Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul- 20

In jos 
+12
Geo
menics
alinutahu
brunadria
turqoise
samira33
miha_ela
lumy_clt
lyly_mar
guzelnico
luminita42
amy
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 27  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 EmptyLun Apr 09, 2012 7:07 am

Rezumarea primului mesaj :

O primavara insorita, plina de bucurii!
Sus In jos

AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 EmptyMar Iul 10, 2012 3:08 pm

Wow, Manu, ce baiat mare. Smile Alexandru al vostru e tare scumpic. In alta ordine de idei, imi pare tare rau pentru accidentul de masina, sper sa se rezolve repede.
Noi am ajuns aseara, eram franti de oboseala, se invartea casa cu mine, asa ca am adormit si am dormit neintoarsa. Azi dimineata am spalat si maine plecam cu piticii prin tara, deci o luam de la capat. Sper sa stam doar 3 zile, ca duminica sa ma odihnesc si eu putin, ca de luni mergem la munca.
Sa aveti grija de voi si cand revin, pun si poze.
Va pupic.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 EmptyMar Iul 10, 2012 3:47 pm

wow...manu,ce baiat mare ai.

pai cine a zis ca e corect...dar asa sunt legile in RO.
posibil ca lui G sa i se "reproseze" faptul ca nu a condus prudent,la limita evitarii oricarui pericol,pe timp de noapte,in conditii de vizibilitate redusa pe un drum public....adica asta este culpa,motivul,vina lui care a dus la impactul urmat de decesul pietonului.
cica soferul trebuie sa previzioneze un posibil pericol si sa conduca atat de prudent incat sa poata evita orice situatie aparuta in trafic.
stiu ca unchiului meu i-au expertizat si masina sa constate starea tehnic a autoturismului implicat in accident si asa mai departe.
dupa urmele franelor si alte detalii si urme luate de politisti de la fata locului au calculat cu nush ce formule si scheme si desene viteza de impact si alte balarii de ne uitam ca prostii cand am primit o copie dupa raportul de expertiza.
parca citeam in chineza...dar asta-i legea.

eu va sfatuiesc la modul cel mai sincer si dezinteresat sa va luati un avocat si sa va interesati indeaproape de mersul anchetei-avocatul are dreptul sa vizioneze dosarul si poate lua niste decizii benefice pentru G in functie de ce gaseste in dosar.
adica eu nu as lasa lucrurile asa...daca m-a trimis Politia acasa asta nu inseamna ca s-a terminat!!!!
Politia are obligatia sa propuna ceva in urma anchetei si trimite propunerea Parchetului...iar Parchetul decide daca accepta sau nu propunerea Politiei.
deci este foarte important ce propune Politia in dosar.

si mai este un aspect...de care noi ne-am lovit....sper sa nu fie cazul si la voi.
rudele decedatului s-au constituit parte civila intr-un proces civil in care i-au cerut unchiului meu daune materiale pentru pierderea suferita.

din pacate toti cei care suntem soferi si conducem suntem predispusi acestor evenimente.

cat despre faptul ca poate primi o sentinta cu suspendare chiar nu-i un capat de tara...cu permisul poate fi o problema daca mersul cu masina este legat de job...insa si aici se poate descurca cu nesuspendaea lui-daca ma intelegi ce vreau sa spun....totul e sa actioneze si sa nu ramana pasiv...sa astepte sa-l "cheme" Politia.

eu as proceda cum ti-amm spus mai sus...dar sunt convinsa ca stiti si voi ce aveti de facut.

amy,vacanta placuta in continuare.
cum a fost i Thassos???
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 EmptyMar Iul 10, 2012 11:19 pm

Manule sa-ti traiasca baietelul frumos!
Cu accidentul sunt intru -totul de acord cu Sami, sa aveti grija dragilor, vorbiti musai cu un avocat ca sa stiti ce va asteapta. Nici eu nu cred ca asta e tot..

Sami te pup, si iti doresc tot ce e mai bun pe lume, adica sa ai copilasul tau cat de curand!
Cu sora mea fac si eu, draga mea, ce ar face oricare dintre voi si in fiecare secunda imi pare rau ca nu pot mai mult pentru ca sunt atat de ocupata cu ralucuta si cu altele.

Azi, la spital, au emis lsuspiciunea ca in brat s-ar fi dezvoltat o tumoare/recidiva la ganglionul metastazat. Sora mea a plans ca o sa moara, eu am avut sufletul sfasiat...Ma plang si eu la voi ca nu vreau sa arat disperare . Ramane sa faca PET si biopsie, da Doamne sa nu se confirme suspiciunea lor.

Noapte buna dragelor.
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 EmptyMier Iul 11, 2012 7:46 am

lumi sami, va imbratisez, voi vorbi cu G de un avocat...
lumi poate nu se adevereste suspiciunea , off ... cand vin problemele...
eu sunt nedormita.. de cald.. nu-mi amintesc sa fi atdormit azinoapte ..doar o stare de veghe... transpirand...
ma puc si eu d etreaba.. asa far nici un spor...
Sus In jos
miha_ela
incepator
incepator



Mesaje : 281
Data de inscriere : 21/01/2011

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 EmptyJoi Iul 12, 2012 10:27 am

hello fete frumoase!
scuze ca nu am mai dat pe aici,insa am fost plecate,iar cat am stat pe acasa nu am prea avut timp sa intram pe net-ptr ca suntem un pitic mic si activ!am cazut deja de 2 ori din pat..mergem deja tinuta de manute, avem 8 dintisori care ne-au mancat nervisorii..dar in schimb suntem bine..sanatoase, mandre grase si frumoase asa cum ii placea unei prietene sa zica mereu! Very Happy
eu desi slabisem ff mult, acum am inceput sa acumulez din nou kg-ptr ca vreau sa pap sanatos ptr ca in noiembrie vreau sa fac un fet-vrem un surior sau o fratioara ptr piticuta!sper sa ne ajute Dzeu!
hmm..acum am vazut ce inseamna si sa umbli sa iti faci casuta..am deja peri albi...dar usor usor iesim noi la liman!stiu ca va fi bine!trebuie!ptr ca bine-rau mergem inainte!
in schimb va citesc cat de des pot si ma bucur si ma intristez alaturi de voi!

manule-sa ai o sarcina usoara in continuare!esti o mamicutra fff frumoasa!o sa atingi fericirea suprema cu mana cat de curand!pup!

lumi-ma rog ptr surioara ta!sper sa se faca bine si sa te mai linistesti si tu un picut!iar ralu cred ca e o domnisorica ff frumusica!

amy,lyly,lumi,sami,galli-va imbratisez cu drag!

alinuta,lumi clt,guze-va pupacesc pe voi si pe piticii dulci!

truq-o nunta ca in vise iti doresc!sa ai parte de toata fericirea din lume!

geo-sarcina usoara!

bruna-sper sa fii bine si sa ne auzim in curand!pup!

fetele-va pup dulce si va doresc toata fericirea de pe lume!
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 EmptyVin Iul 13, 2012 8:12 am

miha I love you ai fetita mare ce mai...deci va pregatiti pentru fratioara!!! hmm...
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 EmptyVin Iul 13, 2012 1:05 pm

buna....
miha...pup fata nazdravana si succes cu bb 2 flower
cat despre cazaturi o sa mai cada oricat am vrea noi sa ii protejam asa sunt ei pitici ,la noi mai nou e la moda scoarta pe picioruse ,fuge fuge ,ca e tare grabita si plonjeaza da na de multe ori se ridica si merge mai departe ca si gand nu sa intamplat nimic dar este gand plange si zbiara de mama focului

manule ...frumoasa burtica
lumi ....imi pare rau pt sora ta ,Domane ajuta sa se faca bine cat de curand ...pup ralucuata flower

noi ieri am fost si ne-am inscris la cresa oficial ,ca pana acuma numai ne-am interesat ,ce sa zic este frumos, sala de mese este ca in povesti cu masute si scanele vioi colorate ,sunt multe incaperi cu jucari ba chiar au pt sezonul de iarna amenajat piscinute cu nisip ,dorm cate 7 intr-o camera destul de mare cu patuturi joase,ce mi-a placut cel mai mult a fost baia cu chivete micute si bili pe care scria numele fiecaruia ,pahare de plastic cu periute in ele si pasta de dinti ,prosopele ....foarte curat
curtea este dreapta ,gazonata au si pietris si nisip ,topogane ,hinti,caute de plastic ,carucioare de impins o gramada de jucari
mi-e putin teama dar nu am ce face trebuie sa merg la munca cu toate ca as putea sta acasa pana ce copilul implineste 3 ani dor ca in al trilea an platesc destul de prost si nu imi pot permite sa stau acasa ...in fine pana in martie mai este timp

pup fete flower
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 EmptyDum Iul 15, 2012 9:04 am

Buna dimineata, fete dragi.
Mi-a fost dor de voi. flower
Am revenit aseara, a fost frumos, insa si obositor.
Am fost pe Transalpina care este un drum superb, dar nu e bun pentru cei care au probleme cu inaltimea. Si nu are parapeti aproape deloc. O sa pun poze cand le descarc.
In Thassos a fost foarte frumos, liniste, fara aglomeratie, chiar ne-am odihnit.
Vad ca sunteti relativ bine, mai putin sora lui Lumi, dar sper sa se rezolve si problema ei curand.
De maine iar la serviciu, dar mai am doar 5 zile la Targsor si ma intorc in sfarsit la locusorul meu de care imi e tare dor.
Va pup pe toate si we placut in continuare.
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 EmptyLun Iul 16, 2012 6:37 am

Buna dimineata.
Va astept la o cafeluta sau un ceai rece.
Abia am dormit azi-noapte, de cald, de grija ca incep serviciul...
Sa aveti o saptamana usoara si racoroasa.
Pupici tuturor !
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 EmptyLun Iul 16, 2012 8:26 am

flower o zi buna si tie amy!!
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 EmptyLun Iul 16, 2012 2:06 pm

Salutare fetelor,
eu cu supa la borcan, plec la spital intr-o ora. Au si acolo dar e tare sarata, olandezi astia au alte gusturi ! Very Happy Ploua si e urat aici, inca o vara execrabila.
Fetelor si Ralucuta e plina de vanatai Smile Mai are si un obicei prost sa alerge cu capul intr-o parte, asa ca -nevazand ea nimic in fatza, se face poster de stalpi si ziduri. Shocked Dar. ma rog, daca ei i se pare cool... Very Happy

La sfarsitul saptamanii mi-am dat intalnire in Utrecht cu niste romance din Olanda, iar doua vin din Belgia. Vom fi cam 9 persoane, sper sa fie frumos, ma duc numai eu si Ralucuta, pe H il las de'' garda'' la spital.

Amy si eu am rau de inaltime, tare handicapata sunt cand e vorba sa ma duc in vacante pe drumuri muntoase, mai bine ma lipsesc asa de rau si frica imi este..Mai rau e sa fii la volan. Neutral La tine cine are probleme, tu sau sotul?

Va pup dragelor.
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 EmptyMar Iul 17, 2012 2:27 pm

Buna ziua fete frumoase.
Azi a fost tot o nebunie, deci am uitat si sa o sun pe bunica si sa intru sa scriu aici.
Pe la 12 am venit la biroul de la Ploiesti (unde e foarteee bine) sa-l ajut pe colegul sa publice o procedura. De luni gata, revin ,,acasa", desi e mare nebunie si aici.
Va pup pe toate cu drag.
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 EmptyMier Iul 18, 2012 7:50 am

amy, lumi I love you
si eu .. pe aici.. munca.. caldura.. politie...asigurari... beah... de maine intru in co 7 zile.. am in program spalat perdele si un covor.. in rest putina curatenie... dar in ritm lejer...
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 EmptyMier Iul 18, 2012 9:53 am

Buna, dragelor.
Chiar Manu, ce ati facut cu acceidentul? Pai tu iti iei concediu ca sa faci treaba? Si cand te mai odihnesti???
Si la noi se face cald, parca nu mai suport, as vrea sa vina toamna. Sad
Va pupic pe toate cu drag.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 EmptyMier Iul 18, 2012 11:09 am

Salve fetelor,
Mai Manule , lasa-l incolo de covor sa nu te apuce contractiile, covoru' nu e de tine , oricat de bine te-ai simti, asculta aici la o ''fomeie'' batrana! Very Happy

Eu ...acelasi progarm , acasa si spital. Partea buna este ca mai stam prin parc si ne plimbam, inainte de spital, asta daca nu va ploua! Azi insa e promitator, nitel soare. Smile

Pupici!
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 EmptyMier Iul 18, 2012 11:13 am

Lumi, iti dam soare de la noi cat vrei, numai sa se racoreasca si pe aici. flower
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 EmptyMier Iul 18, 2012 12:48 pm

flower
amy, cu accidentul... a luat G dovada de reparatie... dosarul e la procuratura... speram un NUP ... asteptam expertiza pet stabilirea vitezei...
pai covorul ast aimi sta pe suflet.. am impresia ca este plin de praf... de nu-l mai suport... dar eu nu voi face decat sa-l ud si sa-l "mangai" cu o perie ... dar credeti-ma ca nu-l mai suport... pitici de gravida...
lumi cum mai este surioara ta? ea plateste spitalizarea nu? nu e costisitor?? sa nu mai vorbesc de suferinta prin care treceti cu totii.. off.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 EmptyMier Iul 18, 2012 1:56 pm

Pai ea plateste, eu de unde...ca leafa nu avem decat una, a lui H., din care tragem toti. Noroc ca avea pus deoparte, ea e implicata in multe. Cam 6000 eur pana acum; sa vedem daca va mai fi nevoie de inca o operatie. Ieri i-a facut biopsie la brat, intr-o saptamana rezultatul, sper sa nu fie nimic malign..:-(
Va pupic fetelor
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 EmptyMier Iul 18, 2012 6:14 pm

of lumi, cand vine rezultatul? doamne ajuta sa nu mai apara ceva...
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 EmptyMier Iul 18, 2012 7:32 pm

hello fetele flower

m-am intors din concediu ..am fost plecata pe afara vreo 14 zile..circuit si sejur calella -spania..a fost frumos..nu am nimica de reprosat..pt noi nu e obositor cu autocarul ,ca am fost si eu chiar dorm fara probleme geek ....si pe urma pe la mama..vreo saptamana si acu la munci affraid ...si am revenit la starea mea......

manule..sa stiu ca e covorul negru si cu 100 de t de praf pe el si nu as face nimic...dc s-ar intampla vreo minune......stai cuminte soro,ce ai?

am resusit sa citesc diagonala......parca nu am citit de Turq ce a facut cu nunta?!sau mi-a scapat??
lumi,sper ca rezultatul e ok flower

pup fetele
Sus In jos
miha_ela
incepator
incepator



Mesaje : 281
Data de inscriere : 21/01/2011

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 EmptyJoi Iul 19, 2012 8:55 am

hello fete cucuiete~!
si noi un pic pe aici!
lyly-chiar imi era dor de tine..nu stiam de ce nu mai intri-ca si noi tot pe diagonala citim... Very Happy e frumoasa spania ptr concediu-dar e ff departe!si mie imi place cu autocarul!pupam fata!

manule-cred ca vrei bataie!sa nu te aud de nici un covor!si nici de perdele!ptr ca trebuie sa te intinzi,plus ca stai cu mainile sau picioarele in apa si nu e ok!in afara de asta mai e si efortul fizic care e amplificat in starea ta!eu stiu cum e sa stai fara sa faci nimic-ptr ca eu am fost tintuita la pat-insa stai pe curisorul tau ca mai ai putin!

lumi-sper sa fie bun rezultatul surioarei!si apropos-daca ii faci rezidenta in olanda-nu poate sa isi faca asigurare medicala sociala?pup fetele!ce mai face ralucuta?

amy-pup fata muncitoare!

pupam si gasca de fete!

noi suntem din ce in ce mai nazdravane-nu stam deloc locului..mergem tinuta de manute-ne ridicam singure in fundulet si in picioare,tipam la mami daca nu ne face mereu pe plac si tot asa..ritmul e alert ptr ca suntem agitata exact ca mami..dar nu-i bai!ne descurcam!acum am descoperit mingea si nu va zic fericire pe capul ei cand mai lovim cate ceva prin casa!incepe sa rada cu gura pana la urechi!e un copil ff vesel-nu plange aproape deloc(hihi..doar daca pleaca mami de langa ea-si mie imi place la NEBUNIE!chiar daca sunt constienta de egoismul meu..) si vrea sa stea numai si numai in picioare!sau sa se catere peste tot!

ups..hai ca a descoperit asta mica ac sunt pe laptop!va las..nu de alta dar o sa raman fara tastatura la cat bate in ea.. Very Happy
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 EmptyJoi Iul 19, 2012 9:51 am

Buna dimineata.
Iaca si eu pe aici.
Lyly, chiar ma bucur ca ai aparut, incepusem sa-mi fac griji. Bine ca v-ati plimbat si ca v-ati relaxat. Si mie mi-a placut Spania, dar nici gand sa ma fi dus cu autocarul. Eu nu pot sa dorm ,,in fund".
In rest, nimic deosebit, inca cu treaba pe aici.
Sa aveti o zi minunata. Pupici.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 EmptyJoi Iul 19, 2012 10:16 am

Fetelor, a venit ieri rezultaul de la biopsie... I-a recidivat melanomul in brat, acolo unde initial au extirpat ganglionul metastazat. Posibil ca, chirurga din bucuresti sa nu fi scos tot in martie , cand a operat. d-asta nu se vindeca si face infectii...In fine m-a secat la suflet ...
Da Miha, draga mea si noi ne-am gandit sa ne ducem la municipalitate s-o inregistram..
Va pup fetelor
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 EmptyJoi Iul 19, 2012 11:00 am

Sad off lumi, deci urmeaza iar o operatie??? off domne cat chin....
nu dati cu rosii... deocamdata m-am linistit cu curateniile....
lyly fain ca v-ati plimbarit, eu la ultimul circuit, am facut febra musculara si slava domnului eram antrenata dar m-au omorat adidasii .. aica incaltarile fara toc, plus ca am veniti rupti de oboseala, am mai stat doua zile sa-mi revin , dar a meritat, as mai face-o cu prima ocazie.. doar ca de acum vom merge in formula de 3 si trebuie schimbat stilul...
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 EmptyVin Iul 20, 2012 8:26 am

Buna dimineata.
Lumi, imi pare asa rau de surioara ta. Sunt sigura ca acolo ii vor acorda o mai mare atentie si ingrijire decat in tara. Totul va fi bine in cele din urma.
Eu tocmai ce am primit niste vesti proaste, mai stau 3 luni aici. Singura parte buna e caam un plus la salariu cam de 1400 lei pe luna. Ce sa facem, trebuie sa ascultam ce decid sefii.
Azi ii ducem si pe pitici acasa, care au stat la soacra-mea saptamana asta.
Maine ne ducem la Brasov in plimbare ca nu ne-am mai plimbat demult. Very Happy
Va pupic si n we minunat va doresc!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 17 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul- 20
Sus 
Pagina 17 din 27Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 27  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul - 8
» Discutii zilnice de tot felul- 9
» Discutii zilnice de tot felul-12
» Discutii zilnice de tot felul-10
» Discutii zilnice de tot felul-13

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: