Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul- 15

In jos 
+13
lumy_clt
Mona41
patricia
guzelnico
miha_ela
menics
brunadria
galliciana
turqoise
luminita42
samira33
lyly_mar
amy
17 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 EmptyMar Mai 03, 2011 6:27 am

Rezumarea primului mesaj :

Bun venit la capitol nou si sa dea bunul Dumnezeu sa fie plin de impliniri si vesti bune.
Sus In jos

AutorMesaj
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 EmptyVin Iun 10, 2011 2:13 pm

lylyca, stai calma mama draga....nu intra in panica, pai doar nu dor si alea incontinuu... I love you
Sus In jos
miha_ela
incepator
incepator



Mesaje : 281
Data de inscriere : 21/01/2011

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 EmptyVin Iun 10, 2011 3:08 pm

lyly-nu te panica..e de inteles starea ta!si eu ma enervam din orice-de la hormoni se trage!incearaca sa te linistesti!trebuie sa induri macar astea doua saptamani-pe urma va fi mai usor!cat despre sani umflati..ei se umfla de la utrogestan nu de la sarcina!asa ca nu te posomori!nu ai de ce!si ti-am zis..eu in afara de dureri usoare de ovare si crampe ca de cm nu am simtit nimic altceva!plus de asta nu simti durerile zilnic si la orice ora!de asta am zis sa nu iei mereu nospa!
eu cred ca soata ta este mai stresata ca tine si nu stie cum sa se comporte in situatia asta!si..lasa-le in colo de bagaje..ai timp si de astea dupa ce afli ca esti graviduta!veti fi mult mai linistit apoi!intr-adevar sunt costuri neasteptate la fiv-te bazezi pe un buget si rezulta ca cheltui mult mai mult-insa explica-i ca banii vin si se duc..sunt ptr o cauza nobila-ptr minunea din viata voastra-asa ca merita tot efortul!trebuie sa fii tare atat ptr tine cat si ptr el-ptr ca se vede ca nu stie cum sa se comporte-dar asta nu inseamna ca nu e alaturi de tine!
hai..pup fata si capul sus!

manule-dap!de la utrogestan se umfla titi! Laughing asa ca tot raul spre bine! Wink tu presteaza acolo o zi da una ba..si ai sa vezi cum sare iepuru! Very Happy

lumi-mie imi place cand povestesti de ralucuta!energia si veselia ei imi insenineaza ziua!de asta imi place fff mult sa va "aud"!

sami-ce viteza ai!pup fata harnnicuta!

restul gastii-ce mai faceti?
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 EmptyVin Iun 10, 2011 3:32 pm

lyly,mai trimite si tu piticu ala la culcare.

mi-a venit Samiroiu acasa cu un prieten...le-am pus sa manance la amandoi,au baut si cate o cafea si au plecat inapoi la treaba.
tare grijuliu mai e baiatu asta al meu cu prietenii lui necasatoriti Laughing
eee....stie ca nu ma supar si de asta mi-i aduce pe toti la masa..
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 EmptyVin Iun 10, 2011 4:10 pm

fetelor...tocmai am citit ceva pe DC:
babyblue,s-a operat azi la rinichi Shocked
se poate asa ceva???operatie la o femeie insarcinata???sau a nascut si am pierdut eu firul???
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 EmptyVin Iun 10, 2011 5:21 pm

am intrat sa va urez un we frumos si relaxant!

lyly,lasa piticii sa plece,ce tot ai cu ei?
apropo,nu am avut mailul tau sa iti trimit un mesaj.....
manu,azi nu am gatit,am avut de ieri-ciorba de miel,mazare cu pulpe de pui.
sami,noi nu mai stim nimic de ea,ultima data a intrat in febr,mart.....
alinutahu,ce bine ca ai mai intrat si tu!!
miha,lumi,amy,pupici! scuze daca uit pe cineva.
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 EmptyVin Iun 10, 2011 6:02 pm

Buna seara, fete minunate!

Samiroiu e mandru de Samiruta lui, de-aia ii aduce pe holtei la voi la masa. Sa le dea exemplu: "Uite asa nevasta sa-ti iei- frumoasa, desteapta, harnica si sociabila"! Wink

Sa ne tii si pe noi la curent cu Bebita. Sunt socata.Shocked

Lylyshor, pastreaza-ti credinta si optimismul!cheers Bea muuuulte lichide! drunken Si stai la orizontala! Exclamation




Sus In jos
lumy_clt
incepator
incepator
lumy_clt


Mesaje : 263
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 EmptyVin Iun 10, 2011 8:37 pm

Salutare dragelor!

Azi am avut o zi tare agitata, am fost cu mandrele la vaccin....cate 2 de caciula, in picioruse.
Plansete si toate cele ne-au acompaniat. Acum se chinuie sa adoarma....si nah, n-am avut voie sa le fac si baie, si tare mi-e ciudata. Au facut deja febra Sad Sad . Unul din vaccinuri cica poate da efecte adverse si dupa 10 zile de la administrare.
Cica mai avem la 1 an si 3 luni inca unul.

De Baby am citit la ea la odisee, ca avea piatra/pietre f mari la rinichi, si ca azi au operat-o si i-au pus un stent. Bebe Iustin cica e ok, misca, doar ca ea are dureri.
II este teama ca anestezia sa nu-l fi afectat in vreun fel, operatia a durat f putin (5-10 min).

Eu maine am reuniunea de 10 de la terminarea liceului, si cica ma duc, desi sunt chiauna .........
Simt nevoia sa mai eis si eu in "lume" Very Happy

Ma pun sa fac un pic de ordine in dulapuri ca e un dezastru total.

Va pupam dulce!!!

Un week-end cat mai placut !!!! sunny sunny
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 EmptyVin Iun 10, 2011 8:55 pm

Hai ca si eu ma socasem, dar acum sunt fericita sa aud ca Baby e inca insarcinata si este bine!..Ce emotii!..

Lumy saraca, ce obosita trebuie sa fii toata ziua cu fetitele si eu am momente cand nu mai pot, dar ce sa facem ne trece, ca altfel nu e chip. Sper ca fetele sa nu aibe temperatura mare de la vaccin..eu aproape nu mai suport sa merg la vaccin , cand ii vad ca o inteapa imi vine sa-i bat pe toti! Very Happy Ma bucur ca te duci la reuniune! Sa te distrezi!
Pupici!

Edit: Lyly , hai lasa-l pe sot, e si el neobisnuit acum , dar tot invatul are si dezvat. Daca ramai gravi ,o sa vada el greul atunci.Te pup!
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 EmptySam Iun 11, 2011 8:55 am

buna dimineata dragelor,

off saracuta baby, bine ca sunt bine acum si ea si bb, doamne ajuta...

la noi e urat si e frig fata de zilele trecute, deci sigur nu este de plaja, mneah, poate maine, poimaine ca si asa e sarbatoare, azi voi face putina curetie, in curand ca inca nu-mi vine sa ma apuc.. am prestat aseara o varza calita deci mancare am... a si am fost prin mamaia pe la miezul noptii.. hmm era rece, dar lumea se vanzolea pe la cluburi... noi ne-am intors si am bagat un ceai... ieri toata ziua m-am simtit ca un balon, cu intepaturichiar dureri de ovare... ups, sa iau bulinele!
samiruta harnicuta, e deja plecata?
lumi, si tu pe drum?
nico tu ce faci?
galli?
miha?
lilica, ti-a mai trecut supararea??
ei dar tuqois si bruni, amy pe unde umblati? eu sunt cu pontajul azi Wink
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 EmptySam Iun 11, 2011 11:46 am

hello, fete dragi...
nu ma dati disparuta...
eu cu drumurile...de 3 ore am ajuns in romanica!
sunt obosita, cred ca ma culc dupa ce fac o baita!
nu stiu daca v am zis in Bretania a fost super, am vizitat Brest , Quimper (f frumos), ne am bronzat !
in orice caz astept sa termin cu licenta si sa plec inapoi in Franta!(acolo e viata mea)!
daca ma incadrez in timp fac FET ul in iulie, ar trebui sa l fac pe 21 iulie daca vine cm normal, pe 22 clinica intra in vacanta pana in septembrie! daca nu o sa fac tratamentul degeaba , asta e, si il voi reincepe in septembrie!
cam atat despre mine..sunt bine..
va pup cu drag pe toate si va doresc toate cele bune!


Ultima editare efectuata de catre brunadria in Sam Iun 11, 2011 2:01 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 EmptySam Iun 11, 2011 1:46 pm

va pup fete.

mi-am terminat treaba pe ziulica de azi.
sunt cam obosita ca m-am culcat pe la 2 si la 6 am fost in picioare.
acum imi fac si eu o salata cu de toate si ma bag la un somnic si dupa aia mai vedem.

clap
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 EmptySam Iun 11, 2011 5:06 pm

buna dimineata
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
m-a trezit telefonu'
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 EmptySam Iun 11, 2011 7:41 pm

hello girls

am facut dulceata de capsune iar-am gasit azi in piata niste capsunici dementiale,mari,coapte dar tari,parfumate si dulci si nu puteam sa le ratez...pe asta o bag la borcane mici si la dulap.
i-am facut Samiroiului cartofi prajiti cu friptana si salata de rosii,castraveti,ceapa,ardei si frunze de telina.
eu am mancat cirese si acu vrem sa iesim la o plimbare ca a dormit si baiatu meu dupa-amiaza,suntem odihniti si merge o plimbarica.
maine scoatem finii la biserica.

va tzucuresc si va doresc o seara frumoasa.
clap
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 EmptyDum Iun 12, 2011 8:30 am

Buna dimineata, fete frumoase. m cam absentat, dar sunt in we cu piticii...si la propriu si la figurat.
Imi pare rau sa aud de Baby, ma bucur ca e bine, operatia de scos pietre de la rinichi dureaza intr-adevar foarte putin si o sa ii dea si drumul repede acasa.
Noi plecam la nasi la Giurgiu si venim pe seara.
Aveti grija de voi.
Pupice !
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 EmptyLun Iun 13, 2011 12:58 pm

bine v-am gasit!!!
ce liniste........
eu cu treaba,pe aici, cu ranjat,ordonat,si mancare.
unde sunteti toate?? What a Face
revin.
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 EmptyLun Iun 13, 2011 3:24 pm

hello

eu sunt pe aici.
dimineata l-am pregatit pe Samiroi de drum ca a plecat in Germany....apoi am fost la munci putin...era liniste si pace ca e sarbatoare azi...iar acum am venit acasa sa ma schimb si plec la Adina sa-i duc borcanelele si apoi la finutzu-nepot ca azi face 1 luna si-i fac ma-sa si tac-su tort Laughing si gratar.
i-am cumparat 4 un set de 4 body-uri cu maneca scurta ca tot se plangea cumnata ca murdareste multe hainute si parca i-ar mai trebui cateva body-uri de stat in casa.

in rest....am stare naspa rau de tot...mi-a venit CM cu 3 zile mai devreme...ma doare burta de imi vine sa ma tavalesc pe jos...sincera sa fiu nu am chef de drumurile astea 2 dar am promis ca ma duc.
daca tot imi vine mai devreme CM si in lunile urmatoare nu cred ca ma incadrez sa fac FIV in Septembrie...mai degraba cred ca Octombrie o sa iasa.

azi am mai primit si o veste care m-a lasat cu gura cascata:e posibil sa plece Samiroiu meu pentru 2-3 luni in Germany cu "biznisu" lui...asadar,ce ma fac eu???

lyly,soro,nu mai spui nimic???
ce-i cu tacerea asta???
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 EmptyLun Iun 13, 2011 3:53 pm

fete,eu sunt pe aici...bantui pe internet ,normal ca dupa semne....geek
am stat mai mult in casa...azi am avut niste dureri de ovare, ca mi-au taiat respiratia.... si sanii ma dor putin ,doar pe laterale..........nu mai am stare pana la testul de vineri...imi vine sa ma duc maine..
sami, pai poate te duci si tu la el si stai mai mult...
salutari adinei flower
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 EmptyLun Iun 13, 2011 7:49 pm

Buna fetele,
ehehe, a venit vara sunteti la plaja!!!! Very Happy Aici vreme uratica, 18 grade in timpul zilei, seara 13-14, nu e o placere cand stii ca deja e vara.

Noi am petrecut bine la soacra, asta pentru ca am avut grija sa nu stam in casa cu ea!Cu o zi inainte reusisem sa schimbam programarea la doctor, asa ca am ajuns acolo pe la 12.00, am mancat ceva, am incarcat soacra in masina si ne-am dus la doctor si la magazinul de pantofi. Acolo H. si-a ajustat talonetele si a mai luat o pereche de pantofi de rezerva, iar eu mi-am luat niste sandalute cu toc mediu. Pe urma ne-am dus in oras unde se tinea un fel de festival de tuns oile, era o adevarata competitie traditionala, care tunde oaia mai bine si mai repede, cu parc de distractii si tarabe. Tot acolo soacra si-a intalnit o multime de rubedenii si mai batrane si mai tinere si s-a tot laudat ea cu noi si cu Ralucuta, bla, bla, bla Very Happy Asa ca da-i cu poze, da-i cu pupaturi zambit si vorbit cu lume pe care nu am vazut-o in viata mea. Dupa amiaza am trecut pe la cumnatul, care e era singur cu una din fetite si pe seara dupa cina am si plecat, am ajuns pe la 10.00 acasa la noi. Asa ca a fost scurt si eficient, ne-am rezolvat treburile si nici nu ne-am plictisit. Ralucuta a fost un copil foarte cuminte, cu toate ca era asa de obosita, tot zambea si radea la fiecare. In orice caz a fost obositor pentru ea , vad ca si ieri si azi a dormit mai mult. Sper sa nu fi luat ceva raceala de la nepotelul vecinei, un baietel de 4 luni care isi tot tragea mucii. Venise bunica-sa intins ca sa compare bebelusii, nu am mai vazut asa ceva fetelor, avea o curiozitate bolnava, s-a dus direct la carut de cum a intrat in casa si a inceput s-o evalueze pe Ralucuta. Nu mai zic, ca de unde la inceput era mandra ca nepotelul ei e gras de plezneste, dupa ce a vazut-o pe Ralucuta s-a inverzit de ciuda ca fetita e mai lunga si ca e potrivita la greutate, prostii dintr-astea. M-am amuzat si mirat in acelasi timp, lumea e la fel peste tot la tara, te pui cu intrecerile dintre babe, ca al meu e mai gras, mai frumos, mai ochios..etc etc..

In fine am scapat de vizita si de doua zile avem program de voie prin casa, ca H a fost liber si azi.
Va pup fetele!
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 EmptyLun Iun 13, 2011 9:21 pm

Si eu care credeam ca sunteti pe la soare, la plaja... Smile
Gali ce mai faci, cum mai merge?
Lyly deci ai stat linistita, foarte bine! te inteleg insa, e cam grea asteptarea..
Samiro, dar vorba lui Lyly, nu ai putea merge si tu cu el?...
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 EmptyLun Iun 13, 2011 10:39 pm

va pup fete
acum am ajuns acasa...o seara tare nereusita...dar in fine...

fetelor,nu as putea sa merg cu Samiroiu sa stau mai mult timp pentru ca eu am magazinul meu de care trebuie sa ma ocup-sunt totusi 10 vanzatori pe care nu-i pot lasa de capul lor prea mult...nu pot lasa lucrurile atat de mult timp nesupravegheate...in plus in August-Septembrie suntem in tratative avansate sa mai deschidem un nou magazin....in August trebuie sa fac comenzile pentru sezonul urmator...ca sa nu mai vorbesc de faptul ca am de refacut toate analizele pentru FIV...ca vreau sa fac si o noua histeroscopie.
noi avem fiecare biznisu lui si eu nu-mi pot lasa treaba balta ca sa merg dupa el...daca o sa plece-ca inca nu sigur...probabil voi merge de 2 ori pe luna la el cate 3-4 zile....vom vedea.

ma duc sa ma dushez si ma bag la tele.
clap
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 EmptyMar Iun 14, 2011 7:04 am

Buna dimineata, fete frumoase.
Sa fie o saptamana cu reusita pentru Lyly, tinem pumnii stransi. flower
La mine e liniste, se apropie concediul asa ca nu am chef de nimic, astept sa treaca timpul.
Aveti grija de voi, va pupic pe toate !
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 EmptyMar Iun 14, 2011 8:45 am

buna dimineata dragelor...
ei da eu am fost la soare ieri, dar m-a prins o furtuna de nisip, de am adus in geanta jum de kg de nisip...deci am lenevit doar 2 ore... este foarte bine, sa nu ma ard, hi, hi...as mai fi stat dar m-a gonit nisipul care mi-a intrat in toate alea... ( a se citi ochi, urechi, nas Smile)
am facut un dusulet si m-am apucat dupa de epilat, pensat.. si un somnic de ...frumusete...iar pe la 5 am fost la "cumnata-mea" la gratarel... am dat o fuga si pana la poiana...si acasuca...
si eu ma confrunt cu dureri de ovare.. ca la ovulatie... si cu o stare de ...baloneala, ce stiti, de la progesteron?...si ..miha, astept cu nerabdare efectul Smile
sambata si duminica ne-am plimbarit mult, am dormit.. chiar mi-a tihnit we asta prelungit..

va pupicesc pe toate....revin...
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 EmptyMar Iun 14, 2011 8:48 am

amy, voi ce ati mai facut cu dosarul?? ma gandesc la voi ori decate ori vad la tv "reclama" la campania de schimbare a legislatiei privind adoptiile...
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 EmptyMar Iun 14, 2011 10:08 am

neata si de la mine!!! I love you
ma apuc de facut mancare,imediat,nu am incotro....
bruni,bine ca ai ajuns cu bine.
lumih,ma bucur ca ati rezolvat rpd problemele.
lyly? ce faci,soro? manu,amy,sami,pup!
nicooooooo?
va doresc o zi buna! :
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 EmptyMar Iun 14, 2011 10:27 am

hello fetele flower

galli,ce sa fac soro Question stau cu o chii in chiloti....ce altceva sa fac ...si ma pipai la tzatze-care sunt normale ,in viata mea nu m-am uitat/pipait atata affraid ....si parca m-am tampit rau de tot,mi se pare ca am vazut mucus,parca si samira a vazut si nu a fost prea ok What a Face ...ca de la ce sa apara mucusul?

Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 15   Discutii zilnice de tot felul- 15 - Pagina 19 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul- 15
Sus 
Pagina 19 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 20
» Discutii zilnice de tot felul-22
» Discutii zilnice de tot felul - 21
» Discutii zilnice de tot felul- 19
» Discutii zilnice de tot felul-6

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: