Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul-7

In jos 
+14
lumy_clt
alinutahu
Looana
brunadria
Mona41
turqoise
lyly_mar
samira33
amy
luminita42
guzelnico
menics
galliciana
Admin
18 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin



Mesaje : 279
Data de inscriere : 11/04/2010

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 EmptyVin Aug 13, 2010 5:20 am

Rezumarea primului mesaj :

Discutii zilnice de tot felul cheers

Aniversari in luna august

5 aug - sot de samira
13 aug - sot de soricica
17 aug - sot de mirela
18 aug - sot de turqoise

21 aug - crestinarea celor 2 nepotele gemene M and M, fetite frumoase de Lumy_clt

23 aug - surioara violeta 70
25 aug - surioara Looana
aug - bb 1 de Looana
27 aug -surioara guzelnico!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ultima editare efectuata de catre Admin in Dum Aug 22, 2010 6:27 am, editata de 6 ori
Sus In jos
https://sertarelulcucopii.forumdediscussions.com

AutorMesaj
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 EmptySam Aug 28, 2010 12:48 pm

pai, da, soro!!! poate amh ul lui e mai mare...... Embarassed Embarassed Embarassed
ce, t nu-l vazusi p americanu ala care tocmai a nascut al3lea copil???
cica il aduc astia luni la pro tv.....ea -barbat si el femeie.. pale

ei, normal ca nu ma imbat cu apa rece..... dar nici nu imi pun capat zilelor acum....
asta e. normal ca sunt constienta! asta e viata! daca il intalneam, acum vreo 10 ani in urma, normal ca sansele erau altele!

alinuta, din cate stiu, e cam ciudat sa descopere la varsta ta asa ceva.
la varste mai inaintate, da, sau in copilarie, fiind genetic. poate gresesc.....
exista numeroase semne care duc la descoperirea bolii sau iti ridica semne de intrebare asupra sanatatii tale. dar tu spui ca te simti bine, nu? poate avea un aprat defect..... Embarassed
hai, nu fii suparata!!!!

samiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?? ce gatesti azi????

apropo, nu am pus supa la fiert, ci am tras un pui de somn.....
ma trage la somn teribil, in rest nu ma doare nimic, nici un semn de cm....
sper sa nu imi faca iar surprize.....
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 EmptySam Aug 28, 2010 12:59 pm

de mayan mai stie cineva ceva?????
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 EmptySam Aug 28, 2010 2:44 pm

Eu plec in centru acum. H. s-a razgandit asa ca il las acasa.

Nuuuu Gali nici vorba de pus capat zilelor...ce-ti veni ?... Suspect tan-te tare, ca toate ne tinem. Nu am vazut americanu, al naiba a facut de ras toate femeile Very Happy De mayanul eu nu stiu chiar nimic.

Lyly, ce veste :-(( Condoleante si din partea mea. Cand ai deja 43 iti dai seama ca 44 de ani e asa de putin si ca ai vrea sa mai traiesti o viata.

Pup toate fetele, week-end placut!


Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 EmptyDum Aug 29, 2010 8:18 am

neataaaaaaaaa!
un mic dejun light! paca ca nu stiu sa va pun imagini....
o duminica placuta va doresc! la mine e racoare,poate asta si trebuia......
vine toamna; ce mai.......
am dormit nasol, deh, sper sa recuperez.......
revin.....
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
mirela2

mirela2


Mesaje : 129
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 47
Localizare : bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 EmptyDum Aug 29, 2010 9:22 am

sar na gali de mic dejun

nici eu n am dormit mai breaz, a venit tati langa noi si ne a cantat o sonata sforaita toata noaptea
plus ca visez numa ciudatenii affraid

am obosit cumplit pana la facultate si inapoi pale

o zi frumoasa fetelor
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 EmptyDum Aug 29, 2010 10:29 am

neata si de la mine
mersi de micul de jun ,eu ma inscriu indiferent cat este light sau strong ...........numai mancare sa fie
sa aveti o Duminica cat mai placuta alaturi de cei dragi
noi astazi am organizat o mica iesire cu prieteni unde vom spune ,,oficial ,, ca ne vom inmulti familia Very Happy ,deabia astept sa vad reaxtiile lor ca sefa mea cand a auzit era sa pice jos ,suntem 8 gravide la locul de munca pana in prezent Laughing

pupici flower
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 EmptyDum Aug 29, 2010 3:40 pm

Buna fetele,
Gali pai acu ca e mai racoare poate dormi mai bine!..Eu am dormit lemn, ma cam dureau oasele, o fi de la sarcina sau de la frig habar n-am. Insa nici mie nu mi-era bine aseara. Am luat paracetamol si m-am trezit ok azi. Si la mine, o vreme numai ploiasa , se mai opreste , mai da, asa o tine, ba e si putin soare, f.f. instabil. Ce tara! Ce vreme!..

Mirela ce facultate faci copilule? Continui sau te-ai inscris la alta?

Alinuta, chiar e amuzant, 8 gravide, chiar ca o sa faca o fata lunga sefa!! Smile dar asta sa fie ultima ta grija! Smile

Fetele care sunteti pe la munte si pe la mare, ce frumos, as vrea si eu, dar cine stie cand voi mai merge intr-o vacanta. Ma tot uitam la pozele cu pensiunile in thasos, ce ne-am duce si noi..dar nu se poate. Si la anu' cred ca la fel. :-(

Noi avem week-end batranesc..iar si iar! :-) H a facut o placinta cu mere , eu am calcat camasi pentru 5 zile ca sa scap, stam la taclale si la programe de tv. Ma gandesc acum sa sun la mamica, parca n-am mai auzit-o de ceva timp.

hai pupici fetele, ne mai auzim!
Sus In jos
mirela2

mirela2


Mesaje : 129
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 47
Localizare : bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 EmptyDum Aug 29, 2010 3:46 pm

m a apucat scoala la batranete mama
la tinerete am picat, apoi m am angajat
am ramas cu niste restante din iarna cand am fost la unguri si din vara cand mi a fost rau
scap eu
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 EmptyDum Aug 29, 2010 7:39 pm

hei, ce liniste.....chiar sunt suparata......
eu cred ca voi avea iar probleme cu cm..... affraid
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 EmptyDum Aug 29, 2010 7:58 pm

Mirelo ce tot dai cu cu batranetea, la 33 de ani si fata aia de copil! :-)))) Pai acum zece ani ce era sa faci mai intai, cred ca l-ai avut pe vlad destul de devreme, daca nu gresesc. Cu copiii e mai greu sa te inhami la scoli, asa ca da-i acum la greu pana nasti!Smile

Gali, imi pare rau. Te doare ceva sau intarzaie? sa stii ca si eu am avut dereglari incepand cu 41 de ani, dar la mine era invers, se scurtase cm-ul de la 28 de zile se facuse de 23-25-26 de zile (!).

Am vorbit cu mamica,dar si cu sora mai mica, care a divortat acum de curand. A reusit sa-si ia apartament de doua camere, intr-un bloc nou, prin programul 'prima casa'. Vineri il ia in primire de la proprietarul blocului. M-am bucurat mult de realizarea ei, ca de mai statea chiar imbatranea prin casele altora...

Ma duc la film !Pup!
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 EmptyLun Aug 30, 2010 6:27 am

neataaaaaaaaaaa!
un mic dejun impreuna?
amy, treb sa ma inveti sa pun poze.......
am dormit asa si asa, ieri m-am plictisit enorm.....
am vrut sa merg pana la ai mei, dar nu m-am mai indurat sa plec de acasa.....
lene, ce mai......de cm nici vb......dct a spus ca ne vedem in sept, dupa ce l-am intrebat ce fac daca imi face surprize iar.....asta e, se pare ca ma paste o vizita la dct sapt asta....
va doresc o sapt cat mai usoara si frumoasa!!!!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 EmptyLun Aug 30, 2010 6:50 am

mayan???
mona??? ieri nu ai intrat! ai fost libera?
sorina? baby? elly, tu??
restul fetelor?
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 EmptyLun Aug 30, 2010 7:35 am

Buna dimineata, dragelor.
Dau eu iaurtul in dimineata asta, asezonat cu o capsuna.

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 Yogurt

Noi ne-am intors ieri de la Breaza, a fost super, se cunoaste totusi ca au terminat o scoala militara. A fost frumos, dar sambata seara a inceput sa ploua si a tot plouat pana am plecat noi ieri, erau 13 grade. Brrrr.
Gali pozele se pun asa: te duci pe www.photobucket.com (sau si alt site), in dreapta sus are Search, scrii ce cauti, se deshide o pagina cu o multime de poze (de fapt sunt multe pagini), alegi ce-ti place, faci click pe poza, pe pagina urmatoare apare numai ea, in stanga Scrie Share this image, mergi pe IMG code, copiezi toata dracia si apoi ii dai Paste in mesajul de aici.
O sa te descurci, e usor.

Pup toate fetele si ma intorc la lucru ( a venit seful.... beahhh ).
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 EmptyLun Aug 30, 2010 8:00 am

neatza cucuietelor!
mai, dar ce-ati mai scris... si din cauza volumului am citit printre randuri...iau o cafeluta si ... revin!
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 EmptyLun Aug 30, 2010 8:42 am

asadar, eu am luat asa cum ma hotarasem, o trusa de unghii... a fost incantata Camy, sau asa a parut...
vineri pe lanoua jumate am aparut si eu la gratare... erau aproape toti veniti... ma rog...masa pusa G la gratar...mie nu-mi era prea foame asa ca nu m-am spart in figuri... pe doua noaptea s-a spart gasca... normal ca au vorbit mai mult machedoneste...si ...ei nu pot vorbi despre cineva faca sa-i faca arborele genealogic...cine al cui e... ma amuza uneori ce mult conteaza pentru ei... hmm stateam si ma gandeam ca ei in felul asta isi tin evidenta... pana la urma sunt o minoritate...
dupa gratar,am adunat si...somn...sambata prin oras un pic, era cald dar nu am mai avut chef de plaja... dupa amiaza am avut o incercatre nereusita de a face o baie... dar am renuntat ca ne apucase lenea... eu am fost la ai mei, si inainte de a pleca l-am intrebat pe G cand crede ca va fi pregatit de o vizita la ai mei... mi-a spus ca vom merge, sigur...
aproape tot we am stat pe la poiana, a fost placut, hmm iar azi sunt Z2 de ce trebuie sa fie asa ceas CM meu?
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 EmptyLun Aug 30, 2010 9:30 am

am ramas singura???
am mancat iaurtul, am baut cafeaua, voi unde sunteti???
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 EmptyLun Aug 30, 2010 9:55 am

mai sunt si eu pe aici, manu! I love you
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 EmptyLun Aug 30, 2010 10:04 am

Fete salve..
N-am citit nimic din urma...
Vreau doar sa va zic ca eu sunt bine, adica am dus majoritatea lucrurilor si de la 1 sept ma mut...
Si nu in ultimul rand La Multi ani scumpei noastre Nico , burtica de burtica..
Sa dea DD sa fii sanatoasa si iubita, sa fiti parinti fericiti si plini de energie..
Fug...
Va pup si mai intru dupa ce citesc din urma..
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 EmptyLun Aug 30, 2010 10:27 am

galli, ce faci??
mona, pupici...
azi am musafiri, asa ca o voi taia mai repede de la munca.. dar... big problem: ce fac? ce sa gatesc? vom iesi mai pe seara dar...pana atunci? uff
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 EmptyLun Aug 30, 2010 11:10 am

ia, ce sa fac, manu, ma tarai pe aici.... nu am facut nimic inca.....
ma duc sa bag niste rufe la spalat, si sa aspir putin, apoi mai vad.

monaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! pupici si de la mine!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 EmptyLun Aug 30, 2010 11:32 am

M-am intors..
Uff ce dragi imi sunteti, cu vorbareala, cu neintelegerile, cu mangaierile, cu vaicarelile si cu inima cat casa.. I love you .
Am avut un weekend foarte bun..
Am stat , ne-am facut declaratii, mese romantice, filme....etc.
Totusi eu pe 1 sept ma mut. Asa am hotarat si dupa cum am spus trebuie sa o facem.

MIreloto, treaba cu taiatul.....cred ca ar trebui sa fie ultima ta temere...ba din contra...si aici Nico poate comfirma, se stie ca circumcizia este mult mai sanatoasa atat pentru copil cat si pentru presupusele viitoare partenere...
Odata circumcizia facuta, nu exista o suprapunere a pielitei in acea zona ascunsa...si deci nici loc pentru eventuale "murdarii" car3e se pot aduna acolo...deci mai mici sanse de transmitere a anumitor boli etc...
Nu dati cu rosii, nu ma pricep sa explic stiintific dar asa am inteles eu...
Oricum, faza fanny este ca eu am avut de aface doar cu "circumcise" la viata mea...si cand am avut si eu o ralatie dupa divort...una pasagera....cu un localnic roman....cand i-am vazut"elementul" m-a umflat rasu.
Precizez ca aveam vreo 31, 32 de ani si nu vazusem "element" de crestin in "natur"...
Cand i-am spus omului....cred ca nici nu m-a crezut....da' i-a trebuit putin timp pana a iesit din soc....si mie la felll
Anyway...ce voiam sa zic e ca nu e capra atat de neagra. La urma urmei armata e buna pentru viata omului...te maturizeaza, te pune un pic sa gandesti altfel....
Vedeti voi ce faceti..important sa te simti bine cu decizia ta si sa primesti cel mai bun tratament medical...

Lyly, scumpo, condoleante....doamne ce e si viata asta...
Gali, lasa depresiile...analizeaza situatia la rece si vezi ce ai de facut...
Inteleg ca tu vrei sa pleci in Franta si el nu vrea? Sau vare e faza?

Eu mi-am luat bilet pe 16 seara si merg ca o doamna de la Buc la Iasi tot cu avionul, iar retur la fel...asta inseaman ca nu mai am prob ajunsului la aeroport, sa ma aduca frate-meu sa il pun pe drumuri etc...

Ma intreba Nico parca daca nu aduc fata aici....
Nici nu-mi trece prin cap...in primul rand ca in aproape 2 ani ar trebui sa mearga la armata.
A merge la oaste nu inseaman ca te duci pe front...multe fete se duc ca la un birou si fac munca administrativa de la 8 la 5 si seara sunt acasa...dar pentru ca nu a trait aici...nu are nici o dorinta de asa ceva...si evident ca o inteleg...

Mai scriu...
pup

Editat : din motiv de incurcat Amy cu Lyly....Scuze...



Ultima editare efectuata de catre Mona41 in Lun Aug 30, 2010 12:13 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 EmptyLun Aug 30, 2010 11:47 am

mona,soro, era lyly nu amy!
cu-mprejurul, ai dreptate!
......si totusi te muti.....
situatia e analizata, el ma vrea mai rpd acolo, dar mai e de rez una-alta, sa vedem si cu rahatul ala de proces-in 24 sept.... dar mie nu mi se lipeste de mana sa termin naibii ce am inceput.....si singura, si multe in casa asta......gandesti ca am innebunit,...... dar si io vreau mai rpd la el! ......
cred ca o sa iau niste vitamine, si atunci sa il vedeti voi pe speedy gonzales!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 EmptyLun Aug 30, 2010 11:49 am

nco, lumi,sami???
de lumi3in1 ce mai stiti?? bea?
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 EmptyLun Aug 30, 2010 12:25 pm

Eu sunt pe aici, Gali!

La mine nimic special doar ca azi am de facut treaba in casa, curatenie (in ritm de melc!), ceva spalat , de mancare pentru diseara. Si am de facut si o recomandare pentru o fosta colega de la institut , m-a rugat, ca cica se fac restructurari drastice si acolo: din 200 de oameni raman 80. Eu zic ca-i bine ca erau exagerat de multi si 50 % din ei o 'frecau' la greu, fara competente fara dorinta sa faca ceva. Dar tare as vrea sa ramana si ea, ca fata asta chiar le avea pe toate.
Sa vedem ce reusesc sa fac, ma mobilizez greu dar pe urma merge.

Revin!
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 EmptyLun Aug 30, 2010 12:33 pm

Mona pupici, nu ne lua pe noi in seama ca ne mai incontram, deh nu suntem toate trase la xerox!! Sa dea Domnul sa fii multumita! Bine ca ai rezolvat cu caratul 'tzoalelor' si altor efecte!..Cu taiatul imprejur si eu iti dau dreptate , e dovedit ca e mult mai igenic..:-)), dar vezi traditiile si obisnuinta societatii. Dincolo de gluma as avea si eu ceva retineri mai mult de mila, decat ca nu as fi convinsa ca e 'safe'!..Eu nici gauri in urechi nu i-am facut Luciei, cand era mica. Era asa scumpa si mica , cum sa gauresc eu copilul?.. mi-am zis :-)
Auzi, dar eu nu am vazut deloc una 'netaiata' (!) Cred ca as rade si eu, tot ca tine!..Am ras si acum, esti mortala!. Multi pupici de la mine!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-7   Discutii zilnice de tot felul-7 - Pagina 13 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul-7
Sus 
Pagina 13 din 15Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul-2
» Discutii zilnice de tot felul-12
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul - 3
» Discutii zilnice de tot felul- 14

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Sugestii si reclamatii-
Mergi direct la: