Sertarelul cu copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sertarelul cu copii

In viata de zi cu zi, alaturi de noi discutand despre copii si alte subiecte
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

,,Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste''. Paulo Coelho


 


 

 Discutii zilnice de tot felul-13

In jos 
+15
SOS Infertilitatea
lyly_mar
mirela2
brunadria
luminita42
lumy_clt
beatrix69
samira33
miha_ela
galliciana
Mona41
menics
turqoise
guzelnico
amy
19 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 EmptyJoi Ian 27, 2011 10:02 am

Rezumarea primului mesaj :

Bun venit in capitolul nou si sa fie unul cu noroc.
Sus In jos

AutorMesaj
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 EmptyMar Feb 08, 2011 6:32 pm

spor la treaba sami!
aaa, lyly nu stiu de ce am crezut ca a rezolvat mai multe cu toate ca tu ai zis clar de aderente si de trompa stanga, pacat ca nu s-a putut mai mult..ce glume face si doctorul asta..
amy , imi pare tare rau de vestile astea cu chisturile, sper ca sunt neadevarate, de atatea ori te-ai dus si au fost diferite opinii...cascada urlatoare trebuie sa fie data naiba!!!!!! Very Happy
manu mai iei antibiotice si luna asta?

eu am o pauza , ralu doarme, luci e pe facebook, ma apuc de niste emailuri catre surori, ca mi-au trimis cadouri si pt. mine si pt ralucuta, plus ca o ajuta pe luci foarte mult..hai va pupic fete, flower
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 EmptyMar Feb 08, 2011 7:13 pm

gata!!!mi-am terminat treaba
am facut un ghiveci de toata frumusetea...arata foarte bine si cred ca e si foarte gustos de vreme ce mi-a cerut Samiroiu a2a portie....si a papat si ciorba cu 2 aripi in ea....si o paine Shocked

amy,imi pare tare rau pentru vestile tale...sper sa nu fie ceva grav pana la urma.
Sus In jos
miha_ela
incepator
incepator



Mesaje : 281
Data de inscriere : 21/01/2011

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 EmptyMar Feb 08, 2011 9:23 pm

buna fetele!
hmm.eu sunt un pi suparici..ptr ca mi-am refacut antigen hepatita b si a iesit iar pozitiv! Mad plus de asta e si candida prezenta!ptr asta ce tratament pot sa iau?
sami..fetele-care ma poate ajuta?afecteaza asta la fiv sau nu?avand in vedere ca deja am inceput tratamentul??
eu numai sambata mai ajung la sibiu sa vad ce si cum..ciudat e ca pana acum niciodata nu mi-a iesit pozitiv..mama ei de treaba!

amy-in salon cu mine-cand am facut laparo era o fetita de vreo 18 anisori care a facut operatia ptr scoaterea chisturilor..si la ea erau ff mari si la fel ca si in cazul; tau. vreau sa zic ca i-a facut operatia exact in jurul mamelonului si nici nu se cunoaste!!trebuie doar sa mergi la un chirurg bun!bafta fata frumoasa!

lyly-sper sa iti revii repejor!si sa treaca durerea de umeri..incearca sa faci cat mai multa miscare ptr ca asa iti vei reveni mai repede!hmm..cat despre faptul ca nu a umblat la aderente..nu mi se pare normal!trebuia sa incerce sa le inlature macar pe cele care putea..dar sper sa te "vad" luna viitoare cu un test cu 2 liniute!

manule-incearca alte antibiotice ptr ureaplasma,micoplasma..poate organismul tau e obisnuit deja cu antibioticele si iti trebuie ceva diferit de pana acum!o antibiograma ai facut?ptr a vedea la ce e sensibila porcaria aia de ureaplasma?uff..tu ce tratament ai luat ptr candida?

galli,lumi,bruni,mire,mona,turqule,guze cu guzel,alinuta,bea,elly..si restul gastii va pupacesc cu drag!sper sa nu fi uitat pe nimeni!
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 EmptyMar Feb 08, 2011 9:37 pm

miha,nu vreau sa te dezamagesc...mai ales ca ai inceput injecatrea dar eu stiu ca nu se face FIV cu candida prezenta.tratamentul se face cu antibiotic si se reface lama dupa tratament.
parca si despre hepatita stiam acelasi lucru...dar cred ca e vorba despre hepatita C.
medicul ce zice???nu comunici cu el???
Sus In jos
miha_ela
incepator
incepator



Mesaje : 281
Data de inscriere : 21/01/2011

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 EmptyMar Feb 08, 2011 9:44 pm

sami..multam!
mi-am repetat analizele si abia azi mi-au venit rezultatele-acum le-am primit pe mail..
maine sigur il voi suna pe dr!ptr ca ar trebui sa iau tratament acum daca e ceva..
cat despre hepatita..e vorba sigur de b..ptr ca c mi-a iesit negativ..acum mai astept un rezultat cu anticorpi hep. b..sa vad cum iese!
si stai linistita..mai bine prefer sa stiu adevarul decat sa ma invart in jurul degetului-cum se zice!
am deja 3 zile de gonal..joi si vineri trebuie sa introduc si cetrotide....insa cu belelele astea prezente nu stiu ce va fi!
in orice caz..sunt ff aeriana..nu stiu cum sa explic starea mea!simt ca va fi bine!nu stiu de ce!sper sa am dreptate si sa fie bine!parca as fi imuna la tot ce mi se intampla rau!ori m-am stricat la cap..ori nu stiu ce sa zic..
pupicei
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 EmptyMar Feb 08, 2011 9:49 pm

miha,sper din tot sufletul sa nu-ti afecteze in vreun fel Fivul.
dar sa stii ca sunt suparata pe medicul tau:in mod normal nu trebuia sa inceapa stimularea fara sa aiba rezultatele lamelor.
asa scrie in literatura de specialitate.
Sus In jos
miha_ela
incepator
incepator



Mesaje : 281
Data de inscriere : 21/01/2011

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 EmptyMar Feb 08, 2011 9:59 pm

sami..nu ca as vrea sa il ridic in slavi..insa nu are nici o vina!
eu am analizele de acum o luna!din ianuarie..el s-a uitat peste ele si era totul ok!nu stiu cum m-am pricopsit cu astea 2 asa pe nepusa masa!m-a apucat pe mine analizarea ptr ca am presimtit ceva-si de asta le-am facut din nou!le am facute in data de 5 ianuarie-totul e perfect!!iar acum la o luna dupa au iesit astea pozitive!sper sa nu fie prea tarziu ptr a remedia chestiile astea..maine ma duc si la drita mea ginecolog!ca am cerut si o antibiograma la candida..sa imi dea reteta ptr ea..oricum se ia 5 zile tratamentul-din cate stiu eu..ar fi timp suficient pana la et..
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 EmptyMar Feb 08, 2011 10:24 pm

asa sa fie ,miha

Sus In jos
miha_ela
incepator
incepator



Mesaje : 281
Data de inscriere : 21/01/2011

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 EmptyMar Feb 08, 2011 10:28 pm

vom vedea ce va fi!dar trebuie sa fie bine!neaparat!
insa..tare mi-e ca s-au pozitivat astea dupa operatie..cat timp am fost in spital..hmm..am eu asa o presimtire..
oricum nu am rabdare pana maine si i-am trimis mail in noaptea asta!sa vad ce imi zice maine!
uff..
oricum..multam mult!
Sus In jos
amy
membru avansat
membru avansat
amy


Mesaje : 1369
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 EmptyMier Feb 09, 2011 7:42 am

Buna dimineata. M-am gandit eu sa va invit la o masa de dimineata, ca prea v-am tinut in post. Very Happy
Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 Dejun

Eu nu am dormit prea bine, dar incerc sa supravietuiesc.
Multumesc de incurajari.
O astept pe cascada urlatoare sa faca bineinteles, ca toti dracii azi. Very Happy
Va pup cu drag !
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 EmptyMier Feb 09, 2011 9:18 am

buna dimi
o zi faina tuturor
clap
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 EmptyMier Feb 09, 2011 9:22 am

buna dimineata,


miha eu nu am luat antibiotic pentru candida, se ia antimicotic...si cel mai bine este la recomandarea medicului...

cat despre restul bubelor mele, pentru toate am antibiograma ...am luat cuminol pentru mycoplasma , si se pare ca ureaplasma nu a acedat la ala...acum voi lua eritromicina...dupa care voi lua biseptol pentru stafilococ....plus macmiror drajeuri pentru a evita candida...si mie mi-a aparut candida dar sigur a fost de la antibioticul luat inainte fara protectie...

Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 EmptyMier Feb 09, 2011 9:25 am

pentru candida am vazut ca este gynofort - doza unica , dar dr mea a spus ca nu prea da rezultate...si ca ea merge tot pe tratamente de durata...

amymultumim de ospat!!!

Sus In jos
miha_ela
incepator
incepator



Mesaje : 281
Data de inscriere : 21/01/2011

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 EmptyMier Feb 09, 2011 11:03 am

manule-multam!asa mi-a zis si drul..ca de la antibiotic mi se trage si mie. mi-a zis sa iau ovule gynozol 400 mg..si fara raporturi..
iar ptr hepatita a zis sa imi fac analizele ptr a vedea daca sunt purtator sanatos sau am boala activa..insa eram deja cu un pas inainte-am facut analizele ptr asta dar numai vineri primesc rezultatul..sa vedem..insa..avand in vedere ca soata mea are antigen hep b negativ-inseamna ca nu sunt purtator..asta ar insemna ca am virusul dar nu afecteaza nici pe altii..ca nici tatal meu nu are si stam in aceeasi casa..
nu stiu..o-m vedea vineri!dar va fi bine cu siguranta!
amy-yami yami!ff bun!insa eu am papat o portie de branzica cu mamaliga!
retsul gastii-va pupacesc cu drag!o zi buna tuturor!
Sus In jos
beatrix69

beatrix69


Mesaje : 171
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 54

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 EmptyMier Feb 09, 2011 11:10 am

Buna dimineata,

umm, ce mic dejun copios...bun-bun...Raman la tartina mea cu pasta de peste si una cu pate de ficat...
Amy, chiar nu e e gluma cu ce ti-au mai gasit astia, trebuie sa maergi la cineva foarte bun...
Miha, si eu cred ca din spital te-ai procopsit cu chestiile astea, doamne ajuta sa iti treaca repede.
Lumy, sunt mai bine fetele?
Noi suntem foarte bine, dupa ce mancam supa de legume cu pui fericit pe la 12 iesim afara, e foarte frumoasa vremea...Poate apuc sa fac si un dus.
Bea
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 EmptyMier Feb 09, 2011 11:54 am

apropos pricopsit...si eu o intrebam pe dr de unde m-am pricopsit de streptococul auriu..si a ridicat din umeri...hmmm ce simplu...

stie cineva daca doare tare gentamicina??
Sus In jos
galliciana
membru avansat
membru avansat
galliciana


Mesaje : 1489
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : france

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 EmptyMier Feb 09, 2011 1:56 pm

hello,hello. pot intra putin, am o pauza mica.
facem niste acte, ieri am ajuns f tarziu acasa, pana am mancat si restul, s-a facut ora 23...
azi,inapoi. va pupic pe toate, ma duc sa citesc din urma.
apropo, manu, am auzit ca doare..... Shocked
lasa, ca te .....repara tarzanul tau.
unde e mona, soro, unde bantui?
Sus In jos
http://www.spatiulmeu.com/view_profile.php?key=b8lndpa61anhjw6gi
lumy_clt
incepator
incepator
lumy_clt


Mesaje : 263
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 EmptyMier Feb 09, 2011 3:52 pm

Manule,

Prichindelul meu a facut Gentamicina, prin branula, si e destul de dureroasa Sad ... la noi astia mai amrii nu se simte ca la pitici. Ete cum te incurajez si eu. Razz Razz

Pe cand eram gravida, am avut infectie cu Ecoli si Ureaplasma pozitiv.
A tb sa urmam amandoi tratamentul. Pt Ureaplasma dc tin bine minte am luat Azitrox (azitromicina).
Ps vezi ca se dau compensat de la med de familie.

Noi oficial am scapat azi de branula.
Mergem maine la control.

Va pup, ma duc sa adorm Bucalatul
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 EmptyMier Feb 09, 2011 4:02 pm

Meni, daca-i uleiosa, gentamicina e posib sa doara. Trebuie facuta incet-incet si dupa aceea masat circular locul. Wink Si, ca sa prinzi curaj, iti spun ca gargarita Maia a facut si ea gentamicina. tongue
Lyly, multa-multa miscare si scapi de gaz repede. bounce
Galli, spor la treburi. Se pare ca n-ai scapat de acte nici in FR. Shocked
Bea, cum ii place printesei afara? Cand ai scos-o prima oara? I love you
Lumi, se citeste in fiecare cuvant si in fiecare randulet ce mamica fericita si mandra esti tu cu fetele tale. I love you
Sami, l-ai iertat pe Samirut pt amenzi? Laughing
Miha, sper sa gasesti solutie pt problemele tale si sa ne dai de veste ca procedura pt FIV norocos decurge bine. Piseaza-l pe dr cu intrebari. Very Happy
Amy, e posibil ca duduia urlatoare sa nu apara in ziua anuntata, special, ca sa va surprinda. Wink



Ultima editare efectuata de catre guzelnico in Mier Feb 09, 2011 4:12 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
guzelnico
membru de baza
membru de baza
guzelnico


Mesaje : 1561
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Istanbul- Turcia

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 EmptyMier Feb 09, 2011 4:06 pm

Tiiiiii, ce telepatie! Vorbeam de curajoasa gargarita Maia si a aparut Lumy- gargarita mama. I love you
Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 EmptyMier Feb 09, 2011 4:35 pm

salve scumpele,
vad ca v-ati consolat unele pe altele, asa ca nu ma dau si eu cu gura Very Happy
noi avem alta paguba azi, s-a blocat pe inchis masina de spalat a propietarului si a trebuit sa chemam de la service, o nenorocita de masina veche, ne-am cam enervat, trebuie sa ne caram de aici cat mai repede ca i se strica astuia toate cele si noi reparam...ca sa nu mai zic ca ieri H. a cumparat un laptop pt ca cel vehi face figuri, mai ales cand lucreaza pt. serviciu, asa ca ne-am mai scuturat de ceva bani , dar la asta ii zicem investitie!
luci s-a dus in centru, iar eu sa gatesc pilaf cu legume in reprize..am pus carnea in cuptor ca mi se pare mai usor.

va pup fetelor!

Sus In jos
luminita42
membru de baza
membru de baza
luminita42


Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 57
Localizare : Netherlands

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 EmptyMier Feb 09, 2011 4:39 pm

nico cum merge cu puiul tau, ce mai faceti?
I love you
Sus In jos
menics
membru de baza
membru de baza
menics


Mesaje : 1730
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 EmptyMier Feb 09, 2011 4:51 pm

va puuup
Sus In jos
Mona41
incepator
incepator
Mona41


Mesaje : 385
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 55
Localizare : Israel

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 EmptyMier Feb 09, 2011 5:24 pm

Gagici,
Va pupic pe botic pe toate si pe fetii vostri frumosi si ilenele cosanzene....
Nu am nimic de raportat....da' las ca-mi vine si mie randul Smile
Puuuuuuuuuuuuuuuup
Sus In jos
samira33
membru de baza
membru de baza
samira33


Mesaje : 1631
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 EmptyMier Feb 09, 2011 6:04 pm

va pup fete cucuiete
nici eu nu am de raportat...azi ma simt fara chef...cred ca e de vina sindromul premenstrual...ca astept musafirii in vreo 5 zile
vreau sa treaca mai repede timpul...sa vina caldura.
nush'...ma simt oarecum fara directie cand nu ma analizez,pregatesc,pastilez pentru FIV.

ma duc sa mai fac ceva ordine prin casa
ne auzim
clap

aaa....azi am stabilit cu gagicile mele sa mergem de 8 Martie la un restaurant...la Casa Jienilor de pe Agricultori...in salonul de 80 de persoane va fi o petrecere numai cu si pentru femei...vom avea si dj angajat special pentru noi...mancare si bautura vom avea un meniu prestabilit...ca e totusi greu sa aduci de mancare 80 de feluri de mancare diferite pentru 80 de persoane.
abia astept sa ma zbengui.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii zilnice de tot felul-13   Discutii zilnice de tot felul-13 - Pagina 12 Empty

Sus In jos
 
Discutii zilnice de tot felul-13
Sus 
Pagina 12 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii zilnice de tot felul- 20
» Discutii zilnice de tot felul-22
» Discutii zilnice de tot felul- 14
» Discutii zilnice de tot felul -16
» Discutii zilnice de tot felul- 15

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sertarelul cu copii :: Chat-ul zilnic-
Mergi direct la: