Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul-4

In jos 
+16
SOS Infertilitatea
MayanMistica
mirela2
Looana
lumy_clt
brunadria
luminita42
lyly_mar
alinutahu
amy
guzelnico
samira33
azumica
Mona41
galliciana
Admin
20 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin



Mesaje : 279
Data de inscriere : 11/04/2010

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 EmptyMier Iun 23, 2010 6:59 am

Rezumarea primului mesaj :

Discutii de orice fel cheers
Sus In jos
https://sertarelulcucopii.forumdediscussions.com

AutorMesaj
Libra




Mesaje : 20
Data de inscriere : 16/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Suceava

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 EmptyLun Iul 12, 2010 9:03 am

Ei lume noua.... toate-s vechi si noua toate...
Zicea la stiri ca Baia Mare e inundata, voiam sa trimit un print sa te salveze... Laughing
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 EmptyLun Iul 12, 2010 9:09 am

soro, da de voi nu povestesti nimic???
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 EmptyLun Iul 12, 2010 9:12 am

moooooooooooooooonaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?? ce faci,soro??
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 EmptyLun Iul 12, 2010 9:19 am

Neata fete,
Tzup si eu un picut...
Am multe pe cap la lucru...dar le fac eu...
Uff, inca mai avem razbucniri ( sper ca am scris corect ) dar s-au mai calmat apele desi nu am rezolvat conflictul..
Lumi, imi pare rau de Holand ieri la mondial....
Da' mai bine, ca altfel iti crestea tensiunea prea tare....vezi..e si asta un aspect pozitiv...
Cat de puturosenie.....las ca nici statuie nu va face nimeni.
Asta e avantajul cand stai separat...faci ce vrei si cand ai chef... e splendid...
Odihna placuta.
Gali nu m-am suparat soro....iar treaba cu spiritul de critica si perfectionism....zau ca e adevarata...si cunosc ceva persoane care sunt fecioare ( de zodie) si toate la fel.
Persoane bune dar.....prea puse pe critica.. affraid
Asta0i treaba...si impreuna cu un rac...doamne ajuta....a tunat si-i a adunat...
Libra, indraznesc si eu sa afirm...lume noua...
ai disparut in ceata si nu ne zici nimic..
in ce luna esti? Pe cand marele eveniment?
Nico, cum a fast la plaja?
Azumica ce faci toata ziua?
Alina -cea mai fericita printesa, cum te simti?

Hai pupi la toata lumea.
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 EmptyLun Iul 12, 2010 9:23 am

hihi, mona, si tu ai observat........
e secretoasa rau, nici la telefon nu mai raspunde.....

cat despre chestia cu conflictele, trebuie rezolvata, lasa-l putin in pace, isi va reveni el....
nu multa vreme, bineinteles.....poate considera ca e si vina lui, pe undeva.....
se vor rezolva, trebuie putina rabdare I love you , ceea ce noi, femeile, avem mai multa.

cat despre tata......
nu am crescut langa el, deci, numai ce am vazut pe parcurs...
nu s-a omorat cu grija ca are un copil, vb aia -D-zeu a dat.
dar, m-am saturat sa tot intervin intre toti, sa conciliez, sa inteleg si sa ajut....sincer....

samiiiiiiiiiiiiiiiiiii, te asteptam cu poze si impresii!!! stim ca ai fost intr-un loc minunat!!
nico e obosita dupa plaja si inot, alinuta- pe unde umblii??
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
Libra




Mesaje : 20
Data de inscriere : 16/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Suceava

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 EmptyLun Iul 12, 2010 9:50 am

Mai, fete dragi, ce sa va spun... primele luni au fost cu stresul "mai sunt sau nu insarcinata". In luna a 3-a... dublu test dezastruos, urmat de amniocenteza.... cumplita asteptare. In luna a patra au inceput niste dureri de bazin groaznice, de nu puteam pasi si nu ma puteam intoarce in pat. Astea au durat pana in luna a 7-a, dupa care au inceput arsurile.... cu astea ma distrez si acum zi si noapte. Plus emotiile aferente ultimelor saptamani de asteptare.... Dar e frumos acum, bebe e mare dansatoare, balerina sau ceva... e o senzatie foaaaaaaaaarte placuta.

http://lbdf.lilypie.com/ckYrp2.png?OXtS3VM0
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 EmptyLun Iul 12, 2010 11:19 am

meyyyyyyyyyyyyyyy, unde disparurati???? affraid
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 EmptyLun Iul 12, 2010 12:28 pm

prezenta la datorie
gasca mea s-a destramat, ma rog, eu nu mai stau cu ei.....poveste lunga. acum stau cu o prietena mai veche si cu o alta gasca. e super pt ca prietena mea{ si eu} invatam sa canmtam la chitara si ei ne invata. eu nu am chitara pt ca ai mei nu vor sa-mi cumpere dar o folosesc pe a iei si pe a lor. sunt 5 chitari in grup, deci nu-i problema.
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 EmptyLun Iul 12, 2010 12:43 pm

Cucu...
Libruta, tinem pumnii in continuare...
Multumim ca ai impartasit cu noi emotiile tale I love you
Multa sanatate si multi pupici.
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 EmptyLun Iul 12, 2010 12:51 pm

Azumica, mancate-ar mama, stiu ei babacii de ce nu se grabesc sa-ti cumpere chitara...
ca oricum intr-o luna te apuca plictisul si se sparge gasca si interesul tau pt chitara va disparea subit.
Asa ca pune tu mana si fii "virtuoasa" , si daca te tine mai mult de o vara microbul cu chitara, atunci cu siguranta ca ai tai vor fi mai deschisi la achizitia "enstromentului".
E foarte misto sa stii sa canti, sper din inima sa te tina.
Pupi melodiosi Very Happy
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 EmptyLun Iul 12, 2010 12:55 pm

o sa ma tina din mai multe motive......in fine, sper sa-i conving
Sus In jos
lumy_clt
incepator
incepator
lumy_clt


Mesaje : 263
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 EmptyLun Iul 12, 2010 1:17 pm

Buna sa va fie inima dragelor,

Revenim si noi pe baricade cu forte "proaspete", dupa 3 nopti albe Crying or Very sad .

Inainte de toate, felicitari Alinuta!!!! flower flower flower

Cat despre noi ce va pot spune, Maiutu de 3 zile, noaptea tine concerte de la 1 la 3-4 dimineata (vand bilelete, locuri centrale Very Happy ), si nu reusim sa o impacam cu nimic si nici nu papa bine. Stomacelul ei e figurant, desi amandoua papa doar tzitzi, ea se cam constipa, pe cand Marutu, umple pampersi.

la eco de sold, Mara e iesit ok, pe cand la Maia, e o diferenta, soldu nu e fixat cum tb, drept dovada tb sa ii pun 2 pampersi Sad , si dupa o luna sa refacem ecografie, sa vedem dc e ok.
In schimb azi, cand prin multe interventii am ajuns sa le facem si vaccinul BCG, care deh, nu era in maternitate, ni s-a zis de catre neonatoloaga ca Mara are hernie de ombilic Sad . Acu astept sa vb cu med de familie, stiu ca se poate indrepta treaba chirurgical, sau putem astepta pana la un an sa vedem cum se retrage, cand se tonifica si muschii abdominali.

In rest fetele sunt bine, intr-o luna au luat peste 1 kg in greutate, si au cresct 5 cm. Au inceput sa ne vina bine hainutele, chiar sa ramana mici. Mami a reusit ieri sa evadeze la o partida de shopping, si a luat una alta, ma bate gandul sa repet experienta, mai ales ca-s atatea de luat, si fetele cresc asa de repede.

Dc va intrebati cum de balauresc pe net, exista o explicatie, am inceput pregatirile pt botez, care va avea loc pe 21 august. Am gasit un local liber f aproapre de noi, acu tb sa mai vb tati la biserica, si sa comandam invitatiile. Am arvunit formatie, deh, placerea lui tati.
Mai avem de rezolvat cu cameramanul si cu fotograful, cei pe care ii vroiam eu nu sunt liberi Sad .

Dupa vaccinul de azi dimineata, tiriplicii mei sunt tare agitati, nici n-au papat suficient, bonus , adaugam si caldura!!!! Uf.

Sper ca nu v-am plictisit.

Va pupacim dulceeeeeeeeee, pan la urmatoarea intalnire.

flower flower flower flower
Ps o saptamana cat mai usoara!

Sus In jos
Libra




Mesaje : 20
Data de inscriere : 16/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Suceava

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 EmptyLun Iul 12, 2010 1:23 pm

Very Happy Saru'mana, Mona draga! Sa te-ajute Dumnezeu!
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 EmptyLun Iul 12, 2010 2:25 pm

libra, sa intelegem ca esti acasa, in prenatal???
azumi, stim si noi cat dureaza.......vei vedea.....
lumy, iubitele mici sunt bestiale!
ufffffffff, problemele speram sa se rezolve cat de rpd!!!
mona, I love you , ai dreptate, m-am cam abtinut!......
alinuta, de ce esti absenta azi??
pupici, revin!


Ultima editare efectuata de catre galliciana in Lun Iul 12, 2010 2:44 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
Libra




Mesaje : 20
Data de inscriere : 16/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Suceava

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 EmptyLun Iul 12, 2010 2:35 pm

Sunt acasa de o luna de zile, cand am implinit fix 7 luni. Nu mai puteam sta pe scaun, ma incomoda burta. Insomnii am din perioada de stimulare, asa ca noaptea faceam plimbari, iar dimineata cand ma ajungea oboseala trebuia sa plec la serviciu si sa fiu apta.... nu se mai putea.

Am un prim sfat, daca imi este permis, pt fetele care tocmai au aflat ca sunt gravidute: aveti grija sa nu va ingrasati. Asta mi-a zis si dr mea de la Bucuresti si n-am stiut sa o ascult... acum sunt ca un balon si ma misc ca un elefant. Probabil de aceea am avut si durerile de bazin. Un al doilea sfat, la oferta, aveti grija cu sarea...

Cu drag,
Elena+23 kg

flower
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 EmptyLun Iul 12, 2010 2:44 pm

buna...
lumy-clt...sa-ti dea Dumnezeu putere si sanatate sa iti cresti printesele mari si sper sa se rezolve toate problemele cat de curand .....a trecut deja o luna de cand le-ai adus pe lume?ce repede trece timplu flower
lumi....as vrea sa urlu in gura mare sa stie lumea cat de fericita sunt dar deocamdata numai voi si bubu stiti ,nici macar familia nu stie ....vreau sa merg prima data la eco si dupa tragem o ,,betie,, .....asa ca ma bucur ca pot sa iti trasmit si tie ,voua, un pic de fericire flower
mona....pup si toate cele bune ....lasa ca ai sa vezi ca o sa fie ,,dulce impacarea,, stai linistita si asteapta sfarsitul
gali ...pt tine flower flower flower
libra ....nastere usoara si lipsita de complicati cheers
eu acuma am sosit de la munca si am un somn in fizic de cred ca daca ma pun in pat pana maine dorm intruna .....si imaginativa ca azi dimineata asa ma-m trezit cu castraveti murati in fata ochilor ...am mancat una bucata si asa de bine mi-a cazut ca mi sa ridicat parul pe mine ....ciudat dar asa a fost ....acuma asteptam cu nerabdare eco de vineri si speram ca o sa vedem ceva si ca totul este bine
sa aveti o zi deosebit de frumoasa si racoroasa ca la noi sunt vreo 34 de grade si mor de cald
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 EmptyLun Iul 12, 2010 4:13 pm

Mai da guralive si simpatice mai sunteti..
Luminito mama de frumuseti, lasa mama ca o sa fie bine. Acum au saracele si colici si tot tacamul...
Incet incet va dati la rochitele cu vedere la chilotei si sa vezi ce fan o sa fie...uf mancale-ar mama de mumoase...
Fete eu tot imi prind nasul pe aici ca tocmai am luat bilete in Frantia pt perioada
5 august -11 august.
avem o casa la dispozitie, pe undeva pa langa Port de Vincennes in suburbia parisului pt o saptamana pusa la dispozitie de niste rude de ale seicului si ne strangem toata gasca, care si cum poate.
Mama socrela ( care a invatat in tinerete la paris, fiind originara din tunisia, si vorbeste franceza din copilarie), sora 'lu seic si cu frate-su + alte rude care le vom cunoaste acum pt prima data si care locuiesc la Paris.
Deci iaca asa ma trezesc yo sa caut cum ajungem din Charles de Gaulle aeroport in statia de metrou Port de Vincennes .
Va place ce preocupari am....
S-a gandit si seicul sa-mi faca o mica bucurie, cica sa ne mai hodinim si noi un pic...
Sper sa fie bine...
Hai pupic si mai vorbim

ps...stiu eu azumica de ce te tii de chitara...iti place vreun flacaias care canta... Very Happy
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 EmptyLun Iul 12, 2010 6:39 pm

Salut fete,
azi ne-am sculat de dimineata am fost cu sotu la control la ochi. Inca se vindeca incet boala, trebuie sa continue tratamentul intensiv, pe urma am scris scrisori si completat formulare pentru asigurari, dentist alte despagubiri etc..asa ca maine mergem prin oras sa facem copii si sa le trimitem.
Da am fost tristi si revoltati ieri ca olanda a pierdut, pacat, de trei ori era cat pe aci sa castige cupa mondiala si nu a fost sa fie, dar ne-am revenit :-))

Libra tare bine imi pare ca ne-ai spus ce s-a intamplat. si eu stau cu emotii (sunt in 16 saptamani) si mi-a iesit ceva risc la testul combinat, era si de asteptat din cauza varstei. Eu nu cred ca voi merge pentru amnio, cel putin nu hotarasc acum, astept eco de 20 sapt si pe urma mai vedem..Asa ca m-am gandit si am inteles perfect chinurile prin care ai trecut, am trecut si eu prin ele si in continuare ma rog sa fie bine. Mai scrie si mai da sfaturi, sunt binevenite ca nu mai e nici o gravida mai mare ca mine pe aici..:-)) mai vreau si eu sa mai intreb si nu am pe cine!..:-)))

flower


Ultima editare efectuata de catre luminita42 in Lun Iul 12, 2010 6:55 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 EmptyLun Iul 12, 2010 6:48 pm

hai,soro, te trezisi dimineata, si intrasi abia acu????
ce face mr H?speram ca e mai bine!

apropo, mumy 3in1, ai facut molifta??? sau molitva??

libro, esti scumpa rau la vorba......

apropo, fete, care stiti ceva/cumva despre telefonul nokia E63???

samiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!te asteptam inca!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 EmptyLun Iul 12, 2010 6:51 pm

Lumy, sper sa se rezolve curand cu problemele de sold si stomac ale Maiei, (sper ca nu le-am incurcat pe fetite), e greu cand copilasii au chiar si probleme mici de sanatate. Multa sanatate va doresc si scumpelor voastre mici si voua, sa dea D-zeu sa le faci un botez frumos., asa cum vrei tu!..

Mona, ce frumos ca ati planuit sa mergeti in Franta!.. Asta da atitudine din partea seicului!! Bravo fata!..
Am fost si noi in franta in 2008, eu pt prima oara, undeva in Ardeche (sper ca asa se scrie!), tot asa la o casa la prieteni, mi-a placut mult.:-)) O sa fie minunat!

Eu ma retrag la canapeu, poate vedem un film, maine iar iesim sa mai rezolvam niste formalitati.

Va pup fetele pe toate toate! :-)

flower


Ultima editare efectuata de catre luminita42 in Lun Iul 12, 2010 6:58 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 EmptyLun Iul 12, 2010 6:53 pm

Las' surioara ca azi fuserati destule fete la barfa!!!! :-)))

Ma mai odihnesc si io!!! ..:-)))
flower
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 EmptyLun Iul 12, 2010 7:38 pm

buna seara doamnelor, ce faceti?
ziua asta a fost asa de....perfecta drunken
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 EmptyMar Iul 13, 2010 8:22 am

Buna dimineata, fete dragi. Poftiti la cafeluta cu laptic.
Pup mamica Lumy si buburuzele, pe Libruta, pe care o dadusem disparuta cu tot cu burtica, si pe toate-toate.
Eu, oarecum suparata, mai bine nu ma intorceam din concediu, ca am gasit o mare contestatie la o procedura de achizitie. Sad(
Pup si aveti grija de voi.
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 EmptyMar Iul 13, 2010 8:25 am

Neata fete,
Scularea care sunteti mai lenese, s-au saru'mana care sunteti mai harnice...
Azumica, ce misto e ca poti sa ai o zi perfecta. Va doresc tuturor sa aveti o zi perfecta si astazi....un pic de optimism nu ne strica....
Lumi I love you , bafta la treburi si sanatate sotului.
Gali, flower
Unde umbla Nico, ce vrea sa se faca mulatra? afro
Alinuta, ma bucur ca suntem aici pentru bucuria ta. E bine sa astepti pana la eco, sau se spune ca pana la 3 luni ....vezi tu cum te simti...
Ai grija ai sa ai timp sa gusti fericirea in fata tuturor.Esti insarcinata si asta e cel mai important.pup
Libra flower
Eu azi merg la sedinta 2 de consiliere, la intalnirea cu fetele. Sper sa vina cat mai multe. Prima data a foist de cunoastere, sunt curioasa ce o sa fie azi.
Va urez o zi buna.
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 EmptyMar Iul 13, 2010 8:52 am

neataaaaaaaaaaaaa!
oare nu va mai atrage site-ul asta??? sunt o gramada care nu mai intra, si,
poate le-am suparat cu ceva pe cele care nu mai raspund la telefon.... ma rog....iertare.....
amy, pupam fata frumoasa, vor trece si problemele.
azumica, ce mult e de cand spuneam si eu ca am avut o zi perfecta.........
mona, m-am bucurat enorm ca te-am auzit,si, din glasul tau -ca esti bine -optimista, adica!
bafta multa si optimism si mai mult la intalnire azi!!!!! flower I love you
nico nu rasp la tel, e inchis! poate doarme.....
lumih, vazui io ca este o groapa deja in canapea...... drunken bom bom bom
soro, cred ca e cam grasun cainele tau........
lumy 3in1 pupam fetele superfrumoase, si speram sa se rezolve cat de rpd problemele!!!
bea, te-am sunat ieri, nu ai raspuns!
revin! pupici la gagici!!! o zi buna!!!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 12 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul-4
Sus 
Pagina 12 din 21Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 20
» Discutii zilnice de tot felul-22
» Discutii zilnice de tot felul - 21
» Discutii zilnice de tot felul- 19
» Discutii zilnice de tot felul-6

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Sugestii si reclamatii-
Mergi direct la: