Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul -11

In jos 
+12
mirela2
lyly_mar
guzelnico
menics
Mona41
galliciana
alinutahu
luminita42
samira33
turqoise
brunadria
amy
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 EmptySam Noi 20, 2010 10:25 am

Rezumarea primului mesaj :

Flori pentru toate suricate si un capitol nou plin de impliniri.
Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 DSC05422


Ultima editare efectuata de catre amy2007 in Joi Dec 09, 2010 8:26 am, editata de 3 ori
Sus In jos

AutorMesaj
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 EmptyLun Noi 29, 2010 12:17 pm

Buna dimineata, fete minunate!

Am achizitionat ieri un cuptor electric si azi n-am avut stare: am reorganizat "putin" bucataria. Very Happy
Ma bate gandul sa fac acelasi lucru si prin baie, ca am vazut un dulapior frumusel ce s-ar potrivi de minune. Preocuparile astea le am in lipsa posibilitatii de a muta mobile. Embarassed

Amy, m-am gandit sa dau si io o mana de ajutor cu listuta. M-am prins ca esti ocupata. Wink

Sami, super vesti. Si sa stii ca am inceput sa-l iubesc pe doctorasu' tau pt Crinone- eficient si igienic. Vreo 3 luni va deveni prietenul tau intim si adanc- la Crinone ma refer, desigur. Laughing Si pastreaza-ti obiceiul somnicului in timpul zilei, e ffffff necesar pt sambureii din burtica. Sper ca la intoarcere spre RO, vei sta intinsa pe bancheta din spate. Pozitia ta favorita dupa ET trebuie sa fie cea ORIZONTALA !!!!! Dar lasa ca te bat io la cap dupa ET. Si n-o fac sa te barai, ci de drag si din dorinta sa reusesti. I love you

Lumi, cea cu fete mandre, deja te simt mai vioaie. Sper sa stea cat mai mult Lucia. Chiar nu poate preda acele referate in primele zile ale anului viitor?! scratch Nu cred io ca pe profa o apuca harnicia in perioada Craciunului. O avea si ea sarmale de infasurat si cozonaci de framantat. santa

Meni, romanca frumoasa, bag seama ca a inceput sa te curteze familia machedoneasca. lol!

Monuca, asa- asa, nu capitula usor. Pai ce, trebuie sa fie usor sa cuceresti o cetate a sa mandra?! queen

Brunica, sa dea DD sa ti se realizeze toate planurile. cheers Si multumim pt vesti de la sefuta. Sa-i spui ca ne e dor de ea. flower






Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 EmptyLun Noi 29, 2010 12:56 pm

nico, sa-l stapanesti sanatoasa...cuptorul... si eu am nevoie de un aragaz ca lumea aici la G.. cuptorul lui nu coace deloc... scratch parca am vazut la poiana unul electric rotund...in romania i se spune "turcesc" stii de el nico?? dar n-am habar cum functioneaza...
pfuuuuiiii.. ce ma astepta inainte de sarbatori cu curatenia.. moaaama, ambele apartamente trebuiesc puse la punct...
mechedonii imi dau de mult semne de nerabdare...
amy Very Happy

eu am o lene dupa un blid de fasole... nu-mi arde de nimic...
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 EmptyLun Noi 29, 2010 1:03 pm

Fete frumoase, am uitat sa va spun ca azi mi-a venit cel mai fericit CM din viata mea cred....
Deci gata, I am clean..
Pot sa-mi incep viata....
Sa va spun ca terminator a spus ca DPLV mai e loc de copii daca vrem... Smile cine stie...
Oricum nu mai iau nici o "pastea" nimica...
Ce vorbrsc eu cu fluturasii in burta si gandul departe....dar concret , nada, nada...las ca vine si vremea mea de despainjeneala...si vorma aia noi o sa fim la "categoria grea" ca vom fi fost pe liber de multa vreme...
Fetelor, tema de casa de la Tzatza Mona.
Cand ajungeti acasa diseara, tratativa partenerii, barbatei, prieteni, iubiti, ca si cum ati face dragoste cu ei pentru prima data...sa-mi povestiti cum v-a iesit....da' sa nu le spuneti si lor....
Numai tu samiruto si cu menicsutza aveti invoire motivata...dar las ca recuperati voi...
Nico, Amy..Puuuup
Serios meni, tare frumusica mai esti...sa crape "mackedonenii" de dragul tau de "rumanca"
flower
Editez sa spun ca le iert si pe burtoasele de Lumi, si Nico.....
Dar numai la intromisiune...in rest va puteti giugiuli putin...pup
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 EmptyLun Noi 29, 2010 1:26 pm

beii mona, dar daca am dezlegare de doftor dupe control?? tzunamiiii...ha, ha...
mai dar ca prima data Embarassed n-as vrea.. a doua a fost mai bine... tongue
geek scratch nu stiam scratch fasoalea e afrodisiac lol! lol! lol! a devenit intre timp lol! lol!
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 EmptyLun Noi 29, 2010 1:32 pm

Menico, de ce nu spui asa fata...am sa mamanc si eu o oala cu fasole inainte de a ma vedea cu Terminator...sa vad ce iese...... lol! lol! lol!
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 EmptyLun Noi 29, 2010 1:47 pm

pai...daca mai stai mult...va fi afrodisiac orice...
nu vezi ca la mine si fasolea da reactii?? lol!
ia sa verificam daca G a mancat fasole...
n-a mancat e calare pe ponton cu o macara scoate barca de la apa...
king m-am dilit king
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 EmptyLun Noi 29, 2010 1:54 pm

Dilita, Dilita,.......dar fericita Very Happy
Pup si sa ai o zi minunata.
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 EmptyLun Noi 29, 2010 1:58 pm

te pup si eu si ...astept vesti...sa pun oala la fiert Smile
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 EmptyLun Noi 29, 2010 2:31 pm

Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 EmptyLun Noi 29, 2010 2:46 pm

Monaliso, daca papi fasole inainte de intalnire, o sa ai fluturasi in stomac la propriu nu la figurat. Very Happy

Ps; Si eu tot fasole am acasa.
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 EmptyLun Noi 29, 2010 3:03 pm

hi,hi, amy..si eu credeam ca mi-e dor de G si de aia am fluturasi... Suspect

scratch scratch si fluturasii sunt de fapt ....morcovi...ca merg la control...uite asa am dezlegat misterul...
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 EmptyLun Noi 29, 2010 3:55 pm

Monuca, nu ma risc nici la giugiuleli, ca mi-a zis mie Lumi ca mi se intareste burta (contractii Braxton Hicks Wink ) daca ma infierbant Rolling Eyes . Si daca am asteptat pana acum, doar n-o sa-l zdrumic pe Sufletel tocmai acum. Dar promit sa-mi fac tema la o luna dupa cezariana. Sa vezi atunci cutremur ... Embarassed
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 EmptyLun Noi 29, 2010 3:59 pm

fetelor...va pup.

manule,aduc zapada cum sa nu...mai ales ca fara zapada parca nu-s asa frumoase sarbatorile.
mona...gata!!!la mine e subiect tabu hatza-hatza de maine.
brunico,e foarte frumos la Cheile Gradistei...o sa-ti placa.
nico,sunt cuminte...de maine la orizontala si in masina sa vezi ce patutz imi amenajez.

la ora 5 jumate plec la Baile Gellert...am programare pentru sauna si masaj de relaxare cu aromoterapie.
apoi vin acasa fac o baie zdravana si ma bag direct la somnic...dimineata la 7,20 plecam spre clinica sa ne luam puiutzii acasa.

azi am cheltuit foarte multi bani....cat am cheltuit in 8 zile de cand suntem aici Shocked Shocked Shocked sunt foarte socata.
am fost intr-un magazin si am gasit niste podoabe de Craciun absolut deosebite...mosi,oameni de zapada,reni,ingerasi....din sticla colorata...de agatat in pom si cu baterii....si se aprind in toate culorile....o minune....si o plasa de stele de pus la geam....si o trusa uriaaaaaaaaaaaaaaaaasa de scule pentru sotzior...un troller cu 4 sertare/compartimente pline cu tot soiul de scule.

ma duc sa ma pastilez

va pup si ne auzim mai pe seara
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 EmptyLun Noi 29, 2010 4:01 pm

Meni, aici am vazut doar cuptoare electrice patrate. Doar banuiesc io ca cel de care vorbesti e un model special pt Boreki, care se fac intr-o tava mare rotunda ce trebuie rotita periodic.
Din acelasi considerent am facut achizitia- cuptorul aragazului existent nu coace cum trebuie. Wink
Si noua ne plac preparatele facute incet-incet la cuptor. Very Happy
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 EmptyLun Noi 29, 2010 7:20 pm

Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 EmptyLun Noi 29, 2010 8:28 pm

Buna fetele,
ehehe sunt f. fericita intr-adevar ca-i fata aici , dar sincer nu vreau s-o tin mai mult decat si-a progamat ea!..In tara se distreaza, ies la cluburi, la tara la taiat porcul, plus vizite la matusi, cadouri, are cu cine sa mearga la cumparaturi... De revelion si-au luat si ei la Moeciu o pensiune (se duc vreo 10 persoane), ce coincidenta in acelasi loc cu Brunica :-) In fine vis a vis de intrebarea ta Nico oricat de draga imi e prezenta ei nu vreau sub nici o forma s-o tin pe aici sa ma serveasca pe mine si sa se plictiseasca pe langa noi, vreau sa se intoarca sa-si dea referatele si apoi sa se distreze...!
Sami succes maine la ET! ..
Manule, H. stie sa faca sarmale, a stat doi ani in Ro, a avut timp sa invete! Smile ...Va sa zica asa, pan' la vara cred ca te paste un maritat! N-ar fi rau deloc! Very Happy
Cred ca si pe Mona, daca se lasa cu indragosteala!Very Happy

Fetele, v-am citit pe toate si ma bucur a sunteti bine, dar nu ma pot sa mai stau prea mult ... Lui H. i s-a stricat computerul tocmai asta seara, asa ca facem cu randul la laptop..:-(

Va pup pe toate-toate si mai vorbim.
flower
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 EmptyLun Noi 29, 2010 11:14 pm

buna seara fete dragi...
am intrat sa i spun :bafta! lui sami...
luminita, eu am vrut Egipt insa frantuzii au vrut Romania!
mie mi e egal unde merg din moment ce sunt cu bruni meu ! si acasa daca as sta nu m ar deranja!
merg doar la rev si dupa 5 zile ma intorc in frantia, nici nu mergem in nord sa mi vad familia Crying or Very sad
dar ma intorc prin 20 si ceva pt examene.. si stau 3 saptamani!
as vrea sa mi organizez fiv ul , dar sunt legata parca de maini si de picioare! nu stiu unde sa merg fara recomandare aici in franta!
mi e imi trebuie un dr bun , un laborator super bun ! offf sunt tare necajita ca nu stiu incotro sa o apuc!
hai ca m am plans destul , desi nu e genul meu!
va pup si va doresc o noapte linistita!
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 EmptyMar Noi 30, 2010 8:25 am

Hello la toate fetele!
La multi ani la toate Andreele si Andreii de pe langa voi!
Eu bantui pe aici,ca de obicei.in wk am fost la soacra,ca asta e programu meu,cand la mama,cand la soacra....
Sami sa vii cu 2-3 puiuti de ungurasi sanatosi acasa.
Mona,ma bucur ca esti bine,ca te simti ca la prima tinerete,normal ca mintea e de acum Very Happy
Referitor la sugestia ta..cu cine??ca era la munca geek
Brunii,sa de DD sa faci cea mai buna alegere!poate la anu o sa avem mintea mai luminata Very Happy
LumiH, pup toate 3 fetele flower
Mai intru,mai va citesc...pupici
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 EmptyMar Noi 30, 2010 9:01 am

buna dimineata!


La multi ani tuturor celor ce poarta numele Andrei/ Andreea!

In alta ordine de idei , eu fusei cu fasolea dupa mine la doftor ieri, si pentru ca eram programata la 16.15 ar fi trebuit sa ma invoiesc de la munci...dar ia-l pe sefu' de unde nu-i...
asa ca am anuntat ca voi intarzia...m-am toaletat la munca si am plecat ...ca o floare la control...dna dr, draguta m-a luat la intrebari, printr-e care :pap cand ai facut ultima data? eu : aum 6 luni .... asa ca am cazut de acord sa facem si niste analize mai ales ca de la antibiotic parca este un inceput ...sau ceva...ma rog...deci mai bine ca nu eram super spalacita ca nu-mi lua lama....
rezultatul echoului este ca sunt foarte bine...endometru structura omogena 0.56cm... ovare cu foliculi mici... neinflamate... tra, la, la,...urmeaza duphaston si ...ha, ha, cel mai important : liber la hata hata... cu protectie pentru a evita luna asta o sarcina...dupa primul ciclu incepem analizele hormonale...
seara am fost la un spectacol al Teatrului Tanase... doamne fetelor ce dezamagire....vai de capul lor de artisti...am stat in oras pana pe la 11.30 la o pizza cu colegele mele- balerine...
seara acasa am fost prea obosita ca sa-mi fac temele, Mona...o las pe azi ca maine sunt libera deci...putem prelungi momentul cat ne dorim... ma gandesc ca poate nu ne facem bine temele ...si stiti voi cum ne faceau parinti: rupeu foaia si ...O LUAM DE LA CAPAT Razz Razz

hai vin cu niste completari si corecturi...
samiruto, lasa draga, banii trebuie sa circule...si daca tie ti-au facut placere cadourile..asta este... tu sa vii cu puiutii acasa, sa admiri peisajele, asa cum au spus fetele de la orizontala, incerca prin plafonul masini hi. hi..
nico, asteptam cutremurul....cat despre nunta..no comment...
lumi, sa-mi spui cum i-au iesit sarmalele lui H.... al meu se descurca numai la mancat Sad
lyly, nu-i bai ca nu ai soata... poti pregati teoria, practica ...cand vine...
bruni, e frumos la cheile gradistei...si cel mai bine este ca mergeti in gasca...noi am fost in noi.....si am tot bantuit cu masina ...ca nu aveam stare...
moni pupi...terminatorul e online? Razz

sa aveti o zi minunata flower flower
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 EmptyMar Noi 30, 2010 9:50 am

neata buna,
lyly, sper ca reusim toate la anu' , imi fac sperante mari, numai copii si gravide visez, sunt obsedata!
manu, fetelor, pai voi toate ati fost la Cheile Gradistei? eu cunosc lumea mai mult si mai putin Romania!
desi am colindat Romania, dar am fost mai mult prin orase mari, ca al meu avea treburi pe acolo si cand calculezi ca sunt plecata imediat de 11 ani din tara...

sami sa fie embrionasii lipiciosi si musai sa te gravidesti, ca nu suport nereusitele, fac cu capul Shocked
am plecat la cumparaturi, sper sa gasesc si ceva cadouri de mos!
pupici , o zi minunata!
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 EmptyMar Noi 30, 2010 9:57 am

bruni, spor la cumparaturi! si doamne ajuta ca Noul An sa ne aduca numai impliniri... da am fost la chei , odata in vizita la restaurant:), si dupa chiar am stat acolo...
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 EmptyMar Noi 30, 2010 11:07 am

Buna dimineata, fete minunate!

Azi am planuri mari: spalat si calcat, plimbarica in parcul din apropiere, reorganizare cateva sertare ... Sa vedem ce reusesc. Rolling Eyes
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 EmptyMar Noi 30, 2010 11:14 am

Meni, ma bucur ca ai dat de o dr care sa te analizeze pas cu pas si temeinic. Tine-te de analizele si tratamentele prescrise. Abia astept sa ne anunti ca ai o micuta balerina in burtica. queen

Bruni, in FR nu exista site-uri de informare despre clinicile de FIV? Poate gasesti un forum de discutii pe aceasta tema. Idea
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 EmptyMar Noi 30, 2010 11:25 am

V-am spus ca sunt invidioasa pe voi?! Very Happy
La voi se simte deja atmosfera de Craciun cu zapada si cu frigul specific iernii.
Aici eu imi pun problema sa-mi iau o jacheta de primavara mai larguta (cele existente nu ma mai incap Rolling Eyes ), ca sunt 20- 22 grade.
Bag seama ca degeaba mi-a adus sotul din RO jachete groase, pulovere, bocanci si cizme. scratch
Sus In jos
beatrix69

beatrix69


Mesaje : 171
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Buna, fetele!   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 EmptyMar Noi 30, 2010 11:33 am

... si eu am fost la Cheile Gradistei....)
Va pup,
Bea
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 8 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul -11
Sus 
Pagina 8 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul-12
» Discutii zilnice de tot felul- 15
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul-22

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: