Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul -11

In jos 
+12
mirela2
lyly_mar
guzelnico
menics
Mona41
galliciana
alinutahu
luminita42
samira33
turqoise
brunadria
amy
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 EmptySam Noi 20, 2010 10:25 am

Rezumarea primului mesaj :

Flori pentru toate suricate si un capitol nou plin de impliniri.
Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 DSC05422


Ultima editare efectuata de catre amy2007 in Joi Dec 09, 2010 8:26 am, editata de 3 ori
Sus In jos

AutorMesaj
babyblue

babyblue


Mesaje : 81
Data de inscriere : 04/08/2010
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 EmptyLun Dec 13, 2010 12:52 pm

buna fetelor.

am inceput sa iau utrogestan, cate 400 mg pe zi.
nu iau duphaston, decat dc doamne fereste apare ceva aiurea.
mi-e f frica.
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 EmptyLun Dec 13, 2010 1:18 pm

uff samiruto ai mare grija... si daca nu te lasa eu zzic sa mergi la dr, ca se pare ca "umbla"o viroza urata... mare grija si hai cu beta ala..auzi dar test normal de sarcina ... nu faci? ei na vin si eu cu idei..nu ma lua in seama...

mona eu iti dau dreptate pe de-o parte cu prietenia de dupa... eu am pastrat relatia cu ex-ul...a mai incercat niste apropos-uri dar cand a vazut ca eu chiar mi-am ales un alt drum a renuntat iar acum vorbim chiar ca niste prieteni, si stiu ca si tine ca daca voi avea nevoie vre-o data de ajutor, m-ar ajuta...nu ne purtam pica , pur si simplu respectam fiecare decizia celuilalt...

nico, nu stiu ce am avut ca nu mi s-a lipit geana de geana... iar la 5.30 eram treaza , cu ochii pe ceas...am si visat ceva ..dar nu-mi amintesc...

sunt tare fericita, a venit cadoul de Mos craciun pt nepotelul meu dar am o mare dilema: o fi ce am comandat?! abia astept sa ajung acasa sa desfac si vad motocicleta!!!
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 EmptyLun Dec 13, 2010 1:19 pm

baby, lasa ca va fi bine...nu te mai stresa, cand mergi la control?
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 EmptyLun Dec 13, 2010 1:26 pm

bonjour...
sami , parca eu fac testul ala, am emotii , sper din suflet sa fie pozitiv!! eu presimt ca va fi mareee beta!
va pup pe toate, aveti grija de voi!!
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 EmptyLun Dec 13, 2010 2:13 pm

Fete, lasati samiruta in pace. Nu o mai stresati...ca nu face bine la bebe Smile
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 EmptyLun Dec 13, 2010 3:10 pm

Nico, stau la mama lor acasa (adica la fost soata). Din 2 in 2 saptamani, in we ii luam la noi. Impropriu la noi pt ca cei mici vor sa stea la mama lui D acasa. deci, vinerea ii ia mama lui D, ii duce la ea acasa, unde se joaca, la 16:00 incep sa sune telefoanele: unde sunteti, cand veniti, de ce nu veniti mai repede??? Ajungem pe la 16:15 cand nu sunt alte treburi. La 20:00 plecam acasa la noi, cel mic vine cu noi sa dorma cu tati, mandra ramane la bunica. Sambata dimineata, program administrativ, noi curatenie ei (pt ca o aduce si pe aia mica) se joaca pe calculator. Apoi la 13:30 la soacra si stam pana seara (ca nu ne lasa sa plecam) si revenim la cuibusor singuri.
Duminica, ne ducem pe la 12-12:30, ca incep iar telefoanele si stam pana seara cand trebuie sa plece acasa. Asa ca, daca am noroc sa am altceva planificat in we ala slabe sanse de reusita...
A...si sa nu va imaginati ca facem cine stie ce, unul se joaca pe calculator cu D langa el, celalalt se uita la TV cu mine langa el. Deci... cam asa am eu we din 2 in 2 saptamani.
Samiii, hai cu rezultatul, ca mor de inima.
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 EmptyLun Dec 13, 2010 3:19 pm

amy, pai nu cred ca-l primeste azi rezultatul... eu stiu ca a doua zi..de aia spuneam de test barza
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 EmptyLun Dec 13, 2010 3:24 pm

ba da fete,am primit rezultatul azi
negativ si de data asta

m-am saturat sa am in fata ochilor numai teste negative.
acum sunt prastie....pana maine imi revin...o sa-mi treaca...dar azi nu vreau decat sa plang.

va pup si va multumesc pentru sustinere.
revin...nu lipsesc mult
clap
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 EmptyLun Dec 13, 2010 3:26 pm

Uff, samiruta draga si inimoasa...
Plangeti durerea fata draga....
Ia o pauza .....
Nu am cuvinte.......
Big hug....
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 EmptyLun Dec 13, 2010 3:41 pm

Crying or Very sad ...
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 EmptyLun Dec 13, 2010 3:48 pm

offff No nu am cuvinte Crying or Very sad


Ultima editare efectuata de catre turqoise in Lun Dec 13, 2010 3:48 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 EmptyLun Dec 13, 2010 3:48 pm

Buna fetele, scrisesem un mesaj dar l-am pierdut. Acum insa citind ce-a scris Samira, nimic din ceea ce vroiam sa zic nu mai este asa important.
Samira , draga mea ma rog la D-zeu sa-ti treaca cat mai repede durerea, aproape ca nu mai pot sa suport eu ce se intampla..
Stiu sigur insa ca va veni si randul tau. Mai tii minte ce ai zis? D-zeu are planul lui pentru fiecare, nu uita asta.
M-am intristat peste masura si plang si eu cu tine, nu pot sa cred Sad Te pup si te imbratisez din inima.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 EmptyLun Dec 13, 2010 4:04 pm

Amyshor iti dau dreptate cu programul cu piticii, practic parca fosta iti controleaza viata cu sistemul asta de intalniri, presiuni cu telefoane. In legatura cu nodulul de la san, acum daca doctoriii tai au zis ca nu e de operat, eu zic sa nu te sperii asa tare, ca doar ai mai fost la control.. Nu conteaza doar marimea cred , conteaza si natura lor, tipul de nodul..eu asa cred. Hai ca te duci la control si te linistesti tu si cu cosmarurile alea.. I love you
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 EmptyLun Dec 13, 2010 4:09 pm

Samiruto,te puuuup, sa nu plangi mult..........o sa fie bine.. angel
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 EmptyLun Dec 13, 2010 4:24 pm

gata fete!!!mi-am luat portia necesara de boceala si m-am linistit!!!
m-am apucat sa fac ciorba de pui si dupa ce termin ies cu Samirutzu meu la plimbare in parc.

asta-i viata fetelor...ma bucur ca suntem sanatosi amandoi,ca ne iubim, si avem o casnicie reusita-zicem noi,ca avem o casutza frumoasa,masinutele noastre...cam tot ce ne putem dori in plan material si nu avem grija zilei de maine.
avem suficiente lucruri de care sa ne bucuram si pentru care sa multumi Domnului.
ne bucuram unu de altu si de ce am reusit sa realizam impreuna si mergem mai departe,de manutza prin viata asta.
cu siguranta DD are planul sau si pentru noi.

dupa sarbatori,probabil o sa fac FET-ul....si apoi mai vedem.
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 EmptyLun Dec 13, 2010 4:25 pm

offf Doamne samiruto, de cand ne-ai spus,ma tot gandesc la tine, este cumplit, atunci chiar nu am putut scrie mai mult , m-am tot gandit ce am simtit eu , si am realizat ca desi nu scriam ca plangeam..va citeam , si fiecare postare ce mi se adresa ma usura parca putin, vazand ca nu sunt singura, ca sunt atatea alte fete alaturi de mine, si uite asa , am intrat iar sa -ti scriu tie in primul rand.
sa stii ca suntem aici, si ca vrem ca imbratisarile noastre sa te aline atat cat putem noi sa o facem asa online, si sa stii ca te asteptam aici atunci cand tu vei avea iar forta de a vorbi, de a scrie si bineinteles de a o lua de la capat...caci asa cum tu spunei Dzeu are un plan pentru fiecare...poate ca anul asta nu a fost randul nostru.. dar vezi, se termina anul... si vine un altul , care trebuie sa fie mai bun, uite un exemplu Babyblue..urmam noi...off aveam mai multe de spus dar m-am pierdut... angel
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 EmptyLun Dec 13, 2010 4:52 pm

multumesc manule pentru cuvintele frumoase...si tuturor va multumesc.
chiar e bine sa ai un umar pe care sa poti sa plangi atunci cand simti nevoia...cel putin eu,in fata alor mei nu ma exteriorizez prea mult si stiti de ce???pentru ca ma doare mai tare sa-i vad suferind pentru suferinta mea,a noastra...si oricum in astfel de momente nici nu prea stii cum sa te porti,ce sa spui....asa ca prefer sa trec peste momentele astea repede.

n-a fost sa fie nici de data asta...am pierdut o lupta dar nu razboiul...asa imi spune Samirutzul mereu ...ca avem o viata intreaga inainte la dispozitie....ca au timp sa vina si bebeii...noi o sa traim frumos pana atunci...o sa ne apucam de construit casutza pe care o visam si pentru care ne-am cumparat un teren...si tot asa....intr-o zi o sa ne surprinda si aparitia copilashilor in viata noastra.

i-am scris doctorashului,sa vedem ce-mi raspunde.
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 EmptyLun Dec 13, 2010 5:06 pm

Uuuuufffff Sad , Samiruto, sunt asa de trista ... Sad Sad Sad
Te imbratisez strans-strans-strans. I love you
Sa va dea DD puterea de a va reveni cat mai repede si de a merge mai departe. Nu va pierdeti speranta! Sigur va veni si in viata voastra un sufletel care sa intregeasca frumusetea, intelegerea, caldura, iubirea ce debordeaza din casnicia minunata pe care o aveti.
Suntem aici pt tine! I love you
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 EmptyLun Dec 13, 2010 5:16 pm

Asa e fetelor, Sami , Manu e mare lucru sa auzi ca exista ganduri pentru tine cand esti la durere... De obicei oamenii isi gasesc cuvintele la bucurie , dar la tristete putini gasesc ceva de zis. Si eu tin minte cat de importante au fost vorbele voastre cand am pierdut sarcina din februarie, tin minte tot asa ca nu scriam, dar cautam cu disperare printre mesajele voastre un gand, o preocupare si pentru mine...Samiro asa e, viata e frumoasa pentru ca sunteti sanatosi si pentru ca ai atatea lucruri demne de dragoste in jurul tau!! ..Intr-o zi, ai sa vezi se va intampla minunea asa cum si altora s-a intamplat si atunci o sa ti se para cel mai natural lucru din lume!... I love you
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 EmptyLun Dec 13, 2010 5:26 pm

samira, imi pare tare rau , nici nu mi imaginam ca nu reusesti la cat de bine a decurs totul!
inteleg perfect prin ce treci, sa te intareasca d zeu sa poti lupta in continuare , trebuie sa reusim si noi intr o zi!
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 EmptyLun Dec 13, 2010 5:38 pm

o sa reusim brunico...o sa reusim.
fiecare nereusita,cel putin pe mine,ma face sa ma inversunez mai tare...asa ca nu am de gand sa ma las.

acu' ma supara Samirutzu ca maine trebuia sa plece in Germany si si-a anulat plecarea din cazua mea....ca m-a vazut plangand asa de tare mai devreme si nu vrea sa ma lase singura in zilele urmatoare Neutral

am vorbit mai devreme cu laura-mami vreau de pe DC si mi-a spus o chestie foarte frumoasa si anume sa ma gandesc la asta ca la primul Fiv ca,toeretic si practic a fost primul Fiv pe care l-am facut stiind de toate problemele pe care le am...primele 2 au fost facute fara sa stiu de trombofilie si de problemele de faza luteala...chiar mi-a placut asta.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 EmptyLun Dec 13, 2010 6:59 pm

fete,am primit raspuns de la dr.K....zice sa facem neaparat inainte de FET cariotipul si sa fac dozarea de insulina si toleranta la glucoza.
hai ca daca de insulina si toleranta la glucoza am inteles....de ce vrea neaparat neaparat cariotipul inainte de FET???
ca oricum nu mai are cum sa influenteze embrionii gata formati....sau se gandeste oare la PGD???
uuufff...am inceput iar cu un milion de intrebari...i-am trimis inapoi ditamai polologhia.

va pup....merg repede cu Samirutzu la agentie sa-si cumpere bilet de avion ca l-am convins in cele din urma ca-s ok si poate sa plece linistit sa-si faca treaba....si chiar sunt ok...socul in momentul adevarului e mare...insa odata depasit....am inghitit galusca,cum se mai spune in popor...si gata!!!!

va sarut si de maine....calare pe curatenie in casa!!!! Laughing
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 EmptyLun Dec 13, 2010 7:21 pm

Am intrat si mai devreme, am citit, m-am inchis in baie si am plans, si acum m-am linistit putin si am revenit. Resimt nereusite fiecareia dintre noi ca si cum ar fi a mea. Sami, imi pare tare rau, speram sa primiti o veste buna, asa in prag de Craiun. Nu-ti pierde speranta, pana la urma o sa reusiti. Sunteti tineri, sanatosi, aveti o viata linistita si frumoasa, trebuie sa vi se indeplineasca visul pana la urma. Si cine stie... si Lumy Clt a ramas graviduta cand s-a apucat de constructia casutei, poate o sa fie cu noroc si la voi.
Va pup cu drag si mai intru dimineata.
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 EmptyLun Dec 13, 2010 7:51 pm

Sami, cariotipul te-a pus, probabil, sa-l faci ca prima etapa. Si pe mine m-a pus sa-l fac dupa primul FIV (cu sarcina oprita din evol la 4 sapt), la pachet cu profilul trombo.
In cazul in care iese ceva in neregula, probabil va trece la a doua etapa- PDG. Ca sa stie daca face FET sau nu. Asta daca punem raul inainte. Dar fii optimista.
Ar putea face direct PDG dar il apreciez pe dr. K ca o ia pas cu pas.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 EmptyLun Dec 13, 2010 8:34 pm

nico,asta a fost si rationamentul meu.
sa vedem acum cand dam o fuga pana la Budapesta iar sa facem cariotipul.

amy,o sa fie bine pana la urma.

am reusit si am luat bilet de avion...am ajuns pe ultima suta de metri...mai avea doar 2 locuri.

va sarut
seara placuta tuturor.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 20 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul -11
Sus 
Pagina 20 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul-12
» Discutii zilnice de tot felul- 15
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul-22

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: