Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul -11

In jos 
+12
mirela2
lyly_mar
guzelnico
menics
Mona41
galliciana
alinutahu
luminita42
samira33
turqoise
brunadria
amy
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 EmptySam Noi 20, 2010 10:25 am

Rezumarea primului mesaj :

Flori pentru toate suricate si un capitol nou plin de impliniri.
Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 DSC05422


Ultima editare efectuata de catre amy2007 in Joi Dec 09, 2010 8:26 am, editata de 3 ori
Sus In jos

AutorMesaj
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 EmptyVin Noi 26, 2010 7:08 pm

lyly,asta nu garantez...acolo sunt niste reguli mai stricte ,asa...nu stiu daca pot indrazni sa-i cer astfel de date...voi incerca...toti cei de acolo sunt foarte amabili si fac tot ce pot pentru tine cat esti acolo si-ti raspund si altfel insa pe adresa oficiala de mail...insa nu stiu daca amesteca lucrurile personale cu profesia.
am sa incerc.
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 EmptyVin Noi 26, 2010 7:17 pm

samiruto,daca se poate,nu insista dc nu e voie,nu am stiut......
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 EmptyVin Noi 26, 2010 7:41 pm

lylyshor...nu spun ca nu e voie...fac tot ce pot...abia azi am relationat pentru prima data cu asistenta romanca...sa vedem cu evolueaza lucrurile in zilele urmatoare ca tot ea imi va face injectiile in fiecare zi.
daca se poate...cu draga inima iti aduc info.
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 EmptySam Noi 27, 2010 9:45 am

Buna dimineata, dragele mele.
Azi ne ducem o fuga pana la bunica lui D la tara si apoi ne apucam de curatenie, ca deh, iar e sambata.
Sa aveti o sambata minunata.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 EmptySam Noi 27, 2010 3:55 pm

Buna fete!
Unde ati fugit! Very Happy

Eu ma simt foarte bine intr-adevar cu fetele mele, una mare si una mica de tot! Radem mult impreuna si povestim, iar H e multumit ca are si el companie la supermarket si la vizitat case. Asa ca toata lumea e ok! Nebuna asta mica mi-a adus si nuci, varza si castraveti murati la vid. Zice ea ca sa avem sarmale si noi de Craciun!.. Very Happy

Am primit si o valiza plina de hainute de copil de la sora-mea mijlocie (cea care a nascut in luna mai). Sunt absolut minunate fetelor, cu niste culori frumoase, asa cum mi-am dorit si numai de brand-uri, pt. ca barbatu' asteia nu suporta altfel (!) Nu ca ar conta, dar sincer nu ma asteptam sa arate asa bine. Sora-mea mare mi-a trimis si papusa pentru fata mica Very Happy, ce-o zice ea cum iese din burta cum se joaca..!

Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 EmptySam Noi 27, 2010 4:04 pm

Lumy ce ochioase si frumoase sunt fetele! Mi se par asa de maricele, sunt superbe!

Sami m-ai lasat cu gura cascata, 8 embrionashi, asta da performanta fata mea, sigur ai si de criogenat cativa! Sunt entuziasmata, cred ca ai mari sperante! I love you Vorba lui Manu ai si de dat!

Beatrix merci de raspuns! te mai intreb cand imi mai vin idei!

Amy, ce barbat tzapan ai scos din tortul ala aia pentru Gali!..Pai eu am fost modesta da' tu nu te-ai incurcat!

Gali, Alinuta, Lyly, Bruna, Mona, Nico, Turqoise, Manu, Mirelo.... Pupici! I love you
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 EmptySam Noi 27, 2010 4:12 pm

Sami mie mi se pare ca doctorul vostru e chiar genul de tata a patru copii, plus de casa si bun sot! Very Happy
In orice caz nu e genul gigolo, din ala de iese din tort! Asa ca trebuie sa aibe mana buna! Very Happy
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 EmptySam Noi 27, 2010 5:12 pm

va pup fetelor.

ne-am retras si noi la cabana plapumioara...ca am bantuit pana acum.
ii incep meciurile Samirutzului,eu vreau sa ma spal la cap...maine dimi tre' sa fim la 9 la clinica pentru ca doar intre 9 si 10 il gasim pe doctorash...asa ca nu cred ca mai iesim undeva diseara.

am fost si la Targul de Craciun si mai mergem si maine dupa clinica...incet-incet se umple portabajul nostru de cumparaturi...din orice magazi intram tre' sa iesim noi cu ceva Very Happy ...martipane in toate formele si combinatiile posibile...podoabe de Craciun....ehhh...barbate-miu isi mai ia si cate o tzoala etc etc
am fost azi la Strudel House...o placintarie veche de 100 de ani...cu un aer teribil de vechi....niste mese aranjate festiv....niste ospatari imbracati impecabil.....mi-a placut la nebunie...niste strudele dementiale...am luat cu visine si mac,cu mere,cu caise,cu prune,cu dovleac si preferatele mele cu varza.

azi dimineata cand ne-am trezit era totul......aaaaaaaaaaaaaaalb.....a nins toata noaptea si acum sunt 0 grade deci nu se topeste zapada...maine au anuntat iar ninsoare.

iar ne invatam prost aici...cu scol'te masa-pun'te masa....cu plimbare si huzureala zilnic....cu somn de dupa-amiaza si cumparaturi toata ziua.
iar o sa fie crunt cand o sa ne izbeasca realitatea de acasa cand ne-am intoarce Laughing

ma bag sa-mi acompaniez sotziorul la un somnuletz ca asa pofta imi face cum sta el bagat in patura Very Happy

ne auzim
flower
Sus In jos
mirela2

mirela2


Mesaje : 129
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 47
Localizare : bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 EmptySam Noi 27, 2010 5:51 pm

sami ma faci sa balesc la bunatatile alea

ma faci sa mi aduc aminte de orezul cu lapte si fructe mancat la un rest turcesc in bedapesta asta iarna pe un frig de crapau pietrele
mmmm
la vara ne incolonam si mergem in gasca la unguri
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 EmptyDum Noi 28, 2010 2:46 pm

Salve fete frumoase,
Vad ca site-ul asta devine din ce in ce mai interesent, tarzani junglati de holndia, torturi cu ...fitil.., doctorasi ochiosi, minunatii de fetite de Luminite si de holand si de romania..
, pernute-opere de arta,chestii lungi si pufoase de pus "intre" picioare, abstinente, cofraje pline cu oo, cumparaturi, prima ninsoare...ce mai trai neneaca.

Gali fata draga, pe unde ai fi tu cu Tarzan si una bucata catzel cu tot. la multi ani fata frumoasa si sufletista, sa fii fericita si nu pune si tu chiar toate la inima...
Iaca eu super emotionata si probabil...dupa multi ani indragostita, doamne e fantastic. Stiu ca poate e doar o himera...da ce-mi pasa si asa mai am 60 de ani si mor....macar sa ma bucur si eu de ce imi este dat.
Terminatorul mei se pare ca este tare singur pe lume, cu parintii morti de cand era copil, cu nevasta care si-a tras-o cu altu' in permisiile lui, destul de lungi probabil, cu rude cu care nu prea are tangente, fara frati si fara surori, in concluzie s-a gasit D-na Mona sa-i scrie in fiecare zi cate un email plin de vorbe bune si de povestiri si de mici ghidusii. Zice ca nici nu stie de unde i-a venit miracolul asta, ca cineva sa-si piarda timpul personal sa-i dea lui atentie, acolo, unde-i este asa de greu, departe de orice si oricine ( inclusiv de baiatul lui de vreo 11 ani )......
Am intrat si eu pe niste site-uri din state cu neveste, mame sau prietene care eu pe cei dragi prin zone asa de fierbinti si am preceput cate ceva, mai ales, ca comunicarea nu e chiar facila de acolo si ca toate comunicarile sunt telegrafice si fara continut...doar , te iubesc, mi-e dor de voi..etc.
Deci asta e..DD ajuta...
Plec...
va pup si o saptamana buna tuturor

Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 EmptyDum Noi 28, 2010 3:08 pm

Aaa si dintosu m-a sunat sa-mi spuna ca a avut o sapt grea si ca nu mai vine pana la mine...ca suntem cam departe...si eu in gandul meu, minunat ca oricum nu am chef de el.

Iar seicul ma SMS-uia sa ma intrebe ca daca m-am intalnit cu dintosul...el nu stie inca de terminator ( asta e micul meu secret cu voi ) si mi-a zis ca fol condom....asta-i tot. Iar yo...ba da atatea"facaturi cu mana" ai devenit si mitocan...( ma rog, un cuvant mai bland am folosit )
La care el, nu, ultimul gand fata de mine, doar ca e putin gelos. Am zis, pass ca eu nu mai sunt "your girl" anymore....oricum merci de sfat...mai bine ai grija tu ca tu esti in calduri, yo sunt ponderata....
In plus, domnul seic, mi-a transferat vreo 4 mii de dolari in contul meu, ca despagubiri pentru tratamentele facute.
A zis ca ar fi dat mai mult dar atat are deocamdata..
si ca sunt cel mai bun preten a lui...
si ca ma iubeste...
vax
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 EmptyDum Noi 28, 2010 3:32 pm

Fetelor, sa nu va faceti iluzii desarte despre seic, banii mi i-a dat fiindca aici legea isr ne considera parteneri de viata ceea ce am fost in ultimii 10 ani si ca practic despartirea este echivalenta cu divortul. deci juma din ce are el facut in ultimii 10 ani tre sa-mi dea mie.

I-am zis ca voi merge la un avocat sa-mi vad drepturile si a zis ca nu e nevoie , sa nu dam banii pe avoceati degeaba. el imi da juma din economiile lui, din contul cu deschidere.
Bine ca mai are si cheshuri , da am zis ca e ok.....
El sa fie sanatos, ca oricum inca imi plateste si chiria mea pana la un an, dupa cum am stabilit.
Nici nu i-am impus o suma , i-am zis sa-mi dea cat il lasa inima...
A zis ca merit tot , dar deocamdata atat poate el.Si ca imi multumeste pentru tot ce am facut.
Si acum faza dura, acum vreo 2 sapt am facut ghighi ghigi si eu zic, ca eram dupa ovulatie...
Acum ma rog sa nu fiu Doamne fereste insarcinata...nu mai vreau fete....nu cu el....
Deci de aia am si intrerut vizitele la domiciliu...ca sa nu cadem in pacat. gata , ne vedem in locuri publice, mai sporovaim, mai schimbam impresii de "dating" si tzusti fiecare la casa lui.
Doamne multumesc ca m-ai scos din asta asa de elegant. Nici de intrat in patul altui semen...nu am dispozitie...
Am sa ma pastrez pentru Terminator..
Deh, vorba lu' Nico, te pui cu Fecioarele, aste pentru o clipa de fericire, dou tot regatul...
hai ziua buna.
Pup si scuze de logoree.
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 EmptyDum Noi 28, 2010 3:42 pm

Salutare fetele.
Mona, cam singurica pe aici.
Ma bucur ca totul merge ok cu Terminatorul, sa vedem cum o sa fie si face-to-face. Comunicarea e mai usoara on-line si poti spune ce iti trece prin cap. Sa speram ca realitatea nu o sa te aduca cupicioarele pe pamant. Eu nu am incredere deloc in povestile scrise.
In alta ordine de idei, ieri nu ne-am mai dus la bunica asa ca am facut o painica de casa si am finalizat pernuta. O sa o postez pe blog la mine.
Sper ca sunteti bine toate, desi cam lipsiti de pe aici.
Pup toata gasca.
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 EmptyDum Noi 28, 2010 4:01 pm

Amy draguta,
Tu si cu prnutele tale fantastice.
Nu e nici o problema daca face to face nu merge....la urma urmei tot am castigat "sentimentul" de iubire...asta imi ajunge in momentul asta.
pup
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 EmptyDum Noi 28, 2010 4:31 pm

va pup fetelor

ne-am intors si noi sa ne facem siesta...stam vreo 2 ore in pat si apoi iesim iar...de data asta vrem sa mergem pe seara la Targul de Craciun,sa vedem cum e si seara cand sunt toate luminitele aprinse.

am cloindat toata dimineata iarasi...am fost la Szentendre-o localitate foarte dragutza la 30 de km de Budapesta,pe malul Dunarii,o localitate veche si cu o alee pietonala comerciala tare faina....iar acum erau si foarte multe casutze din astea cu produse de Craciun....foarte frumos.
aici am mai fost si in Martie dar acum mi s-a parut mai frumos...ornat totul fiind de sarbatoare.

la clinica am vorbit cu doctorashul...avem tot 8 embrioni...4 foarte buni si 4 buni...si s-au mai fertilizat inca 2 ametiti din cele 11 ovocite rezultate la punctie...dr.spune ca pot recupera "handicapul" pana Marti.
Marti la ora 8 facem embriotransferul si tot atunci vedem ce putem congela.
mi-a spus ca avem fertilizare simpla si embrionii rezultati din fertilizarea simpla au un ritm de diviziune mai lent fata de embrionii rezultati din fertilizare cu ICSI.

mi-a dat si Crinone pe langa PRG.inj. zilnic pentru sustinere.
si procedura ne costa 1500 EURO.


mona,mie imi place foarte mult cum povestesti tu...si-mi place si atitudinea ta de viata in general.
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 EmptyDum Noi 28, 2010 4:41 pm

Samiruto, cine vorbeste.
Si tu ai darul fantastic al povestitului.....si al cumparatului, se pare Smile
Hai, te mai lasam pana la transfer si dupa aia gata, trecem cu jordia pe tine sa te mai linstesti fetito...sa clocesti bine oole...
Vezi ca vorbesc cu samirutu sa invite blonde la hotel daca nu te potolesti....
Multa bafta, pare foarte buna recolta.
Si totusi ce e cu gali? Brunica, tu vorbesti cu ea telefonic?
E bine, s-a aranjat? E optimista...uff tare am eu senzatia ca nu de fericire nu intra ea aici...ca o stiu eu pe ea...supragrijulie si suprapasatoare, sa nu-l fi cicalit pe tarzan cu ceva si ala sa-i fi zis ceva care nu-i place.
Poate vorbesc eu prostii. Sper sa fie bine si sa fie doar ocupata. DD.
Pup
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 EmptyDum Noi 28, 2010 5:57 pm

mona,pai maine mai am de haladuit....ca de Marti arest la domiciliu scrie pe mine Very Happy
si sa vezi ce-l mai exploatez pe Samirutz Laughing

uuufff...cat despre cumparaturi....Samirutzu meu zice zilnic:nu cumparam nimic,ce tre' sa spargem toti banii???si tot el e primu care intra in orice magazin ii iese in cale Very Happy si evident ca adidasi ca aia ce tocmai ii probeaza nu mai gasesti asa model...si la banii aia sunt pomana curata Laughing ...ca blugii model 504 de la Levis se gasesc asa de greu si exact marimea lui e o minune ca i-a gasit....ca rucsacul ala e redus de la 8000 forinti la 2000 si chiar daca nu-i trebuie acum,la asa reducere nu trebuie ratat...ochelarii aia de ski sunt asa de moi cu buretele ala la oki si au si lentila galbena,ideala,odihnitoare pentru ski...rar gasesti asa okelari si trebuiesc luatzi....si tot asa....are barbatu meu cate o justificare foarte puternica pentru tot ce si-a cumparat Laughing Laughing Laughing

eu am luat marutzisuri:bomboane de pom si martzipane-aici am exagerat si eu la greu....si podoabe de craciun:de pus in brad,de agatzat la geamuri etc etc...si mi-am facut aprovizoinarea mea obisnuita.

strict pentru mine mi-am luat azi 2 clame de par cu floricica argintie...am dat 1000 forinti pe ele...adica 15 lei. Laughing

va pup...ma duc sa ma imbrac pentru plimbarea de seara.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 EmptyDum Noi 28, 2010 7:54 pm

Buna fete, povesti fabuloase noi nu avem, Smile doar ca am stat toti trei in casa azi. Ieri pe seara H a fost la ziua de nastere a unui prieten si noi ne-am uitat la filme. E frig si aici, cred ca va ninge curand si in zona asta, ca deja in alte parti ale olandei a nins deja..

Mona mi-e drag cand te vad asa entuziasmata!. Ai dreptate sentimentul ca te-ai indragostit e minunat, poate e o iluzie, dar sper ca te va ajuta sa lasi in urma mai usor cei zece ani petrecuti cu seicul.. I love you

Sami, Amyshor salutari !. Sami marti iti tin pumnii! Smile

O sa apara sigur si fetele, cred ca s-au retras la ''soba'' cu barbatii!! Very Happy

Ma duc sa mananc, va pup pe toate fetelor!

flower
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 EmptyDum Noi 28, 2010 10:13 pm

fetelor,de la ora 4 ninge fara incetare Shocked
ne-am incotosmanat bine si ne-am plimbat prin ninsoare...ninge atat de des ca nu poti vedea la cativa metri....daca o tine asa toata noaptea....cred ca maine e paralizat tot orasul.
ne-am intors la pensiune si am mancat o supa fierbinte....acum ma bag la o baie calda si la patutz.

va pup si va spun noapte buna
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 EmptyLun Noi 29, 2010 8:35 am

neatza fetelor.
o saptamana faina sa aveti.
flower
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 EmptyLun Noi 29, 2010 9:39 am

Buna dimineata fete cucuiete,
Lumi ce frumos petreci tu cu fetele tale...si deja apar cadourile, cred ca sunt minunate hainutele...inteleg ca la tine incet incet se instaleaza atmosfera de "sarbatori" mai ales acumca a venit si varza...auzi da'sarmale cine-ti face, tu nu ai voie, asta-i clar... sa nu-mi spui ca H va trece la impachetat sarmale...

Mona Wink hmm te inteleg perfect...si vreau sa-ti spun ca la mine dupa discutii pe net, intalnirea face to face...a fost bomboana de pe tort...am asteptat noi ceva pana ne-am intalnit, dar dupa nici ca ne-am mai dezlipit...asa ca eu cred in astfel de relatii, si-ti doresc :Sa fii iubita!

samiruto...felicitari, buna recolta... vad ca ati umplut masina deja, si cofragul, vorba monei, parca...asa ca :sa inceapa sarbatorile! auzi dar aduci si tu niste zapada?? pt mine.. ca la noi nu mai vine iarna No


Galli te asteptam, eu vreau sa cred lipseste motivat din cauza de "acomodare"...nu, nu pot sa cred ca este ceva in neregula... te asteptam cu povestiri...
amy ...painica de casa? yammmiiii

gagici...la noi se ingroasa gluma: intr-o vizita la sora lui G, am cam fost luati la intrebari, ca am programat data cand plecam la munte, cand vrem in egipt...bla , bla..dar nunta cand o programam? HA, HA, HA, .....toata lumea vrea numai noi doi nu prea vrem...deja s-au oferit, in lipsa noastra , o familie sa ne naseasca, cumnatul lui G, ne-a spus ca el da excursia in Egipt, plus bonus : pastele in Grecia... G zambea, eu ma uitam si ma intrebam ce i-a apucat, doar il cunosc pe G, si stiu ca nu-i place fie batut la cap.. ma rog... am fost un pic pe la ai mei...dupa care ne-am retras in "scutece" .... Razz nu, nu am facut prostioare, daca am semnat ( da m-au pus sa semnez ca nu fac hata- hata, ca nu fac baie in cada, nu folosesc OB si nu mai stiu ce scratch ) pt 2 saptamani... asa sa fie..azi la patru merg la control...dar si cand ofi..sa va tineti... sigur nu va fi cutremur din Vrancea, va fi Tzunami de constanta tongue tongue

Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 EmptyLun Noi 29, 2010 10:20 am

neata buna fete dragi...
am visat azunoapte ca am facut un betahcg si ca era 480!
ce o fi insemnand ? nu stiu! doar ca eram realista si in vis si am spus e gresala! nu se poate!

frumos povestiti voi, va citesc cu tot dragul! eu am o viata linistita nu prea pot spune mare lucru!
doar ca de revelion ne am hotarat, mergem aici:
http://www.cazari.ro/hotel_cheile_gradistei_moeciu_brasov/#offers
suntem o gasca de 15 persoane :jumate frantuzi jumate romani!

galli, e bine, vb cu ea la tel! s a obijnuit deja cu locul, sunt bine amandoi, si cuinele la fel!
doar ca nu are net deocamdata!

eu astept confirmarea pt programare la dr! abia astept, anul viitor o sa fie f aglomerat pt mine! in ianuarie sesiunea, in martie as face fiv ul iar in iunie liceenta! alt stres! nu as abandona nimic din ce mi am propus ,nici scoala dupa 4 ani, nici n as mai amana fiv ul ca trece si asa vremea f repede! dar dupa ce ma vad cu astea rezolvate o sa respir usurat!
in ianuarie trebuie sa pun la punc un apartament ce l am cumparat de nou , acu s 2 ani! deci am treaba multa!
bine a fi si la vara cald!

sami , bafta maxima!
meni , bafta si tie!
monaliso, eu si acum dupa 9 ani , am fluturasi in stomac cand il vad pe bruni! tare drag imi e!
gravidutelor aveti grija de voi!
va pupacesc pe toate si va doresc o saptamana minunata!
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 EmptyLun Noi 29, 2010 10:38 am

Neata fete cucuiete,
Menicso, ce poza faina.....
Si merci de incurajari, sper sa fie bine....la toata lumea...
Bruni, ma bucur ca ai treaba multa si nu ai timp sa te plictisesti, si ma bucur ca ai dat vesti despre sefuta. transmitei urarile noastre cald.
samiruto, hai te-am iertat, deci samirutu e capul rautatilor....ce copii o sa va iasa fratilor....se vor naste in mijlocul magazinului chiar cand e o reducere , ceva....Smile
Luminito, ce fericire pe tine cu fetele amandoua pe langa tine I love you
Fete sa aveti o zi minunata...
la noi 27 de grade la pranz.
Inca nu a venit ploaia, nici macar norii ...ufff vreau si eu iarna
pup
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 EmptyLun Noi 29, 2010 10:58 am

mona Wink

nico, pe unde esti?? hai trezeste-te somnoroasa mica...
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 EmptyLun Noi 29, 2010 11:55 am

Buna, dragele mele. Scuze de intarziere dar e prima zi de serviciu si am un teanc de acte pe birou.
Ms nico de actualizarea listutei.
Manu, frumoasa mai esti mama.
Bruna, daca ai visat beta asa mare o sa fie cu ochisori si la tine in curand.
Mona, ce mai face Terminatorul?
Lumi, cat sta fata la tine?
Lyly, pe unde bantui?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul -11   Discutii zilnice de tot felul -11 - Pagina 7 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul -11
Sus 
Pagina 7 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul-12
» Discutii zilnice de tot felul- 15
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul-22

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: