Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul - 8

In jos 
+13
SOS Infertilitatea
Ellyshor
lyly_mar
samira33
brunadria
luminita42
guzelnico
alinutahu
mirela2
amy
menics
galliciana
Admin
17 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin



Mesaje : 279
Data de inscriere : 11/04/2010

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 EmptyMier Sept 01, 2010 7:22 am

Rezumarea primului mesaj :

Discutii zilnice de tot felul cheers :
Bun venit in luna septembrie!!!

Aniversari ale lunii septembrie:
gina monica - 04 sept cheers sunny
Mona - 10 sept cheers sunny
Libru - 10 sept cheers sunny


Ultima editare efectuata de catre Admin in Joi Sept 02, 2010 7:22 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://sertarelulcucopii.forumdediscussions.com

AutorMesaj
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 EmptyMar Sept 14, 2010 1:42 pm

multumesc,lumi, sa le dea/sa ne dea sanatate tuturor!! si parintilor nostrii, si noua! I love you
sa iti fie de bine, sami!
io cred ca va daram lista - apr.13 ani! Evil or Very Mad sorry! Laughing nu ati vazut om mai prost ca mine!
dar, bine ca ma desteptai, cum zice olteanu!!!!
mai bine mai tz decat niciodata! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 EmptyMar Sept 14, 2010 1:46 pm

amy...si acum daca as fi insarcinata...as pastra copilul...pt ca deocamdata nu stiu care este situatia...
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 EmptyMar Sept 14, 2010 2:50 pm

mda, ma pregatesc de plecare...va imbratisez
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 EmptyMar Sept 14, 2010 3:01 pm

manu, dupa amiaza placuta! I love you flower
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 EmptyMar Sept 14, 2010 3:05 pm

Gali, iarta-ma m-a bufnit rasul cand am citit msg-ul tau..Olteanu zice bine!! Sorry, dar ai fost haioasa raaaau!..Very Happy

Sami , pai nu zisasi ca porumbul iti face rau, la ce mancasi..! tu cand oi fi gravida fato, adica la iarna, ai sa devorezi tot ce vezi!..Very Happy

Mai fetelor, Amyshor si Manu, v am mai zis ce cred eu, pai nu se poate ramane asa usor la 36 de ani..nu i ca la 25 cand vorba aia cu scuturatul izmenelor si gata, trebe munca de echipa Very Happy, pardon cooperare bilaterala, vorbesc aici de un cuplu fara probleme primare. Si cu un barbat nitel mai matur nu mai merge asa in fiecare zi, mai ales daca nu l pui in garda, il mai iau salele , mai oboseste la servici, ba n are chef, ba alte interese.. Acu´Manule daca nu ziceai nimic poate mergea la noroc intr un an de zile, dar daca i ai spus ca vrei bebetz...Hmmmm Rolling Eyes mi e ca si face vasectomie in secret sau poarta chiloti spraincalziti sa si zapaceasca gigeii... cherry Hai c o iau pe aratura, bietul om ce/o mai sughite el acum, ca l/am probozit toate pe toate partile..
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 EmptyMar Sept 14, 2010 3:31 pm

lumiDumnezeu sa te auda si sa fiu gravi la iarna.
cat despre pofte...nus io prea pofticioasa da am si eu ca fiecare anumite alimente care imi plac...eee...si-mi permit excentricitatea sa le pap de cateva ori pe an...porumb am mancat azi a2a oara pe anul asta si acu....astept sa ma apuce cufureala...deja au incepu matzele sa-mi cante romantze suave. Cool Cool
bine ca nu plec de acasa in dupa-amiaza asta.
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 EmptyMar Sept 14, 2010 4:14 pm


surioara, daca nu te superi, am si eu cateva probleme:
1.daca esti draguta sa imi spui, la ce distanta trebuie scuturate mnealor, izmenele, pt reusita acestei operatiuni???
2. daca se scutura de la distanta - se pune?? tongue
3 cooperarea bilaterala, pe ce parte trebuie efectuata??? Very Happy
4 la ce temperatura minima Evil or Very Mad trebuie sa stea chilotul pt ca mnealor - gigeii sa n-o ia razna si sa se zapaceasca cu totului????
5. daca stii cumva si viteza miscarilor si a propagarii lor in spatiu si timp, Arrow ti-as ramane indatorata - pt a calcula sansele de reusita a sanatatii acestora in functie de temperatura minima
existenta in atmosfera ....... bom

bine, gata, merg din nou la treaba cherry
hihihihihihi
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 EmptyMar Sept 14, 2010 4:15 pm

Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 EmptyMar Sept 14, 2010 4:41 pm

lumih, iarta-ma ca revin asupra unor probleme de-a dreptul existentiale:
tu vorbeai de chilot sau..........pilot??? Embarassed Embarassed Embarassed
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 EmptyMar Sept 14, 2010 4:50 pm

Hahaha!!!!!!!!!!!!Mi s-a clatinat burtoiul de ras!!!
Gali fata mea, iote aici raspuns documentat!

1)pentru sanse de 5 % per scuturare, izmanele se agita la o distanta mai mica decat cea dintre frantia si romanica !geek
2) se pune, dar trebuie sa se puna bine! elephant
3) la cooperarare bilaterala se accepta toate partile: dorsale, ventrale, laterale, posterioare si anterioare! albino
4) io recomand la gheata! Shocked
5) pai ma Galii din clipa cand s-au eliberat in spatiu , te asezi pe pozitie si astepti cam .....doua saptamani! Very Happy T atmosferei se ignora, ca sa simplificam modelul !!! study

lol!
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 EmptyMar Sept 14, 2010 5:03 pm

Gali, nebunatico, ma duc sa mananc! Fuse chilotul, dar daca ti place ia si pilotul! bounce

Sami, musai sa stai pe langa casa omului azi! Very Happy

Pupaturi fetelor!
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 EmptyMar Sept 14, 2010 5:33 pm

lumi,stau,stau...ca uite invat lucruri noi si folositoare Laughing Laughing

una peste alta azi e musai sa ma duc la spalatorie cu masina.....ca mai devreme vorbeam cu Smirutzu la telefon si m-a intrebat daca are si el o bere rece in frigider...daaaaaaaaaaaaaaaaaaa,cum sa nu ai....si cand m-am dus sa ma uit...nu avea affraid affraid ....asa ca m-am aruncat in masina si m-am dus repejor la magazin sa cumpar bere rece...si la intoarcere am pus o frana brusca si am daramat berile pe jos si s-a spart una...asa ca pute in masina a distilerie. Very Happy Very Happy
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 EmptyMar Sept 14, 2010 5:34 pm

1)pentru sanse de 5 % per scuturare, izmanele se agita la o distanta mai mica decat cea dintre frantia si romanica !
2) se pune, dar trebuie sa se puna bine!
3) la cooperarare bilaterala se accepta toate partile: dorsale, ventrale, laterale, posterioare si anterioare!
4) io recomand la gheata!
5) pai ma Galii din clipa cand s-au eliberat in spatiu , te asezi pe pozitie si astepti cam .....doua saptamani! T atmosferei se ignora, ca sa simplificam modelul !!!


io REVIN-
1.viteza de scuturare si gradul de uzura a izmenelor.
2.daca le vad pe web , -aiurea!- se pune???
3.cu o cooperare bilaterala se trimit rromii acasa, soro, in romanik.
atat???
4.gheata???? affraid pai la gheata se face mica*mica de tot, soro! confused
5.si daca bate vantul??? sau sufla mistralul?? geek

cum ramane cu .......elephant
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 EmptyMar Sept 14, 2010 6:21 pm

1) si 3) !!! Ma Gali, vezi asta nu e bine , pai tu complicasi modelul, bagasi multe variabile, romii, gaurile la izmene..Vezi esti pesimista.🇳🇴Fii optimista surioara! Wink
2) Iti zic sincer ca si pe web se poate, dar sa cureti bine dupa aia ecranu'! lol!
4) Mica , mica da' ridica!
5) Paaaaaaai....daca bate mistralu, ramane alta gravida si ramai cu buza umflata fato! affraid

Gata!!!!!! asta fusa consultatie gratis, alta nu mai dau! Surioara, surioara da data aviatoare te taxez de nu-ti mai trebe scuturat de izmana! lol!
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 EmptyMar Sept 14, 2010 6:42 pm

Buna seara, glumete minunate! Laughing

Io sunt in Bayram prelungit, pt ca avem musafiri- nasii din Ro. Saptamana trecuta am fost in Sarkoy iar de ieri suntem in Istanbul- shopping, plimbarele, "degustare" de mancaruri traditionale.

Dar azi am demarat programul cu control la dr. Very Happy : bb e in grafic, colul e ok, evolutie buna a sarcinii. cheers

P.S. BB ne-a aratat azi tuturelul- dr a notat deja in raport- este baietel. Wink
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 EmptyMar Sept 14, 2010 7:01 pm

Doamne, zapacite mai sunteti. Am lesinat de ras. Se uita D la mine si se crucea Smile).
In alta ordine de idei, sa va traiasca nasico, sa creasca mare, sanatos si frumos precum mamica.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 EmptyMar Sept 14, 2010 7:08 pm

sa va traiasca cocoshelul nico.
in alta ordine de idei...cadn o sa mai apari pe aici vreau sa te rog/intreb ceva!!! flower
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 EmptyMar Sept 14, 2010 7:15 pm

Nico!!!! Felicitari! Si aveam asa o banuiala ca ai baietel!..Nu stiu de unde! :-)
Sa-ti traiasca, sa vina sanatos si la termen pe lume!

flower
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 EmptyMar Sept 14, 2010 7:18 pm

felicitari,nico!!! flower flower flower
heheeeeeee, ati facut schimb-ea baiat si tu fata - si eu spusesem invers.
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 EmptyMar Sept 14, 2010 7:21 pm

lumi, multam soro, de sedinturi!
cre ca mi-a scazut .....glicemia......
nu stiu de unde si........ pana unde....... Very Happy Very Happy Very Happy
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 EmptyMar Sept 14, 2010 7:34 pm

Gata, m-am pus si io la punct cu discutiile anterioare, ca simteam asa un gol in creier. Rolling Eyes

Multumesc tuturor pt gandurile bune! flower
Sa-l fi vazut pe tatic ce mai mustacea, unde pana acum zicea ca de dragul nepotelei i-ar placea o fetita.

Lumi, sa dea DD sa decurga fff bine si sarcina ta. M-am bucurat f tare de vestile tale bune. Deci relaxare totala! flower

Sami, ai si mobilul meu. Daca sunt in Istanbul si e incarcat Embarassed , raspund la apeluri.

Amy, si eu sunt de parere ca doar voi trebuie sa hotarati pt viata voastra. Sa va dea DD intelepciune!

P.S. revin ca a venit soata cu ghiveciul de la cuptor. Very Happy
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 EmptyMar Sept 14, 2010 7:51 pm

Nico, asa, va sa zica! Mustacea dumnealui? Cred nu mai putea de fericire! Very Happy
Mersi mult, intr-adevar incerc sa ma relaxez pe cat posibil. Hai pofta buna la ghiveci!

Gali, placerea a fost de partea mea! Cat despre bb-lusi, lasa draga asta sa fie singura noastra problema, ca ne ghicisi pe invers!!! I love you

Pupaturi tuturor fetelor!

flower
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 EmptyMar Sept 14, 2010 9:32 pm

nico,merci mult pentru disponibilitate...te voi suna saptamana viitoare.

io nu mai am stare...primul lucru pe care mi l-a zis sotioru cand a ajuns acasa a fost ca saptamana viitoare sa ma pregatesc de o surpriza...mai mult de atat nu reusesc sa scot de la el...si deja ma roade de mor Rolling Eyes
ce fac io pana satamana viitoare???!!!

va pup si va doresc noapte buna.
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 EmptyMar Sept 14, 2010 10:07 pm

Lumi, toata ziua i-au ras ochii. Very Happy

Sami, incearca sa-l descosi noaptea, in somnul lui. Laughing

Galicuto, ia spune, te-ai lasat de fumat? Ca altfel, degeaba sunt izmenele cu cortu' ridicat... Embarassed

Brunica, DD ajuta sa fie intr-un ceas bun, sa ai embrionasi lipiciosi. Reguli de aur: pozitie orizontala, hidratare multa si mancare sanatoasa. Smile
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 EmptyMier Sept 15, 2010 7:56 am

Buna dimineata!

Dicutie ieri in cada: el imi povestea ce mai este de facut in dormitor...eu ii spun la un moment dat: vezi, daca te-ai fimitat la mine, nu trebuia sa te apuci de dormitor, el :mda, dar vreau sa-ti creez toate conditiile, si ce te muti tu aici...eu : tu asta faci acum imi creezi mie conditii? el : da sa avem dormitorul amenajat si...am sa iau si un Tv sa ma lasi si pe mine sa ma uit la meci cand vreau...eu mda si dupa revenim la celalalt subiect? el ce subiect? eu: copii.. el: pai si cati copii vrei sa avem?? eu : cati ne da Dzeu...el: glumind : aha tu vrei tot acum..eu : da vreau tot ce-mi poti oferi, si stiu ca ...copii faci pt ca am ramas insarcinata din prima luna... el: dar uite acum ce am fi facut cu copilul? mai stateam noi in cada amandoi? ar fi plans pe la usa...eu razand: ii deschideam si-l lasam sa se joace in campul nostru vizual...el: pai daca facem copii facem doi trei..."

spuneti-mi voi ce-i asta ca eu nu am dormit aproape toata noaptea...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul - 8   Discutii zilnice de tot felul - 8 - Pagina 13 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul - 8
Sus 
Pagina 13 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul -11
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul-12
» Discutii zilnice de tot felul- 15

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: