Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul- 19

In jos 
+11
alinutahu
luminita42
Looana
guzelnico
lumy_clt
samira33
turqoise
lyly_mar
galliciana
menics
amy
15 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 EmptyMar Ian 03, 2012 8:37 am

Rezumarea primului mesaj :

Un an 2012 plin de bucurii si de realizari !
Sus In jos

AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 EmptyJoi Mar 08, 2012 7:44 am

Buna.
Eu am scutire pe ieri, ca avem ceva de raportat azi si nu am avut timp sa intru. Si inplus s-a alarmat si unitatea si ne-au adunat in clubul unitatii, dar noua, fetelor, ne-au dat drumul pe la 17:00. Baietii au mai stat, ca au avut treaba.
Azi zicea ca avem zi scurta, dar eu trebuie sa primesc niste oferte pana azi la 14, ca maine am o procedura. Asa ca s-a dus ziua scurta.
Imi plac povestile voastre cu bebici.
De Sami mai stie cineva ceva???
Va pup, sa aveti grija de voi.
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 EmptyJoi Mar 08, 2012 10:20 am

buna dragele mele....sa aveti o zi frumoasa
La multi ani! si numai ganduri bune flower flower flower
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 EmptyJoi Mar 08, 2012 10:52 am

LA MULTI ANI!!!doamnelor.
o floare,un gand frumos si o imbratisare pentru fiecare dintre voi.
clap
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 EmptyJoi Mar 08, 2012 11:01 am

flower I love you flower LA MULTI ANI, FEMEI MINUNATE! flower I love you flower






Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 EmptyJoi Mar 08, 2012 11:04 am

LA MULTI ANI DOAMNELOR!

Sa aveti o primavara frumoasa, plina de caldura. I love you

flower flower flower
[/center]
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 EmptyJoi Mar 08, 2012 11:11 am

Lumi, se pare ca numai noi doua avem timp pe parcursul zilei. Laughing Laughing Laughing
De fapt, cred ca simtim nevoia de socializare, chiar si virtuala Very Happy , pentru a mi iesi din rutina zilnica. Wink

Un program asemanator am postat si la "Copiii nostri ...", cand aveam impresia ca Eralp nu mananca suficient. Very Happy

Noi ne pregatim sa ne luam portia de aer curat, desi e cam innorat azi. Apoi, intentionez sa fac niste snitele si sa bag la masina "negrele" si "albele".
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 EmptyJoi Mar 08, 2012 1:06 pm

La multi ani dragelor, fie ca primavara sa va aduca bucurii in suflet si zambete pe chip.
Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 Fecioaracupruncul


Ultima editare efectuata de catre amy in Joi Mar 08, 2012 5:31 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 EmptyJoi Mar 08, 2012 2:21 pm

La multi ani frumoaselor! flower

Ehehe Amy ce mai povesti.. Very Happy Ce fata frumoasa ai Alinuta! I love you
Eu am fost la dentist de ziua femeii, mama ce bine este, va zic sincer ca acolo,intinsa pe scaun ma odihnesc! Very Happy L-am lasat pe H acasa cu Raluca , l-am gasit pachet de nervi ca el vroia si sa lucreze ceva si asta mica i-a tras toate alea de pe masa si l-a terorizat sasejoace cu ea!..I-am zis na sa vezi si tu cum e sa te tii toata ziua de ea, sa mai si faci treburi in casa si sa mai vrei sa scrii si la computer..cyclops Pe urma ne-am dus la plimbare , i-am dat Ralucai niste rizzoto cu legume si acum e obosita, haha sper sa doarma macar o ora, daca am noroc doua..

Va pup fetelor!

Edit: Nico cred ca ai dreptate cu socializarea, eu aici chiar sunt izolata, toata lumea e la serviciu in timpul zilei -chiar si la Bucuresti- surorile si mele ar vorbi seara dar eu nu mai am putere, cu Luci ce ma mai chatuiesc cat e la serviciu si e in pauza, ca seara are si ea diverse...Asa ca da, am zile cand dau din gura aiurea pe aici.. Laughing
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 EmptyJoi Mar 08, 2012 3:47 pm

dragele mele,
LA MULTI ANI de 8 Martie!!!!!!!!
flower flower flower flower flower flower flower

sper ca sunteti bine.
sami,cam rar - io vorbesc affraid
manu?bruni?
v-am mai citit,dar nu am avut cand sa scriu......
revin
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
lumy_clt
incepator
incepator
lumy_clt


Mesaje : 263
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 EmptyJoi Mar 08, 2012 10:49 pm

La multi ani dragelor!!!!!
O primavara minunata!!!!
flower flower flower flower
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 EmptyVin Mar 09, 2012 7:18 am

Buna dimineata.
Eu incep ziua, nico cu lumi vorbesc peste zi, si cam atat.
Unde sunteti ? Sad(
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 EmptyVin Mar 09, 2012 10:00 am

Buna fetelor,
Amy cred ca esti obosita cu toate sarcinile alea de serviciu..Cu forumul ce sa zic mergem inainte.. Cred ca fiecare dintre noi are momentele ei cand nu poate intra!.. Smile adica e ocupata sau nu are chef sau crede ca nu are ce spune etc etc etc!

M-am visat mireasa , imi imbracam rochia pentru a treia oara si ma duceam la preot si acum imi dau seama ca era si mama mea pe acolo..Fetelor nu trece zi de la D-zeu sa nu ma gandesc la ea, mi-e asa de dor de ea..

Eu nu stiu ce fac azi, nu-mi fac planuri degeaba, ca s-ar putea sa nu am chef de ele. Se anunta o zi cu nitel soare, asta ma bucura.

Spor la treburi dragelor!
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 EmptyVin Mar 09, 2012 11:06 am

Buna dimineata, fete minunate!

Si azi e recisor si bate vantul. Asa ca trecem la planul B- activitati casnice: aspirat, spalat pe jos, bagat la masina si ... si ... Rolling Eyes activitatea mea "preferata", calcatul. Evil or Very Mad

Dar imi vine energia dintr-o veste super cheers : saptamana viitoare, RO scrie pe noi! lol!

Gargaritelor, pazea, ca vine Eralp sa va pupe! Laughing

Amy, ai trecut cu bine intalnirea? Ai inceput munca la noul post? study

Lumi, pe mine doar gandul ca mi-as pierde parintii ma infioara pana in adancul sufletului. Crying or Very sad
Draga de tine, te imbratisez strans-strans. I love you

Manuleeeeeee! Iesi cu burtica la interval. Very Happy

Galllicuto, mai ai putin si te muti. Cum se mai comporta nebuna? Laughing



Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 EmptySam Mar 10, 2012 9:43 am

Buna dimineata fetelor,
Ne-a trezit Raluca la 7.30! O sa ma duc la supermarket si o las cu H., cred ca iar il voi gasi excedat de situatie! Laughing Poate dupa amiaza o duc si pe Raluca la un tuns, ca ii sta parul in toate partile iar eu nu prea o nimeresc la manuitul foarfecii. Sper sa stea. In rest nimic deosebit...

Nico mersi pentru cuvintele tale, I love you iti inteleg energia pe care o simti cand stii ca te duci in tara, la ai tai. Chiar ieri ma gandeam si eu ca nu mi-ar strica sa ma duc acasa pentru o saptamana macar, dar nu cred ca se poate asa curand.

Va pup pe toate, spor la treburi! flower
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 EmptySam Mar 10, 2012 10:32 am

buna dimineata.....
da matinala e Ralucuta ta lumi ....noi nu ne trezim numai pe la 8.30 -9 ce ii drept ca seara inainte de ora 22 nu doarme iar in timpul zilei doarme foarte putin ,trage doua reprize de cate 30 min max o ora
la noi ritualul somnului incepe prin a cauta suzeta apoi o bucata de carpa adica avem scutece de bumbac ,cum erau mai demult ,si asta trebuie sa il aibe in manuta se cere in patut ,sta in fata lui si da din picioare ,o asez cam veo 10 min bune se zbate ,se ridica se tranteste isi pune carpa in cap ,canta si somn geek
daca o pun langa mine imi scoate ochi,ma trage de par ,ma cauta in nas si nu vrea sa doarma ....isi bea lapticul langa mami si gata vrea la ea ,,acasa,, Laughing

cat despre ham am experimentat si eu ....mai intai am verificat cu o esarfa daca merge treaba ,a fost ok ,am cump ham ce credeti in afara faptului ca tragea de el si ca isi lasa capul ca sa il bage in gurita ,nu a facut un pas asa ca am renuntat....oicum acuma sa mai obisnuit cu cazaturile,cand a inceput sa mearga singura mergea incet linistita si nu prea pupa pamantul acuma a incept sa o ia la fuga cade tot la 5 minute si are un stil tare de a cadea totdeauna cu fata la pamant affraid ....
noi suntem afara aproape tot timpul daca nu in parc in curte la noi ....eu gatesc si fac treburi prin casa cand doarme sau eventual cand e bubu acasa ...

e ma tot plang aici ,ma bucur ca am un copil sanatos si vioi ...cand deschide gurita si zice mama ma topesc tata zice foarte des iar cuinte fara inteles cu carul ...
sa cresteti mari si sanatosi ,mancaciosi si frumosi ....

PS...sora mea e insarcinat in a 16 sapt si deja a luat in greutate 13 kg ,a spus ca ginecoloaga ea luat capul jos
ea mai are o fetita de 6 anisori si cu ea nu a luat decat 17 kg total ....


a manule ...tu cum te simti ,vad ca ai absentat putin ,sper ca esti bine si ca bb creste frumos acolo la caldurica flower
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 EmptySam Mar 10, 2012 11:30 am

Buna dimineata, fete minunate!

Si Eralp a devenit matinal, la maxim 8.00 e fresh Rolling Eyes
Lumi, nici eu nu ma incumet sa-i tai parul, nici macar bretonelul, desi il enerveaza daca nu i-l prind in mot. Il duc la Ciufolici in RO. Am asistat la prima tunsoare a nepotelei mele si i-am platit-o eu, asa incat surioara mea vrea sa pastram traditia. Laughing

Alinuta, exact asta intentionez sa incerc sa evit prin ham- cazutul cu fatzuca in pamant. Laughing E buna ideea cu esarfa! cheers Foarte usor adoarme Sarita, iar ritualul e comic. Very Happy Nepotica mea indragea esarfele din matase (exclus alt material Mad ) si facuse o pasiune pt una mov cu care dormea. O numea "nani mov". Laughing
Sarcina usoara surorii tale. flower

Ma duc sa culc Greierasul, ca nu mai are stare. Very Happy

Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 EmptySam Mar 10, 2012 9:10 pm

flower
off am avut o zi de 8 martie foarte aglomerata, am avut o sedinta mare la munca asa ca de 8 martie am stat pana la ora 8 la munca...
noi suntem bine am mai crescut hi,hi.. am fost ieri la echo.. mergem iar peste 2 saptamani.. nu i s-a auzit la la doppler inimioara, dar se vedea palpaind acolo un punct.. dr spune ca este ok, este cu o zi mai mic decat cum apreciam eu... altfel.. sa stau calma... nu am greturi, in schimb seara am arsuri la stomac... ziua la pranz as dormi pe birou daca s-ar putea, norocul meu cu somnul de ora 6 ..
cam atat...
ce-ai mai facut lumi cu aplicatiile?? nici un raspuns???
nico, si cat vei sta in tara??

amy foarte frumos goblenul... I love you
Lyly, sami??

alinuta ce copil cuminte... si nepotul meu a dormit pana la gradinita cu o pijama de-a maica-sii.. faza e ca daca o spala...nu-i mai placea.. trebuia sa o imbrace maica-sa o data ( si arata jalnic la un moment dat) sa-i simta mirosul.. hmm

va imbratisez!
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 EmptyDum Mar 11, 2012 8:09 am

hello fetele
si eu de 8 martie am fost la munca,ca sa imi iau liber altadata..pe urma am iesit in oras cu o prietena si am cascat gura prin magazine si pe urma am fost la un rest libanez..sa mancam mai usor Very Happy si acolo se gaseste si mancare de post
am reusit sa iau cadou pt prietena,i-am luat 2 veioze gen galle,ca a zis ca vrea..asa ca m-am linistit cu cadoul..mai tb sa iau ceva pt cel mic
i-am comandat si prietenei o pereche de pantofi si poseta gen plic din antilopa bleumarin si piele ..ca i-a vazut ea pe facebook pe site-ul de prezentare al magazinului si i-au placut si i-ar merge la tinuta ei de cununie...ea poarta cu 1 nr mai putin ca mine...si dc ma strang pe mine pt ea e ok Very Happy
in rest... dude....am inceput sa iau gynex ,eu o tinctura homeopat de plante pe care o recomanda dr zadori de la kaali debreceni..si am vazut ca mi s-a reglat CM la 28 de zile...si cf laboratorului de la ML....mi-a crescut AMH..e de poveste=2,76!!!!
aaa si mai iau unicorn fals...ca fetele de pe DC spun ca e f bun la toate..doar ca se gaseste la Americuta..si costa 32 de dolari,dar cu transport ,cu taxe..alea-alea ajunge la dublu affraid
si sun t f fericita ca am dat 2 kg jos...mai vrea inca 2 ...ca na merg la nunta Very Happy
amy,ai fost la ginecolog?
manule ,pup burtica
pupici la toate fetele si la toti piticii
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 EmptyDum Mar 11, 2012 9:19 am

Salut gagici, mai da ce matinale.. Very Happy
Raluca mea a batut recordula azi , s-a trezit la 7.00! De obicei doarme pana la 8.30 dar in week-end e mai alerta, poate din cauza ca il vede pe taica-sau in pat..sa vedem saptamana viitoare daca se regleaza..

Manu, nimic deocamdata cu aplicatiile. Nu am sperante mari, ca nu aveau posturi vacante, dar nu se stie niciodata.. In rest caut in continuare, nu ma las. Ma bucur ca merge bine cu sarcina!..

Lyly frumos cadoul!..o sa-i placa, aici lumea isi pune veioze peste tot, pun pret pe iluminat si atmosfera mai ales in living. Smile Eu tot grasa sunt, nu dau un kil jos si nici nu sunt motivata, poate cand va veni vara... Very Happy

Nico eu i-am tuns bretonul de doua ori, dar cam stramb!! Very Happy Ieri nu am reusit sa ma duc dar poate ajung saptamana viitoare.

Alinuta , si Raluca le avea cu ''carpele'' dar a preferat pana la urma mana mea sau a lui tacsu Smile Ii placea sa-i pui mana pe fatza ca sa adoarma. In ultima vreme isi pune manuta singura pe obraz, daca nu e nimeni in zona.! Smile

Va pup fetelor, mai vorbim.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 EmptyDum Mar 11, 2012 9:33 am

Lyly tare aia cu AMH-ul...e ciudat laboratorul ala; si la alte analize or da erori?...Lucia s-a dus la doctor ca are tot timpul picioarele umflate si ea ar vrea sa faca setul de analize la medlife, ca zice ca acolo nu-i este frica, e mai civilizat. Acum nici nu mai stiu ce sa cred despre laboratorul lor, cu o asa inconsistenta in rezultate.. Neutral
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 EmptyDum Mar 11, 2012 9:54 am

lumi, doar la AMH am probleme si albu mi-a zis sa il fac la synevo,cu toate ca acu se face dupa metoda de la synevo si la ML...la restul analizelor nu am avut probleme niciodata
I love you
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 EmptyDum Mar 11, 2012 9:59 am

Merci Lyly, atunci e bine sa se duca si Luci acolo , a mai fost si-i place mai mult ca in alte parti. flower
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 EmptyDum Mar 11, 2012 12:22 pm

Buna ziua, fete minunate!

Adevarat matinale! Laughing Laughing Laughing Si noua ni s-a dat trezirea la 7.45. tongue

Lyly, f frumos cadoul pt prietena ta. Very Happy Ii va placea, cu siguranta.

Lumi, o cura de suc de morcovi a incercat Luci? Si mancare mai nesarata sa incerce. flower

Manule, nu pot sta decat pana la finele lui martie, avem de facut un vaccin lui Eralp. Dar, cu siguranta, vom veni in trio in aprilie, ca doar pana atunci putem tine masina in TR. Wink Ideal (pt mine Smile ) ar fi sa prindem si Pastele. Rolling Eyes

Azi mi-am propus zi de shopping. Am vazut niste balerini colorati la Carrefour (sper sa fie potriviti pt plimbarile zilnice) pt mine si niste body-uri pt Eralp. In rest, mare lucru pt RO nu pot lua Rolling Eyes , pt ca vin cu avionul. Musai tb sa iau si carutul, nu-l mai pot cara pe Greieras in scoica.


Sa aveti o duminica placuta!

flower flower flower

P.S. La avatar l-am pus pe Eralp cu mot. Este o poza din ian, acum are parul si mai lung. Laughing Daca-l mai las mult, voi canta "are mama o fetita". Laughing Abia astept sa-l tund in RO. cheers



Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 EmptyDum Mar 11, 2012 5:07 pm

Nico unde e motzatul? Very Happy Mancare nesarata mancam toti, te ingrozesti daca gusti de la noi Shocked si pe ea am invatat-o tot asa!!..Cura de morocovi nu a incercat , dar tu ce stii, pentru ce e indicata, in afara de vitaminele de rigoare?...
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 EmptyDum Mar 11, 2012 8:53 pm

geek
lyly dar cat aveai tu AMH-ul?? de a crescut??
si tu cu astia ca mine cu Regina Maria.. .
si eu vreau sa refac homocisteina..pt linistea mea...dar nu acum .. cand oi face si alte analize.. de sange...
altfel eu sunt bine... va pup fug ca am ciorba pe foc
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 19   Discutii zilnice de tot felul- 19 - Pagina 20 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul- 19
Sus 
Pagina 20 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 15
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul-22
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul -16

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: