Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul - 3

In jos 
+15
beatrix69
mirela2
alinutahu
azumica
brunadria
lyly_mar
samira33
luminita42
amy
SOS Infertilitatea
Looana
guzelnico
Mona41
galliciana
Admin
19 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin



Mesaje : 279
Data de inscriere : 11/04/2010

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 EmptyJoi Iun 10, 2010 6:25 am

Rezumarea primului mesaj :

Discutii zilnice de tot felul!! cheers
Sus In jos
https://sertarelulcucopii.forumdediscussions.com

AutorMesaj
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 EmptyLun Iun 14, 2010 8:08 am

Neata fete....
Va invit la cafeluta.....si la ceiut pe mezine. cat ...ca stiu yo ca cafeaua nu place...poate o bere ceva, desi e cam dimineata Very Happy
Am avut o zi de cacao ieri, mi-am iesit din pepeni de la un fleac si am plans toata seara....uffff
N-am nici un chef ....sunt fara nici un tzel....
Nu stiu ce am sa fac in vara asta, nu stiu ce fac in toamna, nu stiu ce va fi peste un an....
la dreku, m-am saturat....
Bosul e in strainatatzuri....si eu frec menta Embarassed
Nico, ce faci? Cum se simte taticul? Cred ca e in culmea fericirii...
Trebe neaparat sa ne trimiti si noua praful ala de smochine....
Samiro, cu chefirul e asa.....
Se bea chefirul....si poate ai noroc si ramai bortoasa I love you
Serios acum, intrati pe nel la : ciuperca de chefir" si vedeti ce de-a trebi rezolva...
Nu pe aia care o vrem noi...dar tot e de bine....
Lumi de H, mai incet cu munca 'telectuala' ...
Gali, pe unde umbli?
Bea cat mai ai?
pup
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 EmptyLun Iun 14, 2010 9:21 am

neatza doamnelor:)

azi am un chef de vorba,mai e cineva sau sunt singurica? Question
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 EmptyLun Iun 14, 2010 9:32 am

Buna dimineata, fete minunate!

Va multumesc infinit pentru sustinere si ganduri frumoase! flower
Sper din toata inima si din adancul sufletului ca totul sa decurga bine pana la termen. DD va decide.
Eu il rog si pe samburel sa ramana acolo, la caldurica.
De pe-acum sunt paranoica: cum simt cea mai mica jena, tusht in pat sau macar ma asez. Beau multa apa si mananc de 3 ori pe zi, plus fructe si iaurt intre mese. Deja am luat 2 kile in 2 saptamani. Smile
Maine trebuie sa repet beta.

O saptamana foarte buna!
Sus In jos
CODRA

CODRA


Mesaje : 32
Data de inscriere : 14/04/2010
Varsta : 50
Localizare : ORADEA,BIHOR

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 EmptyLun Iun 14, 2010 9:43 am

neatza fetele!
guzelnico FELICITARI din suflet!sarcina usoar si bebe sanatos!
eu sunt mai blonda...acum m-am prins ca de tine e vorba lol!
pup fetelor!astept ploaia...e tare innorat la noi si s-a mai racorit putin,dar in casa e inca foarte cald
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 EmptyLun Iun 14, 2010 9:48 am

Monuca, nu te las in starea asta, fata scumpa. Tu esti modelul meu de optimism si buna-dispozitie. sunny
Iti trimit multi-multi pupici dulci, te imbratisez foarte- foarte strans si te invit in Istanbul la toamna. Fac cinste cu un hamam si-ti dau si praf de curmale. Wink


P.S. Taticul e la fel ca mine: realist. S-o bucura/ emotiona el in interior dar la exterior e cool . Cool
In rest, e cu ochii pe mine: sa nu ma aplec, sa beau apa, sa nu car nimic, imi face injectiile si ma intreaba mereu daca mi-am luat doctoriile. Very Happy
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 EmptyLun Iun 14, 2010 9:53 am

Galli, esti absenta motivata sau nemotivata?! Neutral

Azumico, ce carte citesti acum?

Codruta, multumesc mult.
Si nu-ti face griji, sunt sigura ca vibram toate si la bucurie si la tristete. flower
Sus In jos
Ellyshor

Ellyshor


Mesaje : 47
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 40
Localizare : Planeta lui Babyboom

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: FELICITARI NICO!!!!!   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 EmptyLun Iun 14, 2010 9:59 am

Very Happy Very Happy Very Happy

Maiiiiiiiiiiiiiiiii....ce bucurie mare mare!!!!!
Toata inima si intregul meu sufletel se bucura la unison cu voi pentru reusita scumpei noastre Nico.
Scumpoooooooooooooo!!!!
Sa ai parte de o sarcina mirifica! Sa fii sanatoasa in primul rand! Sa stea samburelul la caldurica in burtica timp de 9 luni, pe muchie! Sa creasca sanatos si frumos!

FELICITARI!!!!!!!!!!!


Va pupic dulce pe toate si sa dea Dumnezeu sa ne reauzim cu vesti al fel de bune!!!
Eu sunt la inceput de menopauza temporara si deocamdata nu m-au apucat starile rele...dar nu e timpul nicidecum pierdut! Rolling Eyes

Sa aveti o zi frumoasa!!!!!!!!!!!!!!!!!
cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 EmptyLun Iun 14, 2010 10:40 am

Nico, la un hamam vin oricand.
Nici n-am vazut hamam mai misto ca in Turcia...
ca la mama lui...
Si noi suntem cu ochii pe tine sa nu faci nik.
Iar de kilograme....asta sa fie singura ta grija...
Mai ales ca lui "mesiu" al tau am eu o presimtire intreioara ca te va place, mama mama ..mai plinuta Very Happy

Amzulico, treci la raport.
Ce ai de zis...ai spune ceva asa care nu intraznesti sa-i spui mamei...
Ce te roade? Sleep drunken

Elisor, si codruta blonduta....pupi...

Las' ca-mi revin yo..
Ziua buna.. sunny flower
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 EmptyLun Iun 14, 2010 10:45 am

da,aici sunt:D m-am luat cu muzica si am uitat ca-s pe forum
acu` nu citesc pentru ca sunt prea ocupata sa scriu una
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 EmptyLun Iun 14, 2010 11:07 am

Amzulica, asta e de bine...
Poate ne pui si noua un pasaj ceva....
Ce faci diseara? Iesi cu gasca?
Unde? si de la cat la cat?
Zau ca nu te intreb asa de florile marului. Chiar ma intereseaza.
Si eu aveam o gasca de baieti care ma conduceau acasa ca stateam in cartierul de casa...
Pe atunci mi se parea un mare dezavantajjjj sa stai la casa...
pupi
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 EmptyLun Iun 14, 2010 11:19 am

am sa va spun si un pasaj daca vreti. Da, voi iesi pe la 5-6{ca-i prea cald} si sper sa ma lase si azi pana la 9...Cred ca vom sta pe la o scara{ cum facem mai mereu} si vorbim, ne jucam carti,remi, table sau mergem la un biliard...vedem noi
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 EmptyLun Iun 14, 2010 11:24 am

hello,hello!!!
nico,inca odata felicitari!!!! eu am stiut!!
bun,in fine, mor de cald!!! spal niste incaltaminte,iar, si mai vad eu pe aici ce mai fac.....
maine e o zi mai grea,putin, am de mers cu aida la vaccin,la 9 dim sa fiu acolo,
la 11 apoi la dentist-oare ce ganduri mi-o mai fi pus......?

sunt f deprimata, si caldura cred ca contribuie....si altele,bineinteles.....
dar,o veste mai bunicica, au venit rusii! drunken
desi nu avusesem simptome in ultimele zile,deloc, si chiar il sunasem pe dct...
dar cred ca tot ma voi duce sa ii fac o vizita.....am niste nedumeriri.....

in rest,tot cald e,chiar daca au mai scazut putin gradele....curg apele pe mine....
revin....
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 EmptyLun Iun 14, 2010 11:39 am

[...},, Iesind din capcana salii de dans, mergand spre bancile noastre din inima gradinii curajul imi scade, incep sa regret din ce in ce mai mult ca l-am intrebat.As putea spune ca doar ma saturasem de antrenamente si doream o pauza, dar ce as fi rezolvat?Nu-i prost, se va prinde de minciuna, dar nu va spune nimic.Nu! Trebuie sa-i spun ce am sa-i spun, trebuie sa-i spun ce am incercat sa-i spun de mult dar atunci nu am reusit...
-Vreau sa ma asculti fara sa intervii,chiar daca ma mai opresc. ii spun cu o voce tremurata,apoi incep. De mult timp am incercat sa-mi fac curaj pentru a-ti vorbi anumite lucruri, dar nu am reusit.Acum am gasit o mica portita pe care am evadat. Probabil voi regreta acest lucru...Poate acum nu intelegi ce-ti spun dar o vei face putin mai tarziu. Noi mereu am vorbit liber , deschis, ca doi frati, doar ca eu nu ti-am putut vorbi asa despre un anumit subiect ce tocmai il deschid acum.calcandu-mi foarte mult pe inima, il vorbesc mai departe. Mi-ai plantat in inima seminte ce au incoltit, sentimente care s-au transformat in flori de speranta. Le-ai ingrijit cu fiecare zambet si privire ce-mi era destinata mie. Poate nu ti-ai dat seama dar m-ai facut sa zbor, mi-ai colorat lumea si ai luminat-o...Ai reusit sa-mi trezesti multe sentimente... imi simteam obrajii ca ma ard dar nu indrazneam sa ridic privirea spre el.Stiu, e ciudat, noi care,poate, nu ne-am gandit niciodata la asta, eu am distrus acest val de "fratie"ce ne tine legati de asa mult timp. S-au poate...ma insel?!Te stiu de asa mult timp, dar totusi nu te cunosc... Stiu suficient de multe, insa, pentru a sti ca... nu am putut sa-i spun "Te iubesc"...pentru a stii ca tu... ca tu insemni mult pentru mine....
Se ridica...Se ridica si pleaca iar eu raman sa-mi potolesc arsura din obraji cu lacrimi. Ce am facut?! Am distrus si acea urma de prietenie dintre noi. Da,cu siguranta voi regreta aceasta evadare...II ascult pasii indreptandu-se spre cararea spalata de ultimul nostru drum impreuna...Dar s-a indepartat...nu-l mai aud, aud doar soaptele florilor ce ma inconjoara...
Din linistea pernelor mele zaresc galagia sufletului. Ma trezesc admirand superbul meu peisaj ca-mi e dat de gradina care-mi parea un colt de rai, dar care s-a topit sub acea seara(...)" ...
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 EmptyLun Iun 14, 2010 12:06 pm

Amzulica,
Mi-a placut aia cu "flori de speranta"
Nu ma pricep eu la comentarii literare, dar am sa-mi dau cu parerea...
sper ca nu te superi...
Textul la prima citire, e putin cam incalcit, inteleg ca eroina e framantata...
Folosest repetitiv cuvantul "a sti" sau stiu , stim, etc....
In rest mesajul prin puritatea lui, m-a facut sa lacrimez.
Cred ca ai talent si sa nu te opresti din scris....
Promite ca ai sa ne pui continuarea...ca sunt curioasa...si eu am fost victima unei faze de genul asta....

pupici apasati ...
gali, pup aida sturlubatica si stapana zgubilitica Very Happy flower
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 EmptyLun Iun 14, 2010 12:19 pm

merci :* si nu m-am suparat
pai,continuarea o am, am scris pana la capitolul 6, iar faza asta face parte din capitolul 3,deci vreti sa va mai scriu?
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 EmptyLun Iun 14, 2010 12:35 pm

Azumico, bag seama ca Zburatorul iti cam da tarcoale. I love you Daca ai citit poezia lui Heliade Radulescu, stii la ce ma refer.
Este bine ca-ti exprimi anumite trairi in forma scrisa. Asta dovedeste ca esti o adolescenta cu preocupari serioase.
Dar chiar si asa, trebuie sa acorzi mai multa atentie topicii folosite in propozitii si fraze, asocierii de timpuri ale verbelor, folosirii repetate a pronumelui "care".
Sugestie: mai rasfoieste din cand in cand si notitele despre figurile de stil. Mi-ar placea sa citesc un roman scris de tine, in care sa regasesc o exprimare bogata si ingrijita, nu jurnalul tau zilnic.

Sper sa iei in serios observatiile mele. Ti-a vorbit profa din mine. study
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 EmptyLun Iun 14, 2010 12:39 pm

nu ma supar:)
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 EmptyLun Iun 14, 2010 12:46 pm

N-ai motiv de suparare, fata frumoasa si desteapta. Ne-ai cerut parerea iar noi ne-am spus-o in mod sincer. Pentru ca iti dorim sa te perfectionezi.

P.S. Peste cativa ani, cand vei deveni tu scriitoare de succes, vom scrie aici: "Cristinica noastra isi lanseaza prima sa carte". Si sa nu crezi ca nu te vei trezi cu noi la Galati. Very Happy
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 EmptyLun Iun 14, 2010 12:54 pm

Smile) e bine atunci
app, ma mai cheama si ramona, imi puteti spune asa pt ca eu ma semnez pe carti ca Ram Dam nu cristina:D
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 EmptyLun Iun 14, 2010 1:19 pm

Amzulica, oricum chiar si asa noi te rugam sa ne pui in fiecare zi cate o pagina , doua..sa o citim...
Ps, esti intr-a 8-a sau treci la liceu? Scuze daca ai spus si eu nu am retinut...
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 EmptyLun Iun 14, 2010 1:21 pm

Amzulico,....hi, hi, hi...si pe mine....
Eu in tinerete ma semnam....Amon Ra....
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 EmptyLun Iun 14, 2010 1:22 pm

acum am terminat cl a7-a, deci sunt in a8-a.
si am sa va mai pun, dar putin mai tarziu.Tot in topicul acesta? si vreti continuarea sau sa va scriu de la inceputul cartii?
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 EmptyLun Iun 14, 2010 1:24 pm

Smile) si mie mama imi spunea mona cand eram mai mica, dar incepusem sa ma enervez ca-mi spune asa si acum imi spune Ramona
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 EmptyLun Iun 14, 2010 1:30 pm

Buna fete dragi.
Nico, ma bucur tare mult, de cate ori citesc despre samburelul tau.
Eu sunt lesinata de calduram, se vede ca imbatranesc.
Am uitat Lumy 3 in 1 sa-ti spun ca fetitele sunt minunate si deja cochete avand in vedere cercelusii din urechiuse.
Pup fete !
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 EmptyLun Iun 14, 2010 1:37 pm

Mona flower, offff fata mea, numai timpul vindeca...
Acu ce sa-i faci, trebuie sa reasezi viata in fagasurile ei, sa-i gasesti din noi sensul.
E greu acum, dar o sa fie mai bine. I love you
Pana una alta baga toate tipurile de chefir posibile! drunken si du-te pe la hamamul lu'Nico!!

Ellyshorul, tu si menopauza ta!!! Pe unde umbli???.. Nu ne zici nimicuta de viata ta?.. Mai ai lectiile de franceza pe cap?.. Te duci pe undeva vara asta?.. I love you

Azumi, frumoase trairi interioare ! Esti un copil deosebit! flower

Galii, sa fie intr-un ceas bun cu cm-ul, bine ca a aparut. Ai luat ceva pana la urma, ca nu mai stiu?..Pupici multi!

Nico, ia-o natural. Incepe greul. Si nu se va termina nici cand copilul tau va fi mare! .. :-)) Asta cica e o incurajare!!! ..Eu reusesc sa uit de paranoia si sa nu numar zilele doar cand imi pun capul la treaba...asa se explica atractia mea catre munca 'telectuala", vorba lui Mona, din ultima vreme. Pupici si tie!

S-a anuntat sora-mea cea mare ca vine pe la mine in august cu boyfriendul ei, m-am bucurat. Programul e facut, ce mai. In iulie planuiam sa vina fata la mine. Noi oricum nu plecam nicaieri, daca totul merge bine la serviciu la H. poate demaram actiunea cumparat de casa. Si pe urma sa cumparam ceva in casa. Acum avem un fotoliu , un pat matrimonial si ceva electronice, restul apartin proprietarului de aici!!..Haha! Ce de bogatie!! :-)) Insa m-as multumi si cu o casa goala, numai sa obtinem imprumutul de la banca! :-)) Mai vedem. Sper sa fie bine.

Pupici la toate fetele!

cheers
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 3   Discutii zilnice de tot felul - 3 - Pagina 5 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul - 3
Sus 
Pagina 5 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul-7
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul -16
» Discutii zilnice de tot felul-6

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Sugestii si reclamatii-
Mergi direct la: