Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul-2

In jos 
+13
brunadria
luminita42
alinutahu
lumy_clt
beatrix69
guzelnico
Mona41
amy
MayanMistica
samira33
lavinia
galliciana
Admin
17 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin



Mesaje : 279
Data de inscriere : 11/04/2010

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 EmptySam Mai 22, 2010 8:42 am

Rezumarea primului mesaj :

Poftiti la discutii! cheers


Ultima editare efectuata de catre Admin in Lun Mai 24, 2010 4:19 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://sertarelulcucopii.forumdediscussions.com

AutorMesaj
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 EmptyMier Iun 09, 2010 2:13 pm

m-am intors de la clinica...am vorbit cu doftoru...ma primeste maine la eco,fara programare.

lumi,apai daca "spiritu Vama Veche" inseamna sa faci kk in apa,sa stai soios pana puti etc etc....atunci nu-merci....prefer sa raman incuiata.
in alta ordine de idei....ma bucur pentru samburelul din burtica ta.Doamne-ajuta sa fie bine pana la capat.

pe 20 Iunie ma duc la un botez...si vreau sa ma bronzez bine pana atunci.
pe 21 August ma duc la alt botez.
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 EmptyMier Iun 09, 2010 2:39 pm

soro, vad ca dintii -respectiv maseaua accea buclucasa -se pare ca are ore fixe: dimineata intre 2-4,si seara intre 21-23.

eheeeeeeeeeeee,maine am sa ii spun la doctor, sa o mai imbunatateasca cu ceva medicamente, sa n-o plombeze inca..
si culmea, cum stau putin in curent, domle sunt gata! nu am pomenit asa ceva......
oare ce naiba pot avea?

cercul se largeste,normal, o fi trimis mona potcoava aceea, si poate functioneaza ca un bumerang,mai stii.... tongue

sami,bine ca te-ai distrat, mie mi se pare vama veche o statiune nasoala, sa zicem, iar din ce povestesti tu....si mai si....
maicuta ta e putin speriata, dar ii va trece, deh....

ralu, daca as avea , cu cea mai mare placere......dar....inca nu am,sincer,nici un medicament. imi dau seama ce o fi fost pe elena.....multumim ca ne-ai anuntat!!

alinutahu, alooooooooooooo, te-ai baricadat in casa pe caldura???
looana,codra,lavi,gina,soricica,sorina,micomic,mona,mirela,mayan, de ce lipsiti de la apel?

pai,soro, stai sa -ti explichez cu apa:
sunt singura acasa de atat vreme! astia imi trec consum la apa 12 mc .
luni, au facut citirea, am gasit PV, si pe el scrie ultima citire 140. ei imi trec la facturare cu 4 mc in plus!
pai sa nu ma enervez??? 12 mc consumam cand era tarzan acasa, spalam,de 2-3 ori/zi,cel putin,el facea baie cu cada plina-ochi si apoi dus,in fiecare seara.apa la buda,normal ca se tragea de 2 ori mai mult!!!
vaca aia de la facturare, pai doamna, ca se regleaza in timp, calculatorul ia ultimul consum /3 luni!!!
pai,maaaaaaaaaa,daca tu sau cine mama masii imi trece tot 12 mc, cand sula mi se mai regleaza consumul???? si vb si aiurea, si imi inchide telefonul in nas!!! pai ea din ce isi ia salariul,frateeeeeeee?? pai zii sa nu ma enervez......
12 mc e consum de familie de cel putin 2 pers. in fine,vad io maine!!

in alta ordine de idei, am fost la alexia!
stie sa scoata limba, sa faca degetel - cu aratatorul intins, daca il intinzi si tu, pupic cu buzele, si danseaza!
e o caldura la noooooooooooi......iti dai duhul....am fost si i-am cumparat mamei un cadou,duminica e ziua ei, si am si profitat de faptul ca nu era acasa,sa ne tot ascundem de ea, am dus cadoul la sormea!!i-am luat o fantana din aceea la curent,ornata cu elefanti cu trompa in sus- chiar sus, are o bila, pe care apa o invarte si bila emana cateva culori- lor le plac chestiile astea, e tare frumusica! si mie mi-ar place una.......
ma duc sa spal niste incaltaminte, revin.......
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 EmptyMier Iun 09, 2010 2:45 pm

alinuta,te-am vazut!!!!!!!!!! la raport!!!!

lauraaaaaaaaaaaaaaaaa??? ce faci??? pai ne lasi cu ochii in soare??

ce mai stiti de lumi3in1??? ar trebui sa iasa,maine,nu??


apropo, va rog sa scrieti la fiecare subiect cate ceva, altfel, intr-o anumita perioada de timp......dispare.......
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 EmptyMier Iun 09, 2010 2:52 pm

buna ....gali draga nu prea am nimic de spus....astept ,astept si iar astept ....si va citesc si ma tot gandesc ce bine e pt lumi ca si-a inplinit visul si ca a nascut doua fetite sanatoase ,la mona ....imi pare asa de rau de ea Crying or Very sad ,un ochi imi rade pt lumi2in 1 si asa tot meditez la viata
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 EmptyMier Iun 09, 2010 4:52 pm

Buna dragele. Si eu va citesc din umbra si astept beta mare de la Alinutza si de la Nico.
Unde sunt Elly sau Ada sa agite majoretele ? Sad(
Mi-e dor de fete. Sad
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 EmptyMier Iun 09, 2010 5:30 pm

Lumi, n-am niciun simptom care sa ma puna pe ganduri. Doar fac pipi des dar asta poate fi de la hidratare si acid folic. Corect?! Rolling Eyes
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 EmptyMier Iun 09, 2010 5:36 pm

fetelor ...eu tot apas aici pe plus sper ca nu este nici o problema dar am o intrebare daca apas pe minus ce se intampla ....is tare in ceata cu reputatia asta Very Happy
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 EmptyMier Iun 09, 2010 5:38 pm

alinuta, + dar nu la tine, la persoanele care iti plac.
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 EmptyMier Iun 09, 2010 5:51 pm

Embarassed meeyyyy....de ce ma lasati sa dorm???
am zis ca ma duc la bazin....m-am asezat 10 minute in pat si am adormit ca toanta...m-am trezit buimaca...aveam impresia ca e dimieatza si am intarziat la operatie affraid
uuuuoooofffff....
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 EmptyMier Iun 09, 2010 5:53 pm

abia astept sa vad primele pozici cu mamarutzele mici. Laughing
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 EmptyMier Iun 09, 2010 5:59 pm

gali mie imi place de TOTE FETELE .....sunteti un sprijin mare pt mine si va multumesc ca ma-ti primit printre voi ....asa ca + pt tote fara exceptie ....apas in continuare
deci daca apas pe - nu imi place sau nu mi-e simpatica persoana respectiva ....vezi ma-am luminat acuma ...eu cred ca - ala e deajaba acolo pt ca eu asa simt ca noi toate suntem o familie mare si ca simpatia este reciproca Laughing
pt voi toate flower flower flower
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 EmptyMier Iun 09, 2010 6:22 pm

alinuta, ai perfecta dreptate!!!

samirooooooooooooooo, de ce nu spusesi,fata, ca te trezeam iooooooo...........

asteptand reportajul cu elena, am vazut ce va fi iarna urmatoare pt cei din bucuresti cu caldura,
vai, doamne fereste!!! affraid
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 EmptyMier Iun 09, 2010 6:39 pm

da, am vazut reportajul.
elena avea mari emotii, se vedea!
pai, la cat se duce tara de rapa, cum sa fie de acord astia din parlament???
pai mai bine murim,nu?? oricum nu ne ofera nici un beneficiu......
no comment! si asa sunt nervoasa......
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 EmptyMier Iun 09, 2010 6:52 pm

am vazut reportajul si eu la pro tv international.....felicitari SOS infertilitate....
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 EmptyMier Iun 09, 2010 7:23 pm

Am vazut si eu reportajul. Hmmmmm, cam scurt, fara detalii concrete despre asoc SOSI. De ce nu le-a lasat pe fetele SOSI sa vorbeasca mai mult?! Evil or Very Mad
Sus In jos
mirela2

mirela2


Mesaje : 129
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 47
Localizare : bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 EmptyMier Iun 09, 2010 7:39 pm

fetelor ce sa fac sa mai pacalesc greturile
orice manc vomit
mi e sa nu le fac rau la pui
sunt ca o leguma, abia ma misc
acum spre seara am mancat o salata cu chiu cu vai

mona pup
sami tin pumnii pt mama
pupi si la restul gastii de fete cucuiete
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 EmptyMier Iun 09, 2010 7:46 pm

mirela,felicitari pentru gemenashi.

uuuoooff...io am ratat reportajul....eram la clinica...ma duc sa scormonesc pe site Protv poate il gasesc. Sad
Sus In jos
mirela2

mirela2


Mesaje : 129
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 47
Localizare : bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 EmptyMier Iun 09, 2010 7:47 pm

sarumana sami
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 EmptyMier Iun 09, 2010 7:57 pm

hmmmm...am vazut reportajuine ca nu vad autoritatile cu ochi buni demersurile fetelor....las' ca fac ei mai multe!!!!
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 EmptyMier Iun 09, 2010 9:12 pm

Mireluta cu gargarite la purtator Very Happy , ai incercat salate cu ulei de masline si lamaie multa?
Sper sa-ti treaca cat mai curand starile naspa si sa te bucuri din plin de perioada in care esti graviduta cheers
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 13 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul-2
Sus 
Pagina 13 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul-7
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul - 3
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul -16

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Sugestii si reclamatii-
Mergi direct la: