Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul-2

In jos 
+13
brunadria
luminita42
alinutahu
lumy_clt
beatrix69
guzelnico
Mona41
amy
MayanMistica
samira33
lavinia
galliciana
Admin
17 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin



Mesaje : 279
Data de inscriere : 11/04/2010

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 EmptySam Mai 22, 2010 8:42 am

Rezumarea primului mesaj :

Poftiti la discutii! cheers


Ultima editare efectuata de catre Admin in Lun Mai 24, 2010 4:19 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://sertarelulcucopii.forumdediscussions.com

AutorMesaj
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 EmptySam Iun 05, 2010 9:03 am

Galli, nu stii de cand te astept io pe tine si ... nimic. Wink
De relaxat, ma prea relaxez, deja ma doare spatele de atata stat. Azi am promisa zi de plimbarica usoara.

Amy, fix peste o saptamana fac testul. Dar nu stiu ce sa zic. silent
Nu ma doare nimic, n-am niciun simptom. Doar noaptea ma mai trezesc uneori, simtind parca niste spasme/ crampe, nu stiu cum sa le numesc. Sper doar ca organismul meu sa nu refuze si a treia oara samburelul. Rolling Eyes
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 EmptySam Iun 05, 2010 10:20 am

buna dimneata.... sunny sunny sunny la noi i sfasit aiesit soarele dupa o sapt de ploi si frig cheers
guzelnico....Doamne ajuta ....mona ,lumi2in1..voi cum sunteti?
sa aveti un weekend placut flower
Sus In jos
beatrix69

beatrix69


Mesaje : 171
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 EmptySam Iun 05, 2010 10:25 am

Guze, sa speram ca de data asta va fi bine... Stai linistita, ca de simtit n-ai ce sa simti...
Cu avionul a fost foarte bine, zborul in sine nu pune nici o problema, mai ales cand distantele sunt scurte... Oricum, nota 10 pentru Tarom, veau sa spun... La dus mi-au dat loc la business, ca sa am mai mult spatiu, iar la intors mi-au dat trei scaune, primul rand pe stanga, ca sa am cum sa-mi sridic picioarele si sa stau cu ele su pe scaun... Ai sa vezi ca incepand cu luna a 7-a cam asta e problema...
Week-end placut si sa dea Doamne-Doamne sa aud vesti bune peste o saptamana!!
Bea

PS: Am auzit eu bine ca Mirela2 asteapta gemenasi?? Draga de ea, sa fie intr-un ceas bun!
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 EmptySam Iun 05, 2010 10:56 am

Alinuta, lasa starea vremii si vino cu vesti bune despre tine. Pe cand bhcg-ul? cheers
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 EmptySam Iun 05, 2010 11:04 am

cred ca merg marti ,z13 ...nu stiu imi e asa de frica de esec....mai bine astept pana vina urati macar pana atunci am sperante
Sus In jos
lumy_clt
incepator
incepator
lumy_clt


Mesaje : 263
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 EmptySam Iun 05, 2010 11:06 am

Buna "dimineatza" suricatelor!!

Va multumesc din suflet pentru urarile si gandurile bune.
Stiu ca sunteti alaturi de noi flower

Va pupacesc dulce
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 EmptySam Iun 05, 2010 1:32 pm

Buna fetelor,
Eu sunt bine, cu greturile si dureri de burta ca de obicei. Azi de dimineata m-am intors in Olanda si a fost un pic cam obositor de data asta. Sotu'vine diseara tarziu cu alt avion.
A fost frumos in Bucuresti, dar tare scurt, as mai fi stat. In loc de asta cred ca luna viitoare vine fata la noi. M-a durut sufletul ca am lasat-o iar. Ieri a fost ceremonia de absolvirea facultatii, a fost foarte frumos. Examenul de licenta insa si sustinerea tezei abia de acum vin pe 16 si 22 iunie. De-as vedea-o scapata de greu!..Ea zice ca mai sta la master la universitate la bucuresti si ca pe urma se hotareste poate vine aici de tot...Vom vedea. Vreau numai s-o stiu sanatoasa si fericita.
E ciudat ca ma simt ca acasa in ambele locuri si in Olanda si in Ro, dar acolo e mai mult....

Eu v-am mai citit dra de scris nu a fost posibil, ca nu prea aveam internet decat la un computer si nici timp. Dar am incercat sa ma tin la curent fetelor cu ceea ce se intampla..:-))
Lumy la multi ani! Astept cu emotie venirea pe lume a fetitelor tale!!!
Mona, Nico, Alina va tin pumnii, sa dea D-zeu sa ramaneti insarcinate de data asta! Nico sper ca nu gresesc , tu cat mai ai pana la testarea de beta?..
Gali sa-ti traiasca nepotica, sa te bucuri de ea!
Amy ma bucur mult ca nu-i nimic grav cu noduli de la san.

Eu ma retrag acum fete, oricum azi sunt obosita si cam trista, dar ma remontez eu.

Va imbratisez pe toate!

flower
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 EmptySam Iun 05, 2010 2:08 pm

Heeeiii, Lumi, bun venit! flower
Tu te-ai acomodat mai repede daca te simti acasa in ambele tari asa de repede. Mie mi-a trebuit mai mult. Embarassed
Asta si pt ca obisnuiam sa fac drumuri mai dese TR-RO-TR-RO. Te felicit!

Mult succes fetei tale! Ii tinem pumnii absolventei! cheers

Pt beta stam cam asa:
- prima e Alinuta (marti)
- a doua e Mona (joi, cred)
- a treia sunt io (sambata)

Odihna placuta si sper sa-ti treaca starile de rau cat mai curand! sunny
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 EmptySam Iun 05, 2010 4:40 pm

fete cucuiete pupi cu tona.
Lumi, la multi ani si nastere usoara, sa te vedem repede acasa in formatie de 3.
Lumi H, odihneste-te , asteptam sa ne mai povestesti cum a fost cu fata.
Nico, yo fac beta marti.cred ca odata cu alina.
Mieluta noastra are gemeni, draga de ea. am citit pe DC , ca si-a bagat picioarele in vita de la munca.
Bravo tie...acum ai un proiect important de dus la capat.
Gali, pupi.Ce mai stiti de Libra? e bine, in ce luna e? cand naste?
Eu ca si nico si ca si Alina prob, am si nu am simptome....ufff
Un weekedn placut tuturor
Bea, pupi..
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 EmptySam Iun 05, 2010 6:15 pm

mona,soro, pupici inapoi, cati vrei tu!!!!!!!!!!!!!
chiar azi am sunat-o pe libra, nu raspunde, ma rog! nici nu mai sun, tot eu pic de papagal.......
de mirela nu am citit,
simptome, si io am, dar de altfel........ Shocked
mai am 3 tablete cu azi, si apoi sa astept 7 zile...... pirat
ma doare pacatoasa aia de masea, dimineata m-am trezit la 4 si 20, am lungit, si apoi am reusit sa adorm pana la 7,30....
m-am saturat, dar, deh, nu se pot face prin corespondenta.....
azi a fost frumusel si la noi, mai mult de pe la 4-5.....deh..... affraid vreme de kko......
multumim lumi H de urari!!!poate faci un ginere la fata!!!
frumos ca ai fost acolo la ceremonie.....du*-te si fa de papica pt tarzanul tau!!!
revin!!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 EmptyDum Iun 06, 2010 7:14 am

neataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa- cafea fierbinte pt toata lumea!!!
haideti,somnorici,la povesti, pana veniti, ma duc sa hranesc 1 bucata caine din dotare!!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
lumy_clt
incepator
incepator
lumy_clt


Mesaje : 263
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 EmptyDum Iun 06, 2010 11:03 am

Neatza scumpelor,

Am intrat sa va uram o duminica placuta si sa va trimitem flower flower flower

Zilele astea nu stiu cat o sa mai intru..am ajuns pe utima suta de metrii!!!!!! Gata azi termin si eu totul de aranjat si stau cumintica. Am comandat si ultimele accesorii ... scoicile auto. Deci pot sta linistita.

Emotiile sunt cat casa ... ce de sentimente ma incearca... si
Vad ca mandrele isi cer tributul, deh, de pe acum au personalitati puternice... Si sper sa nu imi faca vreo surpriza, sa stea pana marti, deh, si Floricica ns era programata pe 2 feb, iar bebe Dani s-a hotarat sa vina pe 1 feb...

O sa va dau de stire ce si cum, de indata ce voi fi in stare.

Ma duc sa termin bagajul, mai am de pus hainutele lor si medicamentele care m-a trimis doctorul sa le cumpar...ce ti-e si cu criza asta. Bine macar ca se gasesc in farmacii.

Si apoi sa stau cu gura pe tati sa faca curatenie cum trebuie Very Happy , si astept si musafiri, cica vine frate-miu pe aici.

Sa veniti cu rezultate bune si sa aveti grija de voi!!!

Multi pupici!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ps Va multumesc din suflet pentru sustinere, stiu ca veti fi alaturi de mine.
flower flower flower flower flower flower
Sus In jos
beatrix69

beatrix69


Mesaje : 171
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 EmptyDum Iun 06, 2010 11:13 am

Lumy, sa fie intr-un ceas bun, sunt convinsa ca totul va fi bine!! Eu mai am de facut ceva cumparaturi...
Luminita, bine ai revenit!! Mai ai putin si trebuie sa faci ecografia morfologica de trim I, apoi teste si analize...

Week-end placut va urez, sa va distrati bine!!
Bea
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 EmptyDum Iun 06, 2010 11:15 am

Buna, dragele mele.
Eu cu program administraiv, de curatenie, pentru ca ieri am tras chiulul si ne-am dus la munte, asa cu ultimii banuti.
Tin pumnii la beta fetelor. Trebuie sa fiti optimiste.
Va pup pe toate.
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 EmptyDum Iun 06, 2010 12:42 pm

salve gagici,
Va urez o duminica placuta.
Eu deja la munci...
Am si eu o mica prom.
Am uitat ovulele de endometrin acasa...[bang]
am pus dimineata si trebuia sa mai pun si la 14:00 dar nu le am la mine, iar apoi la 23:00 le pun.
Intrebare: este grav daca-l pun pe cel de la 14:00 la 18:30 cand ajung acasa...
uff ce imprastiata sunt..cum am putut uita...

Lumi de H, ma bucur ca te-ai intors cu bine.
Lumi 3 in 1, I love you
Gali, dam pupic sa treaca maseluta I love you Very Happy
Aluna, cum te simti?
Nico, tu ai facut vreo plimbarica?
Bea, Amy si all the rest..puuupiii
Sus In jos
beatrix69

beatrix69


Mesaje : 171
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 EmptyDum Iun 06, 2010 3:28 pm

Mona, stai linistita, nu e nicio nenorocire!! Doamne ajuta!!
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 EmptyDum Iun 06, 2010 3:51 pm

Uff Bea, am stat toata ziua lipita pe forum doar, doar mi=o raspunde si mie cineva...
iaca acum ce stres....
Merci de raspuns.
On the other hand...ce dreku ma stresez...ca tot vine uratul acusica, acusica...
fete ma dor sanii si burtica...in jos, si gaze si mucus...de toate...
asta e CM nu ochisori...bang
pup si o duminica placuta sa aveti.
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 EmptyDum Iun 06, 2010 4:29 pm

mona,soro, scuze, nu vazui.....
uite ce am gasit:
Dacă uitaţi o doză de Endometrin, luaţi doza imediat ce vă aduceţi aminte, dar nu folosiţi mai mult decât doza zilnică dumneavoastră.
Call your doctor if you use too much Endometrin. Sunaţi-vă medicului dumneavoastră dacă utilizaţi prea mult Endometrin.
Do not use any other vaginal products when you are using Endometrin. Nu folosiţi orice alte produse vaginale când utilizaţi Endometrin.

pupicii de rigoare! I love you
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 EmptyDum Iun 06, 2010 6:37 pm

serara buna fetelor flower
eu am lipsit ca am fost plecata la mare...tocmai ce m-am intors.
sunt bronzata,odihnita,mi-am incarcat bateriile...gata pentru operatia maica-mii.

lumy...Dumnezeule!!!marti nasti!!!!...mi s-a strans stomacul de emotie!!!
unde nasti???cu cine???
DD sa va aibe in paza lui si pe tine si pe bebeline.

pup toate fetele,fara exceptie....ma duc sa-mi fac un dus...si daca nu ma fura somnul...vin sa va povestesc impresiile mele despre Vama Veche. Cool
Sus In jos
MayanMistica

MayanMistica


Mesaje : 48
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 53
Localizare : Netherland

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 EmptyDum Iun 06, 2010 11:48 pm

Citat :
Mayanule, pe unde esti? Cand ai nunta?

Mona draga mea , mai e putin ...pe 29 iunie e nunta si tot atunci si ziua mea de nastere .( aia in care m-am nascut ).Ca cealalta in care m-au declarat e pe 1 iulie.
Mai e putin , pe 13 plec in Romania sa iau fata si nasii iar pe 20 ne intoarcem.Dupa nunta plecam in luna de miere o saptamana ( 3 zile in Germania si 3 in Austria ) dupa care 2 saptamani de concediu toti 3.
Am niste emotii de nu va vad , dar de abia astept sa vina ziua cea mare.
Va pup pe toate.
Sus In jos
http://www.beetjechique.nl
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 EmptyLun Iun 07, 2010 8:26 am

Foarte buna dimineata! sunny

BUN VENIT PE LUME GARGARITELOR GEMENE! SA FIE SANATOASE, DESTEPTE, VOIOASE SI FRUMOASE! cheers flower cheers flower cheers flower cheers flower

MULTI PUPICI SI IMBRATISARI CALDE PROASPETEI MAMICI! flower flower flower flower flower

P.S. Una seamana cu mami, una cu tati. Wink
Sus In jos
beatrix69

beatrix69


Mesaje : 171
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 EmptyLun Iun 07, 2010 8:28 am

Sami, Lumy naste la Municipal, a scris si cu ce doctor, dar am uitat..
Buna dimineata fete, sa aveti o zi buna!! Va scriu mai tarziu dupa ce ma intorc de la doctor, sa va raportez ce mi-a spus...
Pupi, Bea
Sus In jos
beatrix69

beatrix69


Mesaje : 171
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 EmptyLun Iun 07, 2010 8:30 am

Gata, au aparut?? Uraaa!! Sa fie intr-un ceas bun!!
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 EmptyLun Iun 07, 2010 8:31 am

Mayan, miresica noastra, abia te asteptam la povesti si impresii despre minunatul eveniment!
Iti trimitem multi-multi pupici, imbratisari calde si un buchet de flori virtual.
flower flower flower flower flower

Sa fie intr-un ceas bun, sa fiti fericiti si sa aveti parte de multe realizari impreuna! cheers
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 EmptyLun Iun 07, 2010 8:32 am

Bea, te asteptam cu vesti minunate! cheers
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 8 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul-2
Sus 
Pagina 8 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul -16
» Discutii zilnice de tot felul-6
» Discutii zilnice de tot felul- 20
» Discutii zilnice de tot felul-22
» Discutii zilnice de tot felul - 21

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Sugestii si reclamatii-
Mergi direct la: