Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul-2

In jos 
+13
brunadria
luminita42
alinutahu
lumy_clt
beatrix69
guzelnico
Mona41
amy
MayanMistica
samira33
lavinia
galliciana
Admin
17 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin



Mesaje : 279
Data de inscriere : 11/04/2010

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 EmptySam Mai 22, 2010 8:42 am

Rezumarea primului mesaj :

Poftiti la discutii! cheers


Ultima editare efectuata de catre Admin in Lun Mai 24, 2010 4:19 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://sertarelulcucopii.forumdediscussions.com

AutorMesaj
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 EmptyMar Iun 08, 2010 6:28 pm

Mona, iti trimit o imbratisare stransa-stransa. Esti o femeie puternica si optimista. Doar de-aia te iubim noi asa mult. I love you
Vei reusi! Sunt sigura! flower
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 EmptyMar Iun 08, 2010 6:29 pm

Alinuta, optimista pana la capat, ok? flower


Mama ei de barza, pe unde s-o fi ratacit?! pale
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 EmptyMar Iun 08, 2010 7:10 pm

Mona, stiu cum e, stiu ca nimic nu te poate scoate din starea in care esti acum, dar viata merge mai departe, esti tanara, frumoasa si ai o fata minunata. Refa-ti fortele si lasa natura sa-si urmeze cursul. O sa fie ok. Si da, Luminita noastra are dreptate... pe unde zici ca e rulota?
Te pup dulce !
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 EmptyMar Iun 08, 2010 7:26 pm

Mona,te imbratisez cu drag.......imi pare tare rau........
Lasa...... ca o sa castigam noi "razboiul" asta..............
vine vara,vb fetelor.....ia rulota si du-te sa iti incarci bateriile........... I love you
pupici
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 EmptyMar Iun 08, 2010 9:56 pm

mona draga mea, ce bine iti inteleg deceptia, imi pare tare rau , trebuie sa fi tare sa speri in continuare..
eu , una , nu ma las!
va pup pe toate si va doresc o seara cat se poate de placuta.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 EmptyMar Iun 08, 2010 10:43 pm

buna seara fete dragi!!!

un ochi rade si altu plange!!!
lumi-felicitari pentru bebeline,sa fie sanatoase si norocoase in viata.
mona-o imbratisare mare de tot pentru.o sa fie bine si pentru noi intr-o zi.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 EmptyMar Iun 08, 2010 10:50 pm

fetelor....mama e de luni pe regim exclusiv hidric-supa clara,fresh de portocale,iaurt de baut,ceai.
maine dupa-amiaza trebuie sa ia 3 pliculete de fortran in 2 l de apa si dupa aceea trebuie sa mergem la clinica pentru clisma.
Joi-10 Iunie,la ora 8.30 intra in operatie ,la 7 jumate tre sa fim la clinica.

azi am vopsit-o,maine o duc la epilat ,mani si pedi...e deja agitata,ii este frica...dar cu ajutorul lui DD trecem si peste incercarea asta.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 EmptyMar Iun 08, 2010 11:07 pm

sa va povestesc acu si despre Vama Veche:

mi-a placut da nu ma mai duc a2 oara Very Happy
aduce mai mult a "tara" decat a mare...doar 2-3 magazine din care nu prea ai ce cumpara....sunt fooooooooarte bine aprovizionate cu bautura insa Very Happy
nu am avut de unde sa cumpar o fructa....erau doar cateva mere obosite...in rest...nimic.
la plaja...sezlonguri infecteeeeeeee....saltele si mai infecte....si mai costau si 10 lei pe zi

mi-a placut foooooarte mult ca a fost tare gol...eram pe plaja doar noi si vreo 2 ametiti la vreo 300 de m de noi....Sambata si Duminica insa s-a aglomerat la maxim.
desi ma asteptam sa fie mai ieftina, mancarea mi s-a parut tare scumpa...am mancat la o terasa tare faina ...pe plaja...foarte bun si bine gatit-nimic de reprosat aici....insa cam scump surorilor...un fel principal cu garnitura si salata costa cam 50 de lei...daca mai adaugam si ceva de baut si un dulce...sarea de 70 de lei pentruo persoana.
am mancat cei mai buni papanasi din viata mea.am baut mojito fara alcool.
am ras,ne-am bronzat,ne-am odihnit,ne-am plimbat,cele mai curajoase au facut si baie-eu nu...am facut sedinta foto sexi pe plaja-am profitat ca eram singure pe plaja.
am facut si o nebunie...am facut toate topless...si ne comandam mancarea la sezlong.....eeee.....si imaginati-va ca veneau osptarii cu ancarul pe brat si farfuriile in maini si noi ii asteptam cu tzatzele goale...ma mir cum de nu ne-au varsat farfuriile in poala....profesionistii dom'le ca sa mai Very Happy

cam astea ar fi impresiile...nu-i de mine Vama...nu-i stilul meu.
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 EmptyMier Iun 09, 2010 7:02 am

neataaaaaaaaaaaaa!!
am venit cu o cafea calduta - ca pe caldura asta.......

avem 2 noi membre - laura clisu - BUN VENIT!!!! I love you s-o incurajam sa ne povesteasca despre ea!
- elenada - BUN VENIT!! I love you o mamica de gemeni - fetita si baiat!!!

bun venit fetelor!!! si mii de pupici!!!

zbor si eu la treaba, sunt vegheata de cainele familiei bounce care isi asteapta ciorba de dimineata!!
deh, io am invatat-o sa vina la cafea.......
revin.
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
beatrix69

beatrix69


Mesaje : 171
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 EmptyMier Iun 09, 2010 9:38 am

Sami,
Da' nu stiai ca asta e stilul Vamii? Si crede-ma ce s-a schimbat mult, s-a "civilizat' prea mult fata de cum era si cum o prefera lumea amatoare de Vama, rustica, wild, fara reguli, etc... Oricum, ceva s-a pastrat si asta e brandul Vamii...
Cine mai face beta?
Va pup, Bea
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 EmptyMier Iun 09, 2010 9:55 am

Buna dimineata, fete minunate!

Lylyshor, tu nu aveai programare la dr luna asta?

Sami, citeam cu sufletul la gura cat de multe neajunsuri ati gasit si intentionam sa te intreb: "Macar ati luat placerea unei bai de soare nud?" Dar apoi am aflat ca i-ati "agitat" pe garsoni , facand topless .... Very Happy

Galli, o cafeluta vreau si io, dar fara cofeina ... deocamdata.
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 EmptyMier Iun 09, 2010 9:59 am

Sami, DD ajuta mamei tale, cu asa copila grijulie langa ea, totul va decurge perfect. flower

Bea, daca Alinuta nu se razgandeste, io-s la rand sambata. Dar asa ma mananca degetele pt un pipitest .... Oare pot sa-l fac in orice moment al zilei?! Question
Sus In jos
beatrix69

beatrix69


Mesaje : 171
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 EmptyMier Iun 09, 2010 10:25 am

Guze, eu zic sa stai calma pana sambata...
Sus In jos
SOS Infertilitatea

SOS Infertilitatea


Mesaje : 35
Data de inscriere : 27/04/2010

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 EmptyMier Iun 09, 2010 10:27 am

Mona, imi pare nespus, nespus de rau....
Sus In jos
http://infertilitate.com/
SOS Infertilitatea

SOS Infertilitatea


Mesaje : 35
Data de inscriere : 27/04/2010

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 EmptyMier Iun 09, 2010 10:35 am

Citat :
Dar asa ma mananca degetele pt un pipitest .... Oare pot sa-l fac in orice moment al zilei?!

Nico, pipitestul e recomandat sa se faca dimineata, cand concentratia de hormon in urina e mai intensa, insa data fiind varsta SARCINII tale testul poate fi inca nereprezentativ. In schimb, un beta e reprezentativ maine. Nu poti sa il faci "pe sestache", fara stirea medicului? Sper ca la voi nu se face doar cu presciere de la medic (asa e in USA, daca imi amintesc bine), du-te pur si simplu la un laborator de analize si cere un beta, costa cat doua teste barza. Si apoi repeti "oficial" sambata.

Eu la ultima sarcina am facut vreo 16 beta, medicul mi-a recomandat doar vreo trei cu totul, restul au fost "initiaitive personale".


Brunadria, da, eu sunt. Ma bucur ca nu te lasi! In septembrie ne tinem de manutza, desi eu o sa fac in Strasbourg. Vom face fetite in zodia gemenilor, fix la anul pe vremea asta. flower
Sus In jos
http://infertilitate.com/
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 EmptyMier Iun 09, 2010 10:47 am

Ralu, cred ca voi face beta vineri. Mai am 2 dispozitive cu progesteron-gel si 2 injectii Clexane. Macar sa stiu daca voi mai cumpara sau nu. Smile
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 EmptyMier Iun 09, 2010 10:53 am

Heeeiiii, Bea, ai terminat shopping-ul? flower
Question Ai condus pe toata durata sarcinii?
Ma gandeam la o scurta plimbarica maine, cu masina, bineinteles. Very Happy
Sus In jos
SOS Infertilitatea

SOS Infertilitatea


Mesaje : 35
Data de inscriere : 27/04/2010

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 EmptyMier Iun 09, 2010 10:53 am

Vei mai cumpara! sunny

PS: Iti place noua ta reputatie?! Am zis sa fie cu doua cifre, asa cum va fi si beta!
Sus In jos
http://infertilitate.com/
beatrix69

beatrix69


Mesaje : 171
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 EmptyMier Iun 09, 2010 10:58 am

Guze, n-am terminat, sper ca in week-end-ul asta sa incheiem... Dupa amiaza mergem sa luam carutzul de la depozitul firmei aflat in Voluntari.. Acum ca sunt acasa, ma mai uit la TV pe Zone Reality, f interesante filmiletze despre nasteri neobisnuite, experiente cu bebei, ma documentez...
Sus In jos
SOS Infertilitatea

SOS Infertilitatea


Mesaje : 35
Data de inscriere : 27/04/2010

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 EmptyMier Iun 09, 2010 11:02 am

Doamnelor, care sunteti in Romania (sau care captati posturile tv romanesti), diseara la stirile ProTV de la 19H va fi un reportaj despre cosul cu medicamente SOSI! Echipa ProTV tocmai a plecat de la Elena si acum se indreapta spre Ramona, una din donatoare.

Elena a zis ca avem promisiuni de donare de la simpatizante ale campaniei din Turcia si Israel si din Franta - a fost foarte haios, caci coletul meu inca nu a ajuns in Romania, iar cei de la ProTv vazusera pozele si au zis aseara ca vor sa filmeze "cosul cu medicamente", Elena a inghitit in sec si a zis "da, cum sa nu?!" si apoi s-a apucat sa sune pe toata lumea din SOSI sa doneze macar temporar cutii - care mai goale, care mai pline - de medicamente, sa facem urgent un cos (ma rog, a iesit mai degraba un cosuletz)Smile Misune indeplinita!

E bine ca astfel va afla lumea de noi!
Sus In jos
http://infertilitate.com/
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 EmptyMier Iun 09, 2010 11:22 am

Moaaama, ce importanta ma simt! cheers O sa ma uit diseara.
Toata saptamana trecuta m-am agitat sa ne repuna in functiune antena cu canale romanesti. La tzanc! cheers
Am profitat de incidentul din Gaza Embarassed si m-am otarat la administratorul cartierului: "Unde suntem, domne, aici, in Gaza?! Io stiam ca Turcia e tara democratica. Pt ce se lupta Erdogan, primul ministru? Unde-i libertatea de informatie? etc ... chestii de-astea Very Happy Saracii, nu au putut balbai decat "Ba da, ba da, aici e Turcia." Si au trimis mesteru' pe terasa imediat. bounce
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 EmptyMier Iun 09, 2010 11:25 am

Acum am vazut ce reputatie am! Galli, noi ne jucam la butoane, o fi voie? Wink
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 EmptyMier Iun 09, 2010 12:02 pm

hello

am venit s-o aduc pe mama acasa....a terminat cu bibilitu....am tras o fuga si pana la munci...am papat ceva si acu ma duc la Albu sa mai vorbesc una alta cu el....apoi ma duc sa trag neshte bazine si o plaja scurta de o ora.
am niste unghii portocalii-semafor de-ti iau ochii...da se vad tare fain pe pielea mea bronzata Very Happy

bea,auzisem cum e in Vama,tocmai de asta nici nu am ajuns acolo pana la 34 de ani...nu mi s-a parut in stilul meu....insa pe principiul ca in viata tre' sa le incerci pe toate....am zis hai s-o fac si p-asta....sa vorbesc apoi din experienta proprie si nu din auzite.

guze,sigur ca o sa fie bine...asa ar proceda orice copil pentru parintele li...nu-s eu mai cu motz.
iti tin pumnii pentru vineri...sa ne aduci Beta mare.

in zilele urmatoare ma duc sa-mi fac si eu analizele de trombofilie.
maine sunt si in ziua 15 a CM si am uitat sa-mi fac programare la eco....insa o sa-l rog pe Albu sa ma primeasca si pe mine printre randuri...ca oricum ziua de maine o sa bantui mai mult pe acolo si poate isi face loc 15 minute sa ma caute si pe mine...abia astept sa vad ce gasim.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 EmptyMier Iun 09, 2010 12:59 pm

Buna gagicilor,
Aud de la fie-mea ca o sa fie calduri mari pe la bucuresti, nu-mi vine a crede ca aici este o vreme de kk innorata de vreo 3 -zile, cat am stat la Bucuresti a plouat acolo acu' la naiba vine dupa mine ploaia!

Sami mi-a placut povestea despre mare!..Eu sunt 'bolnava 'sa stau la mare si la soare!!!!!
Tre'sa comentez si io acum cate ceva :-) La Vama am fost si eu o data si nici mie nu mi-a placut,dar drept sa spun mie nu prea imi place pe la noi la mare demult. Ma enerveaza preturile si contrastele: intr-un loc e mizerie la greu, doi metri mai incolo restaurant de lux!!!...Nu-s in stare sa aibe o 'politica' coerenta asupra statiunilor turistice. Despre Vama imi amintesc ca acu vreo 10 ani erau atat de 'wild", vorba lui Beatrix ca faceau kk in mare direct!.. Laughing Bine ca v-ati dus acum cand inca nu e aglomeratie!Tin pumnii stransi pentru mama ta.

Nico, dar tu ai ceva semne de sarcina?.. poate da D-zeu de data asta!! Doamne ajuta! Cum te simti!! Tare ca invoci politichia pentru rezolvarea problemelor cu mesterii!! Laughing

Monaaaaaaaaa!!!! Unde esti? I love you

Pupici la toate fetele!...
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 EmptyMier Iun 09, 2010 1:12 pm

Am uitat:

Alinuta tare frumusei sunteti si tu si sotul!! Smile Si va potriviti! :-)
Si Lavinia care se plange de batranete e tare frumusica asijderea!!! :-))

Gali, auzi ce m-ai facut ieri sa rad cu inghiontitul cu aia de la apa!!! Si cu potcoava! Very Happy Esti mortala cand nu te dor dintzoshii!!! Dar si cand te dor te tii bine!!! I love you

Bun venit fetelor, Laurei si Elenadei! Ma bucur ca se largeste cercul nostru!.. flower
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 12 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul-2
Sus 
Pagina 12 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul-7
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul - 3
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul -16

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Sugestii si reclamatii-
Mergi direct la: