Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul- 20

In jos 
+12
Geo
menics
alinutahu
brunadria
turqoise
samira33
miha_ela
lumy_clt
lyly_mar
guzelnico
luminita42
amy
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 27  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 EmptyLun Apr 09, 2012 7:07 am

Rezumarea primului mesaj :

O primavara insorita, plina de bucurii!
Sus In jos

AutorMesaj
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 EmptyVin Sept 21, 2012 1:02 pm

bine v-am regasit! flower
eu nu mai am planuri, din pacate......
dar, marti si joi voi merge la niste cursuri-atelier,
am fost - e incantator-suntem cateva fete din medii diferite.....
e de urmarit. e interesant.... nu ma las de cursurile astea!
in rest,noutati??
manu,cum te simti??g cum e? cum reactioneaza?
cum stai cu camera micutului?uffffff, ce bine de tine!
lumih, ce mai faci? voi, ce mai faceti?ralu?

vad ca mai nimeni nu imi raspunde.....
va doresc un week end frumos!!!! pupici!!!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 EmptyVin Sept 21, 2012 3:00 pm

de Looana mai stie cineva ceva???

hello???? mai sunteti prin preajma???? cheers
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 EmptySam Sept 22, 2012 9:07 am

galli imi pare rau sa aud ca nu mai aveti planuri de genul... dar pana l aurma voi stiti ce este mai bine pentru voi..
sa ne mai povestesti cum a fost la ateliere...tu altfel , ti-ai gasit de lucru??

ma intrebi de g... hmmm e schimbat , e nerabdator si sunt sigura ca este si inspaimantat de va urma... dar de cand a simtit bb miscand cred ca atunci a realizat ca acolo este un sufletel, un omulet ce va depinde denoi , de care noi suntem raspunzatori de acum incolo... este implicat in pregatirile pt amenajarea dormitorului i-a cumparat singur prosopel de baie.. ca i-a placut lui ...s-a dus la bucuresti dupa comoda alba, acum vrea patut nou pt copil... vrea tigara electronica ca sa nu mai miroasa a fum...ma intreaba ce e trusoul bebelusului...
se uita la pozele dela echo si se gandeste cu cine va semana... deci este clar ca a devenit tatic... iar cand il va tine in brate va fi topit... in fiecare sera la culcare vrea sa-l pupe pe bb si ma saruta pe burta dar nu omite sa-mi spuna ca eu voi arata la fel de bine dupa nastere, ca nu m-am schimbat...nu m-am latit... hmm dragut...
altfel, nu pot spune ca s-a apucat de gatit spalat sau alte alea.. la capitolul asta e neschimbat...
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 EmptyDum Sept 23, 2012 9:48 am

flower buna dimineata!
azi am implinit 34 de saptamani , bototsul meu mic mai are de stat cam 4 saptamani la mami in pantec.
Doamne iti multumesc pentru tot.
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 EmptyLun Sept 24, 2012 8:27 am

Buna dimineata.
Manu, mai ai putin si il strangi in brate pe bebe.
Noi in we am fost putin aglomerati, au venit nasii de la Giurgiu ca s-au dus la o nunta, si noaptea au venit sa se odihneasca la noi.
Vineri am fost si mi-am spart piatra de la rinichi. Ce sa zic, a durat cam 15-20 minute, o durere aiurea, mai mult ca o arsura, ca atunci cand te curentezi, nu stiu sa efinesc. Cert e ca au fost vreo 1000 de imunsaturi de-astea, cu ultrasunete. Bine ca s-a terminat. Mi-a dat tratament, dar nu asta ma deranjeaza, cat obligatia de a bea 2,5-3 l de apa de zi de acum inainte, ceea ce nu-mi place deloc, eu beam apa numai de nevoie. Asta e, ne supunem.
Pe alte planuri, nimic deosebit, mai am aici pana pe 23 octombrie si scap.
Aaaa, si vreau ca pe 13 octombrie, de ziua mea, sa ne ducem la spectacol la Lord of the dance. Very Happy
Pup gasca !
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 EmptyLun Sept 24, 2012 8:47 am

Uff amy , bine ca le-ai spart... si baga apa asta e ce sa faci totul e sa elimini fara dureri nisipul...
fain, vine iar lord of the dance?
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 EmptyLun Sept 24, 2012 11:04 am

salutare, fete dragi!

Manu, ce mutrita dragalasa are piticotul tau, mai ai putin si il vei strange la piept, ce fericire pe voi love cat despre forme, sunt sigura ca iti vei recapata silueta rapid dupa nastere, te va tine cel mic in priza lol!

amy, neaparat sa tii cont de sfatul medicului, slava Domnului ca nu a fost nevoie de operatie, bea multe lichide caci iti vor face bine pentru intregul organism.

galli, bine ai revenit, sper sa ramai alaturi de noi si succes in noile proiecte flower

unde sunt fetele vechi??? bruna, nico, lumih, sami?


pupici flower
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 EmptyMier Sept 26, 2012 2:13 pm

unde sunteti fetelor???

manu, ce face burtica? tu trebuie sa ne dai raportul daca nu zilnic macar din 2 in 2 zile ca sa stim ca sunteti bine faci cu ochiul

in urma analizelor de trombofilie am descoperit doua mutatii si anume MTHFR: heterozigot C677T, heterozigot A1298C,fiind vorba despre"compound heterozygote" trebuie sa dozez si homocisteina pentru a primi tratamentul adecvat. nici la capitolul microdeletii nu stam prea bine Crying or Very sad

fetelor, iesiti din barlog, inca nu a venit iarna lol!

1000 de pupici flower flower flower
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 EmptyMier Sept 26, 2012 4:03 pm

Buna si de la mine, dragelor.
Turq, nu ma pricep la mutatii deloc, dar daca exista tratament, e ok, bine ca le-ai descoperit.
Manu, chiar, da raportul aici, ce face bebele zambaret.
Eu sunt ok, aseara am ajuns la 20:00 acasa, ca s-a gandit sa ne dea alarma, asa ca azi am fost franta, dar macar nu a fost directorul la munca. Maine o luam de la capat.
In rest, nimic deosebit. Va pupic pe toate.

Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 EmptyMier Sept 26, 2012 6:53 pm

va puuup sunt bine doar ca sunt vesnic obosita.. abia astept sa termin cu munca...
turqois, mutatiile se tin sub control cu anticoagulant, nu-ti fa probleme...restul cum a iesit??? sotiorul??? ce v-au sugerat medicii??

lumi_clt , vin aici cu o rugaminte: mi-ai trimis canva niste link-uri pe mail.. la caut de 2 zile si nu le mai gasesc Sad indraznesc sa te rog, cand ai timp...
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 EmptyJoi Sept 27, 2012 1:01 pm

Buna ziua, fete minunate!

Sunt in RO de vreo saptamana dar nu am apucat sa-i vizitez pe ai mei pt net. Vin ei la mine, sa-l plimbe pe Eralp, sa-mi aduca sufertase cu mancare, sa-mi calce, sa-mi faca cumparaturi etc, isi impart bunicii activitatile. E suuuuper! Mare lucru sa ai un ajutor!

Eralp a fost un pic mucios dar sper ca sapatamana asta sa ne vedem cu gargaritele.

Va multumesc din inima pt urari! I love you

Manule, mi-era teama sa nu ratez momentul nasterii zambaretului.
Amy, ai vreo veste de la adoptii? Speram sa citesc ceva frumos!
Mamici de fetite, aveti niste comori! Sa fie sanatoase si voioase!
Turq, bine ca ai descoperit mutatiile. Dar nu te descuraja, si eu eram "mutanta sefa" pe DC. In TR nu-s asa prapastiosi ca in RO, in sarcina am primit Clexane, acid folic, coraspirin si totul a fost OK.
Gallicuto, scumpa esti la vedere!
Lumi, sper ca sora ta sa se insanatoseasca cat mai repede!

Va imbratisez cu drag pe toate! flower flower flower

P.S. Sper sa-mi fac timp sa citesc tot si sa revin cat mai curand.
Din TR n-am reusit sa mai intru pe forum dar voi mai insista la intoarcerea in Ist, cel mai probabil sapt viitoare.

Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 EmptyVin Sept 28, 2012 6:29 pm

Shocked
m-au chinuit degeaba cu glicemie provocata.. ptiuuuu bine e totul ok...
avem patutul montat, totul capata contur... am comandat si scutecele si servetele, azi au venit... incet incet fac si bagajul de spital...
de azi gata cu munca!!! woow pentru 2 ani!?!?


scuzeee cu gandul la ale mele nici nu am salutat: nico bine ai revenit pe aici... asteptam vesti , poze cu gargaritele!

amy, am primit o orhidee de la colegii mei ce m-am bucurat !!! si m-am gandit la colectia ta.. bine am primit si un scaunel de masina pt bb ca aveam scoica.. dar orhiadeea chiar mi-am dorit-o... poate este inceputul...

oare lumi ce mai face cum o fi surioara ei? doamne ajuta sa fie mai bine...
gallicuto iar ai disparut???

noi am montat patutul, iar ieri am inceput sa spal hainutele lui bb...bagajul de spital nu l-am pregatit inca.. dar ma voi ocupa saptamana viitoare...


mi-e tot mai greu cu injectatul dar suport ...asta este... bb sa fie bine...
azi voi face o vizita sora-mii si probabil la mama.. caci nu stiu cum imi va fi mai departe...plus ca am deluat un sac de jucarii de la sora-mea si niste hainut ede la mama...

va pooooooop si va doresc o duminica frumoasa!
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 EmptyLun Oct 01, 2012 5:50 pm

Buna dragelor.
Nico, bine ai revenit. Nu o sa ai multe de citit pentru ca fetele scriu tot mai rar sau deloc. Cand o sa nasca si Manu, o sa raman singura. Sad
Manu, ma bucur ca esti bine, rezista, mai ai putin. Cred ca e tare frumos sa cumperi si sa primesti hainute pentru bebe. flower
Sa stapanesti sanatoasa orhideea. Ale mele dupa o perioada de pauza, au inceput sa inmugureasca iar. Smile
Noi nu avem noutati, la munca sunt disperata, parca nu mai trece timpul asta odata, mai am pana pe 22 octombrie.
Va pupic si mai intru.
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 EmptyMar Oct 02, 2012 7:46 am

Buna dimineata!

normal ca nu am somn .. ca adoar sunt in co, nu???
m-am apucat deja de spalat.. imediat pun la fiert niste fasolica cu afumatura si.. voi incepe calcatul.. mi-e asa de drag cand vad chestiile astea minuscule.. mi-l si inchipui pe alex in ele...

altfel sunt bine..va pupicesc .. si ..
woow eralp si gargaritele sunt superbi ..i-am vazut pe fb.. ce a trecut timpul...
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 EmptyMar Oct 02, 2012 10:58 am

Buna.
Pe gargarite le-am vazut, mereu le admir. Pe Eralp insa nu, dar o sa studiez mai bine, promit.
Manu, nici eu nu am somn, aseara la 2 m-am trezit, m-am uitat la film si pe la 4 am adormit. Cred ca de la stres.
Aseara mi-am luat inima in dinti si i-am scris Luciei, fata olandezei noastre dragi.
Mi-a raspuns, draga de ea, mi-a zis ca sora lui Lumi a ajuns acasa in 7 septembrie, ca nu au mai operat-o si ca e sub un tratament pentru cancer de piele si ca se simte ok. Ca Ralucuta este o frumoasa si ca Lumi e mai bine acum, mai linistita. Cand o sa aiba ea timp, speram sa se intoarca printre noi. flower
Va pup.
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 EmptyMar Oct 02, 2012 8:21 pm

flower
amy, bine ca ne aduci vesti despre lumi, uff si mai ales bine ca sora ei este pe tratament, si e mai bine... o asteptam pe lumi pe aici...

tu din cauza muncii esti stresata???
amy cu dosarelul nimic? nici o alta vizionare???

eu.. pe aici spal la greu...
Sus In jos
lumy_clt
incepator
incepator
lumy_clt


Mesaje : 263
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 EmptyMier Oct 03, 2012 3:30 pm

Buna dragelor,

Ce mai faceti?

Noi suntem bine, ne luptam cu mucisori buclucasi care nu dau pace garagaritelor.
Am stat cateva zile cu ele acasa se le ingrijesc si m-am mai odihnit si eu cu ele.

Duminica asta ne-a vazut cu nazdravanul de Eralp, nu ne mai vazusem de ceva vreme, s-au jucat impreuna, bineinteles aparandu-si bine teritoriul faci cu ochiul .
A crescut si e f energic, putine locuri ii scapa neexplorate Very Happy . Gargaritele nu-s asa alpiniste ca nasicul lor. Ps. Nico e in drum spre Ist.

In rest eu ma impart intre munca si fete, e destul de obositor programul, lipsesc de acasa 11 ore, fetele stau cu bunicii. La gradinita le voi inscrie abia la anul, acum sunt prea mici, iar la cresa nicii gand sa le dau.

Incercam sa izolam si casa, poate poate in primavara reusim si noi se ne mutam, dupa ce termina si cu retusurile la interior.

Gali, la un momentdat intrebai de Looana, a facut fiv cu ovo donate in Cehia(parca), si a reusit, e in 35 de sapt si asteapta un baietel.
Si de marit dc ne vom mari familia , o vom face eventual cu un catel sau o pisicuta.

Manule, imi fac timp si iti retrimit mailurile, nu-i bai, mai ai asa de putin, parca nu imi vine a crede.

Va pupic dulce pe toate, ma bag sa inchid situatiile la munca.
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 EmptyMier Oct 03, 2012 6:43 pm

heeiiii .. bine ca ai apucat sa intri si tu pe aici...off cred ca este tare greu sa fi plecata atata timp de acasa, eu am admirat buburuzele pe fb...multam fain daca ai timp...
Looana... avem o fata la odisee, o fi aceeasi.. ca daca ne luam dupa saptamani... ar cam fi... astepta un baietel...
eu ma tot minunez de camasute si pantalonasi de bb.. am terminat cu calcatul dar mai am de impachetat... azi termin cu hainutele lui alex, maine am caciulitele si manusile de spalat si calcat... I love you
Sus In jos
lumy_clt
incepator
incepator
lumy_clt


Mesaje : 263
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 EmptyJoi Oct 04, 2012 2:46 pm

Manule, e vorba de aceeasi Looana Cool .
Ti-am trimis linkurile din nou, sa verifici sa nu ajunga in Spam.

Greierasului si Gargaritelor n-am reusit sa le fac multe poze clare, nu stateau locului o clipa, si nici aparatul meu nu-i stralucit.
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 EmptyVin Oct 05, 2012 8:14 am

lumi, saru'mana!
of eu sunt asa de imprastiata.. mai am atatea de facut...de cumparat... nu ma mobilizez deloc, parca plutesc uneori...
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 EmptyVin Oct 05, 2012 10:43 am


buna fetelor,

ce planuri de weekend aveti?
Manu, nu te agita prea tare, fa o listuta cu cele mai importante lucruri pe care trebuie sa le faci si ai sa vezi ca iti va fi mai usor altfel traiesti cu impresia ca ai o multime de sarcini si nu ai timp sau dispozitia necesara pentru nimic. mai e putin si vine micutul Alex, ce bucurie bounce am o intrebare, se pare ca mi-a scapat ceva, ziceai ca iti e greu cu injectiile? e vb de clexane?

Amy, hai ca mai ai cateva zile si scapi, sa stii ca ti-am simtit lipsa aici, ce mai cosi frumos?

Lumiclt, ce mai au crescut domnisoricile tale si se fac din ce in ce mai frumoase, cred ca a fost distractiva intalnirea cu Eralp, imi si imaginez ce dezmat a iesit geek

zilele trecute am dozat si homocisteina soarelui care bineinteles ca a iesit peste limita normala, trebuie sa iau incep sa iau femibion si aspenter , ieri am dat sange si pentru PAI SI FACTORUL XIII,voi avea rez. in 2 saptamani, sper sa fie ok si sa nu fie nevoie de clexane.
cei de la budapesta au uitat sa imi trimita rezultatul de la anticorpii antifosfolipidici, azi le-am trimis mail, sper ca nu mi-au pierdut rezultatul pale

va pupicesc, wee placut fetelor flower
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 EmptyVin Oct 05, 2012 8:38 pm

flower oana, da de clexane vorbesc...femibion iau si eu...
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 EmptySam Oct 06, 2012 1:47 pm

Buna ziua,fete minunate!

Amy,nu stiu ce magie ai facut dar azi s-a deschis ff repede forumul. cheers
Fetelor, Lumy a fost delicata cand a descris intalnirea dintre Greierasul nazdravan si Gargarite. Laughing
De fapt, Eralp a fost un golanel. Embarassed Le-a cam ciufulit, le-a mai si ciupit si tras de hainute pe fetite, care sunt niste dragute, cuminti si delicate. I love you
Nu a vrut sa-si imparta jucariile cu ele, le smulgea daca vreuna apuca sa ia ceva in manuta. Evil or Very Mad Mingile le arunca destul de brutal ... in ele, nu spre ele. Rolling Eyes
Hai sa zic ca spre final a devenit ceva mai ingaduitor. Dar cred ca din cauza oboselii.
Sper ca acest comportament sa fie trecator. Rolling Eyes

Amy, multumim de vestile despre Lumi. Tu cum te mai simti dupa interventia la pietricele?
Turq, ma bucur ca ai demarat iar proiectul bb. Sa dea DD sa fie intr-un ceas bun si sa reusiti. I love you
Manule, da,da, fa liste. study In perioada gravideniei (si dupa) memoria iti mai joaca feste. Laughing
Ce mai ai de luat?
P.S. Ai grija cand cumperi cadita, mai ales ca ai baietel. Sa luati una simpla, fara vreun relief in interior. Si, dupa cateva lunite, plasa care se prinde de marginile caditei iti va fi de mare folos. Wink
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 EmptyDum Oct 07, 2012 6:55 am

Buna dimineata. Smile
Vineri am fost la control, doctorul zice ca piatra s-a spat foarte bine si am si eliminat partile mari din ea. Surprinzator pentru mine, pentru ca nu m-a durut aproape deloc la eliminare, cred ca s-a faramat destul de tare...
La serviciu mai am 2 saptamani la Targsor,primisem o propunere sa ma duc la ANP la Bucuresti, dar am refuzat-o din cauza navetei zilnice. Ma intorc la ce stiu eu cel mai bine sa fac: achizitii.
Nico, esti in tara sau acasa in Turcia. Chiar eram ingrijorata din cauza povestii cu Siria, sper ca sunteti ok.
De cusut, cos o fetita foarte frumoasa, dupa ce termin plansa la care sunt, va arat.
Turq, iti tin pumnii cu analizele.
Cat despre forum, eu intru si citesc zilnic, dar daca nu scrie nimeni...
Va pup si va doresc o duminica frumoasa.
Sus In jos
Geo

Geo


Mesaje : 33
Data de inscriere : 10/05/2012
Varsta : 48

Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 EmptyMier Oct 10, 2012 11:06 pm

Hello!!

Ma mai tineti minte?

Nu s-a mai scris pe-aici de cateva zile vad...sper ca sunteti bine.

Nu am nascut inca, inteleg ca nici Menics...Nu intru acum in detalii cu tot ce simt in asteptarea marelui eveniment, ca sunt destul de nauca si ametita.

Am avut niste grave probleme in familie...de aceea am absentat.. Crying or Very sad Mama face acum chimioterapie (nodul la san)..tata a facut un infarct..Eu sper ca anul asta sa se termine cu bine pentru toata lumea.

Va pup, sper sa fiu mai activa zilele urmatoare.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 20   Discutii zilnice de tot felul- 20 - Pagina 22 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul- 20
Sus 
Pagina 22 din 27Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 27  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul-12
» Discutii zilnice de tot felul- 15
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul - 21

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: