Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul-4

In jos 
+16
SOS Infertilitatea
MayanMistica
mirela2
Looana
lumy_clt
brunadria
luminita42
lyly_mar
alinutahu
amy
guzelnico
samira33
azumica
Mona41
galliciana
Admin
20 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin



Mesaje : 279
Data de inscriere : 11/04/2010

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 EmptyMier Iun 23, 2010 6:59 am

Rezumarea primului mesaj :

Discutii de orice fel cheers
Sus In jos
https://sertarelulcucopii.forumdediscussions.com

AutorMesaj
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 EmptyVin Iul 09, 2010 1:59 pm

hey:) ce faceti azi?
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 EmptyVin Iul 09, 2010 2:06 pm

app, in legatura cu cartea......imi e cam aiurea sa o transcriu pe calculator, apoi pe forum....am o carte scrisa direct pe calculator, daca v-ar interesa sa-mi spuneti cyclops
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 EmptyVin Iul 09, 2010 6:41 pm

seara
se pare ca nu-i nimeni pe aici....hmmmmmmmmm
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 EmptyVin Iul 09, 2010 7:07 pm

hello,hello.
pe unde sunteti,mey??

alinuta,sarcina usoara!!!
nico si lumi, aveti grija!!
mona, o imbratisare mare-mare de tot,pt tine!
bruni, ce ai facut cu/la analize?
azumica, cum a fost la tara?
amy, ce bine de tine! concediu placut in continuare!
ma duc sa hranesc 1 bucata caine, revin!pupici tuturor!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 EmptyVin Iul 09, 2010 7:11 pm

placut:) m-am distrat dar pacat ca am stat doar 3 zile
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 EmptyVin Iul 09, 2010 7:45 pm

Mey Galii da'tu ce mai invartesti?.. pe la tara ati fost sa va luati de aia cu pamantul? T. si-a dres ceva la dantura?..Ce zice cum ii merge cu serviciul pe acolo?..

Azumica, tu esti la inceput cu scrisul si cred ca drept ar fi sa ai parte de cineva care se pricepe la scris si care ar putea sa te indrume sa mergi mai departe pe aceasta cale sau sa-ti imbunatatesti tehnica... Eu nu cred ca m-as pricepe sa te sfatuiesc sau sa fac comentarii.
De asemenea nu citesc literatura scrisa de incepatori, nu am rabdare.
Pentru inceput poti s-o rogi pe mama ta sa citeasca sau pe sora ta si sa spuna ce parere au..simplu, daca le place...apoi cred ca ai putea -in timpul scolii- sa ceri parerea unei profe de literatura si sa-i ceri chiar sugestii.
Te rog mult sa ma ierti pentru sinceritate.

Multi pupici!

flower
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 EmptyVin Iul 09, 2010 8:01 pm

nu-i problema, eu doar v-am sugerat acest lucru ca sa nu va suparati pe mine ca nu am continuat povestea aceia
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 EmptyVin Iul 09, 2010 8:14 pm

salutare...
am facut dimineata hormonalele, nu am putut sa fac cariotipul , il fac doar luni..
am fost la doctor, mi a facut si pap ul , nu l am facut niciodata la cm , dar dr a zis ca nu i bai..
mi a prescris si anal de trombofilie , care se fac la nimes (galli stie) la vreo 60 de km de mine , si sper sa ma primeasca sa le fac marti , se fac doar lunea si martea..
in rest sunt bine , ma bucur ca mai fac si eu cate ceva in privinta asta..
maine mergem undeva pe langa lyon la o expozitie de masini retro si stam ^pana duminica..
in schimb calduri mari pe aici , azi parca a fost mai bine maxime de 36 de grade , ieri au fost 39..
casa mi e intoarsa , gata de mutat, plina de cutii, inca mai am de strans dar nu ma agit , saptamana viitoare am ajutoare..
cam atat despre mine..
va pup si va doresc un weekend minunat..
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 EmptySam Iul 10, 2010 7:47 am

helouuuuuuuuuuuuu.....va invit la o cafeluta cu mult laptic sau un ceiut
eu ieri am vb cu doctorul si a spus sa iau in continuare bromocriptim si femibion800 si a spus ca pe vinerea viitoare o sa am 5 sapt si atuncea sa merg la eco .....
va doresc un weekend deosebit ......sunt cea mai fericita femeie de pe pamant ...pup tuturor flower flower flower
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 EmptySam Iul 10, 2010 9:59 am

buna dimineata:)
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 EmptySam Iul 10, 2010 1:14 pm

Buna fete,
este cald aici, foarte frumos. Sunt numai 29 grade dar le simt ca 35. ieri a fost prima seara cu adevarat calduroasa, de obicei zilele era bine dar seara frig. ce sa zic , se pare ca atunci cand e cald in vest e mai putin bine in bucuresti.
Fiica-mea s-a tuns (avea destul de lung), acum e tot lung, dar aranjat frumos, mi-a aratat pe skype noul look , era fericita! isi luase si vreo trei perechi de sandale, iarasi fericire mare mi le-a aratat pe toate..:-)) Pe la sfarsitul lui iulie, dupa examenul de master vine la mine pentru vreo 12 zile, am luat deja biletul.

Sa aveti week-end placut!
flower
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 EmptySam Iul 10, 2010 2:41 pm

----
-Mey Galii da'tu ce mai invartesti?.. pe la tara ati fost sa va luati de aia cu pamantul? T. si-a dres ceva la dantura?..Ce zice cum ii merge cu serviciul pe acolo?..



hehe, mey,lumi-tarzanu meu, fuse si facu si o poarta acolo, chiar de e gard......... drunken sa vada lumea ca nu e deloc gol locu.......zicea taica-miu asta de aici, ca asa cum am lasat de la cearta, tot asa era si cand au fost ei la lucru !!!!
deci, nu m-am strofocat si balbait degeaba!!! ca m-am umplut de nervi si atunci!
cu dentistul si dintii a terminat cam in 3 zile, a tat 2ore in primele 2 zile, a 3-a zi a stat 4 ore la dentist, pt ca el avea vreo 8 masele metalice, si le-a inlocuit, pt ca il durea ceva....nu stiu....bine ca le-a facut!
mai avea de lucrat cate ceva, dar nu era timp.....are inca de inlocuit un dinte metalic affraid -el nu face probleme,inca, si o lucraredin portelan de acum 2 ani-dar, mai trebuie si banuti, -lucrarea treb taiata, si pusa alta, il deranjeaza! ce sa ii fac daca acum 2 ani nu a spus nimic!.....

in rest? tarzan a plecat alaltaieri, pe la 10 si un pic, am fost varza, rau de tot!!!!
de cum a plecat, automat, mi-a venit si cm! affraid deh...... si am niste dureri, groaznice, rau!!!
dorm cu perne in ambele parti!!! drunken

evenimentele saptamanii???
da, m-am certat cu tata, care sufera de sefie, se pare.....
daca vb pe acelasi ton ca el.....in loc sa ma planga pe mine, el plange pe altii....asta e viata....
normal ca m-am enervat, si el nu suporta sa ii spui ceva contra....nici nu m-a mai sunat, da nici io!

lasa,lumi, meriti si tu cateva zile bune calde si cu soare!!! f bine!!!
ce face sotul tau??? ce bine ca poate veni la tine!!!! ce face catelusul? cum a reactionat cand te-a vazut???

bruni, distractie placuta, poate cand te intorci povestim putin! as avea nevoie de ajutorul tau putin....

zumi, ti-ai schimbat si numele, si poza, pe la recenzii trec cat de curand, sunt cam multe de discutat.....
cum e cu apa-inundatiile pe la voi???? ca din ce vad la tv......doamne fereste!

monaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa? ce faci, pe unde esti?? cum esti???

maine e ziua soricicai!!! pe 16 sau 19 face punctie, draga de ea!!
hai,pupici, revin!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 EmptySam Iul 10, 2010 7:33 pm

Aaa, mai Gali pai ati facut treaba nu gluma! Ma bucur ca s-au rezolvat niste treburi si ca a apucat si el sa-si faca destul la dantura.. Cu plecatul lui din nou cred ca a fost destul de greu, e greu sa traiesti la distanta..Ce zodie e taica-tau de e asa dominator?..Ei lasa, sper sa va treaca supararea la amandoi, certurile in familie vin si trec si eu am avut azi cu sora-mea mica ceva discutii..

Barbatu meu tot in concediu, se scapa greu de boala asta autoimuna..nu ma plang insa , stam degeaba ca niciodata.. el e bine numai ca nu are voie la lumina puternica si nici sa lucreze la computer
Catelu meu, ce sa zic... chiar azi m-a sunat fiica-mea, plangea de nu intelegeam ce zice.
M-am speriat rau de tot, credeam ca i s-a intamplat ceva rau ei..ea vorbea de caine..am zis slava domnului...Oricum cainele nu este prea bine , n-a prea mancat azi, se ridica greu , se aseaza greu, da semne mari de batranete, e si cam grasut..fetei ii e frica sa nu moara..m-a bagat in sperieti ...am sfatuit-o sa mearga la veterinar sa-l mai caute de una de alta, poate ii da ceva intaritoare..Doamne asta mi-ar trebui acum, as fi amarata rau si eu din cauza cainelui, dar mi-e mai mult de fata mea, ar fi o tragedie, cainele e prietenul ei de cand avea 10 ani....Am fost cam trista azi din cauza asta.Sper sa fie bine.

Hai pupici si sa auzim de bine.

Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 EmptyDum Iul 11, 2010 7:51 am

neataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
va invit la mic dejun!!
lumi, era musai!!mai mult ma bucur pt dantura lui, am reusit cu brio sa il introduc la dct, si dct l-a placut f mult, e mai glumet, e mai nebunatic, asa.....
lumi, cu cainele te inteleg, nici a mea nu e mai breaza, are 12 ani si 2-3 luni, dar, doarme toata ziua.
dct spunea cand am vaccinat-o ca, sa nu faca cancer, pt ca e ....virgina, si ar trebui sa ii faca histerectomie....
nu am avut atunci prea mult timp de vb....imi voi face timp sa merg sa vb cu ea.
a ramas uimita cand i-am spus ca am taiat mancarea de caine, pai, de ce? pai ca ii era rau.....de ani buni.....
si sincer, ti se rupe sufletul cand o vezi.......uffffffff..................
aha, daca nu ii mai e, atunci e ok....ar fi trebuit si niste analize facute,- nu stiu daca v-am spus ca am sch veterinarul....
cabinetul asta e mai dotat, mai altfel! si, de altfel, asta e primul din oras, ca vechime, si apoi dotare.

lumi, apropo, ce mananca catelusul tau??

tata??? fecioaraaaaaaaaaaaaaaaa!!
el spunea, ca, vezi doamne astia recalculeaza impozitul pe masini....
sigur, am spus eu, plange-ma pe mine, ca am masina care sta de 2500 cmc.....
si a inceput showul!.......
nu m-a sunat, si nici eu nu sun!.....
stii ce e ciudat??? nu exista data sa vb si, daca e ceva si ne incontram in detalii-gata, domle, ia foc!!
treaba lui! ca sunt obraznica, etc..... da, ce sa-ti spun..... in fine.........
maica-mea, si asta e cu bazdaci, dar, ea macar stie ca nu o menajez.....
si cu ea m-am certat.....gandesti ca nu-s normali, zau!! si daca ati sti din ce motive.....ufffffff........
sami, ce bine ca se vindeca rpd maica ta!
cum e cu implantul ala??? lumineaza-ma!!

in sf mi-au trecut durerile de burta!

mooooooooooooooooooonaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa??

hai, va astept!!! duminica frumoasa!!!
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 EmptyDum Iul 11, 2010 9:38 am

Salve fete frumoase,
M-am intors din wkd si ma simt mult mai bine.
Am stat ne-am odihnit si am vorbit sine-am mai linistit.
Ii este foarte greu seicului ca acum s-au gasit toti prietenii lui sa-l sune si sa-l intrebe el cand face copii.
S-a intors un prieten din copilarie din USA care are 3 copii si impreuna cu un altul ( cu nevasta insarcinata ) tocmai l-au invitat sa se intalneasca, si el a zis ca nu vrea sa-i vada ei cu copii si el fara..
OK . Sa nu-i vada.....
Asta l-a mancat pe el si nu stia cum sa spuna....
S-a racorit...si cred ca se simte mai bine...V-om vedea ce facem cu adoptia si inscrierea la donare de ovucite....
Multumesc pentru sfaturi si sustinere. flower
Alinuto- doua linii rosii ma bucur enorm pentru tine ca ti-ai luat o piatra de pe inima...
Multa sanatate in continuare.
Lumi, pana la urma tot raul e spre bine...va odihniti si voi impreuna si incercati sa savurati cateva zile de "liniste" fortata...sincer, un concediu de odihna nu ar fi luat acum...asa ca vedeti partea buna a lucrurilor...( sper sa nu-l doara ). Oricum multa sanatate flower
Nico, te-ai bronzat frumos?
Amy, salutari si pupici.
Bruna, Codra flower
Gali, zi-mi mie de fecioare......ca yo mi-s una farao
Azumica ce as vrea si eu macar 3 zile la tara....
Va pupic fete pe toate si va urez o duminica insorita
Sus In jos
azumica

azumica


Mesaje : 213
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 EmptyDum Iul 11, 2010 10:01 am

neatza:)
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 EmptyDum Iul 11, 2010 12:20 pm

monule, femeile nu se aseamana cu barbatii..... Smile
azumica, ce faci?? cum esti??
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 EmptyDum Iul 11, 2010 2:11 pm

Gali, hai ca mi-ai placut...
Da nu se aseamana.....se aduna Very Happy
pup
Sus In jos
Libra




Mesaje : 20
Data de inscriere : 16/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Suceava

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: La multi ani!   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 EmptyDum Iul 11, 2010 2:17 pm

Draga Soricica, sa ne traiesti multi ani fericiti! Sa fii sanatoasa si sa ti se indeplineasca visul cel mare! flower flower flower flower flower
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 EmptyDum Iul 11, 2010 2:39 pm

mona, iubita mea, ma refeream la caracteristicile zodiei, scuze daca nu m-am exprimat bine....
nu stiu multe, am o carte despre zodii, din care mai citesc, dar, sincer, in afara de comportarile lui - nimic....
daca vrei despre leu, sagetator, varsator, cu mare-mare placere.
nu stiu nici sa iti indic un site bun cu caracteristici, pt ca in afara de horoscop zilnic, nu prea explorez....
pe celalat calculator aveam un programel, cu ascendente, ore,chestii, socoteli, dar ala saracu a murit...
era interesant.....

ploua la mine de 10 min ca la munte! yupiiiiiiiii! era o zapuseala, teribila! si tuna!!

in alta ordine de idei, f bine ca ati discutat ce il macina pe seic, io vb, si al meu face la fel, nu te speria!
rabufneste mai tz, cand nu te astepti.asa fac ei.
unde ati fost in we??

de azi, beneficiez din nou de un nod in gat, si nu pot manca. am mai patit chestia asta, si e nasol de tot....ufffff.....

Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 EmptyDum Iul 11, 2010 5:03 pm

Mona, ce bine ca ati vorbit deschis.. voi impreuna o scoateti la liman.:-)

Da noi stam ca floeoscaitii pe canapele, io gravida si H. vampiroi, e ca la sanatoriu. :-)
Azi mi-a fost putin rau, pulsul imi creste la 96 si tensiunea scade, a fost 5,8 cu 10, capul ma durea,una din placerile sarcinii de trim al II-lea, dupa cate am citit.Mi-am revenit cu apa multa si ceva sarat, m-am aruncat iar pe canapea..Vreau, dar sincer nu pot sa fac mai mult, imi piere energia repede, cred ca toata e luata de sarcina, ma mai doare si burta daca fac si eu cate ceva.. Acu trebuie sa maturam podeaua (ca e cald al naiba pt aspirator) si tot reflectam amandoi daca s-o facem azi sau maine!...:-))) Ne-am potrivit rau doi puturosi!..:-) De gatit ma intreba H de dimineata: azi gatim ceva draga mea? Nu, zic eu si el de colo zice bine, ca daca era da tot el gatea eu nu mananc mancare gatita decat rar, imi face greata inca si e si cald al naiba in casa.

Gali, va sa zica asa, fecioara e taticu'. Acu' sa nu sa supere fetele fecioare pe mine, dar zodia e cam ofticoasa si are darul de a critica, in rest persoane bune inimoase si saritoare, nimic de reprosat!
Bethoven (cainele meu!) mananca mancare de caine dietetica in ultimul timp, fata mea ii mai da si gatit, dar si ea acum e cu salatele ..bietul de el e prea gras (45 de kile daca nu mai mult) si are 11 ani..stau cu frica in san sa nu i se intample ceva.

Azumi chiar ce mai faci cum iti mai petreci vacanta? Plecati pe undeva anul asta?..Grupul tau ce face?..

Libra , ce mai faci?..

Alinuto, m-ai contaminat si pe mine cu fericirea ta!..:-))

Hai fete ca ma duc iar sa ma arunc pe canapea, diseara la 8.30 ne stresam la meci amandoi. :-)

Pupici la toate!
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 EmptyDum Iul 11, 2010 5:13 pm

Gali, nodul ala in gat..sa nu ai ceva cu tiroida?! sper sa nu..
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 EmptyLun Iul 12, 2010 7:23 am

neataaaaaaaaaaaaaa!
ieri nu prea ati aparut la mic dejun, azi veniti??
va doresc o saptamana usoara si placuta,fara calduri mari!
va astept! I love you
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
Libra




Mesaje : 20
Data de inscriere : 16/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Suceava

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 EmptyLun Iul 12, 2010 8:46 am

'Neata, Sefa!

Cum ai trecut peste inundatiile din Baia Mare?
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 EmptyLun Iul 12, 2010 9:01 am

oooooooooooooooooooooooooo,lume noua, lume noua!!!!!
ce inundatii soro, care inundatii?? affraid affraid affraid
pe la voi pe acolo, nu pe aici.....
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-4   Discutii zilnice de tot felul-4 - Pagina 11 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul-4
Sus 
Pagina 11 din 21Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul-6
» Discutii zilnice de tot felul - 5
» Discutii zilnice de tot felul-18
» Discutii zilnice de tot felul-2
» Discutii zilnice de tot felul- 9

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Sugestii si reclamatii-
Mergi direct la: