Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul -11

In jos 
+12
mirela2
lyly_mar
guzelnico
menics
Mona41
galliciana
alinutahu
luminita42
samira33
turqoise
brunadria
amy
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 EmptySam Noi 20, 2010 10:25 am

Rezumarea primului mesaj :

Flori pentru toate suricate si un capitol nou plin de impliniri.
Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 DSC05422


Ultima editare efectuata de catre amy2007 in Joi Dec 09, 2010 8:26 am, editata de 3 ori
Sus In jos

AutorMesaj
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 EmptyMar Dec 07, 2010 9:08 pm

Cred ca Gali se apuca si de facut copii acum, asta pe langa tricotaje! Na, ca viata in vest nu e asa palpitanta ca la romania, ca nu ai cu cine te certa mai ales daca stai acasa! nu tu mama si tata, nu tu frati si surori sa te calce pe bataturi cu comentarii, nu tu vecini sa-ti ia locul de parcare ! Very Happy

Bruna ce bine ca ai reusit ''sa apuci problema'' de undeva! noroc cu doctorul asta de familie.

Mona, am primit pe dumnealui, dau cu commentul pe email! Very Happy

Pupici!
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 EmptyMar Dec 07, 2010 9:11 pm

uiiiiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu....venisem sa zic somn usor...si am vazut una bucata Soldat Universal.
mie imi place Shocked sa nu dai mona Embarassed ...pare un tip blajin,cald,fizic bine intretinut...fara familie,cu copil deja...apai e tot ce-ti trebuie ,prietena draga.
nu pot decat sa-ti doresc sa ramai la fel de incantata si dupa intalnirea face-to-face...si sa te stabilesti in America....sa ne chemi si pe noi prietenele tale,astea cu dor de duca-adica io.

acu' ma duc la patucu meu ...ca plange dupa mine.
barbatu si-a umplut poala de bomboane,ciocolatzele,napolitane si se uita la film Razz

va sarut si va imbratisez cu drag
noapte buna
sleep
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 EmptyMar Dec 07, 2010 9:20 pm

Mooooaaaama, Mona, adevarat Terminator! Si e in pielea lui proprie. Asta dpdv fizic. cheers
Mai lasa-ma sa-l studiez si maine, sa-mi dau cu parerea si despre firea lui. Wink Sa citesc in ochii lui albastri. study
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 EmptyMar Dec 07, 2010 9:23 pm

Samiruta draga, merci frumos...
Iti iert toate cele hormonale....si parol ca te invit draga mea ca si eu sunt cu dorul de duca...din nascare...si nu oriunde...la Miami...
Hai sa fie cu potriveala....
Ca daca va trimit si sectiuni din mesaje...zau ca e de belea...
Da' asta o las pe mai tarziu...
Pupi si noapte buna
lol!


Nico, Dna profesoara...astept "cetirea" in ochi..
Ma bucur ca va place...ca doar nu sunt eu nebuna...singura
pup
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 EmptyMar Dec 07, 2010 9:47 pm

Hello,hello!
io pe aici.........bantuii...si am vazut ceva nou Arrow terminator!!!...io vreau sa am o supriza!!nu vreau sa vad!merg pe gustul lui Monalisa! si astept inviatie la Miami! geek..ca si eu am un chef de duca...rau de tot!!!!!!...ma mananca rau sa plec undeva..samiruto,io merg pe mana ta in materie de terrminator..........
pupici la toate fetele si astept nota dnei profesoare faci cu ochiul
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 EmptyMar Dec 07, 2010 10:00 pm

Bai fete tocmai il studiam pe Terminator, am trimis emailul Monei si nu stiu cum naiba ca il vazu' si H., ca sedea langa mine si cica , ce poze ai pe acolo cu baieti? ii zic eu povestea, dar ma pufnise si rasul si ma si inrosisem de zici ca ma prinsese cu cine stie ce. Mai ales ca acum cateva zile ma intreba de cand am obsesii cu tarzan (e vorba de poza aia cu Tarzan pentru ziua lui gali, pe care am lasat-o pe desktop!) ... Sa vedeti ce-o sa rada de mine de acu in fiecare zi! Sa nu zic ca nu m-a avertizat Mona! Very Happy
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 EmptyMar Dec 07, 2010 11:06 pm

Lumi scumpo,
Transmite-i scuze din partea mea lui H..
Spune-i ca aici e cu dragoste mare...si probleme de inima care trebuie rezolvate...ca asa e cu fetele....
Lyly, iti mai dau timp de gandire...si merci de incredere...
Va pup fetute,
noapte buna
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 EmptyMier Dec 08, 2010 7:41 am

neata scumpelor!

va servesc cu un ceiut cald cu miere si lamaie!

pai si mie nu-mi trimiti nimic mai Monaliso?am rupt tastatura sa intru cat mai repede pe mail si ce sa vezi...nimik No

dap..eu sunt de vina ca nu am trimis adr pe mailul tau, credeam ca e suficient sa spun ca vreau si eu............acusi o trimit ca vreau si io sa dau cu parerile faci cu ochiul


o zi minunata, puuuuuuuupi

Edit: Mona, ai PM!!
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 EmptyMier Dec 08, 2010 8:05 am

Buna dimineata, suricatelor.
Mona, m-ai dat pe spate cu Terminatorul. Mie imi place si imi plac in special ochii Smile . sa fie cu noroc.
Lumi, ma bucur ca a ajuns Lucia acasa cu bine si ca bebelina ta e cumintica in burtica. Sa mai stea acolo putintel. Smile
Pe noi ne-au anuntat aseara aia mici ca we asta sunt tot la noi (?!), fara sa ne intrebe nimeni daca putem, daca avem vreun plan... In fine. Si tot ieri ne-a anuntat piticul ca nu mai vrea de la mos Craciun lego ci un telefon Iphone. Asta dupa ce ne anuntase fosta soata ca si pitica vrea nush ce sony ericsson de 12 milioane... Ce or fi visand copiii astia?
Va pup si intru mai tarziu, ca e biroul plin si toti se chiombesc pe ecranul meu.
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 EmptyMier Dec 08, 2010 8:58 am

Neata buna fete scumpe,
Multumesc de incurajari...
La urma urmei nu cum arata e cel mai important...
Oricum trebuie sa fie mai frumos ca dreku....
Nu am jucat niciodata la loterie...deci poate asa o sa fie bine....
Va pup si va urez o zi minunata...
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 EmptyMier Dec 08, 2010 10:00 am

mona , m-am conformat!
felicitari pentru kg pierdute...woooww

amy, mda...cam costisitoare listuta asta pentru mos...


lumi, bine ca a ajuns cu bine Luci , inteleg ca acum stai cumintica, astepti Mosu' admirand bradutul...admira-l anul asta ca la anul il vei pazi de bebelina...

nico? hai draguta ia cosul cu fructe langa tine pe canapea, si te asteptam la o barfa

samiruto, aseara am plecat in vizita, si gatita pruna , cand sa ma urc in masina ...ghici??? calc in ceva scratch ce sa fie scratch forma rotungoara, consistenta destul de buna... ma apuca rasul...si dai si razi...si G cu portiera deschisa nu intelegea ce naiba nu intru in masina in loc sa stau sa rad de mama focului...i-am spus ca am calcat in "ceva" si cautam niste iarba sa ma curat ( ti-ai gasit iarba , acum in parcare...) am mers pe langa masina ceva vreme , m-am curatat eu un pic in frunze dupa care am apelat la servetel... faci cu ochiul alarma falsa : era noroi cazut de la vre-o masina ca nu miroasea..dar m-am curatat temeinic nu de alta dar mergeam in vizita si intram incaltati...
in masina, G ma tot intreba ce ma amuzam atat de fapt... hihi, i-am povestit de samirut cu adidasii lui....

Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 EmptyMier Dec 08, 2010 11:00 am

Buna dimineata, fete minunate!

Amy, dar nu-s deloc pretentiosi piticii ... silent Nu exista un program prestabilit pt vizitele piticilor?! Nu cumva mamica lor vrea sa fie libera si ii baga pe pici la inaintare? Suspect

Meni, prezenta la datorie. Haideti la mandarine dulci-dulci. Basketball

Luuuumiiiii, l-ai facut gelos pe H?! Laughing Laughing Laughing
Credeam ca numai sultanu' meu ma vede sexy, desi am o burtoaca mama-mama. Rolling Eyes

Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 EmptyMier Dec 08, 2010 11:21 am

Mona, am cetit adanc:
- este un tip romantic, emotiv si putin timid
- se bazeaza pe intuitie, actioneaza sub primul impuls
- nu-i foarte critic, nu-i place sa analizeze lucrurile in detalii
- simte nevoia caldurii unei iubiri si a unui camin

La momentul potrivit, sa-mi zici daca m-am priceput. Very Happy
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 EmptyMier Dec 08, 2010 11:46 am

Am uitat sa va spun: am masina la dispozitie tota ziua. Hmmm, simt miros de shopping pt bb. pirat
Ieri seara sotul meu a tras o fuga in Bulgaria si azi in Romania (la Bistrita, dupa cum m-a informat azi dimineata). Intentioneaza sa faca ferma de ovine in Sarkoy si cauta muuuulti berbecuti.


P.S. Adica o sa ma mute la coada oii?! affraid
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 EmptyMier Dec 08, 2010 11:57 am

nico, da' in ce adancime cetesti tu??? sa-ti trimit si cu Biluta al meu??? ( moamaaa ce s-ar supara daca m-ar auzi..)
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 EmptyMier Dec 08, 2010 12:03 pm

affraid affraid mona faci cu ochiul
Sus In jos
lumy_clt
incepator
incepator
lumy_clt


Mesaje : 263
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 EmptyMier Dec 08, 2010 12:05 pm

Neatza!
Ce fete vorbarete si bine dispuse faci cu ochiul
Asa va vreau!
Mona vreau si eu mail.

Pupicei
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 EmptyMier Dec 08, 2010 12:21 pm

Tiii, Lumy, ce haiaose sunt gargaritele. Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 673358
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 EmptyMier Dec 08, 2010 1:27 pm

Nico, m-ai terminat....
da' de unde le scoti tu mama draga...
pocita sa-ti fie limba..pup
Lumi de ct...am adresa ta serv//
sa-ti trimit pe ea?
sau da-mi adresa privata..
fete frumoaseeeee
pup
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 EmptyMier Dec 08, 2010 1:40 pm

Menics, ia baga si tu pe Biluta pe email....
Ca daca nu te spun...ca l-ai facut biluta...
Pup
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 EmptyMier Dec 08, 2010 2:53 pm

ia mona sa vezi , si...sa-mi dai dreptate...cica nu mai mananca asa de mult ( pe naiba...)
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 EmptyMier Dec 08, 2010 2:59 pm

bey, tu vroiai sa vezi mache de mache..de romanica si de Poiana ... cred ca mi-o iau acasa...
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 EmptyMier Dec 08, 2010 3:10 pm

Mona, sunt bine-dispusa azi si vad limpede. drunken
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 EmptyMier Dec 08, 2010 3:32 pm

Meni, e de bine draga..
lasa omul sa se simta cu....greutate...
Tu sa fii supla ....
Nico, da pe acolo pe la voi e senin...ca si pe la noi...de aia vezi tu asa limpede...
Pupi

NB cica maine vine iarna si la noi....sa vedem cat ne-o tine...
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 EmptyMier Dec 08, 2010 4:15 pm

te-ai minunat mona??auzi dar ce ma fac affraid cand incep sa-l simt si eu Wink ca-i cu greutate...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 16 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul -11
Sus 
Pagina 16 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul - 8
» Discutii zilnice de tot felul- 9
» Discutii zilnice de tot felul-4
» Discutii zilnice de tot felul-10
» Discutii zilnice de tot felul - 5

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: