Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul-18

In jos 
+12
Admin
turqoise
luminita42
SOS Infertilitatea
menics
MayanMistica
lyly_mar
samira33
brunadria
galliciana
miha_ela
amy
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 EmptyLun Oct 17, 2011 6:21 am

Rezumarea primului mesaj :

Un capitol nou plin de bucurii va doresc !
Sus In jos

AutorMesaj
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 EmptyLun Dec 19, 2011 6:24 pm

hello fetele
si eu pe aici...am avut-o pe soacra 3 zile pe la mine...dar se vede ca e cam nevorbita..ca mi-a facut capu calendar cu politica si cum era pe vremea ei invatamantul...ca a fost profa de romana si rusa...fii-su a fost super fericit ca avut cine sa il gandile sub talpa affraid
de craciun mergem la nasi in bucuresti, ca eu am vrut la mama ,el la mamitica lui :face:ca e nascuta pe 24 dec, asa ca ramanem in bucuresti...dar cred ca joi tb trag o fuga la alexandria la mama,sa ii duc una -alta
in rest,ce sa zic...al meu deja ma bombane ca am luat 5 zile de revelion la munte...soacra a bagat strambe ca dc ninge si alte dude....si i-am zis ca nu am ce face acasa..ca nu am copii care sa ma conditioneze

hai ca m-am plans destul...imi vine sa nu fac niciun brad...nu am chef...nu dati cu rosii affraid
o astept pe samira cu vesti....
si eu la vara sunt nasa !!!!!pt prietena din Olanda
pupici la gagici
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 EmptyLun Dec 19, 2011 7:17 pm

uuuoooffff ....mai lyly,nici la distractie nu-i multumit sotul tau???

galli,da,am pus 3 embrioni.
ma confrunt cu cele mai naspa dureri de ovar drept pe care le-am avut in viata mea.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 EmptyLun Dec 19, 2011 9:51 pm

Lyly lasa draga ca o sa-i placa, face si el figuri acu', pai si daca ninge e si mai frumos, lasa ca nu se intampla nimic, trenurile tot vor circula, va intoarceti pe urma sa luati masina..:-) aventura!..Nu mai fii suparici, sunt necazuri mai mari pe lumea asta, uite bine ca poti sa te repezi la mama ta..Noi, anul asta facem primul Craciun fara mamica, ea era mereu cu noi...
Sami nu a mai trecut durerea? cred ca e de la stimulare. Stii tu mai bine daca o fi cazul sa iei ceva si ce sa iei.

Noi am inceput iarasi operatiunea bagaje, definitivam maine bineinteles. Am cumparat un fular frumos foc pentru Luci (plus pulovarul ala gros), parca ma bate gandul sa-mi iau si eu unul, asa de mult mi-a placut.. Smile
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 EmptyLun Dec 19, 2011 11:46 pm

lumi,iau cate 3-4 no-spa pe zi.
doar la caldura mai cedeaza durerea.
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 EmptyMar Dec 20, 2011 7:26 am

Buna dimineata.
Nici noi nu am facut bradul, aseara am zacut, sunt racita cobza. Azi-noapte nu prea am dormit, am nasul infundat, si mi-a fost teama sa mai folosesc picaturi, ca tot le-am folosit. As zace, dar... tre sa fiu la munca.
Sami, cand zici ca faci beta, de Craciun? Hai sa ne dai motiv sa bem sampanie inainte de Revelion.
Lyly, ce treaba are socrela cu plecarea la munte? Nu asta e farmecul la munte, sa ninga???
Manu, pozici?
Nico, las ca ii trece lui Eralp, dar analizeaza si tu, daca ii dai ceva ce ii place, imghite?
Lumi, cand zici ca plecati spre tara?
Pup toata gasca, de la distanta, sa nu va dau virusi.
flower
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 EmptyMar Dec 20, 2011 9:19 am

santa
buna dimineata!
eu sunt ametita parca... am visat urat... uff si cate sunt de facut prin casa... ma gandesc sa-mi iau niste libere...

sami asteptam beta maaaaaaareeeeeeeeeeeeeeee

lyly..nu stiu ce sa zic...
lumi spor la bagaje
galli I love you I love you I love you
brunica tu ?
tuqois????? te-ai inzapezit ????
va pupi.. sunt cu un ochi pe ici... dar mai si muncesc.. cica!!!
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 EmptyMar Dec 20, 2011 10:48 am

Salut fetele,
Manule hai recunoaste ca nu mai ai chef de munca!.. Smile Imi amintesc eu cum era la seviciu de Craciun, toata lumea cu gandu acasa, la vacanta! Very Happy Amy, maine plecam in Ro si ne intoarcem pe 8 ianuarie; sper ca te-ai mai eliberat de sarcini la serviciu, macar pe joi sa scapi!

Bagaje hmmm, nu prea am chef, iar ma mananca sa mai cumpar cate ceva, ceva dulciuri si inca o jucarie pentru nepotica, insa depinde ce pot sa fac cu Raluca, ca ieri m-a sabotat toata ziua prin magazine. Vroia sa doarma, dar nu in carutul ala sport de vara (cel de iarna e lasat la bucuresti ca acolo boierea ea!)asa ca a bazait tot timpul. Cumparam si eu la nimereala, ca sa ies cat mai repede din magazin. Cand am pus-o in masina si am plecat spre casa a adormit ca puiul si nici cand am mutat-o in patut nu s-a trezit, decat dupa doua ore. In fine, de-ale copiilor.. Smile Imi fac eu de lucru si azi.
pupaturi!

Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 EmptyMar Dec 20, 2011 11:43 am

neata,dragelor!
am intrat sa va salut,si merg sa transez niste carne,
treb sa fac de mancare
si am zis ca poate fac niste jumari si le congelez...
habar nu am ce sa gatesc.....
imi treb o reteta buna de cozonac la masina de paine,stie cineva??
va pupic,intru mai tz.
apropo,lumi,cine mai are chef de munca????
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 EmptyMar Dec 20, 2011 12:40 pm

salutare, fete dragi santa

cum stati cu pregatirile de sarbatori?
noi am facut aseara bradutul, e cel mai frumos si mai bogat bradut pe care l-am avut pana acum bounce
manu, la munte a nins putin dar in oras nu e fulg de zapada insa cred ca e rost de ceva zapada in preajma sarbatorilor,
sa nu te mai aud ca esti grasa, ca esti superba in poza de la avatar flower

lumi, drum bun spre Bucuresti si daca nu ne mai auzim ii spun de pe acum " La multi ani" Ralucai, pentru primul ei anisor santa

galli, am eu o reteta de aluat de cozonac pe care il umpli cu ce vrei tu, iti ies 2 cozonaci mari sau chiar 3 dar mai mici , daca vrei iti dau reteta, doar sa imi spui study

sami angel

va pup pe toate si spor la treaba clap
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 EmptyMar Dec 20, 2011 12:51 pm

Buna ziua, fete minunate!

Gallicuto, cum poti sa spui ca nu va mai iubesc?! Mad Si Eralp va iubeste, asa imi explic de ce vrea sa-mi dea o mana de ajutor la scrierea mesajelor. Laughing Uite, o sa trimit o data un mesaj "compus" impreuna cu Greierasul- nazdravan. Laughing

Lumi, nu stiu cat de mult voi simti Craciunul in TR Crying or Very sad . Familia de aici e musulmana Wink , porc nu taiem Laughing iar timp sa infasor sarmale sau sa framant cozonaci nu am. Rolling Eyes Dar cadouri de la Mos Craciun asteptam si acceptam! cheers

Duminica suntem invitati la un brunch in partea asiatica a Istanbulului, la niste fosti colegi de liceu ai sotului. Au 2 fetite, asa ca distractia lui Eralp este asigurata. Laughing
Este posibil sa vizitam si niste veri ce locuiesc tot in partea asiatica a Ist. Asta inseamna masa de pranz si probabil si cina. Si gata ziua! Rolling Eyes

Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 EmptyMar Dec 20, 2011 2:04 pm

nico, nu il vazusem pe eralp, ca e mai micut...... drunken
dar,asteptam mesajul lui.....
la noi e frig, in sud e cel mai frig......
fete,chiar am nevoie de retete, zau, cat mai usoare si economice!
multumesc mult!
am si un cuptor electric, dar nu cunosc temperatura de coacere......
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 EmptyMar Dec 20, 2011 2:23 pm

Shocked
tuqoise eu vreau reteta... nu stiu daca voi face .. dar cine stie? sa fie acolo la dosar.

nico, dar bradut faceti? ca...altfel cum vine mos craciun? scratch

eu nu stiu ce sa-i iau lui G ... si de fapt ce fac ii iau de ziua lui sau de mos?? wooow ce trilema am santa

galli voi ati facut bradut?


am schimbat poza cu una cu niste bradut in ea...
da, stiu nu sunt grasa, fetelor nu sunt absurda problema mea este ca totusi am pus 5 kg in cateva luni.. ma ingrijoreaza acest lucru, as vrea sa tin sub control kg ...
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 EmptyMar Dec 20, 2011 4:36 pm

alo,soro, dar cand dati reteta de cozonac??? drunken drunken drunken
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 EmptyMar Dec 20, 2011 5:48 pm

galli, ii coci in seara asta? geek

aici reteta: aluat framantat in masina de paine pentru cozonaci
-700 gr. faina
-200 ml lapte caldut
-3 galbenusuri(le amesteci putin inainte de a le pune in masina)
-2 plicuri zahar vanilat
-150 gr. zahar
-1/2 unt topit
-4 linguri de ulei caldut
-1 plic drojdie

intai pui ingredientele lichide apoi pe cele solide si activezi programul de framantat.
aluatul rezultat il imparti in 2 sau 3 gogolosi pe care ii intinzi rand pe rand pe masa de lucru unsa cu untdelemn. succes flower

manule, numai bradutul nu se vede geek iar tu esti sexoasa rau geek pai fa-i un singur cadou, ce vina ai tu ca el e nascut fix in ziua de ajun??sa fie sanatos si "la multi ani"si din partea noastra santa

va pup,
o seara placuta clap
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 EmptyMar Dec 20, 2011 7:35 pm

vreau si eu cozonac
si carnati de casa... d-astia mananc maine
si aseara am mancat morcovi cruzi


Samiroiu vrea de Mos un mixer de karaoke cu 2 microfoane
eu nu stiu ce vreau si ma intreaba in fiecare zi ce vreau si nu stiu ce sa-i spun.
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 EmptyMar Dec 20, 2011 8:12 pm

Hahaha, niste bradut Manule.. Very Happy ca bine zice si Turqu, numa bradutu nu e acolo, dar io ma bucur ca te aratasi! ai niste picioare de balerina , esti frumoasa foc! flower

Samiro pai ia niste cozo din oras ca n-o fi foc, e bun si ala pana una alta!..Sper sa mai treaca ovarul ala dureros.

Noi avem un aragaz de toata jena la Buc , trebuia schimbat, dar nu ne-am invrednicit...asa ca numa sarmale si poate o salata Boeuf voi face (sa vedem cu ce contribuie si fetele), prin urmare cumparam restul.

Fetelor va pupic, maine la 9 e avionul si ne sculam de dimineata. Bineinteles ca bagajele nu le-am terminat, am fost in oras am luat parfumul pt. H, un fular capison si pt mine, niste ornamente de pulovere pt Luci, am luat inca un keyboard muzical pt Ioana (nepoata), iarasi dulciuri ca aseara a mancat H din ele...etc Very Happy
Cred ca mai intru pr forum si de acasa, in mod sigur de sarbatori sa va urez toate cele bune! Smile

flower flower flower
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 EmptyMar Dec 20, 2011 8:16 pm

da,da...super picioare are manuelita

lumi,pai o sa cumpar cozonac
ce sa treaca ovaru dureros???!!!a innebunit si frac'su asa ca joc la dublu deja. Laughing

sa aveti drum bun si sarbatori cu liniste.
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 EmptyMar Dec 20, 2011 10:06 pm

santa
iaca bradul... din cealalta taiasem eu din ea.. sa nu se vada mobila noatra "vintage'' si nu numai... geek

si inaltatorul bradului: un raft hi, hi...si fotoliile imbracate de mine.. va povesteam ca mi-am gaurit degetele

Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 EmptyMar Dec 20, 2011 10:28 pm

lumi, drum bun spre tara...
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 EmptyMier Dec 21, 2011 7:26 am

Buna dimineata dragelor.
Lumi, drum bun spre tara. Te asteptamcu vesti cand sosesti sa stim ca ati ajuns cu bine.
Manu, esti la fel de frumoasa cum te stiam.
Sami, stai la caldurica, daca doara asa iti trece.
Eu inca bolesc, ramasese ca azi imi iau concediu medical 2-3 zile, insa nu m-a rabdat inima, e atata treaba aici si nu puteam sa-l las pe colegul singur. Daca mai termin din ele, poate ii iau de maine.
Eu anul asta o sa fac sarmale de curcan, ati facut vreuna, sunt bune?
Va pupic si o zi frumoasa.
PS: La noi ninge.
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 EmptyMier Dec 21, 2011 7:38 am

da amy,eu am facut,fierte in supa...sunt bune nu pot sa spun ca nu...insa anumite mancaruri,din punctul meu de vedere se fac din carne de porc...sarmalele sunt printre ele.
asadar sunt bune da nu ca alea de porc.
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 EmptyMier Dec 21, 2011 9:54 am

neata,dragelor!

LA MULTI ANI, alinuta, tot ce iti doresti tu! si un fratior sarei cat mai repede!!!!


lumi, drum bun, sarbatori frumoase si da-ne de stire despre voi!
amy, ce picaturi folosesti??
mai poti folosi solutie salina, daca ai nevoie.....
de la picaturi m-am ales si eu cu rinita.....
cat despre sarmale, de acord cu sami!
cu putina afumatura, mama-mama!!!
fa carnea de curcan friptura la cuptor,mai bine! iese f buna!
turcoaz,am o nedumerire, cata drojdie sa pun? cate gr are un plic acolo?
si ms fain de reteta, azi voi incerca! si la copt cat ii las? 1 ora?sau?
m-am pierdut.....
manu, eu zic ca nu treb sa slabesti!
bruniiiiiii? nici un semn de la tine,de atata vreme!
miha, vad ca nici ea nu e!
lumy,nici ea!
ne parasesc,asa, pe rand......
sami,cred ca ne dai o veste buna in curand!!!!!
nico, ce bine de voi ca mergeti in plimbari!
lyly?

azi ma apuc de fiert piftie!si de facut vreo 2 cozonaci, daca completez reteta,cu aj lui turcoaz!
pupici,intru mai tz!


Ultima editare efectuata de catre galliciana in Mier Dec 21, 2011 10:38 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 EmptyMier Dec 21, 2011 10:30 am

neata buna!
pe aici si eu....
La multi ani Alinuta, multa sanatate si tot ce iti doresti sa ti se implineasca!

sami , daca tu reusesti ceea ce iti doresc din toata inima , ma duc si eu la K sa mi faca copil! iau in calcul si varianta asta!
lumi, drum bun si sa ajungeti cu bine.
amy, ninge? ce frumos , aici e rece dar nici urma de zapada , nici nu cred ca vom avea !
manu, esti tare frumusica!! eu am ajuns la 62kg si pana la sfarsitul lui ianuarie mi am propus sa ajung la 57! am facut pariu si nu vreau sa l pierd!
fetele va pup pe toate, eu ca de obicei cu lume la casa , la masa , e sarbatori avem toata familia lu' al meu; si in 24 seara si in 25! vreo 20 de persoane...
asa ca am plecat , caut cadouri pt toata lumea , o atentie..
Noi am hotarat ca nu ne vom opri aici cu fiv urile , dr mi a raspuns la mail si mi a zis ca am toate sansele sa reusesc , cand nu stiu dar voi reusi! vom merge daca e cazul in Palestina Smile) dar continuam!
nico , a iesit bradutul superb, am pus globuri mari cu tot felui de pietricele , catifelate si brodate, e frumos si e rosu!
ce drgutel e creolinul lu' mama! sa cresteti mari si voinici!
galli draga , eu te sun dar nu te aud si numai ma enervez! ca nu ai semnal..
lyly , cum esti?

gata! ma duc la dus si plec!
o zi minunata si va pup!
Sus In jos
turqoise
incepator
incepator
turqoise


Mesaje : 384
Data de inscriere : 14/07/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 EmptyMier Dec 21, 2011 9:56 pm

buna seara, fetelor!

bruni, schimbi locul schimbi norocul angel

galli, un pliculet de drojdie uscata are 7g insa poti sa pui si drojdie proaspata in cantitate suficienta raportat la cantitatea de faina si sunt gata cand e coaja bine rumenita. spor geek

noapte buna clap
Sus In jos
alinutahu
incepator
incepator
alinutahu


Mesaje : 481
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 41
Localizare : budapesta

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 EmptyMier Dec 21, 2011 10:21 pm

va multumesc frumos pt urari I love you
ca sa vedeti am si uitat ca sunt sarbatorita astazi...citeam mesajele scrise de voi si la un momendat am ajuns la mesajul scris de galli si atunci hi asta eu sunt affraid
asta pt ca Sara a primit un virus si de ieri ii merge burtica intruna saracuta ,astazi am umblat la medic si farmacie ,o doare burtica nu prea doarme
va pup ....sunt singura acasa si nu prea am sanse sa va scriu mai mult
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 25 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul-18
Sus 
Pagina 25 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul-12
» Discutii zilnice de tot felul- 15
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul-22

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: