Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul-2

In jos 
+13
brunadria
luminita42
alinutahu
lumy_clt
beatrix69
guzelnico
Mona41
amy
MayanMistica
samira33
lavinia
galliciana
Admin
17 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin



Mesaje : 279
Data de inscriere : 11/04/2010

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 EmptySam Mai 22, 2010 8:42 am

Rezumarea primului mesaj :

Poftiti la discutii! cheers


Ultima editare efectuata de catre Admin in Lun Mai 24, 2010 4:19 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://sertarelulcucopii.forumdediscussions.com

AutorMesaj
lumy_clt
incepator
incepator
lumy_clt


Mesaje : 263
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 EmptyMar Mai 25, 2010 10:51 pm

Mona, te asteptam cu vesti bune!
Alinuta, ii dau dreptate Samirei, 72 de ore pauza e numai bine. Bafta la IA!
Galli dc mai vrei moloz in caz, il trimit pe al meu in deplasare cu bormasina cu percutie Laughing , ca doar s-a antrenat zilele trecute. Ia mai linisteste-te sui tu nitel, ca nu vad vreo statuie ridicata.
Bea, de carucior am vorbit cu nasica sa imi ia din Istanbul, am gasit modelul dorit mult mai convenabil acolo. In Kika stiu ca aveau unul tandem de la Chicco expus, varianta sport.
Nico o sa vezi ca o sa fie bine!
Hai ca tb sa lasam si noi stafeta cat de curand Smile . asa ca fetelor sa ploua cu //
Sami ma bucur ca ai reusit sa o programezi pe mama ta, si ii doresc recuperare usoara!
Amy si leneveala e buna Wink
Lumi , bine ai revenit pe meleagurile ns ....in caz ca iti lipsea haosul de aici, reacomodare usoara. Sa ai grija de tine si sa nu faci excese.

Pupici tuturor!!
flower flower flower
Sus In jos
lumy_clt
incepator
incepator
lumy_clt


Mesaje : 263
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 EmptyMar Mai 25, 2010 11:02 pm

Bea, eu stau cuminte, dar se pare ca ele sunt cam grabite. Si eu imi doresc sa stea cat mai mult dar, tb sa fim atenti sa nu facem vreo nefacuta, in sensul ca doc-meu e plecat la nu stiu ce congres de pe 10 pana pe 13.
Acu sa vedem cum se comporta mandrele. Clar tb sa fiu mult mai atenta ca pana acum.

Ale mele imi seamana paroase Very Happy , asa ca nu ma mira.

Acu in schimb ma supara tensiunea, cand scade la 9 cu 6, cum ajunge la 13 cu 6 (azi la doc, cred ca nu mi-a priit pozitia cam la orizontala de la eco). Pe la 10 m-a luat cu ameteala , deci clar a scazut la loc tensiunea, si totul se cam invartea cu mine, noroc ca eram in pat. Am baut o gura de Pepsi si am papat ceva dulce, si mi-am mai revenit. Si logic ca acu nu reusesc sa adorm.
Si dupa ce ca tb sa iau destul Nospa, mai scade si asta tensiunea.

Asta este mai avem putin.
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 EmptyMier Mai 26, 2010 4:54 am

good morning,good morning! hai,nu va dau trezirea, pregatesc doar cafeaua!
numai o nebuna ca mine se trezeste la ora asta......ati ghicit!
ma doare maseaua, iar, sau, in ultima instanta, radacina care e descoperita.....
am stat ieri putin in curent, fara sa imi dau seama.....nu stiu ce poate fi!
lumi3in1, felicitari, si stai cuminte!!!!
cu tensiunea nu e de gluma, sa ai intotdeauna la tine pliculete de zahar sau dropsuri!
nu mai vreau moloz, sunt terorizata de lucrul in casa asta cu mine aici!!!casa plina de lucruri si hangarale!
bea, din experienta de matusa, iti declar ca da, tot ce vezi in poze va fi aievea!!
asa era si a noastra!!fata rotunjoara, degete pe fata, etc... tot asa e si acum....
sami, vesti bune, sa dea DD sa se recupereze rpd si sa scape de starea aceea!!!
hai,va pupici!!!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 EmptyMier Mai 26, 2010 5:11 am

am uitat sa va spun ca ieri, m*a sacait burta si ovarele, azi, numai un ovar, deocamdata.....
si am tot felul de prostii pe fata......
al meu ma tot intreaba ce noutati am....de ce sunt asa......nu i-am spus ca iau AC, ci numai "medicamente"....
nu am stiut cum va reactiona.....si acum, suport consecintele.....dar am o teama: sper sa nu apara menopauza!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
lumy_clt
incepator
incepator
lumy_clt


Mesaje : 263
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 EmptyMier Mai 26, 2010 8:14 am

Neatza!!!

Galli nu esti singura, treaza de la ore d-astea. Bine noi de la 6.30 stam cu ochii pe pereti Sad .
Asta este. Macar asa mai rezolv si io una alta.
Mai stii poate Ac au inceput sa regleze un pic situatia la tine.

Pooooooop
flower
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 EmptyMier Mai 26, 2010 9:03 am

Buna dimineata.
Tin pumnii la IA pentru Alinutza si pentru Mona, incredere, totul va fi bine. Luminita e exemplul cel mai elocvent ca se poate !
Bea si Lumy, aveti grija de voi si de piticute, trebuie sa stea in burtica cat se poate de mult, e mai bine si pentru ele si pentru voi.
Sefuto, fir-ar-sa-fie de durere de masele, ca nu te lasa deloc Mad
Cam liniste pe aici, bine ca macar gravidutele mai misca in front. cheers
Nicooooooo, pe unde bantui suricato?
Va pupic si va las, ca trebuie sa ma apuc de un caiet de sarcini de care mi-e tare scarba. scratch
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 EmptyMier Mai 26, 2010 10:12 am

Neata gagici,
Limi de H ma bucur ca esti bine
samira...multa sanatate mamei..
Alina, daca sperma nu e grozava...cel putin 3 zile...si nu mai mult de 7..
5 zile e ok...
Gali, te iarta mama ...ca te cunosc...pup

Tocmai m-au sunat de la clinica fetelor...si din doua ovucite au iesit ...2 embrioni...
doamne ce fericiti suntem....va dati seama ca ma asteptam si la 0...
oricum mergem maine...la 48 de ore si-i luam acasa...
mai lipseste sa fie gemeni....ehei...ce bine ar fi...
Sunt ff emotionata...parca as fi deja gravida...dar dupa toate aventurile mele din ultima vreme,
acum inteleg si eu ce spune Luminita noastra de H...
Fiecare etapa trecuta cu bine, trage dupa sine alte temeri si alte emotii...
Lupta nu se incheie niciodata.
Va pupic si va urez tuturor o zi splendida.
Sus In jos
beatrix69

beatrix69


Mesaje : 171
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 EmptyMier Mai 26, 2010 10:15 am

Mona, doamne ajuta!! Tin pumnii pentru tine! Maine sa ne spui cum a decurs totul, te rog...
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 EmptyMier Mai 26, 2010 10:17 am

Buna dimineata, dragele mele scriicioase frumoase!

Am citit si acum sunt informata. Very Happy
Galli, tu si nervii tai. De ce te incarci tu cu energii negative, zau daca inteleg. Trebuie sa fii putin mai egoista. flower
Alinuta si Mona, sa dea DD sa reusiti. Fiti optimiste! cheers
Burticutele, relaxare si odihna cat mai aveti timp. Bea, sa nu-mi spui ca ai condus tu pana la Kika, ca vin sa te trag de mot. bom Lumy, misiunea "carut pt gargarite" va fi indeplinita saptamana asta, negresit. Cool
Mona, n-am patit nimic rau, ma pregatesc pt ET saptamana asta (am scris detalii la subiectu' specializat Smile).
Lumi, cum e "in vizita" in RO? Very Happy Nu uita sa te si odihnesti. Smile
Sami, sa ai spor la pregatiri! Smile
Amy, perioada e super misto. V-ati orientat la fix. In iulie e ffff cald. Daca veniti cu masina, poate facem o intalnire in Istanbul. Smile
Miresica noastra olandeza ce face?! flower
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 EmptyMier Mai 26, 2010 10:26 am

Amy, da, cuvantul "bantui" e cel mai potrivit. E cumnatica in Ist, seamana cu socrela, adica e plimbareata. Laughing Asa ca bantui de colo-colo.
Ieri seara am avut musafiri la masa, asa ca am si shopping-arit pt pregatitul meniului. Si de ce sa luam fructe si legume din Real daca e bazar in cartier. Pai, mai bine mai "bantuim' si prin bazar pt zarzavaturi. Aaaa, si e nu-stiu-ce promotie la sampon intr-unul din magazinele din cartier. Nu-i pacat sa o pierdem:roll: Eeeeei, dragelor, uneori e greu cu fetele mele (cumnatica & socrela) de aici. Wink
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 EmptyMier Mai 26, 2010 10:28 am

mona...Doame AJUTA sa fie cei mai lipiciosi embrionasi si sa stea la caldurica in burtica ta 9 luni flower flower flower
vorba lui gali ...lumi 3in 1 sa-ti traiasca ,,mandrele,, si sa te bucuri de ele ...esti asa de frumoasa cu burtica asa de mare flower
bea si tie iti doresc asemena sa fi cea mai fericita mamica din lume sa ai cea mai frumoasa fetita care sa te umple de bucuri in fiecare clipa flower
Amy,guzelnico si restul pupici si numai bine ....
sami insanatosire rapida pt mama ta flower
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 EmptyMier Mai 26, 2010 1:42 pm

alioooooooooooooooooooo!! unde sunteti, soro???
good news - am terminat cu astia de la gaz!!!! yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!! Embarassed
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 EmptyMier Mai 26, 2010 4:27 pm

p-aci sunt...rupta in freza de oboseala.
am mancat si eu ceva...ca-s de la 7 jumate pe drumuri....acu ma odihnesc juma de ora si ma apuc de curatenie. bounce
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 EmptyMier Mai 26, 2010 4:34 pm

aaaa......da nu v-am zis....sa vedem ce spuneti de mine!!!! Twisted Evil
Joia viitoare plec pentru 4 zile la mare....impreuna cu 7 prietene...plecam numai gagici Laughing
ce ziceti de asta???
plec impreuna cu nasi-mea cu cele 2 fine si cu prietenele mele din facultate...bine... si nasa si una din fine tot prietene din facultate imi sunt...a 2 a fina imi e si cumnata Very Happy
nu mai pot de incantare.
abia astept sa ma prajesc la soare si sa stau ca plojnita...sa nu ma intereseze nimic...sa ma duc la masaj...baie nu cred c-o sa fac...e apa prea rece cred....da cu fas-fasu tot ma stropesc nitel.
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 EmptyMier Mai 26, 2010 4:45 pm

Samiro, iau-o si pe sefuta Gali cu tine...
nu i-ar prinde rau sa stea si ea ca o plosnita vreo cateva zile...
Guze, am vazut ca scrii ceva de praf de curmale si miere..pt endometru..
e bun pt endometru? sa iau si eu niste curmale...si miere...
pupi si bafta...
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 EmptyMier Mai 26, 2010 4:50 pm

mona,o iau cum sa nu!!!!
felicitari pntru embrionasi draga mea...sa fie cu lipici!!!

unde citesti soro ce scrie nico???ca io tot bantui si nu gasesc
praf de curmale pentru endo???suna bine...ma intereseaza....unde scrie?
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 EmptyMier Mai 26, 2010 5:22 pm

sami, f misto!!!! mai ales intre gagici!!!e

alioooooooooooo,voi puneti tara la cale fara mine?? affraid

heheeeeeeeeee,mi-ar place mie! multumesc,sami! cheers
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 EmptyMier Mai 26, 2010 8:22 pm

huh....am mterminat treaba pe ziua de azi!!!
sa-mi fie de bine...pupa-m-as de fata vrednica ce sunt...m-am incadrat si mi-am terminat tot ce aveam in plan!!!
Samirutzu meu spala mozaicul de la curtea din fata...si gata pe ziua de azi si la el!!!

inca 2 zile si am scapat!!!

va pupa fata si o seara faina sa aveti.
ma duc la dush...ca-s fleasca!!!
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 EmptyMier Mai 26, 2010 11:35 pm

seara buna...
ce fac fetele? vad ca sunteti super active..
mona , alinutahu , bafta fetelor!
galli , sper sa ne mai intalnim la o poveste..
eu invat , duminica incep examenele , astept sa termin sa plec in frantia si sa dau startul la fiv ul norocos!
pup gagicile ..
noapte buna..
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 EmptyJoi Mai 27, 2010 6:41 am

neata,neata!!!! va astept la cafea,ceai,suc,etc.
bruniiiiii! I love you
voi,restul??? I love you I love you
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 EmptyJoi Mai 27, 2010 7:00 am

am venit, soro!!!
buna dimineatza

azi cica avem ziua aia calda rau

o zi buna tuturor
flower
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 EmptyJoi Mai 27, 2010 10:07 am

Neata, cucuiete!

Am gasit o noua indeletnicire azi: plaja pe balcon Very Happy. Pacat ca nu pot sta in costum de baie. Dar am scos blugisorii scurti de la naftalina Wink . E vreme superba in Istanbul.

Mona, mi-a adus sotu' de la Mecca praf de curmale. A spus ca-i bun pt fertilitate. Nu stiu exact daca e musai pt endometru' . Dar am vorbit cu dr la controlul anterior si n-a avut nimic impotriva sa servesc praful. bounce O cura de curmale poti face oricum. N-are ce sa strice. Si caisele sunt bune dupa ET. Banuiesc io ca si la voi e sezonul fructelor proaspete de primavara- vara.
Bazarul de marti era plin de capsuni, cirese, caise, dude si corcoduse verzi.
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 EmptyJoi Mai 27, 2010 1:28 pm

buna....
tocmai am sosit acasa de la medic....totul a fost ok practic nu a durat mai mult de 5 min toata operatiunea dupa care am stat inca o jumate de ora intinsa si gata
au fost asa de draguti ...toti...biologa imi spune ce cantitate de sperma a dat sotul ,85mil/ml, asistnta imi poveste ceva dar eu nu am inteles prea multe pt ca eram prea concentrata ,doctorasul cand a intrat in cabinet mi-a povestit ce si cum functioneaza toata operatiunea ....ce sa va mai zic sunt foarte ba chiar foarte multumita ....acuma nu ne ramane decat sa steptam
imaginativa ca sotul a luato razna din masina pana in casa ma adus in brate si zicea ca astazi sa nu beau multa apa numai sa imi umezesc gura ca sa nu fac pipi....va-m spus eu ca e plecat de acasa rabbit

pupici la toate fetele flower flower flower
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 EmptyJoi Mai 27, 2010 2:37 pm

Fetele, va scriu pe fuga ca aici nu avem decat o sursa de internet pe care o foloseste fata.

Am fost de dimineata la o ecografie generala pentru fiica-mea, care a iesit ok. Totusi doctorita suspecteaza ceva probleme cu tiroida, dar oricum trebuie confirmate si de analize de sange, pe care urmeaza sa le faca. I-a dat deja o lista cu toate analizele de facut. Am profitat si am rugat-o sa-mi faca si mie o ecografie si s-a vazut sarcina normal dezvoltata de 9 saptamani si ceva, se vedea forma embrionului, se misca destul de vioi...Fiica-mea se uita uimita cred ca e prima data cand vede asa ceva, culmea este ca si eu la fel. sa dea D-zeu sa fie bine....acum sunt putin ingrijorata si de povestea asta cu tiroida a fiica-mi.

Alinutza , sa fie intr-un ceas bun!..
Gali eu nu cred ca e vorba de nici o menopauza, mi se pare prea devreme ..
Lumy, ce fete maricele ai, au cresut asa de frumos!!Sa-ti traiasca!!
Amy , pupici! Mona mult, mult noroc!!!!
Samira, si eu as vrea la mareeeeeee!!!!
Nico, Beatrix si tuturor fetelor multe imbratisari!
Mai vorbim!
flower
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 EmptyJoi Mai 27, 2010 3:53 pm

Salve gagici....
LUMI TRE SA FIE FANTASTIC MOMENTUL aSTA PE CARE l-ai trecut cu fata la eco...
multa sanatate...
nu scriu mult///ca am pozitie incomoda
am luat cei 2 puiuti acasa...
Doamne ajuta.
pup
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-2   Discutii zilnice de tot felul-2 - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul-2
Sus 
Pagina 3 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul - 3
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul -16
» Discutii zilnice de tot felul-6
» Discutii zilnice de tot felul- 20

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Sugestii si reclamatii-
Mergi direct la: