m-am gandit cu o alta prietena sa luam un album foto, in carde sa punem cateva fotografii cu noi de atunci din sc, dar nu am gasit un album dragut asa ca am luat o rama foto, eleganta , dubla...si eu acum am facut pozele pentru ea... ce spuneti? eu cred ca este ok, pana la urma ce sa-i luam cadou...

eu ma agit ca organizez o excursie in delta...vre-o 60 de persoane... bataie de cap nu gluma cu atatie oameni... n
se pare ca asta va fi minivacanta mea.... altfel de concediu nu am mai vorbit cu G nimic, si observ ca are cheltuieli cu amenajarile...pana la urma...asta e...poate mergem la sanius la iarna...
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 EmptyMier Sept 08, 2010 10:44 am

neata buna...
la multi ani sarbatoritelor...
menics super ideea cu cadoul , e originala!
sami , cand dai startul?
galli, daca erai aici , ma ocupam eu de tine.. sper ca esti mai bine..
eu trebuie sa sun pe la 16h00 sa vad daca declansam ovulatia in seara asta..
foliculii isi fac de cap: altii cresc ,altii nu.. nici nu vreau sa ma mai gandesc, asa ca ce o vrea d zeu!
o zi frumoasa tuturor!
pupici..
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 EmptyMier Sept 08, 2010 11:32 am

ciao fete dragute!

am cam absentat ceva, nu gluma, insa am reusit sa citesc din urma ca altfel eram in aer Suspect
am avut o vacanta frumoasa , am inceput cu Parangul apoi am ajuns la Dunare , totul foarte frumos, excursii in fiecare zi,cand am ajuns acasa am m-ai pus-o inca de o drumetie prin Apuseni Very Happy si parca tot nu ne-a ajuns deci vineri plecam o sapt. spre Grecia ca mie poti sa-mi dai orice ca daca nu vad marea, nu mi-ai dat nimic Embarassed
nu pot sa intru acum in detalii ca nu dispun de prea mult timp insa promit sa revin caci deabia astept sa fiu la zi cu tot ce se intampla in aceasta casuta minunata cu prietene dragi I love you

sunt prin preajma azi, maine ma reapuc de facut bagaje

pupici
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 EmptyMier Sept 08, 2010 11:35 am

hihi.. ce suuper ca mi-a aparut semnatura, o pusesem demult dar nush de ce nu aparea,apoi m-am lasat pagubasa Embarassed

LA MULTI ANI tuturor sarbatoritelor!!!


Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 EmptyMier Sept 08, 2010 1:16 pm

Buna gagicilor,

La multi ani Mariilor! La multi ani Amy! Sa se adevereasca visul tau cu fetita!I love you

Eu m-am trezit la 12.00 ca de obicei. Noaptea stau citesc sau bantui pe internet, azi noapte m-am dus in pat la 3.00. Dar ma simt relativ ok. Am primit si eu detalii despre botezul sora-mi de la fiica-mea si mama mea. Sora-mea nasa s-a emotionat la zis Crezul, surpriza totala pt. ca ea este foarte obisnuita sa vorbeasca in public (!!) iar sora-mea mama de copil, cat pe ce sa planga cand i-au bagat copilasul in apa, iar cea mica a urlat si a protestat ca din gura de sarpe la cazan! La restaurant pana la urma au chemat 30 de oameni, au venit rubedeniile sotului ei din Ploiesti toate, plus niste colegi de la serviciu. Asa ca a fost bine iar eu mi-am satisfacut nevoile de informatie .. Smile


Ultima editare efectuata de catre luminita42 in Mier Sept 08, 2010 1:36 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 EmptyMier Sept 08, 2010 1:35 pm

Hahaha Manule, acu'zici ca eu te-am doftoricit! Las'ca stiu eu ca te-ai indesat singura-singurea cu antiinflamatoare!.. Very Happy Auzi, da-l incolo de Thasos, mai bine ca G. renoveaza pe la apartament, sper din inima ca lucrurile sa mearga asa cum isi doreste sufletelul tau. flower

Samiro, imi pare rau de caine. I love you
Toata admiratia pentru zacusca, bine ca te-au tinut bateriile. Cred ca hranesti tot familionul din ea! Sa-mi arunci si mie un borcan pe la olanda!.. Very Happy

Turqoise ce vacanta minunata!.. Ne mai povestesti tu cand te intorci!Pupici!

Bruna, tine-te bine in continuare! I love you
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 EmptyMier Sept 08, 2010 1:43 pm

Apropos, v-am mai zis si noi avem cainos, unul de aproape 12 ani. E mare, alb-galbui si aduce a labrador, dar el e o corcitura curata. E prietenul si aparatorul nostru acolo la bucuresti, de cand avea fiica-mea 11 ani. Al naibii daca se apropria cineva de usa aia si era bine pt. ca noi avem un apartament la parter si pe vremea aia eram si singure. Ieri l-a adus fiica-mea cu masinuta de la tara, era cainosu mandru si fericit ca vine inapoi! Intre noi fie vorba i-a fost mai bine la curte, se mai misca puturosul, a slabit, era cam supraponderal; dar asta mica nu mai vroia sa-l lase ca sufera . Mai are sa-l recupereze de la mama pe Coco papagalul (tanar si asra numai 12 anishori!) ca cica e partener de ''discutii'' (!?) cu bethoven cand e ea la facultate. Imi inchipui ce mari discutii ce incing acolo. jocolor
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 EmptyMier Sept 08, 2010 1:55 pm

manu, am luat vreo 2 paracetmoae s vreo 2-3 ketonal si era sa si decartez - pardon...
am atipit asa, pe reprize, 5-10 min, apoi de la 3 mai ca lumea....
m-a durut ingrozitor, ce mai......acum sunt mai binisor....
mai inainte am mai luat un paracetamol...
turqoisule, nu te vazuram de un secol, soro!!!!
sa aveti concediu placut si in grecia!!!

hihi, cateodata cainii astia sunt incantari pt suflet!!!sincer!!
sami, ai sa iti cumperi altul?
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 EmptyMier Sept 08, 2010 1:56 pm

Aaa, am uitat: Turqoise, imi place semnatura ta! Smile

Pupici tuturor fetelor!..

flower
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 EmptyMier Sept 08, 2010 2:30 pm

turqoise, ce frumos...hai fugi si-n grecia si te asteptam cu impresii de vacanta...
lumi, pupici...
galli, si acum te mai doare??? ai dreptate cu animalutele, mai ales cainii...doamne nu stiu ce vor face ai mei cand nu va mai Cora..ca si ea e o babuta acum...
eu sunt cu gandul la plecare, ca voi fi tot intr-o fuga...dar asta e...
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 EmptyMier Sept 08, 2010 2:43 pm

da,manu, ma doare si acum, dar asa, in capul stomacului,si apoi crampe in jos,catre uter,parca, nu stiu cum sa spun....aiurea....
dar e de la cm, nu de la altceva! asa ma durea cnd am inceput sa iau duphaston...
azi ce mai faci??
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 EmptyMier Sept 08, 2010 2:52 pm

uff galli imi pare rau..
azi la sase fug la ziua unei prietene...si dupa cred ca la G...am cam obosit...
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 EmptyMier Sept 08, 2010 3:11 pm

sa ai distractie placuta!
lasa, iti trece oboseala cand o sa il vezi pe G!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
mirela2

mirela2


Mesaje : 129
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 47
Localizare : bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 EmptyMier Sept 08, 2010 3:24 pm

la multi ani mariilor flower flower flower

sarumana de urari Smile Smile

gali avem 20s si 3z

lumi la filantropia nasc

mona ma bucur ca esti bine cheers

eu am facut azi sarmale n foi de vitza cu carne de curcan si pandispan cu zmeura, ca deh ii ziua lui al meu sot, e si el o marie Embarassed
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 EmptyMier Sept 08, 2010 3:46 pm

Mirelo, ce de mai gatisi, bravo! Sa-ti traiasca sotul! Si la mai multe saptamani pana la termen! Filantropia zici..citeam pe dc ca fetele sunt multumite de spital, ca ar face si cursuri pentru viitoarele mame, e de apreciat ca mai sunt spitale care fac eforturi. Pupici.
Sus In jos
mirela2

mirela2


Mesaje : 129
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 47
Localizare : bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 EmptyMier Sept 08, 2010 4:24 pm

lumi merci de urare, sa traiasca si al tau

au dotat spitalul cu un super eco si cica le mai aduc 2 aparate la fel de bune cheers
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 EmptyMier Sept 08, 2010 5:10 pm

mirela, sa iti traisca sotul si sa fiti sanatosi toti! flower
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 EmptyMier Sept 08, 2010 5:15 pm

soro, da pe unde sunteti toate??????? affraid
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 EmptyMier Sept 08, 2010 5:35 pm

Seara buna, fetele mele.
Multumesc frumos de urari. Pentru ca pe mine nu ma striga nimeni asa, dimineata uitasem complet. Folosesc numele Ana-Maria cand vreau sa nu stie luma ca sunt eu. Smile)
Felicitari Mirela pentru bebelusii din burtica.
Samira, imi pare rau de catelus. Si eu ma gandesc cu groaza ca pisi a mea are 6 anisori. E sufletul meu. Cand toti au plecat de langa mine, ea a fost tot timpul acolo.
Vacanta placuta fetelor care inca nu au inceput serviciul si se mai rasfata.
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 EmptyJoi Sept 09, 2010 6:57 am

neata, dragelor!!!!! I love you flower
LA MULTI ANI!!!! celor ce poarta numele ANA!
va invit la o cafeluta slaba!
am dormit cat de cat bine azi noapte, nu stiu de la cat,
dar durerile nu mi-au dat tarcoale mult. ce bine! cheers
chiar, amy, cat traiesc pisicile????
adevarat, animalutele raman intotdeauna prieteni sinceri!!! neconditionat!
la mine sta sa ploua........
va doresc o zi buna!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 EmptyJoi Sept 09, 2010 7:22 am

Buna dimineata, frumoaselor.
Ms galli de cafeluta.
Nu stiu cat traiesc pisicile si cand o vad pe a mea asa mica (are 3 kg de cand o stiu) tot zic ca e si tanara. Smile Mor de dragul ei.
Aveti grija de voi. Eu azi am un drum scurt pana la Bucuresti asa ca o sa intru mai pe seara.
Va pup !
Sus In jos
mirela2

mirela2


Mesaje : 129
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 47
Localizare : bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 EmptyJoi Sept 09, 2010 8:08 am

neata

la multi ani anelor!

gali sarumana de cafea
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 EmptyJoi Sept 09, 2010 3:03 pm

mama, ce e linistea asta aici????? affraid
am fost pana dincolo, pt ca la ora 9 am ramas fara apa.....
au lucrat astia ceva, si ciuciu apa.....si am plecat,
desi facusem niste planuri pe azi....asta e....
ploua si e urat....
voi????
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 EmptyJoi Sept 09, 2010 4:43 pm

Eu m-am si intors de la Bucuresti. Cred ca m-am dereglat de tot, azi, desi trebuia sa fie ziua 23 e ziua 1. Nush ce naiba, in viata mea nu mi-a venit menstruatia asa devreme. Tare ciudat.
Astept sa vina un nene sa citeasca contoarul de lumina si apoi plecam sa facem cumparaturile pentru torul pe care il voi face maine pt atta socru.
Va pup si va astept pe aici, ca vad ca galli vb singurica. Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 8 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul - 8
Sus 
Pagina 8 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul -11
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul-12
» Discutii zilnice de tot felul- 15

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: