Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul- 9

In jos 
+11
Mona41
Sorina
lyly_mar
samira33
Admin
galliciana
luminita42
alinutahu
turqoise
guzelnico
amy
15 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 21 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 EmptyJoi Sept 30, 2010 1:11 pm

Rezumarea primului mesaj :

Va asteptam cu drag la noul capitol. flower
Sus In jos

AutorMesaj
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 EmptyMar Oct 19, 2010 2:33 pm

Nico, acum se schimbara turcii?.. Smile Tocmai cand au devenit olandezii mai permisivi?!..Glumesc!

Pentru mine e surprinzator ca in Turcia era posibila cezariana la dorinta pacientului, fara vreun argument medical.
Cred ca putine tari fac cezariana la cerere, prin Romania se face, stim toate, dar in alte locuri trebuia sa existe intotdeauna un motiv medical intemeiat.
Te-a dezamagit cumva vestea?. I love you
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 EmptyMar Oct 19, 2010 2:45 pm

Samiro, am ras cu lacrimi la povestea cu pestele lu' Samirutu, esti talentata fata mea, ai umor cu carul! flower
Asa e prietenul lui fiica-mea (este tot zodia Leului!), e mortala fiica-mea cand imi povesteste de ''realizarile'' lui cu pestele!..

Fetele, eu m-am facut singura pe vremuri cu vopea de gene si sprancene, vorba lui Sami am tinut dintr-un tub o groaza si devenisem chiar indemanatica, ma faceam foarte bine, chiar daca ramanea un pic de vopsea o indepartam cu un tampon umezit si pus in scrum de tigara, curata foarte bine. Sau simplu cu apa cu sapun.
Turqoise, ai dreptate cam subtiaza firul de par si nu e bine sa faci exces de vopsit. Intre vopsiri eu mai foloseam uleiul de ricin, regenereaza binisor genele si sprancenele.

flower
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 EmptyMar Oct 19, 2010 2:53 pm

Manule, cu placere. Smile Si mie mi-e foame , ma duc sa ma inspir de prin frigider..
Sus In jos
blue_flower




Mesaje : 9
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 EmptyMar Oct 19, 2010 2:59 pm

Ce frumos, ce de vesti bune si frumoase. Ma bucur mult pt voi.
Lumi - sa stai cuminte la pat, ca e pt binele tau si al bebeului. Daca nu e sanatos - tot tu te chinui....Smile Eu asa ma gandeam inainte sa nasc....cand simteam ca nu mai pot- bine, eu nu am stat la pat, dar au fost si la mine dureri diverse - ca daca bebe nu e sanatos, dupa aia tot noi o sa tragem cu el prin spitale si doctori, asa ca nu am fumat, nu am baut diverse....am facut tot ce am stiut mai bine ca sa iasa bebeul sanatos. Nu mai e mult si ai sa il tii in brate. E super, e un sentiment pe care nu credeam ca o sa il am...dar uite ca instinctele materne sunt f f puternice si apar nu la indemnul oamenilor, ci atunci cand trebuie.

Nico , cand ai DPN? Cum il va chema pe baietelul tau?
Beatrix, ce nume frumos ai ales pt fetita ta!
De Lumi clt si Elena stiu - le pup pe ele si pe fetele lor!
Fetelor care se pregatesc de FIV le urez mult noroc si multa credinta.
Eu l-am intrebat pe al meu sot daca mai vrea un copil si daca ar fi ok sa mai facem un fiv si a zis ca nu, ca sunt prea multi hormoni in mine si ca ma vrea si pe mine sanatoasa si intreaga...asa ca, daca va fi sa fie natural....o sa fie, daca nu...asta e. Un copil e ok, nu e neaparat sa am doi. Multumesc si pentru asta.

Mona, draga mea....vreau sa cred ca esti bine, chiar si separata temporar de sot. Zi-mi ca esti bine.

Va trimit poze cu Dani, dar nu stiu unde. Trimite-ti-mi adrese de email pe flowerblue05@yahoo.com si va trimit link-uri cu poze.

pup
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 EmptyMar Oct 19, 2010 3:05 pm

blueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, am zis eu bine de printul tau arici-pogonici!!!
asa a fost si nepoata-mea, intr-o vreme!! geek
ai mp. I love you

lasagna, doreste cineva?? hai, va astept! bounce
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 EmptyMar Oct 19, 2010 3:12 pm

galli eu vin la orice... mor de foame.. si acasa la mine bata vantul prin frigi...asa ca nu voi intarzia prea mult si tup la el... pai ca doar nu scapa asa usor...
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 EmptyMar Oct 19, 2010 3:50 pm

Blue, Dani fost un frumos de la nastere, dar acum vad ca se face si mai frumos!..
Da, cu masurile de precautie in sarcina, asa e ai dreptate, oricum traiesc ca o calugarita Smile, nu aia, nu aialalta, stii tu. Sper ca D-zeu sa-mi ajute si sa nasc la termen si sa fie sanatoasa (e o fetita). Instinctele materne la mine erau deja pe rol, ca eu sunt la al doilea copil Very Happy Dar recunosc ca la prima sarcina , aveam asa vagi simtiri, nimic clar, mi-au aparut din senin si puternic dupa ce am nascut! Asa ca subscriu la cele zise de tine!.. Si cu incercatul natural, cred ca la voi e cea mai buna hotarare! Va urez sa fie asa cum va doriti voi!.. flower
Sus In jos
lumy_clt
incepator
incepator
lumy_clt


Mesaje : 263
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 EmptyMar Oct 19, 2010 3:56 pm

Ce active sunteti dragelor!

Am intrat sa va salutam si noi pe fuga flower .
Suntem bine, ca sa zicem asa, fetele sunt un pic mucoase, si e aiurea, ca sapt viitoare tb sa mergem la vaccin. Sa speram ca isi revin si nu tb sa-l amanam. ai casei mai toti sunt raciti, si sunt singurica cu ele, noroc ca-s destul de cumintele.
Vremea asta friguroasa si ploioasa ne tine in casa Sad

Va pun 2 poze cu zambetul gargaritelor ce imi lumineaza ziua:

Mara
Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 Dsc07054z.th

Uploaded with ImageShack.us

Maia
Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 Dsc07056m.th

Uploaded with ImageShack.us

Ps chiar daca nu scriu asta nu inseamna ca nu va citesc!!!

flower flower flower flower flower flower
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 EmptyMar Oct 19, 2010 4:05 pm

Hai Lumy ca si noua ne-ai luminat ziua cu fetitele! Doamne ce au crescut si ce frumoase sunt!..
flower
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 EmptyMar Oct 19, 2010 4:14 pm

lumyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy flower flower
doamne, zi de sarbatoare azi!!!!!!

mara e a lui mami, maia a lui tati???
cresc repede de tot fetele, lumy!!!! ce frumoase sunt! I love you
sa fie sanatoase!!!!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
lumy_clt
incepator
incepator
lumy_clt


Mesaje : 263
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 EmptyMar Oct 19, 2010 4:24 pm

Dragelor, as vrea sa pot sta mai mult la pc,
dar ultimele sapt au fost tare aglomerate.
Tati a fost plecat in deplasare toata sapt trecuta, iar ele au fost tare cararite,deranjate la burtica (abia acu s-au pus pe picioare).
Iar eu un zombi, dc atunci cand era tati acasa, dormeam si eu, in sapt aia, abia am inchis ochii, de grija lor. Iar tati a fost terminat sa stea departe de ele.
Am fost si eu racita si am facut complicatii de la muls, si iata ca de bine de rau am ajuns si pe la dr. Acum sunt bine, si am incheiat mulsul. Ps gravidutelor, eu in timpul sarcinii si al alaptarii am fost bine dotata.......acu am intrat la apa Laughing Laughing Laughing .

Pe fete tb sa fiu cu ochii in permanenta, Mara are prostul obicei sa-si traga patura pe ochi cand doarme, iar Maia exploreaza cat de mult poate sa isi bage mainile in gurita, pana ii vine sa vomoite...si tot nu se opreste..jucariile speciale de ros nu le atrag. In rest toata ziua sunt tare guralive si canta de zor. Mai avem nitel si iata ca facem 4,5 luni.

Va pupacim.

flower flower flower flower

Sa aveti grija de voi!!!!
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 EmptyMar Oct 19, 2010 5:19 pm

Doamne ce copilasi frumosi are forumul nostru...
pupici , pupici
Eu plec spre casa fete frumoase.
Sanataturi si pipicuri be burticuri...
o seara buna
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 EmptyMar Oct 19, 2010 5:44 pm

Multumim Luminita de rezumat: foarte reusit, ai spus tot in cateva randuri.
Blue, imi era asa dor de tine si nerabdatoare sa apari sa ne arati poze cu mandretea de flacau... Nici nu stii ce ma bucur ca sunteti bine toti iar el e frumusel foc. Mi-am amintit instantaneu cate grigi iti faceai inainte ca nu o sa fii o mama bun, si iata ca ai invatat sa le faci pe toate si toata lumea este ok.
Marturisesc ca atunci cand am vazut si pozele cu Maia si cu Mara mi-au dat lacrimile. Sunt atat de dulci si au niste ochi, pfff, si un zambet...
Ma bucur ca familia noastra de sufletiste are si bebici minunati si inca o multime pe drum Wink.
Va pup cu drag si va mai asteptam, macar 1 data pe luna sa stim ca sunteti ok.
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 EmptyMar Oct 19, 2010 5:56 pm

Tiiii, ce activitate a fost azi pe forumasul nostru!

Floricica, bine ai revenit cu flacau frumos cu tot! flower
DPN este dupa jumatatea lui februarie, la nume inca nu ne-am hotarat inca. Stii tu bine, vedem in ultimul moment pt ce nume are mutrita. Very Happy In rest, facem listuta- ceva detalii am pus in pag 26.

Lumy, sunt din ce in ce mai expresive minunatiile. Pupa nasica toata familia de gargarite! I love you Insanatosire grabnica tuturor ai casei! flower

Galli, iti spun io un secret la ureche: Mara este a lu' tati si Maia a lu' mami. Wink Dar oricum sunt iubite de amandoi, in aceeasi masura. I love you

Mona, nu-i normal sa fie copiii frumosi? Ai uitat ca noi suntem cele mai frumoase, cele mai destepte, cele mai cele ... Galli, ia adu oglinda aceea pt Mona! queen





Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 EmptyMar Oct 19, 2010 6:14 pm

Lumi, voi ataca subiectele legate de nastere saptamana viitoare, la eco de 23 saptamani:
- parerea dr despre nastere normala/ cezariana, in cazul meu
- spitalul unde voi naste; clinica unde am facut FIV-ul norocos nu are sala de nasteri dar exista protocoale cu diverse spitale (noi alegem spitalul iar dr se deplaseaza acolo in ziua nasterii)
- recoltare de celule stem
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 EmptyMar Oct 19, 2010 6:17 pm

oglinda pt mona??? oare ce am pierdut??? ma duc sa recitesc!

ma refeream la asemanarea fizica. gresesc,nico? scratch
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 EmptyMar Oct 19, 2010 6:22 pm

lylyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy? unde esti?? te asteptam la apelul de seara!! I love you
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 EmptyMar Oct 19, 2010 6:38 pm

Galli, dupa asemanarea fizica ti-am soptit posesia. Wink Maiutu are mutrita mai mica si ochisorii mai lunguieti (ca mami), Maruta e mai rotunjoara la fetisoara si cu ochisorii mai rotunzi (ca tati).

La oglinjoara zilnica ma refeream, la care imi amintesc ca ne trimiteai tu mereu cand aveam zile innourate. I love you
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 EmptyMar Oct 19, 2010 6:46 pm

soro,dupa fizic am pus si eu.
poate si pozele mele sunt pe invers..... scratch
tre sa schimb ochelarii...... geek
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 EmptyMar Oct 19, 2010 6:51 pm

cred ca lyly ne pregateste tort°uri, de aceea nu apare..... I love you
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 EmptyMar Oct 19, 2010 7:35 pm

va pup fetelor

ce de activitate pe forumul nostru azi.
ce de puisori frumosi si scumpi Razz

sorina,la multi ani,sanatate si tot ce-ti doresti tu sa ti se implineasca.

fetelor azi mi-am luat si rezultatul la Paps si la clamydia si le-am trimis doctorasului...erau ultimele analize ce mai trebuiau facute....a,ba nu,mint....mai am eco de chisturi...aia e chiar ultima si apoi incep stimularea.
am fost si la prietena mea,gravidutza cu gemenashi...are 33 de saptamani...o burta uriasa,picioarele umflate butucei...s-a ingrasat 24 de kg-sta de la 16 saptamani numai in pat,e cerclata,are voie doar la pipi si atat...are cele mai mari si rosii vergeturi pe care le-am vazut in viata mea,pe sani,pe coapse...abia respira,vorbeste si se misca dar e extrem de fericita pentru puiutzii din burtica.
am pus mana pe burtica pana m-am saturat...i-am simtit cum miscau Laughing

Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 EmptyMar Oct 19, 2010 7:38 pm

azi am inceput cura de lamai..aia de 18 zile pentru imunizare.

Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 EmptyMar Oct 19, 2010 7:52 pm

buna vorbaretelor....
blue-flower.....sa-ti traiasaca feciorul
lumy-clt.....foarte frumoase printese
mona ....ce gagica mama ,ce gagica Wink

noi am gasit in sfarsit casuta si locul de munca al lui bubu sa rezolvat si nici nu trebuie sa ne mutam asa de departe
si cel mai important .....ieri am simtit primele miscari ale puiutului si bineantales ca am pus mana pe tel si l-am sunat pe bubu care in 20 de minute a si venit acasa si toata dupa masa ne-am petrecuto uitandune si vorbind cu burtica Smile

va doresc o seara placuta flower
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 EmptyMar Oct 19, 2010 8:03 pm

Saraca fata, prietena ta Samiro, D-zeu sa-i dea putere, ce greu trebuie sa-i fie. Asa e, se poate si mai rau. Bine ca a rezistat si ca rezista in continuare. In asemenea cazuri nici nu poti face altfel, trebuie sa stai si sa dai sansa bebeilor din burta ca sa traiasca si sa sa nasca in afara oricarui pericol..


Nico, sper sa obtii sfaturile si lamuririle necesare la discutia cu doctorul. Daaa, la ce spital nasti, va fi util sa stabilesti din vreme! Sunt curioasa insa daca dr. tau se va avanta la ´´speculatii´´ despre felul cum o sa nasti. Mie mi se pare inca devreme la 23 saptamani. Aici vom avea discutia asta la 32-33 saptamani, dar oricum pana in ultima clipa sunt considerata de doctori o candidata buna la nasterea naturala.Smile La fel cred ca va fi si la tine, nastere naturala, cu sau fara anestezie, pana la proba contrara. Chiar sunt curioasa ce-ti va zice!..

Alinuta felicitari pentru miscarile lui BB si pentru rezolvarea cu jobul lui Bubu!

flower
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 EmptyMar Oct 19, 2010 8:27 pm

lumiiii affraid affraid affraid cum adica nastere naturala fara anestezie???
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul- 9   Discutii zilnice de tot felul- 9 - Pagina 17 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul- 9
Sus 
Pagina 17 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 21 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 15
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul-22
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul -16

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: