Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul- 9

In jos 
+11
Mona41
Sorina
lyly_mar
samira33
Admin
galliciana
luminita42
alinutahu
turqoise
guzelnico
amy
15 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 EmptyJoi Sept 30, 2010 1:11 pm

Rezumarea primului mesaj :

Va asteptam cu drag la noul capitol. flower
Sus In jos

AutorMesaj
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 EmptyLun Oct 18, 2010 6:47 pm

Eeei atunci ai scapat Nico de micul berbec! Pestisorii sunt copii minunati, asa zic eu ca de, fata mea e Pestisor de martie.. Smile Orice semn ar fi insa, va fi minunat!

Gali, nu divulg, mai ai si tu rabdare doua luni si ceva.. Smile Sunt nume obisnuite, nimic spectaculos! I love you
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 EmptyLun Oct 18, 2010 8:08 pm

lumisi galli,vopseaua de sprancene am luat-o de la cosmeticiana mea...am dat 35 de lei pe unn tub de vopsea si unu de oxidant.
eu spun ca e destul de mare...eu m-amfacut de vreo 3 ori cu ea si parca nici n-am umblat la tub.

lumi,cosmeticiana mea e undeva prin zona Vatra Luminoasa,daca stii pe unde e.
galli,iti pot cumpara eu si ti-o trimit cumva daca vrei...asta e valabil si pentru lumi...dati-mi de stire daca vreti.

eu i-am facut bagaju' barbatului...pleaca la pescuit la noapte,cu baietii ,in Delta.
stau pana joi,cu cortul...nu vreti sa va imaginati cate troace au dupa ei...corturi,saci de dormit,scule,ceaune,vase,mancare,momeli,haine etc etc.

va las...ca vrea sa se bage la somn 3 ore Samirutzu meu.
o seara placuta va doresc.
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 EmptyLun Oct 18, 2010 8:09 pm

Gallicuto, suntem abia in faza cu listuta (stii doar ca listele sunt viata mea Laughing ).
Sunt multe aspecte pe care vreau sa le iau in considerare:
- ca semn de iubire si pretuire pt sotul meu, i-as pune numele lui- sa am un T senior si un T junior Wink
sau
- daca se naste in zodia Peste, ma gandeam la Yunus (=delfin, in lb turca)
sau
- mai am cateva nume, unele cu semnificatie in religie sau pur si simplu mi s-au parut mie speciale

Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 EmptyLun Oct 18, 2010 8:12 pm

Sami, fir intins Samirutului. Asteptam vineri sa ne inviti la o plachie sau o saramura. Laughing
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 EmptyLun Oct 18, 2010 8:27 pm

Multumesc mult Samiro, esti un ''copil'' foarte bun Smile , asa ne zicea noua mama, cand eram copii. Totusi ar fi mai mare daraua decat ocaua sa-mi iei tu, cred ca o sa incerc o comanda pe websitul ala , poate merge..! Smile

Nico, Yunus mi se pare foarte frumos! Si numele sotului e o idee buna si frumoasa.

NB. Nico, da' delfinul nu-i peste , e mamifer.. I love you
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 EmptyMar Oct 19, 2010 2:58 am

buna dimineata

lumi,acum am deschis linkul postat de tine si exact aia e vopseaua pe care o am si eu.
nico,va invit cum sa nu...numa' sa am la ce sa va invit ca la ce pescar "profesionist" e baiatu' asta al meu...mai mari sunt deranjul,cheltuiala si mizeria pe care le face decat "prada".
si are si un stil din ala harciogesc...pastreaza tot...imi aduce acasa si cea mai mica fatza prinsa...ca e pestele prins de el.
la o partida d-asta recenta a adus vreo 30 de carashi nu mai mari decat palma si a insistat sa-i prajesc si sa mancam cu mamaliga si usturoi.
in fine...dupa ce-am mai curatat la ei,dupa ce i-am prajit a ramas mai nimic din ei...mai mult oase si piele...si desi am mancat cate 5-6 pesti de fiecare-bine,e impropriu spus,am mancat! Laughing dupa ce ne-am ridicat de la masa aveam burta plina de mamaliga si usturoi,eram lesinati de foame si aveam in creier o pofta teribila de peste...asa ca a 2 a zi m-am dus la pescarie si am cumparat un crap de vreo 3-4 kg. sa ne stingem naibilor pofta de peste.
acum i-am zis ca nu-l mai primesc in casa tot cu pesti d-aia...daca prinde pesti mai mari, bine...daca nu....sa ma lase naibilor in pace ca io nu mai stau sa curat la pestisori d-aia mici,sa fac mizerie si miros in casa degeaba.
sotie rea ce sunt Laughing Laughing Laughing

acum mi-a fugit si somnul.
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 EmptyMar Oct 19, 2010 6:48 am

neataaaaaaaaaaaaaaa!!

Sorina, LA MULTI ANI!!!!! Toate cele bune pt voi!

sami affraid , la ora aceea????
ar fi interesant, dar - pensula de vopsit si rest de accesorii? de unde? Sad
fir intins la pesti cat mai mari! si mai gustosi!
si tarzan iubeste pescuitul, el prinde pesti din zona care merg prajiti si ii mananci cu usturoi pana mori - chiar daca sunt mici-at. ii mananci cu totul, daca sunt mai marisori ii cureti! dar nu au gust de peste, sunt bestiali! peste de rau!si el i curata, eu nu What a Face , dr ii face dumnezeieste!
acum, prinde stiuci, cat poate! cheers

va invit la un mic dejun!
am reusit iar performanta de a bloca banking-ul........
ori tastatura,ori tokenul acela...... affraid
astept ora 8,30 sa deschida banca!

nico, sunt convinsa ca, veti gasi un nume frumos si potrivit pt sufletelul vostru!!!
lumi, mai avem rabdare! drunken

lyly????amy???

o zi buna va doresc!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 EmptyMar Oct 19, 2010 7:07 am

Buna dimineata, micul dejun este gata, asa ca indrazniti: Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 CosmoMusicNetworkingBreakfastOct2010001
Mona, esti o dulcica si va sta bine impreuna. Cat despre dotari... sunt numai bune Wink
Mayan nu a mai aparut pe la noi deloc, speram cu toate ca este bine.
Despre vopsitul sprancenelor, eu una nu am curaj, daca ma mazgalesc si pe piele ce naiba fac, cum mai merg la serviciu asa ca indienii?
Va pup pe toate, toate !
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 EmptyMar Oct 19, 2010 8:17 am

wooow cw mic dejun aici..
buna dimineata dragelor, iacata-ma-s si pe mine ...vopsita... ha, ha, a iesit blond cenusiu... deci nu foarte inchis... eu sunt multumita am avut nuanta asta ani de zile...
eu cu vopsittul sprancenelor am sous pas... le am inchise la culoare iar coafeza imi sugera sa la vopsesc maro cand ma faceam blond deschis, dar eu nu am fost de acord...
ieri am fost toata seara in verva a..sa nu va spun ca paella a iesit o porcarie... adica voi gusta azi la munca dar sigur era reteta incompleta... in rest m-am vopsit atent supravegheta de G care ma tot intreba ce culoare va fi , daca va fi ca pe cutie...unde era mai inchis... daca imi ajunge , daca.. nu stiu ce mai vroia ca l-am gonit din baie... intre timp epilat cu cera si aparat, dupa dusulet,
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 EmptyMar Oct 19, 2010 8:19 am

am uitat, lumi faine pozele... adica..intelegi ...va sta bine impreuna Smile
doamna e soacra?? woaw...
si brancusi...mai vreau si eu la paris..,
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 EmptyMar Oct 19, 2010 8:25 am

manule, hihi, tu cu perlutele. cheers
pozele erau ale monei! cheers
amy, multumim pt listuta!!! I love you
pup fetele! cheers
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 EmptyMar Oct 19, 2010 8:45 am

ei...asa cateva la prima ora pana imi fac incalzirea...sper sa nu se supere lumi ...si nici mona flower flower flower pentru ele sa nu se supere pe mine...
fata tu cand pleci pana la urma??? te-ai aranjat...ce mai stai??? tongue
sunt stresata ca la mine la ap aparuse umezeala pe un perete la ploile trecuta... abia astept sa trec pe acasa sa vad ce este...normal ca nu exista nici o garantie a lucrarii facute, si normal ca firma este deja falimentara si cu vre-o 10 dosare pe rol... asa ca daca tot nu am bani, voi plati reparatia
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 EmptyMar Oct 19, 2010 9:07 am

buna dimineata

azi sunt in ziua 3 de CM si azi-noapte am avut niste dureri ascutite in zona ovarelor...si acum le mai am sporadic.
ce naibilor o mai fi si asta???

galli,ai si o pensulica in tubul ala cu vopsea si de preparat eu o prepar ochiometric intr-un dop de la o sticla de plastic.
si fetelor,nu ramane pielea patata asa cum ramane de la vopseaua de par...are o fromula speciala,mai blanda si se curata imediat doar cu o discheta demachianta umezita.
eu am devenit dependenta de vopseaua de sprancene,schimba radical fizionomia o spranceana mai intens colorata.

uuuffff...ce vreme....deprimanta!!
va sarut,plec la treburile mele.
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 EmptyMar Oct 19, 2010 9:47 am

Neata fete,
merci de aprecieri...cu dotarile nu ma plang...
Arta este din Atelierul lui Brancusi de lanca Centrul Pompadur...
Eu sunt o mare fana Brancusi...mi-a marcat adolescenta...am fost ff incantata cand fara sa vreau am dat cu ochii de atelierul sau la Paris...nu soeram sa ajung la el fiindca nu prea stiam pe unde sa-l caut.
Socrela este intr-adevar o femeie ff reusita si deschisa la minte....da deh, el e fiu-su deci....
si eu imi vopsesc genele si sprincenele din cand in cand...din pacate nu am vopsea acasa si dau o schinare de bani la cosmeticiana...
Va urez o zi insorita...ca pe la noi...ca iar se incalzeste...34 grade ziua...
pupi
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 EmptyMar Oct 19, 2010 10:19 am


Galii,ce sa fac....mai bazai...mai imi trece...si ma tot gandesc ce sa fac....
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 EmptyMar Oct 19, 2010 10:21 am

Sorina,La multi ani! Sa fi sanatoasa,norocoasa si ai parte de multe realizari! flower flower flower
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 EmptyMar Oct 19, 2010 10:38 am

Buna dimineata, fete minunate!

Amy, multumim de listuta si mic dejun. flower Sa stii ca pana acum am savurat, stand la povesti cu cumnatica venita pt saptamana asta in Ist.

Galli, partea cu alesul numelui este cea mai usoara si cea mai placuta din sarcina. geek

Lumi, oare turcii or fi baut apa dupa olandezi?! scratch Am vazut la TV ca nasterea se va face doar normal, mai nou. Cezariana se va face numai in caz de probleme de sanatate grave ale mamei/ bebelusului si cu un raport bine intemeiat, semnat si parafat de medic. study Nu se mai accepta cezariana la cerere.

Meni, sa intelegem ca l-ai pus la regim pe G si de aceea n-ai pus toate ingredientele din reteta? Very Happy

Lyly, rabdare si curaj! flower

Sami, mi-ai facut pofta de peste. Cred ca iesim saptamana asta la o masa de peste. Very Happy

Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 EmptyMar Oct 19, 2010 12:04 pm

nico..a iesit dietetic orezul...am mancat...hmm cam nereusit...ei mi se mai intampla
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 EmptyMar Oct 19, 2010 12:58 pm

ciao fetelor!

manu, eu chiar aseara am cumparat paella dar congelata, am vazut ca are orez auriu, fructe de mare si alte chestii dar nu prea stiu cum sa o gatesc, cred ca la wok cu o bucatica de unt, nu?

nico, si mie imi place numele I love you

eu, tocmai m-am tuns....bob affraid zic ca-mi sade bine alien

aveti grija la vopseaua pt. sprancene pt. ca subtiaza firul de par..in timp, eu o foloseam de fiecare data cand mergeam la pensat, insa acum am renuntat la ea si folosesc un fard mat maro inchis de la revlon si sunt multumita.

pupici
Sus In jos
blue_flower




Mesaje : 9
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Buna ziua   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 EmptyMar Oct 19, 2010 1:08 pm

Buna ziua la toate fetele.
Mi s-a facut dor de voi si am trecut sa vad ce faceti. Intre timp am 'aflat' ca nu mai am contul activ, mi l-am reactivat si ia-ta-ma.
Manu, Menics, Lumi, Nico, Galli...ce mai faceti? Si toate celelalte fete..cum mai sunteti? Sanatoase? Vesele? Voinice?

Dani al meu are aproape 9 luni. Au trecut 8 luni si ceva de cand il am si inca ma minunez zilnic de ce comoara am parte si ce sufletel frumos ne-a dat Dumnezeu.

V-am mai cautat si dincolo, pe desprecopii, dar nu cred ca mai scrieti acolo, ca nu am gasit nimic.

As vrea sa am timp sa citesc tot ce scrieti pe forumul asta, dar din pacate la servici am mult de munca si acasa cand ajung am doar 2-3 ore cu Dani si apoi il culc...nu prea mai am timp de forum, net si alte chestii care acum mi se par lux. Cat timp liber aveam inainte de a avea copilul...doamne!! Acum conduc ca nebuna prin trafic, intotdeauna aproape in intarziere, ma grabesc fie acasa ca ma asteapta o guritza flamanda, fie la servici ca am de treaba.
Ce sa va mai zic? Suntem sanatosi, asta e cel mai important.

haide, poate imi zice si mie cineva cateva cuvinte despre ce ati mai facut. va pup.
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 EmptyMar Oct 19, 2010 1:50 pm

blueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee flower flower flower
mamica nr 1!!!!
soro, te daduram disparuta! mai pune si tu neste poze mai noi cu printul tau!
o sa franga inima fetelor! se vede!!
surioara, nu intrasi de 3 luni, iti amintesti??
tre sa intrii mai des sa n ti se mai dezativeze contul geek
macar sa ne spui ca sunteti bine!
nuuuuuuuuuuuuu, pe dincolo nu prea mai scriem....nu avem de ce!
soro, io nu-s buna la rezumate, zau! geek care se incumeta? scratch
io astept sa plec in franta, cat de RPD! adica-s pe picior de plecare, ce mai......
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 EmptyMar Oct 19, 2010 2:02 pm

blueeee, bine ai revenit! mai mai ce flacau ai tu acolo....uite pt tine flower
eu nici atat nu ma bag la rezumate ca sigur ies perlate...
eu sunt bine...
turqoise sa-ti fie de bine, hmmm si eu am fost bob, dar parul meu e ondulat spre cret si nu-l puteam intinde tot timpul asa ca l-am lasat sa creasca...auzi pai nu scrie pe paella ta cum se face??? eu luasem reteta de pe net si ... nu a iesit.. hi,hi, tot mai buna e pipiritza...azi cred ca voi face niste paste cu sos alb sau doar cu branza... mai vedem...
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 EmptyMar Oct 19, 2010 2:23 pm

Buna fete,
La multi ani Sorina si tot ce-ti doresti!

Blueflower , ma bucur ca esti bine si tu si Daniel! Trebuie sa fii foarte fericita, as vrea sa ajung si eu in momentul asta!
Iti fac eu un rezumat, dar chiar resume este, sper sa nu se supere fetele:

Gali dupa cum ti-a zis se pregateste de plecare in Franta, dupa al ei barbat.
Manu traieste o poveste de dragoste cu G. si planuieste sa aiba un BB la momentul potrivit
Nico, gravida cu baietel, se tine bine :-) si a botezat fetitele gemene ale lui Lumy clt, a fost frumos, am vazut si poze!
Mirela e gravida cu gemeni baieti, Soricica are tot o sarcina cu gemeni din FIV, dar nu stim prea multe despre ea.
Beatrix a nascut o fetita Sophia, Libra o fetita Lucia, sunt bine sanatoase..
Amy ar dori sa adopte un copilas..
Mona a renuntat la stimulari si Fiv-uri, s-a separat temporar de sot, dar se simte bine si sunt in continuare prieteni foarte buni.
Samira se pregateste de Fiv la Budapesta, Lyly are in derulare FIV la medlife, Bruna a fost in Grecia parca si acum planuieste sa schimbe clinica pentru urmatorul Fiv, Babyblue a facut primul ei FIV la medlife din pacate nereusit..
Eu merg pe 31 saptamani de sarcina si stau la ''repaus'', indicatii de la doctoroi, din cauza de col uterin scurtat.

Cam asta imi vine in minte acum, detalii iti dau fetele la cerere!.. Very Happy
Pupici! I love you

NB. Am editat, uitasem tocamai de Monuca..Scuze Mona.


Ultima editare efectuata de catre luminita42 in Mar Oct 19, 2010 2:51 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 EmptyMar Oct 19, 2010 2:26 pm

sorinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! da tu nu ne tratezi azi cu nimic, soro?
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 EmptyMar Oct 19, 2010 2:32 pm

La multi ani Sorina!!!
s-a trezit si blonda...
vai mi-e o foame....
lumi multumim...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 16 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul- 9
Sus 
Pagina 16 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul-12
» Discutii zilnice de tot felul- 15
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul-22

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: