Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul-18

In jos 
+12
Admin
turqoise
luminita42
SOS Infertilitatea
menics
MayanMistica
lyly_mar
samira33
brunadria
galliciana
miha_ela
amy
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 EmptyLun Oct 17, 2011 6:21 am

Rezumarea primului mesaj :

Un capitol nou plin de bucurii va doresc !
Sus In jos

AutorMesaj
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 EmptyMar Dec 27, 2011 10:45 pm

mda... si eu ma gandesc... parca imi mi s-a facut teama sa mai tot insist cu intrebarea...
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 EmptyMier Dec 28, 2011 7:52 am

Buna dimineata.
Inca o asteptam pe Sami, desi sunt putin ingrijorata, ca nu a mai intrat de ceva vreme. Speram sa fie ok.
In rest, eu mai am azi si maine si apoi intru in concediu sa ma apuc naibii sa invat, ca pe 13 ianuarie am examen.
Va pupic si aveti grija de voi. O sa stau cu ochii pe monitor, ca de obicei.
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 EmptyMier Dec 28, 2011 9:07 am

'neatza si de la mine!

amy, si ai chef de invatat??
puup restul fetelor!
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 EmptyMier Dec 28, 2011 10:13 am

Shocked
si eu cu ochiu ' pe aici
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 EmptyMier Dec 28, 2011 2:23 pm

Question
Sus In jos
beatrix69

beatrix69


Mesaje : 171
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: La multi ani tuturor   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 EmptyMier Dec 28, 2011 2:31 pm

La multi ani !de la Bea si Sophie, va pup pe toate... Ce mai faceti voi??
Noi am lipsit o perioada cam lunga, ce-i drept, am avut si o arsura de gradul doi la ambele palmutze care m-a scos din uz vreo doua luni, plus mutarea (nici acum nu am apucat sa imi golesc dincolo si sa inchiriez), greu, ce sa mai...
Acum suntem bine si marisoare, un an jumate....Ca sa nu mai citesc din urma, poate imi face si mie cineva un rezumat in cateva vorbe, pls
Sus In jos
beatrix69

beatrix69


Mesaje : 171
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: La multi ani tuturor   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 EmptyMier Dec 28, 2011 2:34 pm

... aici voiam sa scriu, m-am grabit, scuze...
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 EmptyMier Dec 28, 2011 2:52 pm

Bea, bine ati revenit. Nu iti face probleme, am mutat eu mesajul.
Ce rezumat sa facem ca nici nu mai stiu de cand nu ai intrat. Fetele au copii, unele, adica Lumi42, Nico, Mihaela, Alinuta. Altele se mai chinuie, asteptam beta zilele astea de la Samira, Bruna si cu Lyly nu au reusit, insa sunt optimiste in continuare ceea ce e foarte bine, Meni presteaza de zor, Turq se intereseaza de clinici pentru fiv, galli se tot muta si a nimerit o gazda nebuna, LumiCtl are 2 gemene superbe, noi in februarie-martie o sa avem acasa o fetita adoptata, sper.
Mai ma gandesc si iti mai zic. Ne bucuram ca v-ati facut mari, va asteptam oricand cu drag aici, la un ,,Chat zilnic", la o barfa si poate ne pui si niste poze.
Va pup !
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 EmptyMier Dec 28, 2011 3:16 pm

cheers
bine ai revenit !
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 EmptyMier Dec 28, 2011 8:12 pm

Crying or Very sad
sami?
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 EmptyMier Dec 28, 2011 8:21 pm

Manu, sa speram ca asteapta sa se dubleze rezultatul la beta si maine sa ne confirme sarcina. Lyly, nu ai un nr de telefon? Sa stim macar ca e ok, nu ne bagam in viata omului... dar sincer sunt ingrijorata...
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 EmptyMier Dec 28, 2011 9:07 pm

fetelor,sunt bine...azi am facut Beta,din pacate negativ si de data asta.
maine la 7 plec la munte cu sotiorul asa ca ne vom auzi dupa Anul Nou probabil.
asta e viata...nu sunt in niciun fel...deocamdata sunt stana de piatra...probabil ca lacrimile vor veni si ele candva...nu am energie nici macar sa ma intreb de ce si sa ma razboiesc cu Dumnezeu...oricum nu voi primi niciun raspuns de la el...sau poate ca el imi tot trimite raspunsuri pe care eu refuz sa le accept.

stiu ca nu ma voi opri aici insa vreau o pauza de cateva luni bune de la tot ce inseamna FIV si goana asta nebuna dupaun copil.
de pe 2 Ianuarie vom incepe amenajarea la noul magazin pe care il deschidem-asta era treaba despre care v-am mentionat eu pe la inceputul lunii insa v-am zis ca vreau sa vorbesc doar dupa ce voi avea o certitudine...ei bine,pe 27 am semnat contractul de inchiriere pe 5 ani la Cerrefour Colentina pentru un spatiu de 85 de mp si vom deschide un magazin nou.
asta o sa ma solicite si cred ca o sa-mi faca si bine sa muncesc pana la epuizare.


va pup si va doresc un An Nou cu sanatate,impliniri si liniste.
sa ne revedem cu bine
clap
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 EmptyMier Dec 28, 2011 9:26 pm

Crying or Very sad Crying or Very sad


felicitari pentru noul spatiu
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: eu s   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 EmptyMier Dec 28, 2011 9:45 pm

Sami, tu esti o luptatoare oricum. Odata si odata se va implini si visul tau si al nostru. Suntem aici o mana de fete, care ne sprijinim reciproc si la bine si la rau zic eu. Cand nu scrieti cu zilele sunt ingrijorata si nelinistita si ma bucur tare mult cand reapareti. Asa ca nu cumva sa ne parasesti si tu...
Viata asta e asa o lupta cateodata, ne supune la tot felul de incercari, cadem,ne ridicam, ne stergem de praf si pasim in continuare increzatoare ca soarele va rasari si pe strada noastra. Va fi bine pentru toate, anul viitor o sa umplem casuta asta de nepotei.
Felicitari pentru spatiu, sa ne spui si cum se numeste, poate cand trecem pe acolo, admiram ce ai realizat.
Va pup pe toate si ne vedem dimineata.
Sus In jos
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 EmptyMier Dec 28, 2011 9:56 pm

fete,nu am putut intra sa va zic de sami...am asteptat sa intre ea ...

nu ne ramane decat sa speram ca la anu o sa fie mai bine,indiferent in ce domeniu al vietii nostre.. .


si eu plec maine la munte..dar pe la pranz ca al meu tb sa mearga la servici
am reusit sa ajung si la mama ,dupa ce am fost la soacra....
mai fete e tragic cd iti da DD un copil sanatos si ti-l ia mai tarziu..nu stiu dc isi mai revine soacra-mea ..cu mintea...

bea,e bine ca mai dai un semn

pupici
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 EmptyJoi Dec 29, 2011 7:12 am

Buna dimineata fetele.
Drum bun si distractie placuta celor care pleaca azi spre petrecerea de Revelion. Noi plecam maine pt ca sotul lucreaza si eu azi si maine dimi fac prajituri, in rest am luat mai de toate. Mergem la o cabanuta la Cheia. Sper sa fie frumos.
Si celor care nu mai intra pana de sarbatori le doresc UN AN 2012 PLIN DE FERICIRE, DE LINISTE, SANATATE SI IUBIRE !
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 EmptyJoi Dec 29, 2011 9:10 am

Buna dimineata si de la mine
Petrecere frumoasa tuturor va doresc, sa ne auzim cu bine in Noul An, pe care mi-l doresc mult mai bun decat ce-l ce a trecut. Va doresc din suflet numai bine, intelegere in familii, sanatate multa si intelepciune dar si multa putere de a merge mai departe, iar pentru unele dintre noi de a ne ridica iar, si iar ...
aseara m-am intalnit cu prietenele mele... a fost placut, ne cunoastem de cand aveam 9 ani..hmm doamne cand trec anii astia...
ups ma apuca melancolia asa ca fug la munca!
va imbratisez cu drag
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 EmptyJoi Dec 29, 2011 11:01 am

Dragelor flower ,
Si noi suntem bine, a trecut si Craciunul si ne-am straduit cu toate sa-l facem asa cum era cand traia mama, adica cu de toate pe masa si bine dispuse, ca si cum toata lumea e a noastra.Am sarbatorit si pe Ralucuta care a facut un an, a venit si Mosul pe la toata lumea. In fiecare zi ma vad cu fetele (surorile) ceea ce e frumos dar si obositor, dar nu ma lasa inima sa nu o fac , mai ales acum..Ma bucur ca Luci a fost libera de la serviciu si petrecem mult timp impreuna. Azi poate iesim in Cismigiu si in centru sa vedem ce mai e pe acolo si in rest.. nimic, Raluca ne cam stoarce de puteri cat e ziua de lunga. Smile

Samira, primeste te rog toata simpatia si afectiunea mea.. Regret enorm rezultatul, te imbratisez strans si iti simt durerea indiferent cat de ascunsa e ea in sufletul tau. Sper din tot sufletul ca D-zeu iti va lumina calea...

In rest va pup pe toate fetelor si va doresc in continuare sarbatori fericite si un An Nou plin de sanatate si realizari! La multi an1!
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 EmptyJoi Dec 29, 2011 11:43 am

Buna ziua, fete minunate!

Sa petreceti frumos trecerea catre noul an, alaturi de cei dragi voua. Sa dea DD ca 2012 sa aduca sanatate, fericire, iubire, putere, speranta in mai bine, armonie in familii si implinirea tuturor dorintelor!

clopotei sampanie artificii

Sus In jos
miha_ela
incepator
incepator



Mesaje : 281
Data de inscriere : 21/01/2011

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 EmptyJoi Dec 29, 2011 3:50 pm

buna si de la noi..un an nou fericit si plin numai de belsug si vesti bune!
noi am fost racite..ne-am chinuit un pic ptr ca nu am avut voie sa luam medicamente ptr ca suntem prea micuta..dar a trecut!in rest suntem marisoara-deja ne-au ramas hainutele mici si..peste 2 saptamani avem botezul ptr ca suntem agitate nevoie mare!avem deja 5,500kg..avem falcute si niste picioruse grasunele-deja trecem la nr 3 la pampersi..in rest gangurim si studiem tot in jur!
sper ca dupa botez sa isi revina ptr ca nu doarme aproape deloc..eu sunt bine..mai am de slabit 5 kg..deja intru in hainele vechi..operatia e ok..asa ca..asteptam anul care vine bucurosi,voiosi,voinici..si pe la sfarsitul anului vrem o fratioara sau un surior ptr cea mica!
din pacate am citit de nereusitele fetelor si mi se rupe sufletul!la fel si in cazul lui lumi-condoleante! NU CRED CA SUNT CUVINTE DE CONSOLARE INSA LE IMBRATISEZ PE TOATE CU DRAG!uffff..

s-a trezit micuta..acum va las dorindu-va toate cele bune!si distractie placuta!
Sus In jos
brunadria
incepator
incepator
brunadria


Mesaje : 341
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 EmptyVin Dec 30, 2011 2:25 pm

Bonjour fetelor,
Sami , inteleg prin ce treci si sper ca va rasari soarele si pe strada noastra , a tuturor!
Miha , ce mari sunteti , iar tu vad ca vrei sa devi slabanoaga dinainte!
Sper ca ati petrecut frumos, la noi toate s bune! Maine plecam la Nice!
Va doresc tuturor un an nou fericit cu toate cele bune!
Pupici si distractie placuta!
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 EmptySam Dec 31, 2011 3:39 pm

dragele mele, va doresc
Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 811526 santa UN AN NOU PLIN DE REALIZARI,IUBIRE SI SANATATE!!! Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 811526 santa
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
lyly_mar
avansat
avansat
lyly_mar


Mesaje : 648
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 EmptySam Dec 31, 2011 4:37 pm

fete dragi,va doresc ca Noul An sa va aduca multa sanatate, noroc si bucurii.

LA MULTI ANI!
Sus In jos
SOS Infertilitatea

SOS Infertilitatea


Mesaje : 35
Data de inscriere : 27/04/2010

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 EmptySam Dec 31, 2011 5:45 pm

Dragele noastre, venim si noi cu urari de bine in noul an! Sa fie mult mai bun, cu sanatate pentru toata lumea, multe bucurii pentru cele care sunt deja mamici si BUCURIA SUPREMA pentru cele care inca lupta pentru a avea un copilas!

Va imbratisam si va asteptam si pe forumul SOS Infertilitatea http://forum.infertilitate.com/index.php

Sa fie un an MULT mai bun! santa


Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 4-29
Sus In jos
http://infertilitate.com/
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 EmptySam Dec 31, 2011 6:34 pm

Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 566743195
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-18   Discutii zilnice de tot felul-18 - Pagina 27 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul-18
Sus 
Pagina 27 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul-13
» Discutii zilnice de tot felul -11
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul-12
» Discutii zilnice de tot felul- 15

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: